GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Malik Montana po meczu Polski spotyka się z rasistowskimi atakami

Rasizm w Polsce to problem? Raper podaje przykłady.

Opublikowany

 

malik montana

W poniedziałek na Stadionie Narodowym Polska zmierzyła się z Albanią. Malik Montana dodał na Instagramie swoje zdjęcie z trybun, z których kibicował drużynie Roberta Lewandowskiego z biało-czerwonym szalikiem na szyi. Kilkanaście godzin później wyróżnił komentarze słuchaczy, które według niego są rasistowskie.

Malik Montana o rasizmie w Polsce

Malik Montana wielokrotnie już wypowiadał się na temat rasizmu. Według niego bycie rasistą w Polsce jest czymś normalnym. – W Polsce hip-hop i rasizm nadal idą w parze – mówił w 2021 roku. Pod najnowszym zdjęciem Malika po wygranym przez Polskę meczu 1:0 pojawiły się wpisy, które raper postanowił wyróżnić. – I będą dalej mówić, że rasizmu w Polsce nie ma i że nie jest problemem – napisał raper, dodając poniższe sreeny:

Malik: „Ja nikogo nie krzywdzę”

Raper w komentarzach wdał się w dyskusję z fanami, którzy zwrócili mu uwagę, że dopiero co sam dodał film, na którym skacze w McDonaldzie na ladę i tańczy. – Gość, co trochę więcej kasy zarabia skacze sobie buciorami po blacie, bo przecież to było takie cool i extra, +10 do swagu, kozak i pan życia, klasa i poziom – napisała jedna z fanek.– Różnica jest prosta, ja nikogo nie krzywdzę, wręcz przeciwnie płacę podatki bardzo wysokie i takie przychlasty dzięki temu mogą żyć. A to, że dla mnie coś jest cool, a dla innych nie to indywidualna sprawa – skomentował Malik. – Przychlasty dlatego, bo dają świadectwo tego jak tutaj jest. Że ludzie zza granicy przyjeżdzają i za głowę się łapią, że ja jadąc zagranicę mówiąc, że jestem z Polski słyszę wow i czy to prawda, że tak jest – dodał.45 komentarzy
45 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
PRAWDA, PRAWDA I TYLKO SAMA PRAWDA
2 miesięcy temu

BARDZO DOBRZE NAPISALI
MALIK TO ZWYKŁY KUNDEL, NIE ŻADEN POLAK
SYN POLKI ŚCIERKI WORKA NA SPERME I JAKIEGOŚ BRYDASA.

żENADA GimBao33 - Proszę Cię abyśmy w nowym roku
2 miesięcy temu

#StopObrażeniom
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie może ranić innych.

Glk
2 miesięcy temu

Dokładnie, a to że płaci wysokie podatki to znaczy, że sponsoruje władzę czyli małą grupę ludzi robiących niewolników z narodu polskiego. Chwaląc się płaceniem wysokich podatków sam przyznaje się do niszczenia naszego kraju.

Sentino.
2 miesięcy temu

Dlaczego nie ma osobnego artykułu nt. jego zachowania w restauracji? Nie ma filmiku z tego zdarzenia, oraz prostackich komentarzy w wykonaniu Malika, gdzie odpowiada na krytykę swojego zachowania w sposób poniżający ludzi?
Jak on obraża Polaków, to ubogacenie kulturowe, a jak ktoś jego wieśniackie zachowanie skrytykuje, to od razu „rasizm”. Żałosne

żENADA GimBao33 - Proszę Cię abyśmy w nowym roku
2 miesięcy temu
Reply to  Sentino.

#StopObrażeniom
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie może ranić innych.

srako tubka
2 miesięcy temu

Malik: „Ja nikogo nie krzywdzę”
Powiedz to ludziom ze skrzywioną psychą przez twoje g0wno utwory. Dodatkowo, ludziom jako nastolatkom i dzieciom pedale arabski.

EJ TY KOLO!!!
2 miesięcy temu
Reply to  srako tubka

KUBUŚ GOŹDZIK JA PIE RDOLE CO ZA KRAJ MENTALNYCH SPIE RDOLIN UMYSŁOWYCH

????
2 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO!!!

