Sprawdź nas też tutaj

News

Malik Montana reaguje na śmierć Mateusza Murańskiego

O 29-latku mówią też m.in. Arek Tańcula, Najman, Nitro i L-Pro.

Opublikowany

 

malik montana w czarnej czapce
fot. High League

W środę po południu dowiedzieliśmy się, że zmarł Mateusz Murański. Malik Montana będący włodarzem federacji High League, w której walczył mężczyzna odniósł się do tej smutnej informacji podczas instagramowego live’a. Na tragiczne wieści zareagowali także Arkadiusz Tańcula, Marcin Najman, Nitrozyniak i producent L-Pro.

Malik o śmierci Murańskiego

– Z tego miejsca wyrazy współczucia dla najbliższej rodziny i bliskich Murańskiego. Przykre to jest, aczkolwiek każdego z nas to czeka. Każdy w dniu narodzin, przynajmniej ja w to wierzę, ma zapisany dzień, w którym z tego świata odejdzie. W moim odczuciu jest to miejsce lepsze niż tutaj. Zobaczymy, ile czasu zostało mi na tym świecie – powiedział raper.

L-Pro: „Hejterskie śmieci”

Na tragiczne wieści zareagował także producent L-Pro wywodzący się z kultury hip-hopowej. – I co hejterskie śmieci, dumni z siebie jesteście? – powiedział beatmaker na Instastories.Mateusz Murański z Popkiem, którego wielokrotnie wyzywał do walki, ale raper odmawiał

Nitrozyniak: „Nie używajcie narkotyków”

Podczas dzisiejszego streamu na temat śmierci Murana wypowiedział się również Nitrozyniak, któremu nigdy nie było po drodze z rodziną Murańskich. – Jeśli możecie coś z tego wyciągnąć, to nie używajcie narkotyków – powiedział. – Ja wiem kto jest za to odpowiedzialny. Domyślam się kto na niego taką presję napi*rdolił i kto powinien przyjść i powiedzieć: „Tak, to moja wina”. Chyba palcem nie trzeba pokazywać. Ta sama osoba najprawdopodobniej wystąpi w mediach za niedługo i będzie mówić, że syna zabił hejt na jego osobę. Pomimo tego, że to oni są źródłem hejtu w polskim internecie – dodał.

Arek Tańcula: „Mówił, że nie daje sobie rady z hejtem”

Mateusz Murański stoczył w High League jedną walkę. Na piątej odsłonie gali zmierzył się Pawłem Bombą. Został zdyskwalifikowany za obalenia i duszenie, które w formule K-1 są niedozwolone. Arkadiusz Tańcula, bliski znajomy Murańskiego poinformował, że na kilka dni przed śmiercią kontaktowali się ze sobą. – Zaprosiłem go do mojego nowego programu, mieliśmy powspominać, a teraz taka k*rwa informacja – powiedział freakfighter. – To jest tak naprawdę po Ozdobie (Dawid Ozdoba zmarł w październiku) kolejna ofiara hejtu w Internecie. On mi już po walce mówił, że nie daje sobie rady z hejtem. Depresja, no i uciekł w te używki – dodał.

Jacek Murański vs Najman – co z walką?

18 marca na gali High League ma się odbyć walka Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem. Czy w obliczu tak dramatycznych wydarzeń pojedynek zostanie odwołany? Jak poinformowała federacja w rozmowie ze Sportowymi Faktami wszystko okaże się w ciągu najbliższych dni. Teraz jest za szybko na jakieś decyzje.

– To wielka tragedia, bo zawsze, gdy odchodzi tak młody człowiek, to jest wielka tragedia – powiedział Marcin Najman w rozmowie z o2.pl. – Nie znam okoliczności tego, co się wydarzyło, natomiast dziś to jest nieważne. Na pewno nie tak miało się jego życie potoczyć – dodał.

29-latek znaleziony martwy w swoim domu

– O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić do ofiary. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m.in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich – powiedziała rzeczniczka prokuratury okręgowej w Gdańsku, Grażyna Wawryniuk. – Na miejscu wykonywane były czynności z udziałem biegłego. Nie stwierdzono działania osób trzecich. Przyczyny śmierci do ustalenia w trakcie sekcji zwłok – dodała.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli zmagasz się z depresją, myślami samobójczymi lub potrzebujesz pomocy, możesz skorzystać z darmowych infolinii:

 • Antydepresyjny Telefon Zaufania (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20) — 22 484 88 01
 • Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym, codziennie od godz. 14 do 22 — 116 123
 • Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, czynny codziennie przez całą dobę — 116 111
 • Telefoniczne Centrum Wsparcia: 800 70 2222
 • W razie bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia: 112

 


113 komentarzy
113 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Edek pozdrawia Profesora i nuci
1 miesiąc temu

A dzisiej nucim: Jestem włodi przesłuchałem wszystkie płyty mówię sobie włodi co ty. A cały tydzień nucim: Laj laj laj laj laj laj laj graj cyganie na gitarze graj. Więc łaki nucim razem hirigoł.
#SENTINO
#EDZIO
#PROFESOR TRAPU
#NUCENIE
#LEOSIA
#SICARIOS

Iksde
1 miesiąc temu

#twojastarapowinnaciepołknąćbojestesgöwnem

Beka z pOlek
1 miesiąc temu
Reply to  Iksde

Ostatnio na glamrapie dowiedziałem się, że jeśli mężczyzna woli młodsze kobiety to na pewno dlatego, że nie potrafi sobie znaleźć takiej w swoim wieku, a poza tym to musi mieć coś nie tak z głową (he he pedofil). Ponadto jeśli preferujesz pannę z małym lub zerowym przebiegiem to na pewno boisz się o swoją męskość, a taka kobieta w dodatku jest mało atrakcyjna. Podsumowując, na partnerkę najlepiej nada się szon po karuzeli w dodatku starszy od ciebie (dodatkowe punkty za bombelka) wtedy facet może czuć się stuprocentowym mężczyzną.

Hooy chi vdoopae
1 miesiąc temu

WALIŁEM TWOJĄ MATKĘ W ODBYT ZANIM TO SIĘ STAŁO MODNE

Stary niemowlak
1 miesiąc temu

Kogo to wina?Kto nakręca hejt i czerpie z tego pieniądze?Fame mma,Maliki boxdele gole,następna tragedia to tylko kwestia czasu.

Piotrula
1 miesiąc temu

Malik to jest przyglup. Czasami lepiej nic nie mowic wtedy ludzie nie zauwaza zes debil niestety on rapuje i mowi…

Hania Montana
1 miesiąc temu
Reply to  Piotrula

Czyli z tego co mówi Malik ,bóg tak chciał i ma teraz lepiej niż my super.A i pewnie pali zioło z tupakiem i bogim i bzyka murzynki ehhhh farciarz

spaliłem blanta myśle włodi co ty
1 miesiąc temu

NAJPIERW PCHAJĄ SIĘ NA ŚWIECZNIK, GONIĄ TEN FEJM I PRAWIE JEDZĄ GOOFNO ŻEBY GO MIEĆ A POTEM „NIE DAJE SOBIE RADY Z HEJTEM” LUDZIE TRZYMAJCIE MNIE.WIADOMO, SZKODA MŁODEGO ITD ALE CAŁY OBRAZ PATOLOGII JAKI JEST NA TYCH GALACH PRZERASTA JUŻ SAMYCH UCZESTNIKÓW NIE WSPOMINAJĄC O ODBIORCACH.DOKĄD ZMIERZA TEN ŚWIAT JA SIĘ PYTAM.KVRESTWO, NARKOMANIA I JAKIEŚ RYŚKI SZVZENY NIEDOROZWOJE PÓŁ-DAUNY, HTBRYDY ŻULI Z PARANOIKAMI, CO DALEJ?

spaliłem blanta myśle włodi co ty
1 miesiąc temu

A POTEM WIELKI WŁODARZ WOJCIECH GIGACZAD GOLA W WYWIADACH PŁACZE ŻE PASOWAŁOBY SKOŃCZYĆ Z TYM UBLIŻANIEM OD 60TEK BO TO ŹLE WPŁYWA NA MŁODYCH.JPRDL TAM ZA SZNURKI MUSI POCIĄGAĆ SAM BELZEBUB AZAZEL INNEJ OPCJI NIE WIDZĘ.

Perspirant
1 miesiąc temu

Bo narkomania przyszła wraz z 21 wiekiem xDD Wcale nie było amfetaminiarzy czy helupiarzy w latach 80-90 walących kompot i inny syf po kablach, wcale nasz gatunek przygłupich łysych małp nie pije sfermentowanych owoców od setek lat żeby się ogłupić tym gównem, wcale ludzie w czasach bazgrania kamieniem po jaskiniach nie wpie/rdalali psychodelicznych grzybów i roślin żeby się naćpać xDDDD

Nie wiem skąd się bierze w ludziach to debilne przekonanie że „świat się kończy, dokąd to wszystko zmierza” xDDDD Chyba masz 40+ lat i jesteś boomerem któremu się wydaje że kiedyś to było.

