GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Malik Montana: „Maja Staśko jest toksycznym manipulatorem”

Raper został oskarżony o publiczny lincz na nastolatku.

Opublikowany

 

malik staśko

Kiedy wszyscy zapomnieliśmy o Mai Staśko, ta przypomina o sobie wciąż kłócąc się z Malikiem Montaną. Ich konflikt wciąż jest żywy, a dowodem na to jest kolejna wymiana zdań między byłym włodarzem i jego byłą podopieczną.

Malik Montana vs Maja Staśko

– Uważam, że Maja Staśko jest toksycznym manipulatorem. Moment, w którym nikt jej nie chciał, bo nic nie generowała, to moment, w którym zaczęła się puszyć i manipulować oczerniając – napisał Mailik Montana w social mediach.

Maja Staśko nie mogła nie odnieść się do tej publikacji rapera. – Mizoginia to nie wygląd, tylko czyny i słowa, które stawiają kobiety na niższej pozycji – np. przez sprowadzanie ich do funkcji seksualnej i uzależnianie ich wartości od opinii mężczyzn. I to są zarzuty wobec zachowań i piosenek Malika, a nie jego wysokie mniemanie o sobie – napisała lewicowa aktywistka.

Malik kontynuował swoją wypowiedź: – Stwierdzam fakt. Zrób ankietę i zobacz co polskie kobiety mówią o Maliku. Playboy Roku co roku. Ciasteczko, uosobienie sexapilu. Nazywanie mizoginem jest oczerniające co najmniej i bezpodstawne mówiąc o mnie. (…) Ja odpowiadam na obrazę i oczernianie mnie. Nazwanie mnie mizoginem jest obrazą i oczernianiem mnie. Jak o facecie, który jest uosobieniem sexapilu, i o którym polskie kobiety po nocach śnią, można w ogóle tak mówić – napisał.

Maja vs Malik

Staśko: „Raper napędza nagonkę na nastolatka”

Wymiana uprzejmości między Staśko a Malikiem ma podłoże kolejnego postu aktywistki na temat rapera. Maja udostępniła wpis, w którym oskarża rpaera o gnębienie nastolatka. Poniżej cały jej wpis:

„Malik Montana wczoraj pastwił się nad kolejną osobą. Tym razem raper z wielkimi zasięgami szczuł na nastolatka z Łowicza.

Na lokalnej łowickiej stronie pojawiła się informacja o skardze mieszkanki do Rady Miejskiej, która wpłynęła po informacji o tym, że Malik będzie w mieście. Trudno się dziwić – mężczyzna niedawno napędził nagonkę na młodych chłopaków, udostępniając adresy i zachęcając swoich fanów do nękania, a także groził YouTuberom.

Pod postem odezwał się 18-letni lokalny działacz, stwierdzając, że raper szerzy mizoginię. Nie obrażał go – jedynie wyraził opinię. Malik w odwecie zaczął gnębić nastolatka – najpierw nazwał go bezbekiem i NPC, a gdy ten uznał, że na mizoginię rapera są dowody, raper zwyzywał go od „psa partyjnego głoszącego herezje”.

I w kolejnym komentarzu: „Cale miasto ma z ciebie bekę i z tego co mi piszą ludzie głosisz ekstremistyczne poglądy a na dodatek zajmujesz się polityka czyli największym brudem”. Chłopak stara się walczyć o prawa człowieka i zwierząt, angażuje się też w młodzieżową radę miasta – dla rapera to powód do opluwania go.

Malik udostępniał także wideo, gdzie chłopak ma 11 lat i wygłupia się – by go publicznie upokorzyć. To wywołało lincz na nastolatku. Teraz boi się wyjść z domu, by nie zostać napadniętym. Jeśli ktoś myślał, że Malik się zmienil – cóż. Dalej wyżywa się na ludziach, którzy śmią mieć inne zdanie.

Łowicz, Łowicki Ośrodek Kultury i Łączy nas Łowicz – czy celebryta szczujący na waszego młodego mieszkańca powinien być wspierany przez miejską instytucję? W tej chwili inni ludzie też czują się zagrożeni. Jeden pokrzywdzony już jest. Weźmiecie odpowiedzialność za ewentualnych kolejnych? Inne instytucje zrezygnowały przez agresję z koncertów rapera.

Malik włączył w to nawet mnie, mimo iż nie wiedziałam o żadnym koncercie – ale nie może o mnie zapomnieć, bo skrytykowałam go i nie dałam się uciszyć. Jak bardzo nadmuchane i urażone ego trzeba mieć?

