GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Malik Montana – w sieci można kupić długi rapera i jego partnerki

Czy Lexy Chaplin zastąpi rapera w roli medialnego włodarza nowej odnogi High League?

Opublikowany

 

malik montana z pasem gali high league
fot. High League

Malik Montana nigdy nie ukrywał, że obraca dużymi pieniędzmi. Tymczasem w sieci można kupić długi rapera, a także jego partnerki, z którą ma dziecko – poinformował Youtuber KrezuVlog, który nagrał film o federacji High League „Imperium ludzi Kadyrowa”, której środki finansowe kilka dni temu zamroziło MSWiA.

High League z zyskiem większym od Fame MMA

MSWiA zablokowało konta federacji High League w związku z powiązaniami z obywatelami Rosji i przywódcą Czeczenii – Ramzanem Kadyrowem, a Malik Montana usunął ze swoich profili informację, że jest właścicielem HL, co według Boxdela jest „ucieczką z tonącego statku”. Nad federacją zebrały się kolejne czarne chmury, bo odcinek na jej temat nagrał KezuVlog – twierdząc, że organizacja High League to „imperium ludzi Kadyrowa”.

KezuVlog sugeruje, że High League powstało nieprzypadkowo tuż po sankacjach nałożonych na federację ACA powiązaną z Czeczenami i Rosją. – W grudniu 2020 roku została zablokowana federacja ACA, ponieważ była powiązana z Kadyrowem. Miesiąc później została założona spółka, w której znalazło się rodzeństwo osoby zarządzającej ACA i chwilę później ogłoszono pierwszą galę High League – mówi Youtuber.

Z dalszej części filmu dowiadujemy się, że High League według sprawozdania finansowego zarobiło więcej od Fame MMA mimo tego, iż zorganizowali mniej gal i dopiero co wystartowali z federacją.

– W 2021 roku federacja zorganizowała tylko jedno wydarzenie. Zaoferowali oni wtedy olbrzymie wynagrodzenia zawodnikom oraz pracownikom. Wydali sporo kasy na oprawę wizualną i osoby działające w tej branży mówiły, iż nie wróżą im przyszłości, ponieważ nie jest możliwe, by w takim trybie zarobili duże pieniądze. Okazało sie jednak, że według sprawozdania finansowego wygenerowali oni w 2021 roku 2,5 mln zysku, a federacja Fame MMA, która miała już renomę i była popularna w 2021 roku zorganizowała o trzy gale więcej od nich i wygenerowała mniej zysku. Tu pojawia się pytanie, jak to jest możliwe, że wchodzi na polski rynek świeża spółka, która organizuje tylko jedno wydarzenie i nagle się okazuje, że ich zysk jest większy niż konkurencji, która zrobiła kilka wydarzeń wiecej i ma dużo większą rozpoznawalność – pyta Youtuber.

Długi Malika Montany wystawione na sprzedaż

KezuVlog ujawnił również, że oprócz czeczeńskiego rodzeństwa w zarządzie firmy High League pojawiła się m.in. Magdalena Rzewnicka. – Prywatnie jest lub była partnerką Malika Montany, z którą ma on syna – tłumaczy. – Skoro Malik został ogłoszony włodarzem federacji, dlaczego w KRS-ie nie ma jego danych, a udziałowcem jest jego partnerka? Dość podejrzany zabieg, który wygląda tak, jakby ktoś chciał ukryć dochód przed komornikiem – dodaje.

Z filmu dowiadujemy się również, że w sieci można znaleźć wystawione na sprzedaż długi rapera. – W Internecie widnieje dług na kwotę 3 tysięcy złotych i jest on wystawiony na dane Malika Montany, który w swojej muzyce podkreśla, że jest kimś niesamowicie bogatym. Wygląda to tak, jakby problemy finansowe miał zarówno on, jak i jego bliscy – wyjaśnia autor.

Dług rapera wystawiony na sprzedaż

– W sieci można znaleźć także zadłużenie osoby o tym samym nazwisku i pod tym samym adresem. Ponadto można znaleźć zadłużenie na ponad 14 tysięcy zł też jego partnerki Magdaleny, która jest udziałowcem w spółce z Czeczenami – dodaje.

Lexy Chaplin zastąpi Malika Montanę?

