Sprawdź nas też tutaj

News

Malik Montana i Żabson zaproszą do tańca na gali High League 4

Raperzy łączą siły.

Opublikowany

 

żabson malik montana

Malik Montana i Żabson pojawią się na dzisiejszej gali High League 4. Raperzy połączą siły we wspólnym utworze „Do tańca”, który zaprezentują między walkami.

Kilka dni temu Malik Montana ogłosił, że podczas najbliższej gali High League usłyszymy jego premierowy kawałek. Dopiero teraz dowiedzieliśmy się, że gościnnie w numerze „Do tańca” usłyszymy Żabsona. Nie będzie to pierwsza współpraca obu raperów. Wcześniej pojawili się razem chociażby w utworze „Krąg” z Diho.

High League 4 odbędzie się dzisiaj, 17 września w Arenie Gliwice. Fani rapu wyczekują najbardziej pojedynku Josefa Bratana z Maciasem, między którymi jest poważny konflikt. Poniżej pełna karta walk.High League 4 – karta walk

  • Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin – o pas mistrzowski
  • Artur „Szpila” Szpilka vs Denis „Bad Boy” Załęcki
  • Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs Salim Chiboub – o pas mistrzowski
  • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Paweł „Scarface” Bomba
  • Maja Staśko vs Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka
  • Jakub Nowaczkiewicz vs Cezary „Czaro” Nykiel
  • Jose „Josef Bratan” Simao vs Krystian „Macias” Maciaszczyk – K-1 w małych rękawicach
  • Jakub „Holak” Krawczyk-Holak vs Jakub „Kubx” Świtała
  • Konrad Karwat vs Radosław Słodkiewicz

30 komentarzy
30 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
pOlka
10 dni temu

Mokebe: ugabuga ugabuga
P0lka: łał ale przystojniak : )
Mokebe: ugabuga uga?
P0lka: jaki opalony i to twarde umięśnione ciało mmmm a co my tutaj mamy? ; ) *Trrrrrrt* OOOhh!! JAKI WIELKI ŁAAaaał *chap do dzioba*
Mokebe: Uuu UUUU AAAAA!! UUUAAaaa!!
P0lka: *gghhhtlp gglpllp* *siorb z połykiem*
Mokebe: OOOooohh..
P0lka: możesz bez prezerwatywy : )
Mokebe UUUuu.. AAAAAAAAaa!!!
P0lka: oohh mocniej *plusk plusk plusk* ahh aaahh włóż całego *PLUSK* szybciej *PLUSKPLUSKPLUSK* AAA AAA AAAHHh.. zlej się w środku *PLUSKPLUSKPLUSK PFFftt pfftt..* OOoHhh.. OOhh.. powiem mężowi że to jego
Mokebe:MMMhhm a tyraz gho wyshoruj
P0lka: *chap do dzioba i mówi* a jednak znasz polski *gghhhtt* gdzie się go *siorb* nauczyłeś?
Mokebe: W skole pssy okazyji myam HIV
P0lka: HIhihihi głupiutki przecież wy nie macie szkół aleś ty śmieszny hihihi (Jezu ale on jest boski chyba dam mu w anal no i ŁŁłłiiiiiiiiiiiiii MAM JEGO DZIECI!! i taki zabawny jest HIhihihi)

Fotomodelka princess___bambi
10 dni temu
Reply to  pOlka

hehehe tał było

R KELLY
10 dni temu

PRINCESS BAMBI… I WSZYSTKO JASNE… DZIEKUJE… NIEMAM PYTAN… TRZEBA BYLO PILNOWAC ZEBY CI SIE ZJECHAL NA BRZUCH,PLECY,EWENTUALNIE TWARZ… NIE MIALABYS DZISIAJ TEGO PROBLEMU TY BEZWSTYDNA LAFIRYNDO…

sraam na głupie pOlki
10 dni temu
Reply to  R KELLY

glamrap.pl/josef-bratan-nie-placi-alimentow/#comment-1623045

Yp®
10 dni temu

Ktoś mądry kiedyś powiedział bardzo mądre słowa jak zniszczyć i podbić każde państwo praktycznie bez żadnej ingerencji – doprowadzić do upadku i zaniku najmniejszej komórki społecznej, jaką jest rodzina.
Bez rodziny niemożliwe jest zbudowanie i podtrzymanie istnienia cywilizowanego państwa. Zaraz zlecą się tu lewicowe sojaki i od razu uprzedzam, że nie chodzi mi o związki homoseksualne, a to co jest promowanie w dzisiejszym mainstreamie czyli związki otwarte, rozwiązłość, promowanie hipergamii i poligamii, a upadek monogamii. Do tego wszystkiego zmierza współczesny świat. Ilość inceli, czy generalnie osób, które nie są w stanie wejść w jakąkolwiek relację sięga już powyżej 30% a za kilka lat będzie to już nawet 40%. Poziom kobiecej hipergamii jest NAJWYŻSZY NIŻ KIEDYKOLWIEK W HISTORII (potwierdzone badaniami), mamy plagę rozwodów sięgających w niektórych krajach nawet 50%, związki trwają coraz krócej i tak można długo wymieniać.