Kubuś goździk to fake konto tak jak i te wszystkie które piszą na niego niby rasistowskie hejty. Prawdziwy Polak gdyby napisał coś rasistowskiego od razu z urzędu dostał by z 5 lat za mowę nienawiści. Rasizm w internecie jest sztucznie kreowany żeby pokazać jak Polacy niby są źli a to nie prawda, nie dajcie się antypolskiej propagandzie.

żENADA GimBao33 - Proszę Cię abyśmy w nowym roku
2 miesięcy temu
Reply to  srako tubka

#StopObrażeniom
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie może ranić innych.

Tom
2 miesięcy temu

Typ mu dobrze napisał. Cygan z dywanami, który dorwał się do kasy i leczy swoje kompleksy związane z pochodzeniem. Poza tym to on zawsze zaznacza, że jest lepszy od Polaków i nimi gardzi. Ale wiesniackie, drogie szmaty z wielkim logo nie sprawia, że typ ma klasę. Zwykły prostak, pod każdym względem.

żENADA GimBao33 - Proszę Cię abyśmy w nowym roku
2 miesięcy temu
Reply to  Tom

#StopObrażeniom
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie może ranić innych.

????
2 miesięcy temu

Jak tak maIikowi źle w Polsce to przecież jest tyle przyjaznych krajów jak: Afganistan, Angola, Pakistan, Syria, Jemen. Tam z pewnością będą go witać pitą i sosem mieszanym.

Diho
2 miesięcy temu
Reply to  ????

Proponuję Somalię od razu

Alfa male
2 miesięcy temu
Reply to  ????

Malika to sie wita pytą z sosem trzepanym

heh
2 miesięcy temu

A akcja w macu? Dostałeś pocisk od ludzi w necie i już zmiana gadki na ofiarę. Życzę ci, żeby ktoś walnął kloka na ladę w barze twojego ojca wykolejeńcu.

heh
2 miesięcy temu
Reply to  heh

Teraz ciśnie ludziom po matkach na fejsie, jaki to jest dzban to ja nie mam pytań Mam nadzieję, że kiedyś wpadnie na kogoś kto go ładnie przekopie.

2137 Analbande aus Wadowitz
2 miesięcy temu

Ale to prawda, przecież jego starzy mieli bude z kebabem przy drodze na Okęcie XDDDD

Marian Zesrańsko
2 miesięcy temu

To niezle! Byc moze nawet tam jadlem!

Urzędnik Skarbowy
2 miesięcy temu

Na bank tak było, bo jak ją zamykaliśmy to stary też coś krzyczał, że rasiści każą mu płacić podatki.

SzparuchBOR
2 miesięcy temu

Biega z buciorami po stole a później się dziwi że go brudasem nazywają.
Jest brudasem.

PRAWDA, PRAWDA I TYLKO SAMA PRAWDA
2 miesięcy temu

Skrajnie patologiczną sytuacją jest że mężczyźni przechodzą na emerytury w wieku 65 lat. Gdy kobiety przechodzą na nią w wieku 60 lat co daje 75% ich prognozowanej długości życia. W tej proporcji mężczyźni którzy żyją o 8 lat krócej powinni przechodzić w wieku 54 lat. Jest to skrajna nierówność, która utrzymywana jest przez dekady i tak naprawdę to mężczyźni którzy nieproporcjonalnie dokładają się do emerytur kobiet powinni powiedzieć dość i domagać się zrealizowania historycznej sprawiedliwości. W przeciwnym wypadku obecny kontrakt społeczny bazujący na równouprawnieniu będzie łamany, a cały system emerytalny niepodtrzymywalny.