Od początku istnienia High League niektórzy dziennikarze nazywali Malika Montanę tylko medialnym włodarzem. Jego nazwisko nie pojawiało się bowiem w oficjalnych dokumentach spółki i to nie on negocjował kontrakty z zawodnikami. Kasjusz Życiński, czyli medialny włodarz konkurencyjnej federacji Prime MMA ujawnił, że właściciele High League mają już pomysł jak wrócić na rynek.

– Są już jakieś informacje, że Lexy jakąś odnogę robi od High League. Ludzie z High League będą promować swoją galę twarzą Lexy – powiedział Don Kasjo w jednym z wywiadów. W podobnym tonie wypowiadał sięrównież Sylwester Wardęga. – Co nieco słyszałem, ale od samego pomysłu do realizacji jest długa droga – powiedział.

Jeżeli słowa Kasjusza i Wardęgi się potwierdzą, będzie to oznaczać, że Malik Montana zostanie zastąpiony influencerką Lexy Chaplin, która od samego początku jest związana z High League jako zawodniczka.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

55 komentarzy
Subscribe
Powiadom o
55 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Gorzki Smak Pyty
3 miesięcy temu

Malik jest zwykłą pałą do lania, ale te przeterminowane długi są hója warte i nieściągalne.

Marek
3 miesięcy temu

Malik jest pałą do lania i ma mordę do rzucania

Edek tiktokowiec se nuci na lajcie totalnym
3 miesięcy temu

I jest nowy tydzień znuw, i se ponucimy: Digi dakjo jesiesio tudebicio kiponio najunołjo. A dzisiej nucim: Many many okseladin aha many many. Nucim kamą PS Jebhać dario i lil pipa kuhwe szmate.

#sicarios
#sentino
#akolici
#profesortrapu
#edzio
#piotrolszowy
#zdvpydomordyzaur
#nucenie

Rafalala
3 miesięcy temu

Złe tagi dałeś
#cweltino
#siusiarios
#edziopedzio
#łaczyska

Koprobo1488
3 miesięcy temu

No i się skończy flex za krwawe pieniądze, zapraszam do normalnej roboty XD i mam nadzieję, że się Czeczeni do niego zgłoszą po pieniądze, że tak powiem, czeczenskimi sposobami

Singiel i kawaler bezdzietny
3 miesięcy temu
Reply to  Koprobo1488

Belarus. Białoruś.

Prezisento
3 miesięcy temu
Reply to  Koprobo1488

On z Czeczenami trzyma kolego Malik nie jest takim płotkiem jak każdemu się wydaje a te długi i info fałszywe w sieci to wszystko jest ustawione

MowMiAndrzej
3 miesięcy temu

low league przykrywką czeczenów? stanik fontanna z długami? „Cóż za przypadek”
P.S. 3k długu to mają bezrobotni zastawiający czajniki w lombardzie więc nawet w byciu dłużnikiem ten ciapak ssie pałę XDDD

Polska scena rapowa
3 miesięcy temu

Malik to kolejny rapowy tzwell co jest mocny w gębie a jest zwykłym petem do zgaszenia i zwykłą fają w życiu. Bez czeczeńskich pieniędzy jedyne co mógłby robić to zawijać placki w kebabie na Dworcu Gdańskim w Warszawie.

TDF
3 miesięcy temu

Ale jak to? Przecież Szalik Śmietana idąc do piekarni po bułki ma na sobie dwa rolexy i 30 koła w kiermanie.

Dario
3 miesięcy temu
Reply to  TDF

ALE BYM MU GAŁKĘ OIEBAŁ 😀

Sędzia
3 miesięcy temu

Zesrałem się w czystą pościel jak poczytałem komentarze. Dobranoc

niezla jazda
3 miesięcy temu

Cale fame mma, przez caly rok nie zrobilo 2,5 miliona zlotych, a tu dalej kupa ludzi wierzy ze polscy raperzy to milionerzy. worki na spe erme z nadmuchiwanymi ustami co maja 10 tysiecy obserwujacych to setki tysiecy zarabiaja na instagramie podobno.

anonimowy OKRUTNIK
3 miesięcy temu
Reply to  niezla jazda

to jest ściema połowę tych influencer możesz normalnie dymać za kase w hotelu ta z autokaru normalnie się ogłaszała ta z kamerek też

Lampa Naftowa
3 miesięcy temu

Ktura

Alfamen
3 miesięcy temu

I macie odpowiedź dlaczego Maliki nie bujają siẹ po Hamburgu. Bo syn im robi siarę swoją pozerką. Zresztą pewnie ich stamtąd pogonili.

anonimowy OKRUTNIK
3 miesięcy temu
Reply to  Alfamen

to jest banan po liceum dobrym jego by w tym Hamburgu zjedli na śniadanie prawdziwe złé bandziory :-[

kokoeurospoko
3 miesięcy temu

skarga pauliańska, każdy prawnik to rozkmini

Zartownis
3 miesięcy temu

Żałosny ten pajac jest mega..