Dorośli ludzie ponoszą konsekwencje swoich zachowań. Gdy traktujesz kobiety seksistowsko, ktoś może cię za to skrytykować. Gnębienie za to i napędzanie nagonki to zachowania agresora. To agresor jest winny swojej agresji, nie wszyscy wokół.”


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

74 komentarze
Subscribe
Powiadom o
74 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
g a y
2 miesięcy temu

I kogo to obchodzi?

Kto ogląda tych ludzi? Kto to śledzi?

Szczery do bólu
2 miesięcy temu
Reply to  g a y

Kacapy, stanowiące >99,(9)% populacji Ziemi.

you_mad
2 miesięcy temu

Stasko to yebany paszczur nie golący gir

Yebau go pjes
2 miesięcy temu

A ty wiesz idioto, że wg tego co napisałeś to kacapy stanowią 100% populacji Ziemi? Wypad na budowę z cegłami zasuwać, a nie jakieś dziwne znaczki używasz nie znając ich znaczenia

Szczery do bólu
2 miesięcy temu
Reply to  Yebau go pjes

99,(9)% – czytaj dziewięćdziesiąt dziewięć i dziewięć dziesiątych procenta w okresie. Skoro Cię to uraziło to chyba utożsamiasz się z tymi 99,(9)%. Wyobraź sobie tymanie pierd00lony, że nawet 0,001% ludzi to i tak jest około (oficjalnie) 7,5-8mln ludzi ty k00rwa kacapie, idź oglądać MTV, albo kup sobie jakieś krzyżówki, bo Ci z nudów się w głowie pierd00li w tej stróżówce na parkingu ty pecie.

Szczery do bólu
2 miesięcy temu

*tumanie

Pornfesor Brahu
2 miesięcy temu

Ty rozumiesz łbie okres w nawiasie ? Głąbie nie 0,001% tylko 0,nieskończoność zer i wtedy jedynka. Kupo kału rzadka, okres to Ty wiesz kiedy u starej bo papa przychodzi Cię użądlić, ptfu na głupotę

Centenario
2 miesięcy temu

A ty koleżko co miałeś z majzy, pamiętasz wszystkie reguły ze swojej budy, że uważasz, że nikomu nie może się czasem coś pomylić? To posłuchaj mnie ty k00.rwa dendrofilu je3any. Każdy może się czasem odkleić, jeśli jesteś zbyt wrażliwy i szczegółowy, to wypierd4la.j z tego portalu kmiocie bez dystansu do siebie. Ale bym Ci do śniadaniówki nas4ał i pociął tasakiem ściągę z gegry ty gminie j3b.any.

Szczery do bólu
2 miesięcy temu

Ty kretynie – rozumiem okres w nawiasie. Co ma k00rwa mać okres w nawiasie do mojej drugiej hipotezy, że +/- 0,001% populacji, czyli 7,5-8 mln ludzi to ludzie ogarnięci, i nie ma nieskończoności zer w tym drugim wypadku, bo zera kretynie w nawias nie wziąłem. A jak nie rozumiesz ironii ośle, to może zrób se test na Aspergera – żadna ujma, każdemu może się zdarzyć.

Szczery do bólu
2 miesięcy temu

Ty nie widzisz ciućmoku, że ta druga hipoteza obala pierwszą (błędną), której nie zrozumiałeś?

Alan
2 miesięcy temu

Zgadzam się z Tb w pewnym sensie, bo nie zrozumieli ironii i aluzji, natomiast po części ich rozumiem. Dlaczego wcześniej napisałeś 99,(9)%? Chłopaki akurat tutaj dobrze Ci wyperswadowali z tym, bo nie chodzi o sam fakt, że się pomyliłeś, ale o Twoją ignorancję, mocną odklejkę, szczególnie z tą wyolbrzymioną skalą, bo mocno przesadziłeś i wziąłeś wszystkich bez wyjątków do jednego wora, jak mniemam na podstawie Twoich antypatii. Chodzi o fakt, że konkretnie pomyliłeś się w obliczeniach oraz definicji liczby w okr, i zamiast to skorygować lub przyznać się do błędu, to Ty idziesz w zaparte ze stwierdzeniem, które uderza w ludzi, którzy epitetem wspomnianym nie są. Ty natomiast ich stygmatyzujesz. Czasem trzeba umieć przyznać się do błędu, bo każdemu one się zdarzają, ale tylko ludzie niedojrzali nie potrafią się do nich przyznać, i rozumiem złość chłopaków mimo wszystko. Zastanów się nad tym.

