Sprawdź nas też tutaj

News

Malik Montana organizuje turniej. Do wygrania pół miliona złotych

Poznaliśmy zasady rywalizacji.

Opublikowany

 

malik montana high league

Federacja High League Malika Montany zorganizuje w 2022 roku wielki turniej pod nazwą Grand Prix. Podczas jednej z tegorocznych gal dojdzie do zmagań wcześniej niespotykanych w świecie freak-fightów. Zwycięzca zgarnie 500 tys. złotych, ale będzie musiał wygrać aż trzy pojedynki podczas jednej gali.

W turniej udział weźmie ośmiu zawodników – najpopularniejszych polskich influencerów i freak-fighterów. Zestawienia zostaną wyłonione na podstawie losowania. Grand Prix podzielone zostanie na ćwierćfinały, półfinały i wielki finał. Poza tym odbędzie się również walka rezerwowa, na wypadek kontuzji któregoś z uczestników.

Wszystkie pojedynki odbywać się będą na zasadach MMA – w limicie czasowym dwóch rund po trzy minuty. W razie remisu dojdzie do kolejnej rundy, trzyminutowej dogrywki. Wszystkie starcia będą miały miejsce podczas jednej gali – a to oznacza wielkie emocje!

Dla zwycięzcy HIGH League Grand Prix przewidziane jest 500 tys. złotych nagrody. Poza tym każdy z uczestników otrzyma wynagrodzenie za udział w turnieju oraz bonusy pieniężne za awanse do półfinału oraz finału. Łącznie w puli jest zatem kilkaset tysięcy złotych.

HIGH League Grand Prix

Zanim dojdzie do wielkiego turnieju, 5 lutego odbędzie się gala HIGH League 2, podczas której dojdzie do ośmiu pojedynków z udziałem największych polskich gwiazd. W walce wieczoru, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski i Michał “Owca” Owczarzak. Poza tym do okrągłej klatki wyjdą najsłynniejsze polskie influencerki – Lexy Chaplin i Agata „Fagata” Fąk. Naprzeciw siebie, w niezwykłej konfrontacji o pas mistrzowski, wystąpią również niskorośli – członek „Ekipy”, Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski, i triumfator z HIGH League 1, Maciej „Big Jack” Jarema.

Przypomnijmy, że rozpoczęła się już sprzedaż PPV na galę HIGH League 2. Transmisję można zakupić w serwisie HighLive.TV. Wersja podstawowa kosztuje 27,99 zł, natomiast edycja Premium, wzbogacona o Hejt Room, 32,99 złotych. Zakupu możecie dokonać przez nasz glamrapowy reflink: highlive.tv/#/ref/glamrap

 
25 komentarzy
25 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Twoja Stara
11 dni temu

Przestańcie to oglądać i finansować tym samym ten festiwal patologii.

Sowabezoka
11 dni temu

Zrób co na kształt mortal kombat ale z obowiązkowym fatalem ubyłoby Was trochę

sie kurwa nie interesuj
10 dni temu

za stan glamrapu winić należy tego pajaca profesora trapu, glamrap od zawsze ma tradycje trolli(cakeboy tesknimy) ale to co sie ostatnimi czasy dzieje to zakrawa na patologie-spam a nie na regularna tyranie i beke komentarzową, GR sie zmienil przez brak obrazków

nie musicie hostować tych obrazków kurwy ciepłota z resztą, i tak wszyscy wiemy ze glamrap stoi na 3 letnim raspberry pi z 16 gigabajtowa karta SD bo to caly wasz budżet poza domeną i SSLem

dajcie nam źrodłować adresami grafiki i załóżcie klauzule o braku odpowiedzialności kontentu użytkowników, chuje, przywróćcie nam glamrap za to za co go kochaliśmy – i tak kurwa nie jesteście poważni jak pretendujecie, dajcie spokój

Tomek
10 dni temu

Az tak kompletnie mnie nie po%%o aby wywalać parę dych na taki sheeet. Wolę wpłacić na pomoc zwierzakom, do czego i Was ludzie zachęcam!

Rap Dinozaur 86
10 dni temu

Walka 1:
Najpierw wyszedłbym z Józefem z Angoli.
Musiałbym jedynie unikać jego mieczów szczękowych i serii przekleństw. Chęć wytłumaczenia mu że nie jest raperem sprawiłaby że za darmo, jednym strzałem jak Tsubasa łamię mu te uda chude jak zapałki. Pada szybciej niż nayman.

Walka 2:
Naprzeciw mnie niejaki Malyk (odniósł zwycięstwo z dihoo przez kacowe omdlenie tamtego). Obawiam się jedynie że udusi mnie oplatając swoimi długimi włosami lub ugodzi chudym żebrem mordo. Ale czapka z daszkiem mu przeszkadza patrzeć i na tych włosach się poślizgnął łamiąc się w pół jak resztki łodyga.

Walka 3:
Wiadomo z samozwańczym Guru śikarios/pedalarios. Ma kontakty i on był w finale od startu bo razem z braćmi o(d)yebal wszystkie kindybały po drodze. Śpiewa coś ale nikt nie rozumie go poza tym że kogoś tam woła i ucieka. Konsternacja i żal jak po odsłuchaniu jego 1zwrotkowych numerów.

Hajs oddaje pewnej oliwie bazyl bo ta i tak przygniotła by swym udem nas wszystkich gdyby tylko chciała!

Emce pemce kutas w której ręce?
10 dni temu

Walik śmietana onanizuje wturniej. Do wygrania pół miliona sztywnych skarpetek
Poznaliśmy zasady fizyki.

eloeloeloeloeloelo
10 dni temu

W TYM TURNIEJU CHYBA ZAWALCZY MŁODY MURANSKI.

Damian
10 dni temu

Mogę się napierdalac z kim chcecie

XDDD
6 dni temu
Reply to  Damian

Hahaha

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
11 dni temu

Ciepłota wygra, gdyż nikt w godzinę nie opierdoli większej ilości lodów.

CIEPŁOCH ROBI LODA!!!

arystopizdelese
10 dni temu

a jego matka kurwooooommmąmą

Tytus
11 dni temu
hgsdhsfhfsh
11 dni temu

Nie kupie z waszego refa bo nie da sie czytać komentarzy i jakieś jedno dziecko z VPNem rozpierdala cały wasz wielki portal przygłupy jebane z was elo

Popularne