Trener
2 miesięcy temu

Ale co ty chcesz przemawiać do ociekających spermą bezmózgow, którzy bez wachania oddadzą kreaturze całe oszczędności po tygodniu znajomości? Lepiej mów to do ściany, na bank efekt będzie lepszy, przyjdzie sąsiad i każe ci zamknąć mordę ale przynajmniej spotkasz się z jakąś sensowną odpowiedzią. A tutaj masz odpowiedzi bezmózgów, którzy codziennie biegają z kwiatuszkami dla swojego słoneczka i nawet jeśli przeszkodzą jej w puszczaniu się ze swoim jak to ty mówisz „chadem” to i tak chłoptasie grzecznie poczekają aż się w nią zleje jak we wiadro na sperme i wtedy dopiero przeproszą za to, że wcześniej nie zadzwonili i zacznie się festiwal lizania du.py. Oczywiście tobie będą mówić, że jesteś frustratem i nie masz dziewczyny ale gdyby oni mieli odrobinę godności to też by jej nie mieli. Mi się pofarciło i mam taką, której jestem pewien, bo dała wiele razy tego powody No ale umówmy się, to jest tylko i wyłącznie fart, że trafiłem w te może 5% ładnych i nie puszczalskich .

Wujek sknerus
2 miesięcy temu
Reply to  Trener

W końcu porządny komentarz na tym wysypisku 🙂

Marian Zesrańsko
2 miesięcy temu

Malik krzywdzisz. Krzywdzisz dzieciom mózgi robiąc na tym potężne pieniądze. To jest własnie haram masari ale taki prawdziwy.

Guwno z kibla
2 miesięcy temu

Diss na Malika…on ziomom do buzi sika…zamiast duzego ma nalesnika…na dachu bloku fotowoltaika…gml2 jego klika…klik klik pada strzał z komputerotronika…bum bum Edzio pajac w nic tu nie wnika… bo czeka tu na niego nie jedna wnyka…zrobie z niego szaszłyka…jak z alvareza ktory ze strachu pod siebie sika… tylko firma jotpe prawdziwy hip hop pochodzi z Polski a rap z Usa czasem tez Europy jou jou …………………..

Belmondziak
2 miesięcy temu
Reply to  Guwno z kibla

Wielkie pow pow dla ciebie za ten freestyle gagatku

Guwno z kibla
2 miesięcy temu
Reply to  Belmondziak

Pow pow xD

Pawlok
2 miesięcy temu

Brudas kręci hajs na głupich dzieciakqch z polszy a później szpanuje zegarkami i mercami , a jego muzyka to gniot gorsza niż disko w polu

Sutener Borixon
2 miesięcy temu

Kundle nie mają za wysokiego IQ, więc zostają rasistami. To w Polsce dość popularny trend. A Malika ebać, bo jest zwykłym bucem

plik plik
2 miesięcy temu

MALIK MONTANA AKA BABIARZ HAZARDZISTA – TAK NAPRAWDE NAZYWA SIE MOSA GHAWSI, JEGO RODZICE MAJĄ SIEĆ RESTAURACJI MIN W WARSZAWIE, KTÓRE BARDZO DOBRZE PROSPERUJĄ, STĄD MALIK MA TE PLIKI PLIKI, KTÓRE BARDZO CZĘSTO W SWOICH FILMIKACH PREZENTUJE, PRZEZ WIEKSZOSC ZYCIA MIESZKAŁ W HAMBURGU I PROWADZIŁ DOSTATNIE ŻYCIE, OD JAKIEGOŚ CZASU PROWADZI ŻYCIE BANANA W WARSZAFCE A Z NUDÓW NAGRYWA RAPY I GRA W RULETKE W HOTELU MARRIOTT

SENTINO AKA TATUAŻYK – SEBASTIAN ENRIQUE ALVAREZ, MŁODY GNIEWNY Z BERLINA, W KTÓRYM ŻYŁ PRZEZ PONAD 20 LAT W DOSTATKU, OJCIEC PRAWNIK, PROWADZĄCY KANCELARIĘ W BERLINIE, GDY SENTINO SPALIŁ WSZYSTKIE RAPOWE MOSTY W NIEMCZECH, UCIEKŁ DO WARSZAFKI, TUTAJ WIEDZIE ŻYWOT RAPERA Z NIEMIEC Z NIEWIADOMĄ PRZESZŁOŚCIĄ, NIE PRACUJE, RAPUJE TE SWOJE BUJDY WYSSANE Z PALCA, UTRZYMUJE GO OJCIEC , KTÓRY CZESTO I GESTO WYSYŁA MU PRZELEWY