Szczery do bólu
2 miesięcy temu
Reply to  Alan

100% racji, tylko nie rozumiem po pierwsze to oburzenia – jeżeli ktoś jest kruchy, to co robi na tym portalu, to #1, #2 – nie moja wina, że ktoś nie rozumie, czegoś takiego, jak wyolbrzymienie, #3 – inaczej bym zaczął konwersację, gdyby delikwent nr. 1 nie rzucił sugestii z tym, że jestem robolem. Studiuję stomatologię, to tak na marginesie, ale nie zamierzam łechtać tym swojego ego, bo to o niczym nie świadczy. Czym innym jest podawanie samych suchych argumentów, a czym innym wyzywanie się z kimś bezpośrednio. #4 – Przepraszam, kogokolwiek, kogo to uraziło, a kto kacapem nie jest. Rozumiem swój błąd. Pomyliły mi się definicje z matmy, i dobrze wiem, że 0,(9) oznacza nieskończoność 9 po przecinku. Samo stwierdzenie o 99,(9)% kacapów było HIPERBOLĄ. Nie powinienem koledze nr. 1 tak odpowiadać, gdyż słusznie wytknął mój błąd, ale dowiedziałem się o wypadku bliskiej mi osoby chwilę wcześniej, i chciałem się wyżyć. Stąd też znaczny błąd logiczny, sorry, że zamiast przeprosić szedłem w to.

Odb
2 miesięcy temu
Reply to  g a y

Palik Śmietana: „Rafalala jest znakomitą kochanką”

Maks
2 miesięcy temu
Reply to  Odb

Oj i to jak

Antypaluch - part 2: WUCHTA P.DALIADY TEJ
2 miesięcy temu
Reply to  g a y

Powiem szczerze ze mialem przyslowiowe „krotkie spiecie” i dylemat kogo poprzec w tym emocjonujacym pojedynku, ostatecznie wybralem Malicka… Niech dojedzie mlodocianego partyjnego psa…
FINISH HIM !!!!!!!!!!!!!! Najlepiej babality, bo lewusy to takie wieczne dzieci

Krótko
2 miesięcy temu
Reply to  g a y

TY

Szczery do bólu
2 miesięcy temu

Wieprzowiny nie wpierd00la, ale za to dziwk.i, dragi, rozpusta, już ok, i to pan radykalny muslim może robić. Ciekawy system wartości. Ten Stasiek, to ch00j mnie obchodzi, ale ten przykurzony degenerat, który w swojej twórczości robi kisiel z mózgu polskim dzieciom, nastolatkom, młodzieży powinien być stąd natychmiast deportowany do Afganistanu. Wszelkie jego imprezy, koncerty itp, itd. powinny być bojkotowane, a co za tym idzie odwoływane przez władze miast. No, ale jak sami rodzice jakiegoś kaszojada oglądają freakfighty, no bo przecie k00rwa Penis Lebryga walczy, albo jakiś inny Ferrari, no to dzieciaka po koncercie chyba Melik Cymbała podwiezie do domciu. Twórcy „Idiokracji”, czyli filmu z 2006 roku zakładali w powiedzmy, że w miarę zbliżony scenariusz na rok bodajże 2100- któryś, natomiast mamy rok 2023, zjawisko w dużo gorszej formie oraz natężeniu trwa od dobrych kilku lat, a jednak scenariusz z filmu „Idiokracja” był bardzo optymistyczny w porównaniu z obecnym stanem rzeczy.

wunsz ogrodowy
2 miesięcy temu

w punkt z idiokracją. niektórzy już teraz podlewają kaszojadów gatoradem i monsterkami. Nawet Hawking powiedział na łożu śmierci, że werfikuje swoje założenia i nie 150 lat, ale 50 lat zostało ludzkości na wysłanie łysej małpy w kosmos, albo sami się zaoramy… a wtedy jeszcze nie było fame mma i „wielkich hitów” malika montany. Jakby dziś żył to dałby nam pewnie z 10 lat. Żyjesz w tej rzeczywistości człeku, jak na zgliszczach Babilonu, a nie wiesz nawet, że żyjesz w najmniej płonącej częsci tej porytej rzeczywistości. W USA jest już jak w wastelandzie w niektórych miejscach. ćpuny jak ghule, dzicz jak z madmaxa. W koloniach Francji jest bezpieczniej niż w samej Francji. Angole nie mają kefiru z krasnegostawu po brexicie. Jak żyć?!