Kukold Sigma
3 miesięcy temu

Przez całą moją kariere zawodową moje żeńskie przełożone próbowały mnie zdominować, nigdy im się to nie udawało I finalnie zaczynałem je podniecać.

Marek
3 miesięcy temu

niech mu ktoś na te długi narzyga

Halal masarny
3 miesięcy temu

OJ WCALE NIE JEST PRZYKRO

PakerBigFioot
3 miesięcy temu

Brudasy ciapate maliki bratany i inne won do afryki

Lista wstydu wersja niepełna IPN
3 miesięcy temu

dziwnym trafem rodzice Goli i całé kierownictwo Fame to też szemrane typy rosyjskie korzenie i bandziory z poznania no i związany z pisem zakolak i ich się nie rusza… tak jak azjatów na wólce kosowskiej nie ruszano o Srebrnej nie wspomnę

Zygfryd
3 miesięcy temu

Malik Montana Ruska Sucz….marionetka Kadyrowa.

Krzysztof
3 miesięcy temu
Reply to  Zygfryd

Kadyrow,kadyrow,nigdzie jego nazwiska nie widzę. Czyli jak jestem w spółce amerykańskiej to z góry jestem mordercą?

Ojciec Rafał
3 miesięcy temu

Długi co?

John
3 miesięcy temu

Kasjo to większy pajac niż malik

Sentino Official
3 miesięcy temu

Niech wróci do kręcenia kebabów

Piter
3 miesięcy temu

A kto to jest ten Montana ?

Zdenek raper
3 miesięcy temu

Malika nie wzieli do wanny

Singiel i kawaler bezdzietny
3 miesięcy temu

Inteligenckie chamstwo, ale mamy państwo (Trla li Lee co za polski kraj! Laj La La La laj tralalaj!).

Singiel i kawaler bezdzietny
3 miesięcy temu

Aleksandr Łukaszenka wygłosił kuriozalne oświadczenie w trakcie poniedziałkowego spotkania z gubernatorem Kalinigradu Antonem Alichanowem.

– Bezprecedensowa próba podjęta przez Zachód w 2022 roku, by ograniczyć naszą komunikację, swobodny przepływ towarów koleją i samochodami z Rosji i Białorusi, była skazana na niepowodzenie – wskazał samozwańczy prezydent mówiąc o wymianie handlowej Mińska i Królewca, jak podaje agencja BelTA.

tokogf6
3 miesięcy temu

zal mi was kiepy interesujace sie takim scierwem

Metyl
3 miesięcy temu

Montana to idiota i mentalnie zatrzymał się w podstawówce, MSWiA zamroziło środki, bo ich koleżkowie mordują dzieci i kobiety a ten pewnie sobie wkręca, że jest real gangsta i ma gitów wokół siebie. Niech lepiej wraca do swojego kraju i tam rucha kozy debil.

...
3 miesięcy temu
Reply to  Metyl

MALIK MONTANA AKA BABIARZ HAZARDZISTA – TAK NAPRAWDE NAZYWA SIE MOSA GHAWSI, JEGO RODZICE MAJĄ SIEC RESTAURACJI MIN W WARSZAWIE, KTÓRE BARDZO DOBRZE PROSPERUJA, STAD MALIK MA TE PLIKI PLIKI, KTÓRE BARDZO CZESTO W SWOICH FILMIKACH PREZENTUJE, PRZEZ WIEKSZOSC ZYCIA MIESZKAŁ W HAMBURGU I PROWADZIŁ DOSTATNIE ŻYCIE, OD JAKIEGOS CZASU PROWADZI ZYCIE BANANA W WARSZAFCE A Z NUDÓW NAGRYWA RAPY I GRA W RULETKE W HOTELU MARIOTT