uszaty serwisant rowerów
2 miesięcy temu
Reply to  plik plik

Gural – ojciec Andrzej Teofil Górny.
Sokół – ostra bananiada, cała rodzina grubo ustawiona, resorciak do potęgi
Ero – ojciec ma CH Land w Wawie, gdzie Ero ma sklepik. CH dogorywa ale nadal ma kilkunastomilionową wartość plus to co zarobiło. Miał też osiedlową TV, Porion czy coś, jak nazwa spółki
Pono – rodzice ustawieni w PZPR
Eldo – rodzice ustawieni w PZPR
OSTR – matka profesor akademicki, ja był mały to dostał skrzypce
Malik – stary sieć restauracji
Quebo – matka ma salon firmowy Triumph w Ciechanowie, stary bazaruch kombinator
Kosi z JWP – bez szczegółów, ale banan
Tede – ojciec Maciej Graniecki
był też jakiś słynny wyjazd na snowboard na Słowację w końcówce 90s, ale nie wiem kto zamieszany.
Solidne plotki latają po ślizgawce o Bonusie RPK, jeśli to prawda to to jest konkret.
A teraz kto miał naprawdę lipę i jest realtalk:
Wilku – samotna matka alkoholiczka, głód, „wujkowie” z pato
Peja – matka młodo zmarła, ojciec pener
till the next time!

Jorgen
2 miesięcy temu

Pikej puszek okruszek drpany na winylu

plik plik
2 miesięcy temu

DIHO AKA ORANGUTAN – TOMASZ DIHOWSKI, SYN POTENTATA Z BRANŻY DEVELOPERSKIEJ, TATA MA FIRME, DIHO MA HAJS, MŁODE LATA JAK POZOSTAŁA EKIPA GML SPEDZIŁ GŁOWNIE ZA GRANICA, NOWY JORK, BERLIN, NIGDY NIE PRACOWAŁ ODKAD SKONCZYŁ SZKOŁE, PRÓBOWAŁ POMAGAĆ TROCHE OJCU ALE NIE WYCHODZIŁO, OD DOBRYCH PARU LAT DIHO ORANGUTAN WIEDZIE SPOKOJNY ZYWOT MLODEGO BANANOWCA W WARSZAFCE, TATA DAJE HAJS, DIHO SIE BAWI, NAJCZESCIEJ W MODNYM WARSZAWSKIM KLUBIE BAL
KAZ BAŁAGANE – OSTATNI Z TEJ JAKZE BARWNEJ EKIPY, UDAJE ULICZNEGO GRACZA, KTÓRY MA W CH00J HAJSU, JAK SIE BAWI TO NA BOGATO I NIE INTERESUJE SIE MORDO SKAD MŁODY KAZ MA FLOTE, A MA JAK CŁA EKIPA GML PLIKI PLIKI Z KONTA STARYCH, OJCIEC STOMATOLOG, MATKA OKULISTA, SYN LEKARZY DOSTAJĄCY KIESZONKOWE WIEKSZE MATKI GLAMRAPOWICZÓW WYPŁATY

uszaty serwisant rowerów
2 miesięcy temu
Reply to  plik plik

Gural – ojciec Andrzej Teofil Górny.
Sokół – ostra bananiada, cała rodzina grubo ustawiona, resorciak do potęgi
Ero – ojciec ma CH Land w Wawie, gdzie Ero ma sklepik. CH dogorywa ale nadal ma kilkunastomilionową wartość plus to co zarobiło. Miał też osiedlową TV, Porion czy coś, jak nazwa spółki
Pono – rodzice ustawieni w PZPR
Eldo – rodzice ustawieni w PZPR
OSTR – matka profesor akademicki, ja był mały to dostał skrzypce
Malik – stary sieć restauracji
Quebo – matka ma salon firmowy Triumph w Ciechanowie, stary bazaruch kombinator
Kosi z JWP – bez szczegółów, ale banan
Tede – ojciec Maciej Graniecki
był też jakiś słynny wyjazd na snowboard na Słowację w końcówce 90s, ale nie wiem kto zamieszany.
Solidne plotki latają po ślizgawce o Bonusie RPK, jeśli to prawda to to jest konkret.
A teraz kto miał naprawdę lipę i jest realtalk:
Wilku – samotna matka alkoholiczka, głód, „wujkowie” z pato
Peja – matka młodo zmarła, ojciec pener
till the next time!