Szczery do bólu
2 miesięcy temu
Reply to  wunsz ogrodowy

Albo Energetyki WK DZIK xDDDDD

Karmelowy Wirtuoz Tamburynu
2 miesięcy temu

To, że ona jest zaburzona, toksyczna i manipulacyjna to po jej gębie widać. Żeby dojść do takich konkluzji nie potrzeba opinii afgańskiego cwaniaka

Ojciec Mateusz
2 miesięcy temu

Ma rację, ale co nie zmienia faktów, że jest tym samym, śmieć i ciapak.

A do mai staśko powiem tak, na glamrapie mogę sobie mówić co chcę, wiem powiem o niej: Jesteś zjеbaną szmatą, kur wą jеbaną, obyś zdechła w agonii, ty pojemniku na spеrmę, chciałbym, żebyś widziała mój komentarz, ty ku rwo lewacka antypolska.

you_mad
2 miesięcy temu
Reply to  Ojciec Mateusz

Złomotałbym jej gardziel i dwururę. Trochę bym ją też skatował – z piąchy w banię i z lacza w pIery, żeby wpadła pyskiem na podłoge w kuchni – po posprzątaniu swojej krwi – robić żarcie dla swojego Pana. Oczywiście po takiej demolce – szpryca z knagi na pysk i prysznic moczem. Niech szmacisko wie, gdzie jej miejsce w hierarchii.

gal
2 miesięcy temu
Reply to  you_mad

Ciekawe fantazje kolego 🙂 Być może warto się skontaktować z najbliższym zakładem psychiatrycznym i powiedzieć co czujesz.

Zdùpydomordyzaur
2 miesięcy temu
Reply to  gal

ZAMKNIJ RYŁO KÓRWO ŚMIECIU

gal
2 miesięcy temu

śmieć to ma twoja stara na imię, elo

Zygfryd
2 miesięcy temu
Reply to  you_mad

Frustracja aż bije od ciebie. Ogarnij swoją nienawiść bo ci zniszczy głowę.

FLAKKA
2 miesięcy temu

Fejkowy gangster kasztan promujący debilne zachowania, toksyczne treści i twarde dr@gi oraz odklejona stara pseudofeministka szmula zesrywająca do wszystkich się o wszystko co możliwe.Yebac i jego i ją, nie czytałem nawet tego „newsa”. Hatfu

Zygmunt twój stary
2 miesięcy temu

Idiokracja do wanny z całą tą hołotą

Szczery do bólu
2 miesięcy temu

Rodzice tego chłopaka powinni:
Krok 1) Odbyć z nim długą, szczerą rozmowę na temat jego zachowania z koncertu oraz idola, jakiego ma, i/lub raz, a porządnie pierd00lnąć mu pasem w łeb,
Krok 2) Podać Cfelika na policję, i/lub założyć mu sprawę z powództwa cywilnego za lincz na ich dziecku, oraz upublicznienie ich adresu zamieszkania.

Znając życie, nie podjęli, i nigdy nie podejmą żadnego z wyżej wymienionych kroków, wobec sytuacji związanej z ich dzieckiem, więc im też przydałby się liść wychowawczy, po którym i tak wróciliby do oglądania freakfightów.

PEJOWIEC
2 miesięcy temu

MALIK ŚMIETANA CZYLI KOLEŚ KTÓRY NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z GANGSTERKĄ A UDAJE GANGSTERA ŻEBY GŁUPIE DZIECIAKI NABIJAŁY MU KIESZEŃ. ŚMIETANA TO POZER.

AndrjuFakJu
2 miesięcy temu

Nie lubię tej maji stasko ale wielki szacun za to że stara się odwoływać koncerty temu śmieciowa, co za łeb wogole zawsze jak mu ktoś coś wytknie to odpowiedzi w stylu ,,chyba ty,, spier.dal.aj,, głupi jesteś,, niedorozwój jeba.ny i najlepsze że już szykuje nowe boxy dla wiernych mu innych niedorozwójow

Kuba
2 miesięcy temu

Przecież te ich konflikty są ustawione i tak prawdziwe jak ich rap.
Jakby nie internet i te śmieszne artykuły to sprzedaż by spadła i dawno by się jego sezon skończył.