Popsuję ci narrację. Ta planeta od zawsze była spier/dolonym siedliskiem zła i debilizmu, 80 lat temu przyjeżdżał cyrk z chorymi ludźmi żeby zrobić z nich pośmiewisko.

Teraz przynajmniej ci upośledzeni ale umysłowo sami się zgłaszają i robią na tym ogromne pieniądze.

spaliłem blanta myśle włodi co ty
1 miesiąc temu
Reply to  Perspirant

ROZUMIEM, ŻE W 80TYCH LATACH CI NARKOMANI I TE POKALECZONE NA UMYŚLE IMITACJE GANGSTERÓW ORAZ LACHOCIĄGI WYPRZEDAWAŁY NP. TAURON ARENE BO BYŁO TAKI BRANIE NA ICH „SHOW”?
TAK, TAK, JESTEM BOOMEREM HAHAH WIADOMO MORDO NOWE CZASY ITD. TRZEBA SIĘ NA WSZYSTKO GODZIĆ I WSZYSTKO SIĘ MUSI PODOBAĆ BO JAK NIE TO JESTEŚ BOOMEREM, MOŻE JESZCZE NAZWIJ MNIE HEJTEREM I NAPISZ ŻE ZAZDROSZCZĘ STATUSU MURAŃSKIEMu ALBO LINKIEWICZ XDDD

Ochłap świniny
1 miesiąc temu

Obaj macie rację! Tylko wyparliscie elementy wspólne na margines, aby poroznic się ochłapami!

Perspirant
1 miesiąc temu

Tauron Areny gangsterzy i ćpuny nie sprzedawali, ale dużo dzieciaków chciało być jak słowik, perszing czy inny popie/rdoleniec. Gwiazdy rocka (skończone ćpuny) wyprzedawali sceny i robili ogromne kariery. Powiesz mi, że nie na tym, że byli ćpunami, tylko na tym że robili muzykę. Tylko, że ci teraz też nie robią karier na tym że są ćpunami, tylko na tym że robią show dla debili i leją się po mordach. To, że wątpliwe z tego show to inna sprawa. Jesteś boomerem dlatego że wydaje ci się że nastąpił jakiś upadek społeczeństwa, gdy społeczeństwo nigdy z gleby nie wstało. Dałem ci przykład tego, że już dawno temu pośmiewisko robiono z ludzi ewidentnie chorych fizycznie i psychicznie, ale do tego już się nie odniosłeś bo wiesz, że mam rację xD społeczeństwo jest tak samo spie/rdolone odkąd istnieje człowiek, zmieniają się tylko formy tego spier/dolenia. Po prostu gdy kończy się ileś tam lat (30,40,50) następuje zwarcie w mózgu i idealizowanie starych czasów i narzekanie na obecne.

spaliłem blanta myśle włodi co ty
1 miesiąc temu
Reply to  Perspirant

RACJI MASZ TYLKO TROCHĘ BYKU BO JEDNAK TAKIE POSTACIE JAK TOMASZ CHIC, ANTYKONFIDENT, PSYCHOTROP, KAZIK KLIMAT KARTEL CZY LINKIEWICZOWA NIE SĄ ZNANI Z TWORZENIA KAMIENI MILOWYCH MUZYKI TYLKO Z BYCIA WŁAŚNIE ĆPUNAMI, PSEUDOGANGUSAMI I LAFIRYNDAMI.W LATACH 90TYCH SZOKIEM DLA LUDZI BYŁO JAK MARILYN MANSON POTARGAŁ BIBLIĘ NA KONCERCIE, TYP Z SEX PISTOLS POKAZAŁ DVPE A JAKAŚ MADONNA SIĘ PRZESPAŁA Z 30 LAT MŁODSZYM TYPEM.DZIŚ TAKIE RZECZY KAŻDY BY MIAŁ W PIŚDZIE I NA TYM WŁAŚNIE POLEGA BĄDŹ CO BĄDŹ UPADEK BO GLORYFIKUJE SIĘ RZECZY POMYLONE I MI NIE WMÓWISZ ŻE BYŁO TAK ZAWSZE.NAZYWANIE KVREW SEXWORKERKAMI CZY JAKIMIŚ ESCORT GIRL, WSZYSTKO PIĘKNIE OPAKOWANE OCZYWIŚCIE KONIECZNIE Z DOMIESZKĄ AMERYKANIZMÓW.MAŁOLATY NA STRIMACH ĆPAJĄ, WALĄ SAMOBÓJE, RAFATUS WYPŁACA MARLENCE PLASKACZE NA PYSK ZA 5 ZŁ DONEJTU A UŻYTKOWNIK PERSPIRANT UTRZYMUJE ŻE WSZYSTKO JEST OK I TAK BYŁO ZAWSZE XDDDDD