Yp®
10 dni temu
Reply to  Yp®

Cofamy się kulturowo i społecznie do czasów paleolitu a puszczalstwo jest promowane jako coś normalnego. Z takimi zmianami społecznymi i degeneracją obstawiam jeszcze jakieś 10 lat, a wszystko zacznie się już ostatecznie sypać. Niech to wszystko plerdolnie i będzie spokój. Zabawne jak technologia cofa nas do czasów prehistorii.

fff
10 dni temu
Reply to  Yp®

No tak, Ziemia jest przeludniona, i czeba ją oczyścić z niedoyebów genetycznych. Incele i woke idą pierwsi pod mur.

Yp®
10 dni temu
Reply to  fff

Przeludnioną to ty masz dóoope

sok
10 dni temu

Jak to jest, że żeby kobieta była pewna siebie i wyzwolona, musi przejść szereg operacji plastycznych, zabiegów (kwas, botoks etc) i wydawać tysiące na kosmetyki, a mężczyźnie wystarczy siłownia, dobre ciuchy, barber i perfum za 2 stówki?

rozkoszny_bamboszek
10 dni temu
Reply to  sok

bo baby z natury są brzydkie, małe i śmierdzą, toteż nic dziwnego, że się muszą aż tyle upiększać

fff
10 dni temu
Reply to  sok

Gunwo prawda. Facety też już botoks, implanty mięśni, kwas, botoks, depilacja, etc. Zacofie.

Ziominho
10 dni temu

Poranna kawa i hejt na glamrapie. To jest to co lubie

twarda ciepla kielba pulsujaca
10 dni temu

Mnie to zastanawia od x czasu z czego to wynika, że polskie kobiety mają takie parcie na czarnych na tle innych nacji pOlki zdecydowanie wiodą w tym prym. Jedyna rzecz jaka przychodzi mi do glowy to jakieś dziwne kompleksy względem zachodu. Wydaje mi się że Polacy to ogólnie bardzo zakompleksiony naród.

r5678
10 dni temu

w moim życiu znam takie przypadki. Gość był z laską 6 lat, kupił już obrączki byli zaręczeni… zostawiła go dla lekarza, ona miał zwykłą pracę. Potem powiedziała że chce wrócić, i do niej wrócił znowu go zostawiła i tak chyba z 4 razy, że wracała do niego on ją przyjmował i znowu go zostawiała i za każdym razem było gorzej. Aż w końcu się to skończyło.

kaluka106
10 dni temu
Reply to  r5678

jak laska poczuje krew kukolda to będzie to wykorzystywać. Laski najbardziej boją się że będą same. Że nie będzie miał ich kto przytulić wieczorem itp. dlatego nie puszcza jednej gałęzi dopóki nie złapią się drugiej. Tak jak mówisz stały schemat, ponieważ wszystkie mają ten sam firmware.

bolek
10 dni temu

a Rafał z cyckami zaprasza ich do wanny

Rafalala
10 dni temu
Reply to  bolek

Wypraszam sobie. Nie pisz fejkow. Ja nie zapraszam, na moją wannę trzeba zapracować. Minimum podwójna platyna musi być.

Rafalala
10 dni temu

Tofik Katana i Ziebson zaproszą do wanny. A tak na serio, to oni chcieli się wprosić. Takiego Ch*ja, a nie kąpiel możecie dostać.
Przepraszam poniosło miie

C4$H TAN
10 dni temu

Raperzy połączą cipy we wspólnym tańcu.

Analberto
10 dni temu

„Raperzy łączą siły” – dalej nie czytałem. Ani jeden ani drugi nie jest raperem. No dajcie spokój!

fff
10 dni temu

Malik spyerdalay do turasowa. Tu jest Polska.

MaciekZJesionowej
10 dni temu

HAHA FUCK MEN!

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
10 dni temu

Do gejowskiego walca? Nie, dziękuję, postoję.

Książę
10 dni temu

to obrzydliwe i poniżające żeby kupowac kwiaty, klękać prosząc o rękę, przymierzać pierścionek dziewczynie która dawała dópy dla zabawy w młodości każdemu co sie napatoczył

Książę
10 dni temu
Reply to  Książę

wiedza o kobiecie jest potrzebna bo mężczyzna chce wiedzieć czy idąc z rodziną po ulicy nie będzie dostawał porozumiewawczych spojrzeń i uśmiechów od gości który mu róchali kobietę we wszystkie dziury za darmo, bez żadnego starania

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
10 dni temu
Reply to  Książę

Ale jak ty grzmociles wszystko co się ruszało to już spoko, nie?

Książę
10 dni temu

Problem z partnerami seksualnymi u facetów a u kobiet to dwie różne sprawy: facet musi poderwać kobietę bo inaczej nie porócha, natomiast kobieta wystarczy że rozstawi nogi to będzie miała nieskończona kolejkę. Tutaj właśnie pojawia się ten problem: facet który ma dużo partnerek wydaje się lepszy od innych w oczach kobiet bo jednak coś ta ilość musiała oznaczać, natomiast u kobiet może oznaczać to że może być łatwa. Warto też wspomnieć że większość loch uważa siebie za wyjątkowe więc jak dostaną atencję od takiego róchacza to myślą że ten róchacz z nimi zostanie. Faceci za to nie są aż tak naiwni i wiedzą że jak locha daje wszystkim za darmo to po co oni mają się starać skoro zaraz do kogo innego skoczy na bokca

Hate core
10 dni temu

No akurat ten cfel to se grzmocil sloninke w karolyferze co najwyzej.

10 dni temu
Reply to  Hate core

Ładna samoocena trzeba przyznać 🙂

Kill all incels.
10 dni temu
Reply to 

Yebaj się cfelozo incelowa prętem zbrojeniowym.

Popularne