Koprobo1488
2 miesięcy temu
Reply to  Kuba

Chyba nie wiesz jaka Staśko jest piërdolnìęta na codzień XD

PejaTVN
2 miesięcy temu

Jakim trzeba być niedorozwojem żeby śledzić takie akcje i się nimi jarac xD

Halal masarny
2 miesięcy temu

ADWOKAT KOZY JEST PUBLICZNYM MASTURBATOREM

Szczery do bólu
2 miesięcy temu
Reply to  Halal masarny

Adwokat Downa, a tak poważnie, to typ tą nazwę Adwokat Diabła wziął z tytułu filmu z Al Pacino i Keeanu Reeves’em. W sumie to ksywka Montana też z filmu, ale Człowiek z blizną, gdzie grał Al Pacino xdddd. Typ jest chory.

Krzysztof Knoblauch
2 miesięcy temu

Ona ma fajne syry, wylizalbym

Ojcze doniz
2 miesięcy temu

Skasujesz to, przeprosisz.

Krzysztof Knoblauch
2 miesięcy temu
Reply to  Ojcze doniz

Hùj ci w dupë

niech znikną
2 miesięcy temu

obydwoje siebie warci.
Ziobro zrobi z nimi pożądek, a i jeszze jedno
nie wiem co tak Stona sie na pluł do tego Ziobro, z tego co widze, to robi dobrą robotę

Szczery do bólu
2 miesięcy temu
Reply to  niech znikną

Rodzice tego chłopaka powinni:
Krok 1) Odbyć z nim długą, szczerą rozmowę na temat jego zachowania z koncertu oraz idola, jakiego ma, i/lub raz, a porządnie pierd00lnąć mu pasem w łeb,
Krok 2) Podać Cfelika na policję, i/lub założyć mu sprawę z powództwa cywilnego za lincz na ich dziecku, oraz upublicznienie ich adresu zamieszkania.

Znając życie, nie podjęli, i nigdy nie podejmą żadnego z wyżej wymienionych kroków, wobec sytuacji związanej z ich dzieckiem, więc im też przydałby się liść wychowawczy, po którym i tak wróciliby do oglądania freakfightów.

srako tubka
2 miesięcy temu

jeb*ć odklejonego brudasa

bekka
2 miesięcy temu

Malik Śmietana: „Maja Staśko jest toksycznym tranzystorem”

younx leosix
2 miesięcy temu

Malik zachowuje sie jak śmieć.

Szczery do bólu
2 miesięcy temu
Reply to  younx leosix

Zachowuje się adekwatnie do tego kim jest.

Aby
2 miesięcy temu

Nic mnie nie obchodzi ta lewacka sz*ata i ten pi*dolony szarlatan robiący g*wno z mózgu młodym.

Malec
2 miesięcy temu

Specjalnie kręcą aferę, żeby zasięgi zwiększyć przed kolejną walką – Staśko vs. Montana.

Szczery do bólu
2 miesięcy temu
Reply to  Malec

Hannah Montana byłaby groźniejszą rywalką od Malika

B1Lą
2 miesięcy temu

Dajcie je obydwie do KisielMMA.

666 Rymuje oraz RAPuj 666 sBiG HHAH
2 miesięcy temu

Ja tam jestem rocznik 1981.

Lomolo
2 miesięcy temu

Ciasteczko.XDDD

Mega beka
2 miesięcy temu

Będzie beef? Czy malik zamówił już jakiś groźny, bojowy bit?

Ga gu gi, a oczy wielkie
2 miesięcy temu
Reply to  Mega beka

Malik przyjdzie na bitwę w tym płaszczu z limitowanego boksa, żeby nie zmokl jak będą na niego pluc

EJ TY KOLO!!!
2 miesięcy temu

STASKO GDYBY NIE TWÓJ STARY TO BYS POSTEPOWA IDIOTKO NIE POWSTAŁAŚ ROZUMIESZ FEMIQUREWKO MYŚLE ŻE TWÓJ OJCIEĆ DAWNO SIĘ POWIESIŁ MAJĄC ZA CÓRKE TAKIEGO PODCIEPA hahhaha

AntyFan
2 miesięcy temu

Ale Malik ma ochotę na Staśko! Tylko ona mu nie chce się oddać to ją atakuje

Ga gu gi, a oczy wielkie
2 miesięcy temu

Ten człowiek ma argumentację na poziomie niezbyt rozgarniętego gimnazjalisty piszącego rozprawkę z polskiego. Malik nie jest mizoginem, bo – Uwaga- jakaś kobieta nazwała go ciachem. Rozumiem, że tak samo roszczeniowa wojujaca feminstka nie może nienawidzieć mężczyzn, o ile jest atrakcyjna fizycznie. Geniusz

Rafa la la
2 miesięcy temu

NIECH JĄ UŻONDLI I BEDZIE SPOKOJ.