Guwno z kibla
2 miesięcy temu

W sam raz na dobranoc . Ciekaw jestem ile zmyśliles , a ile to prawda . Sokola ojciec to wiem , Tede tez , Pono ojciec chyba tez mial siano , ale reszty nie wiedzialem . Ciekawe ciekawe…

uszaty serwisant rowerów
2 miesięcy temu
Reply to  Guwno z kibla

googluj, wszystko jest na necie.

Diho
2 miesięcy temu

Malik. Największy patologiczny przychlast. Ludzie Ci jadą bo jesteś przygupem po prostu.

uszaty serwisant rowerów
2 miesięcy temu

akcja z mcdonaldem była chu.jowa – decyduj o tym co jest cool dopóki mieścisz się w normach społecznych.
ale nic nie usprawiedliwia rasizmu – można malika nie lubić za milion rzeczy, ale za pochodzenie to słabe.

Andrzej
2 miesięcy temu

Bo, bo to jest słabe ale to wina tych komentujących, którzy nie są kreatywni, mają mały zasób słownictwa i ogólnie są płytkimi ludźmi. Ja Malika pocisnąłem wiele razy i nigdy w życiu nie wykorzystałem do tego jego pochodzenia, bo w sumie z niego nawet nie jest prawdziwy afganczyk. Ja mam wiele innych argumentów, które o wiele bardziej w niego uderzają i nie daje mu żadnego pretekstu do odbicia piłeczki.

anonimowy OKRUTNIK
2 miesięcy temu

i ta moda z NYC na kominy hahah

plik plik
2 miesięcy temu

DIHO AKA ORANGUTAN – TOMASZ DIHOWSKI, SYN POTENTATA Z BRANŻY DEVELOPERSKIEJ, TATA MA FIRME, DIHO MA HAJS, MŁODE LATA JAK POZOSTAŁA EKIPA GML SPEDZIŁ GŁOWNIE ZA GRANICA, NOWY JORK, BERLIN, NIGDY NIE PRACOWAŁ ODKAD SKONCZYŁ SZKOŁE, PRÓBOWAŁ POMAGAĆ TROCHE OJCU ALE NIE WYCHODZIŁO, OD DOBRYCH PARU LAT DIHO ORANGUTAN WIEDZIE SPOKOJNY ZYWOT MLODEGO BANANOWCA W WARSZAFCE, TATA DAJE HAJS, DIHO SIE BAWI, NAJCZESCIEJ W MODNYM WARSZAWSKIM KLUBIE BAL

uszaty serwisant rowerów
2 miesięcy temu
Reply to  plik plik

Gural – ojciec Andrzej Teofil Górny.
Sokół – ostra bananiada, cała rodzina grubo ustawiona, resorciak do potęgi
Ero – ojciec ma CH Land w Wawie, gdzie Ero ma sklepik. CH dogorywa ale nadal ma kilkunastomilionową wartość plus to co zarobiło. Miał też osiedlową TV, Porion czy coś, jak nazwa spółki
Pono – rodzice ustawieni w PZPR
Eldo – rodzice ustawieni w PZPR
OSTR – matka profesor akademicki, ja był mały to dostał skrzypce
Malik – stary sieć restauracji
Quebo – matka ma salon firmowy Triumph w Ciechanowie, stary bazaruch kombinator
Kosi z JWP – bez szczegółów, ale banan
Tede – ojciec Maciej Graniecki
był też jakiś słynny wyjazd na snowboard na Słowację w końcówce 90s, ale nie wiem kto zamieszany.
Solidne plotki latają po ślizgawce o Bonusie RPK, jeśli to prawda to to jest konkret.
A teraz kto miał naprawdę lipę i jest realtalk:
Wilku – samotna matka alkoholiczka, głód, „wujkowie” z pato
Peja – matka młodo zmarła, ojciec pener
till the next time!

Alfa male
2 miesięcy temu

Oby fala hejtu zakończyła „karierę” tego bananowca. Ostatnio czytałem z jakim mężczyzną nie chcą się wiązać kobiety. Z bananowcem bo tacy są najbardziej nieporadni

30 plus
2 miesięcy temu

Rasizm i wandalizm w tym kraju to problem

Popularne