SENTINO AKA TATUAŻYK – SEBASTIAN ENRIQUE ALVAREZ, MŁODY GNIEWNY Z BERLINA, W KTÓRYM ŻYŁ PRZEZ PONAD 20 LAT W DOSTATKU, OJCIEC PRAWNIK, PROWADZACY KANCELARIE W BERLINIE, GDY SENTINO SPALIŁ WSZYSTKIE RAPOWE MOSTY W NIEMCZECH, UCIEKŁ DO WARSZAFKI, TUTAJ WIEDZIE ZYWOT RAPERA Z NIEMIEC Z NIEWIADOMĄ PRZESZŁOSCIA, NIE PRACUJE, RAPUJE TE SWOJE BUJDY WYSSANE Z PALCA, UTRZYMUJE GO OJCIEC , KTÓRY CZESTO I GESTO WYSYŁA MU PRZELEWY

Przeglądarka TOR
3 miesięcy temu
Reply to  ...

loliporndhbnjnw3agvqhmigz5rdeic2thqbzl2zu7v4ny2oiziop6ad.onion/Closeup-pussy-fucking-pthc/

Dario
3 miesięcy temu
Reply to  Metyl

kocham cię!

News

Polski raper w grze Cyberpunk 2077

Duże wyróżnienie.

Opublikowany

 

17-letni Max Janowski, znany w środowisku hip-hopowym jako 27.Fuckdemons pojawił się w grze Cyberpunk 2077. Produkcja CD Projektu otrzymała dużą aktualizację, a wraz z nią studio gier podjęło współpracę z reprezentantem wytwórni Gugu.

27.Fuckdemons w Cyberpunk 2077

Tej współpracy mogliśmy się domyślać od dawna. 27.Fuckdemons grał nieznany dotąd kawałek podczas trasy Szpaka, a także wystepował w bluzie z logiem gry. W social mediach 17-latka pojawiały się też tajemnicze zapowiedzi. Dziś wiemy już, że 27.Fuckdemons trafił do Cyberpunk 2077. W czwartek 21 września pojawiła się duża aktualizacja 2.0, która ma przygotować graczy do premiery nowego dodatku „Widmo Wolności”.

Jak znaleźć podopiecznego Szpaka w grze?

Utwór Maxa Janowskiego możemy znaleźć w grze po włączeniu stacji radiowej „Dark Star”. Niedługo nagranie, którego producentem jest Kubi Producent ma trafić również na Spotify. Przy okazji warto odnotować, że 27.Fuckdemons to pierwszy nastolatek w Europie i drugi na świecie, który doczekał się swojego numeru w grze ze studia CD Projekt RED.

Poniżej na drugiej planszy możecie zobaczyć wideo z gry ze snippetem numeru.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Quebonafide na Move 2. Raper zagra w piłkę z influencerami

Sędzią piłkarskich pojedynków został Szymon Marciniak.

Opublikowany

 

W sobotę 7 października odbędzie się wydarzenie Move 2. Udział w nim wezmą nie tylko influencerzy, ale również raperzy. Na boisku pokażą się Quebonafide, Krzy Krzysztof oraz Filipek.

Quebonafide i jego hypeman zostali zawodnikami drużyny Team Emeritos Banditos, której liderem jest Pashabiceps. Natomiast Filipek ma swoją własną drużynę, w której znaleźli się m.in. Alan Kwieciński oraz Mateusz „Tarzan” Leśniak. Kapitanowie pozostałych drużyn to: Japczan, Lexy, Franio, Jawor, Kwolczi oraz Wojtek Gola.

Głównym sędzią piłkarskich zawodów będzie Szymon Marciniak, sędzia klasy UEFA Elite i najwyżej oceniany polski arbiter. Poniżej zapoznacie się z oficjalnym trailerem i drużynami, w których znaleźli się raperzy.

Team Emeritos Banditos (koszulki fioletowe)

 • Jarosław „Pashabiceps” Jarząbkowski (kapitan)
 • Piotr „Izak” Skowyrski
 • Krzysztof „Krzy Krzysztof” Kondracki
 • Paweł „Saju” Pawelczak
 • Michał „Wampir” Pasternak
 • Kuba „Quebonafide” Grabowski

Team Filipek (koszulki jasnoniebieskie)

 • Filip „Filipek” Marcinek (kapitan)
 • Alan Kwieciński
 • Damian „Karpi” Kasprzak
 • Grzegorz Milewski
 • Norbert „Noras” Daszkiewicz
 • Mateusz „Tarzan” Leśniak

Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Taco Hemingway: „Z Quebo już koniec przyjaźni, bo to brat już”

Będzie drugi projekt Taconafide?

Opublikowany

 

Przez

Dzisiaj premiera nowej płyty Taco Hemingwaya „1-800-Oświecenie”. Krążek dociera już do preorderowiczów, a jego gospodarz daje nadzieję na drugą wspólną płyę z Quebonafide i kontynuację albumu club2020.