Zapity
2 miesięcy temu

Debile:)))

Wacek
2 miesięcy temu

Ciapak banana znowu ma odklejke

MowMiAndrzej
2 miesięcy temu

Ciapaty brudnopis i feminazistka są siebie warci XDDD A jakby ich zsumować to nadal jest to wartość ujemna XDDD

Krthvxx
2 miesięcy temu

Jedno i drugie to gniot i fałsz

Znawca HH
2 miesięcy temu

Malik Montana aka Śmietana nic do Ciebie nie mam to że jesteś z pochodzenia Afganczykiem i urodziłeś się w Hamburgu to dla mnie jesteś taki słaby że brak mi słów, nawet ci napiszę że znam o wiele lepszych raperów czy grupy rapowe z Niemiec niż Ty, ty przy nich to jesteś nikim nie wiem dlaczego Peja zaprosił Ciebie na nowy album i tego Kabe według mnie to są najsłabsze featy na tym albumie obydwoje jesteście tacy słabi że skali nie starcza i dlatego piszę ten komentarz po to nie że jestem twoim fanem nigdy w życiu chociaż masz kawałki z dobrymi raperami niemieckimi to ty w tych kawałkach wpadasz bardzo słabiutko wręcz kiepsko.

Maxi King
2 miesięcy temu

Nie wiem co mnie bardziej żenuje – wszyscy ci „pseudocelebryci” czy niektóre komentarze tutaj

Mr D
2 miesięcy temu

Najwiekszym manipulantem jest ten kozojebca wraz ze swoimi pozerski kolegami

Adub
2 miesięcy temu

Malikiowi już dziękujemy. Zrył berety wystarczającej ilości dzieciaków, do śmietnika z nim.

Ludwiczek
2 miesięcy temu

I za to bym jej podał mojego beniza na pojednanie.

BoaDupiciel
2 miesięcy temu

Czekam aż w końcu wycieknie sextape malika fontanny z rafalala. Tam to dopiero seksapil ociekał

News

26 lat temu policja zatrzymała Włodiego, Wilka i Sokoła

„J*bany pies z pistoletem w ręku, chce bym się bał, ja nie czuję lęku”.

Opublikowany

 

Przez

Utwór „28.09.97” z pierwszej płyty Molesty to dziś niepodważalny klasyk. Włodi i Wilku opisują w nim zatrzymanie przez warszawską policję. Dzisiaj mija 26 lat od tych pamiętnych wydarzeń.

– J*bany pies z pistoletem w ręku, chce bym się bał, ja nie czuję lęku – rapował Wilku w kultowym numerze „28.09.97”. Tego dnia m.in. Włodi, Wilku, Pelson i Sokół zostali aresztowani, a policja użyła wobec nich broni palnej. Jak wspominał po latach Sokół funkcjonariusze na szczęście nie strzelali w ich kierunku tylko w niebo.

– Słynny Łysy to Jaźwa z Zip Składu/Fundacji. Pies strzelał chyba w niebo nie do nas, a my po leżeniu na glebie zjechaliśmy na Janowskiego. Nas skuli i wieźli akurat z Pelsonem. Świrowaliśmy idiotów, że się nie znamy, ale szybko sprawdzili że nas spisywali razem 3 razy. Niby dzień jakich wiele, ale dzięki kawałkowi Molesty jednak pamiętny – napisał kilka lat temu Sokół stojąc na tle komisariatu przy Janowskiego w Warszawie. Przy tym samym komisariacie zdjęcie zrobił sobie również Wilku.

– Różne wersje, kopie, przetworzenia tych sytuacji słyszałem w wielu opcjach. Ludzie też przeżywają te sytuacje, które my przeżyliśmy, nie jest to niczym wyjątkowym. Natomiast my byliśmy pierwsi, żeby opisać coś takiego – wspominał Włodi kilka lat temu w rozmowie z Mateuszem Natali.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Bletka – pierwsza nierapowa wokalistka w spacerange

„To dla nas wielkie wydarzenie”.