Jan Michalczewski VEVO
1 miesiąc temu
Reply to  Perspirant

Każda wioska ma swoją Linkiewicz pod remizą, swojego lumpa pod sklepem i swojego sterydziarza, który łapie deprechę jak bomba schodzi, ale dopiero media społecznościowe ujawniły skalę zjawiska i dały fejm tym pomyłkom ewolucyjnym. Media społecznościowe to największy nowotwór tego świata i źródło cierpienia. Rosnąca liczba magików wśród młodych to potwierdza.

Coś w tym jest, te hybrydy, depozyty ...
1 miesiąc temu
Reply to  Perspirant

A w latach 80 tych walący po kablach byli w PRLowskiej telewizji gwiazdami? Co to za przykład jest w ogóle. 40 lat to nie żaden boomer, tylko generacja X, no nie zabłysłeś powiem Ci wiedzą.

Znachor
1 miesiąc temu

Nie byli gwiazdami telewizji bo dostęp do mediów był ograniczony. Słyszałeś o parku w Chorzowie przy programie metadonowym? O istnieniu tego miejsca wiedział praktycznie każdy na Śląsku. Czy to znaczy że te osoby z tamtąd były gwiazdami?
Po za tym to było stosunkowo nowe zjawisko w Polsce i ludzie nie znali długofalowych konsekwencji. Siała baba mak i jak to stawało się plagą to poczyniono kroki prawne regulujące obrót i uprawę maku lekarskiego. I się to ukrocilo to człowiek jako rozumna istota zaczął szukać innej odskoczni. Tak to będzie. Nie ma się tak naprawdę wpływu na uzalezniona osobę bo i tak zrobi po swojemu A jeśli to rzuci to tylko własną decyzją

Coś w tym jest, te hybrydy, depozyty ...
1 miesiąc temu

O hybrydach ludzkich mówił dużo Dariusz Kwiecień. Może jest coś na rzeczy. Może to zemsta za przegraną w 45, a może faktycznie Nowe Otwarcie Wrót.

Get Money Od Starych
1 miesiąc temu

Te telefony powinny byc obowiązkowo drukowane na okladkach polskich plyt rapowych

Wróg Publiczny
1 miesiąc temu

Teraz wszyscy w internetach świeczki zapalają. Gówno mnie obchodzą jakieś murańskie, więcej powietrza dla normalnych ludzi.

inny wróg publiczny
1 miesiąc temu

Popieram

MatełoKanioski
1 miesiąc temu

To już trzecia ofiara śmiertelna tych patowalk, jakie z tego płyną wnioski?

MatełoKanioski
1 miesiąc temu

Zapraszam do dyskusji

lol
1 miesiąc temu

W sensie Waluś, Ozdoba i Murański?

łosiemgo
1 miesiąc temu

ze zdegenerowane nieczytające społeczeństwo to ciemny motłoch

Ochłap świniny
1 miesiąc temu

A trzeźwy już jesteś?

Jan Michalczewski VEVO
1 miesiąc temu

Wniosek jest taki, że jak jesteś zwykłym Sebą na bombie, to nie zgrywaj gwiazdora kina akcji, bo nie wytrzymasz ciśnienia.

Coś w tym jest, te hybrydy, depozyty ...
1 miesiąc temu

Trzech nie żyje, a kochany ile zrobiło byznesy zycia, i w końcu odetchnęło, że na kilka lat w przód mają zabezpieczone życie na poziomie. Także nie jest to takie jednoznaczne.