Taco i Quebonafide nagrają Taconafide 2?

Fani Taco i Quebonafide powinni dobrze przesłuchać numer „Main Stage Freestyle”. To w nim padają wersy związane z ciechanowskim raperem. – Z Quebo już koniec przyjaźni, bo to k*rwa brat już – nawija Taco. Część osób błędnie interpretuje te wersy twierdząc, że między raperami jest konfiflikt. Jest zupełnie odwrotnie.

W dalszej części numeru Taco daje nam nadzieję na kolejny krążek „club2020”, a także na drugą płytę z Quebonafide. – Chcieliby dać nam mandat, fuck that, kończymy track i jest back na kwadrat / Potem są nowe rzeczy – nawinął, na co Quebo odpowiedział: „Raz, dwa”.

Pierwszą wspólną płytą „Soma 0,5 mg” Taco i Quebo rozbili bank i w spektakularny sposób wyprzedali siedem aren widowiskowych w całym kraju. O ich powrocie jako Taconafide mówi się już od jakiegoś czasu, więc istnieje duża szansa na drugi wspólny projekt raperów.

Taco Hemingway – trasa koncertowa

Premierowe koncerty albumu “1-800-Oświecenie” odbędą się na przestrzeni maja i
czerwca 2024. Na ten moment Taco Hemingway zaprosił fanów na występy w Katowicach,
Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie i Warszawie. Poniżej szczegółowy harmonogram
wszystkich zaplanowanych występów:

 • 17.05 MCK | Katowice
 • 19.05 MTP 5 | Poznań
 • 24.05 Ergo Arena | Gdańsk
 • 07.06 Hala Stulecia | Wrocław
 • 15.06 TAURON Arena Kraków | Kraków
 • 22.06 Letnia Scena Progresji | Warszawa

Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Piotr Parker „Letnia impreza” – oldschool w połączeniu z innymi gatunkami

„Wydłużamy lato”.

Opublikowany

 

Piotr Parker zaprezentował solowy album „Letnia impreza”. To wydawnictwo składające się z siedmiu kawałków, które są połęczeniem wielu gatunków muzycznych.

Lato się kończy, ale letnia impreza może trwać w nieskończoność – szczególnie dla pokolenia Z. Na „Letniej Imprezie” można znaleźć wiersze „z rana ollie na desce, a wieczorem kreska”, a ich autor miota się nie tylko pomiędzy sposobami na spędzanie czasu, ale też pomiędzy gatunkami: electrodance, house i hyperpop są tu obok UK-grime’a i klasycznego oldschoola. Łączy ten miks wesołe brzmienie – na pierwszy rzut oka, i nieuchronna tęsknota – gdzieś głębiej, pomiędzy wierszami.

Akcent lekko wschodni, styl mocno warszawski. – Wydłużamy lato – komentuje gospodarz krążka, którego album jest dostępny na wszystkich platformach streamingowych oraz do odsłuchu poniżej.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Young Leosia zachęca do pójścia na wybory parlamentarne

„To nasz kraj, nasza przyszłość i nasze własne decyzje”.

Opublikowany

 

young leosia

W październiku odbędą się w Poslce wybory parlamentarne. W związku z tym Young Leosia wzięła udział w akcji „Kobiety na wybory”. Raperka stara się zachęcić swoją postawą płeć piękną do głosowania.

– 15 października to dzień, w którym każda z nas powinna oddać swój głos. Czemu? Bo nasze prababcie wywalczyły nam takie prawo w 1918 roku, bo to nasz kraj, nasza przyszłość i nasze własne decyzje – ogłosiła Leokadia.

Raperka nominowała inne zawodniczki jej wytwórni Baila Ella Records do wzięcia udziału w akcji. Nominowane zostały Bambi i Tamarka.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

4 lata spacerange. Imponujące wyniki biznesowe spółki

Mogę w komfortowych warunkach tworzyć muzykę – komentuje Borixon.