Opublikowany

 

Przez

bletka
fot. Bartek Wiski

Muzyczny pion spacerange z powodami do dumy, bowiem dziś oficjalnie ogłasza podpisanie kontraktu fonograficznego z Bletką – nową artystyczną duszą wytwórni, która będzie tworzyć i komponować z managerską opieką agencji. To jednocześnie debiut dla samego spacerange, ponieważ firma po raz pierwszy będzie mogła wesprzeć swoim wieloletnim doświadczeniem muzyka nie wywodzącego się ze środowiska hip-hop / rap. Mając jednak na uwadze skuteczność i precyzyjnie wyprowadzane, wychodzące poza szablon działania prognozy dla Bletki są klarowne – mocne i konkretne wejście w showbiznes. W końcu mamy do czynienia z agencją, która stoi za sukcesem grupy chillwagon oraz multiplatynynowymi karierami ReTo oraz Kizo.

Bletka to młoda artystka, która silnie utożsamia się ze swoim rodzinnym miastem – Krakowem. Rozpoznawalność przyniosła jej aktywność w serwisie TikTok, w którym umiejętnie żongluje swoim głosem i dzieli się nim ze słuchaczami interpretując znane utwory.

Właśnie dzięki działalności na TikToku przykuła uwagę Kizo, czego konsekwencją jest wspólny muzyczny hit i w tym wypadku nie ma mowy o przekolorowaniu tego słowa – mamy do czynienia z ewidentnym hitem. Oczywiście mowa tutaj o singlu “Taxi”, który w zaledwie kilka tygodni przejął airplay największych stacji radiowych, został wytypowany przez Spotify jako jeden z największych hitów lata, a teledysk z wynikiem prawie 60 milionów, którego wyświetlenia wciąż rosną doprowadził do czegoś, co było już tylko formalnością – status diamentowego singla nadany przez ZPAV w zaledwie 4 miesiące!

Bletka w spacerange

W twórczości Bletki nie można mówić o przypadku. Mamy do czynienia z artystką kompletną, która zna swoje możliwości wokalne, sama pisze sobie teksty i przeplata to wrażliwością potrafiącą ująć miliony serc. Najlepszym przykładem powyższych słów jest luźny singiel “trochę lżej”, który artystka przed kontraktem płytowym wydała własnym sumptem, a mimo braku należytej promocji klip przekroczył już magiczną barierę miliona wyświetleń.

Zarówno spacerange jak i sama Bletka mogą już ogłosić, że prace nad nowymi utworami są już w zaawansowanym stadium i w niedługim czasie możemy spodziewać się muzycznych owców pracy artystyki wspieranej przez agencyjny team.

– Bletka w spacerange to dla nas wielkie wydarzenie, a zarazem kolejny etap rozwoju agencji. Przez ostatnie lata budowaliśmy zaplecze i know how pozwalające nam zdobywać coraz to nowe branże. Corem naszej działalności pozostaje jednak muzyka i z wielką dumą będziemy prowadzić karierę Bletki, która urzekła nas skalą swojego talentu oraz magnetyczną osobowością. Budowa silnej, kobiecej marki osobistej jest jednym z naszych priorytetów w najbliższych latach, a zarazem wyzwaniem, z którym z wielkim zapałem planujemy się zmierzyć – mówi Mateusz Jędrzejewicz, współzałożyciel i CEO spacerange.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Taco Hemingway pobił rekord Maty

Raper ustanowił dwa nowe rekordy na polskim Spotify.

Opublikowany

 

taco hemingway
fot. Yan Wasiuchnik

Taco Hemingway wrócił po trzech latach z solową płytą „1-800-Oświecenie” i rozbił bank. Raper ustanowił dwa nowe rekordy na polskim Spotify pobijając jednocześnie rekord Maty.

W 2021 roku Mata pobił własny rekord dziennych odtworzeń na Spotify. W ciągu pierwszej pełnej doby w streamingu “Kiss cam (podryw roku)” osiągnął 701, 519 dziennych odtworzeń na platformie, ugruntowując tym samym pozycję Maty jako rekordzisty. Po dwóch latach Młodego Matczaka zdetronizował Taco Hemingway.

Jak informuje biuro prasowe Spotify, Taco Hemingway ustanowił dwa nowe rekordy na tej plastformie:

  • najczęściej streamowany artysta w ciągu jednego dnia.
  • najczęściej streamowany album w ciągu jednego dnia.

Jeżeli zastanawialiście się, jak obecnie wygląda lista TOP50 najpopularniejszych utworów na polskim Spotify – wystarczy, że zerkniecie na poniższą grafikę. Prezenter prowadzący nocną audycję radiową zajmuje pierwszych 9 pozycji zestawienia.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Jędker żałuje, że robi rap, ale znów wchodzi do tej samej rzeki

Szykuje się kolejna premiera z udziałem byłego Zipa.