Znachor
1 miesiąc temu

Ilu zarobilo na cpanie ale jeszcze nie padli? To jest właściwe pytanie

Sowabezoka
1 miesiąc temu

To nie są ofiary żadnego hate’u tylko prowadzenia konkretnego stylu życia, patologia wyniesiona na piedestały spadła i rozbiła sobie ryjek ojej

Idiokracja
1 miesiąc temu

Jak się łączy anabole un_derowe w_alone bez ładu i składu, alkochol, wysiłek fizyczny ze środkami psychoaktywnymi i mocnymi opioidami – to coś może puścić na gwincie w końcu. Kompletnie mi tego dz_iwoląga nie żal, najbardziej przykre w tym wszystkim jest to, że wiem kim on był, jego ojciec, i kojarzę resztę tego cyrku. A nawet nie oglądam tych „gal”, po prostu wszędzie są o nich treści, nawet w pracy dorośli, poważni ludzie p_i_e_rdolą, że jakiś Nitro to to, jakaś Staśko tamto, Kapela s_r_amto, Ela Gawin w p_i_erdlu, Jacek Murański wójka Władka w Legii Cudzoziemskiej … Idiokracja.

cynik
1 miesiąc temu

Uwielbiam jak patocelebryci na co dzień promujący narkotyki, hiperkonsumpcjonizm, rozwiązłe życie bez hamulców, ani wyższych ambicji nagle epatują głęboką duchowością, pobożnością i religijnością w obliczu śmierci kompana. Ufff… wiara w ludzkość przywrócona.

Miłosierny
1 miesiąc temu

Rodzice wiedzieli o jego nałogach i zamiast mu pomóc to Jaca brnął w tą wymyśloną farsę że to wina Tańculi i robił na tym biznes. A Mateusz się w tym wszystkim pogubił. Szkoda chłopaka bo był młody i to nie jego wina że tak go wyprowadził tatuś. Typ który żył w bańce wymyślonych farmazonów przez siebie. Wstydź się Jacku może zrozumiesz że pieniądze nie są ważniejsze od prawdziwego kontaktu i więzi rodzinnych. Zamiast pierdzielić na FAME MMA bzdurne cytaty listów Carycy Katarzyny czy chwytliwych sloganów typu Bóg, Honor ,Rodzina na prawdę zająć się rodziną a nie promowaniem własnego ego i osoby kosztem najbliższych.

Biskup
1 miesiąc temu
Reply to  Miłosierny

AMEN.

Halal masarny
1 miesiąc temu

Kolejny atencjusz musi świecić odbitym blaskiem bijącym ze zwłok?

HałHęHoj
1 miesiąc temu

więcej prochu do dziurek

Yebatzu
1 miesiąc temu
Reply to  HałHęHoj

A widziałem nawet kiedyś takiego pornola, gdzie koks do dziur lasce sypał.

Yohohahu
1 miesiąc temu
Reply to  Yebatzu

Kolega prosi o linka.

łosiemgo
1 miesiąc temu

jeszcze Jacula kurcze mam nadzieje ze Niewolski mimo wszystko wyda ten film

Syn Sentino
1 miesiąc temu
Reply to  łosiemgo

Chodzi o tedego?

łosiemgo
1 miesiąc temu
Reply to  Syn Sentino

o ojca onego wojowniczego żółwia ninja TEDE niech sobie zyje cudak

Srafalala
1 miesiąc temu

Cw3lik śmietana, wanna czeka. Każdego to czeka.

Borys fan Sicarios
1 miesiąc temu
   ____    _           _         _ 
   / /\ \   | |          | |        (_)
  / / \ \  | |_  ___   ___ | |__  _  _   _ 
  / /  \ \  | __| / _ \  / __| | '_ \ | | | |  | |
 / /   \ \ | |_ | (_) | | (__ | | | | | |_| |  | |
 /_/    \_\ \__| \___/  \___| |_| |_| \__,_|  | |
 ______ ______                    _/ |
 |______|______|                   |__/ 
Marcel Kwaśnik
1 miesiąc temu

Niech sie pierd oli smiec zdechl i tyle, codziennie wiele wiecej wybitnych osob ginie a na takiego peta bym nawet nie marnowal sliny, powinnismy sie zrzucic na smieciarke i tyle

GIENEK
1 miesiąc temu

Cwelik Śmietana reaguje na pośmiertny wzwód Młodego Murana
„nie mogłem niewykorzystać tej sytuacji”

Podludzie
1 miesiąc temu

Rura odpadła po pierwszym użyciu na końcówce widać było resztki zwykłego kleju, totalny badziew

Pegiek
1 miesiąc temu
Reply to  Podludzie

Ta? To dawaj na solo cweliku, zobaczymy

trojkącik cwell
1 miesiąc temu
Reply to  Pegiek

cweliku xddddd

Gosc
1 miesiąc temu

Mateusz Murański nie był złym człowiekiem dopóki nim niemanipulowano. Zawsze w środku był jednak dobry i też reagował na gorsze ogniwo… Nie powinien umierać w tak młodym wieku skoro czuł księgę życia… Szczerze został tym na kogo zasłużył, czasem go nerwy poniosły, ale mimo to był prostym, wyrozumiałym człowiekiem, może nie dla każdego, ale taki był… Niech wraca do ringu… A nie się śmieje śmierci prosto w twarz… No come on jak się to mówi…