Opublikowany

 

Przez

spacerange

spacerange świętuje dziś 4 urodziny! Agencja, która jest biznesową ewolucją grupy chillwagon to projekt zapoczątkowany w 2019 roku przez Borixona i Mateusza Jędrzejewicza.

spacerange to agencja 360, która skupia swoją działalność na kompleksowej obsłudze szeroko pojętych talentów. Klientami i partnerami spacerange są w tym momencie topowi raperzy (Kizo, ReTo) oraz sportowcy działający w barwach Grupy MTS (m.in. Patryk “Gleba” Tołkaczewski, zawodnik KSW). Muzyka, to korzeń będący podstawą do rozbudowy licznych gałęzi biznesowych spółki. Sukcesy spacerange na rynku muzycznym pozwalają rozwijać marki osobiste, do których zaliczyć można: MTS, styxxx, Kizzers, Kizo Burger, Sukcesiliana oraz najmłodsze, a zarazem najbardziej tajemnicze dziecko agencji – TN Run.

Zespół spacerange

Rynek muzyczny na liczbach stoi. Nie da się ukryć, że streamingi z ilością prawie 6 miliardów wyświetleń w 4 lata, to wynik imponujący. Tak znacząca liczba odsłuchów przenosi się na liczne wyróżnienia, z czego na szczególną uwagę zasługuje 5 diamentowych wyróżnień, a w nich singiel Kizo “Disney”, który uzyskał status potrójnego diamentu (jedyne takie wyróżnienie w Polsce), kilkadziesiąt multiplatynowych wyróżnień i ponad 100 złotych płyt w dorobku artystycznym agencji. Szczegółowe podsumowanie pojawiło się na instagramowym profilu @spacerange_.

Włodarze spółki zapowiadają, że to nie koniec i już niebawem biznesowe uniwersum spc-r ulegnie rozszerzeniu, a firma zmierzy się z działalnością na zupełnie nowych polach.

– 4 lata minęły jak jeden dzień. We wrześniu 2019 roku zarejestrowaliśmy z Borixonem spółkę działającą wówczas jako chillwagon.co. „Złoty drop” sprzedał się w ilości 15 000 sztuk a my z odwagą snuliśmy plany na przyszłość. Aż do wiosny 2020 roku, kiedy wybuchła pandemia covid-19 i świat się zamknął. Branża rozrywkowo-eventowa na chwilę przestała istnieć. Byliśmy świeżo powstałą firmą, bez rozbudowanego katalogu i z ograniczonymi zasobami finansowymi. Wszystko wskazywało na to, że „zamkniemy się” równie spektakularnie. Na szczęście udało nam się przetrwać ten okres a cały 2020 rok wspominam jako jedną z najcenniejszych lekcji biznesowych jaką otrzymałem od życia – mówi Mateusz Jędrzejewicz, współzałożyciel i CEO spacerange. – Mamy 2022 rok, jesteśmy 6 miliardów streamów dalej, a nasza firma zatrudnia 15 osób. Przez ostatnie lata zbudowaliśmy dla naszych artystów sub-labele, stworzyliśmy brandy odzieżowe, podbiliśmy rynek spożywczy i udowodniliśmy, że nasza wizja założycielska okazała się słuszna. Prowadzenie wytwórni w klasycznym modelu biznesowym nie ma dla nas sensu. Słuchamy potrzeb naszych artystów i to wokół nich budujemy marki. spacerange to firma „matka”, która spina wszystko w całość. Dzięki takiemu modelowi biznesowymi uzyskaliśmy dywersyfikację wpływów, długoterminowe relacje z artystami (naszymi wspólnikami) i, przede wszystkim, satysfakcję. Tworząc spacerange marzyłem o firmie skupiającej szeroki wachlarz talentów: muzyków, sportowców oraz osobowości internetowych. Dziś, krok po kroku, realizujemy tę wizję. Dziękuję wszystkim, którzy tworzą i tworzyli z nami spacerange na przestrzeni ostatnich lat – dodaje Jędrzejewicz.

– Przez wiele lat mierzyłem się z próbami stworzenia biznesu z prawdziwego zdarzenia. Zakładając spacerange napotkaliśmy na szereg trudności i wyzwań, na szczęście udało nam się je przezwyciężyć i dziś znajdujemy się w bardzo komfortowym momencie. Próbujemy swoich sił na nowych polach, pozwalamy sobie na błędy, każdego dnia zdobywamy nową wiedzę. spacerange to dla mnie coś więcej niż biznes, ponieważ w przedsięwzięcie zaangażowałem moją rodzinę. Dziś – jako spełniony raper – mogę w komfortowych warunkach tworzyć muzykę i nadal się nią bawić a ponadto rozwijam się jako biznesmen – z przyjemnością godzę te dwie sfery mojej działalności i spokojnie patrzę w przyszłość – dodaje Borixon.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2023.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)