Opublikowany

 

Przez

Fot. @brevko_art

Poczynania Jędkera są mało spójne i pełne przeciwności. Jeszcze kilka miesięcy temu porzucał rap mówiąc, że nie prowadzi godnego życia w wieku 46 lat będąc muzykiem. Tymczasem teraz zapowiada kolejną muzyczną premierę.

– Poświęciłem życie muzyce, ale moje złote medale nie dają mi niestety nic. Może gdybym był sportowcem, miałbym godne życie w wieku 46 lat. Niestety wybrałem muzykę. Żałuję tego w ch*j – żalił się jeszcze w czerwcu Jędker.

W najbliższy piątek ukaże się nowy klip mało znanego artysty Andyo’ego. Gościnnie u jego boku zobaczymy Jędkera. – Kolejny raper, którego słuchałem za dzieciaka odhaczony. Super fajne przeżycie – komentuje podziemny gracz.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Impreza Kizo rozbija bank i pobija rekord frekwencji

Relacja z MTS NIGHT.

Opublikowany

 

Przez

fot. Bartek Wiski

Na YouTube MTS wylądował zapowiadany vlog z wydarzenia MTS NIGHT: 1 MILION PARTY, które jak sama nazwa wskazuje – wieńczyło przekroczenie 1 miliona subskrybentów na kanale Kizo.

Materiał video zrealizowany kamerami PapiTV bardzo dobrze pokazuje skalę i poziom organizacji eventu, które wręcz należy suplementować hasłem: [M]Y [T]O [S]POŁECZNOŚĆ. Przez teren wydarzenia, począwszy od otwarcia bram, aż po wczesne godziny poranne przewinęło się ponad trzy i pół tysiąca osób, co jest wielkim sukcesem frekwencyjnym imprezy. Na odwiedzających, poza dobrą muzyką, która nieustannie wylewała się z głośników czekały: tattoo spot, stanowiska barberskie, MTS POP UP STORE oraz boxer, przy którym można było zmierzyć się siłowo z samym Glebą! Fani Sukcesiliany oraz Kizzersów powinni być zadowoleni z całodniowego tastingu produktów, ale na szczególną uwagę zasługuje premierowa degustacja KIZO BURGER, do której kolejka nie malała, a wręcz trwała przez całe wydarzenie. Kizo rozdał fanom ponad 500 burgerów!

spacerange odpowiada za opracowanie koncepcji oraz kompleksową produkcję imprezy. MTS NIGHT: 1 MILION PARTY to znak jakości, którym agencja będzie się posługiwała w nawiązywaniu kontaktów z nowymi partnerami i budowaniem planów na kolejne wydarzenia.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Kaczor BRS chce „rozj*bać komuś czaszkę” na Fame MMA

Raper chce się dostać do federacji freakfightowej.

Opublikowany

 

Przez

kaczor brs fame mma

Kaczor BRS wraca na scenę i chce narobić trochę szumu. Oprócz pracy nad nową płytą „Lot nad kukułczym gniazdem” chciałby też zawalczyć w organizacji freakfightowej.

Kaczor BRS chce się bić

Przemyski raper przygotowuje się obecnie do zawodów Ironman Triathlon w Stanach Zjednoczonych. Ma on też aspirację zawalczenie na gali freakfightowej. – W jakiej federacji mam rozj*bać komuś czaszkę? Chcecie mnie na Clout MMA czy na Fame MMA. Are you ready to rumble… – napisał artysta.

Na razie nie wiemy, czy Kaczor tylko bada grunt czy ma już za sobą konkretne rozmowy na temat ewentualnej walki. Obecność raperów na tego typu galach nie jest czymś nowym, więc nic dziwnego, że również były zawodnik Step Records chce podjąć takie wyzwanie i przy okazji sporo zarobić.

Płyta „Lot nad kukułczym gniazdem”

Obecnie Kaczor pracuje nad płytą „Lot nad kukułczym gniazdem”, której tytuł nawiązuje do kultowej książki Kena Keseya. Raper nagrał nową płytę razem z Pafto i ukaże się ona przy współpracy z ekkipa heavywight Project, za która stoją Kizo, Jongmen i Bonus RPK.

– Nie ma srania po badejkach. Niebawem dostaniecie płytę „Lot nad kukułczym gniazdem”, którą nagrałem z moim przyjacielem @pafto_oficjalnie, która ukaże się legalnym nakładem w sklepach muzycznych w całej Polsce – poinformował BRS.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2023.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)