EggMan
1 miesiąc temu

mam dużą mosznę i mógłbym nakryć jego ciało

Buk z Nieba
1 miesiąc temu
Reply to  EggMan

Nakrywam ciało jego, rzucam kamień na niego

Borys, Zdecydowanie Wygryw
1 miesiąc temu

Szkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki #Sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone dla dzieci rodziców ze Step Records, których nie stać na ubieranie maluszków, ze względu na słabe wyniki finansowe wytwórni.

Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na młodych adeptów szkoły podstawowej krzyczac:

„J3bać Step Records zimą i latem, latynoskim batem! Viva Sicarios, Viva Don Alvarez, Viva Profesoor Trapu”

Zapraszamy też do akcji

#KUPUJMYMERCHSICARIOS

Borys Wygryw
1 miesiąc temu

Jeeeeebać cie smieciu i cala twoją kaleką rodzine podszywie piieeerdooolony

Borys Wygryw Ten Prawdziwy
1 miesiąc temu
Reply to  Borys Wygryw

Jeeeeeebać was obu i wasze rumuńskie zawszone matki podszywy

Znachor
1 miesiąc temu

Zresztą po Mlodym M już na Fame 10 było widać że jest krystalicznie czysty. Chyba używał wtedy tej słynnej pralki z Klefedronem

polowirus
1 miesiąc temu

podobno wszyscy umrzemy

TranskobietaOnoNonbinarySexy
1 miesiąc temu

Jako osoba transpłociowa, transkobieta, domagam się możliwości wizyt u ginekologa jak każda inna kobieta.

Nie
1 miesiąc temu

Wy nie jesteście ludźmi.

Emmmaaa
1 miesiąc temu

Robactwo lubi hejtować, co zrobić. Taki już mamy naród zakompleksionych pizd

Gosc
26 dni temu

No i Ty też będziesz to mieć, jakże inaczej? No serio…

Gosc
26 dni temu

Nie wybroni się… Nie wybrania się… Nie ma powodu do rozgłosu…

Gosc
26 dni temu

Nie wybroni się… Nie wybrania się… Nie ma powodu do rozgłosu…..

Gosc
25 dni temu

Do niczego to nie prowadzi….. Trzeba się leczyć…..

Gosc
23 dni temu

Żenada…..

Gosc
23 dni temu

Jego brejdak…..

Gosc
23 dni temu

xD…..

Gosc
23 dni temu

Wyłącz komputer za Murana…..

Gosc
23 dni temu

Żenada…..

Gosc
23 dni temu

No i też ktoś im na złość może robić, a nie jest ktoś taki, czy owaki…..

Gosc
23 dni temu

Za dobrze im się żyje…..

Gosc
23 dni temu

No i też ktoś im na złość może robić, a nie jest ktoś taki, czy owaki…..

Gosc
23 dni temu

Za dobrze im się żyje…..

Gosc
23 dni temu

A to już trzecia osoba nie żyje, raczej z tego samego powodu…..

Gosc
23 dni temu

Żenada…..

Gosc
23 dni temu

Żenada…..

Gosc
23 dni temu

A to już trzecia osoba nie żyje, raczej z tego samego powodu…..

Gosc
22 dni temu

Jak tam byli….. Broni się….. Czy to riposta?

Gosc
22 dni temu

Żenada…..

Gosc
22 dni temu

Zachowuje się jak Ksiądz…..

Gosc
22 dni temu

Powołanie do szpitala…..

Gosc
22 dni temu

Żenada……..

Gosc
22 dni temu

Żenada……….

Gosc
22 dni temu

Głupie myśli ciągle mam,
Kumple w klubie już balują,
Wódka, piwko leje się,
Fajne hity na parkiecie,
Każdy śpiewa refren ten:

Ref.:
Bo nasza jest cała ta noc,
Wszystkie łapy w górę i zróbmy to, Oszaleje każdy z nas,
Tylko dzisiaj, razem ten jeden raz,
Nasza jest cała ta noc,
Wszystkie łapy w górę i zróbmy to, Oszaleje każdy z nas,
Tylko dzisiaj, razem ten jeden raz.

Gosc
22 dni temu

Do twierdzy jednej jedynej? Ha, ha, ha…..

Popularne