Sprawdź nas też tutaj

News

Malik Montana zakłada federację HYPE, ale Fame MMA go uprzedza

Wojtek Gola oskarża rapera o próbę podkupienia zawodników Fame MMA.

Opublikowany

 

malik montana hype mma

Wczoraj rano informowaliśmy o nowo powstałej federacji Hype, za którą stoją włodarze Fame MMA. Z nowym projektem powiązaliśmy Malika Montanę, bo raper również zaczął wrzucać do sieci grafiki z napisem „Hype”. Jak się okazuje, federacja Boxdela i Wojtka Goli oraz Malik Montana tworzą zupełnie oddzielne federacje, które prawie identycznie się nazywają. Fame MMA storpedowało jednak próbę promocji nowej gali przez Malika i cały Internet mówi przede wszystkim o Hype, powered by Fame.

Hype, powered by Fame

Hype, powered by Fame to nowy twór federacji Fame MMA, za którym stoją Boxdel, Wojtek Gola oraz trzeci włodarz Nitrozyniak.

Wraz z Fame MMA stworzyliśmy nową ligę mikroinfluencerów, mniejszych twórców, na której zobaczymy też super fighty. Chcielibyśmy dać szansę młodszym twórcom. – zapowiedział Wojtek Gola podczas wczorajszej konferencji Fame MMA 9.

Będzie to projekt widowiskowy, bo chcemy zastosować nowe rozwiązania. Możliwe, że również nowe areny. – dodał Boxdel.

Hype będzie to cykliczna liga, która według informacji przekazanych przez Wojtka Golę, mogą się odbywać nawet 10 razy w roku. Zobaczyć mamy wiele nowych twarzy. W federacji będą też trenerzy m.in. Don Kasjo i Wiewiór. Kiedy gala wystartuje, tego jeszcze nie wiemy. Póki co ruszyła strona hypemma.tv.

Logo Hype, powered by Fame

Jak dostać się do Hype?

Nagrodą dla osoby, która będzie się wyróżniała na galach Hype będzie kontrakt na pięć walk w federacji Fame MMA. Żeby dostać się do federacji Hype, powered by Fame trzeba być twórcą, ale niekoniecznie tak dużym jak ci, którzy pojawiają się w federacji Fame.

Będziemy szukali ciekawych i ambitnych postaci. Chcących walczyć i się sprawdzić. – mówi Gola w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim.

Malik Montana rusza z federacją Hype MMA

Z własną federacją rusza także Malik Montana. W ciągu ostatnich dni, na Instagramie rapera oraz wielu celebrytów, raperów i zawodników MMA pojawia się tajemnicza, zablurowana grafika Hype MMA. Udostępnił ją m.in. Daniel Omielańczuk, który jest jednym z najlepszych zawodników kategorii ciężkiej w Polsce, a także Baysangur Edelbiev, menedżera ACA działającego w Europie.

Grafikę promującą freak fightową galę Malika Montany umieścił na swoich profilach również Syn Zenona Martyniuka, Daniel Martynikuk, który przez media nazywany jest patostremerem.

Kiedy organizacja Malika Montany ruszy, tego jeszcze nie wiadomo. Raper na pewno będzie miał twardy orzech do zgryzienia, bo właśnie urosła mu duża konkurencja o prawie identycznej nazwie jak jego gala.

Zablurowane logo federacji Malika Montany Hype MMA

Fame MMA uprzedziło Malika Montanę

Wojtek Gola wyjaśnił w najnowszym wywiadzie, że pomysł na Hype zrodził się między 5 a 6 galą Fame MMA, czyli w połowie 2019 roku. Podkreśla on także, że ich projekt to zupełnie coś oddzielnego, niż to, co tworzy Malik Montana.

Z Malikiem się kumplowaliśmy. Prywatnie bardzo go lubię. Miałem z nim szczerą rozmowę, bo powiedział mi, że będzie robił galę. Mówiłem Malikowi, że to jest biznes. Nie jestem taki, żeby psuć relację przez biznes, ale mogą one lekko ucierpieć. – wyjaśnia Gola w rozmowie z Kaniowskim.

Tym samym Federacja Fame MMA ubiegła Malika Montanę i to o ich nowym projekcie mówi się w sieci. Czy Malik Montana jakoś na to zareaguje, albo może zmieni nazwę swojej organizacji? Oficjalnie jej jeszcze nie ogłosił, więc wszystko jest możliwe.

Malik Montana chciał podkupić zawodników Fame MMA?

W tym samym wywiadzie Wojtek Gola stwierdził, że Malik Montana chciał nieczysto wypromować swoją federację, a nawet próbował podkupić zawodników Fame.

My z innymi federacjami żyjemy w zgodzie. Mamy dogadywane terminy, a tutaj start promocji miał być w dniu naszej konferencji. Start promocji gali teaserowej miał być dzień przed galą. Próby podbierania zawodników. To nie jest do końca zdrowa konkurencja. – mówi Gola.

 
69 komentarzy
69 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Stary na plecach
1 miesiąc temu

malik, może ty się jeszcze zajmiesz hodowlą kóz? Przecież ty się nie znasz na muzyce a już tym bardziej na walkach.

Odb
1 miesiąc temu

Cwelik Katana zakłada stringi, ale inne tranzole go uprzedzają

Wieśniaczyna - taki biedny, skromny chłopaczyna
1 miesiąc temu

Kilka słów ciepłych słów
Dziś do Ciebie pisze znów
Od tamtej pory wciąż jestem sam
Tylko po Tobie dwa zdjęcia mam
Ewa odeszła odeszła stąd
Niewiem dlaczego może mój błąd
Była i niema niewróci tu
Wszystko minęło na zawsze już
Lato i morze słońce i wiatr
Pamiętasz Ewo ten pierwszy raz
Mówiłaś wtedy napisze list
Czekałem długo aż nadszedł dziś
Ewa odeszła odeszła stąd
Niewiem dlaczego morze mój bład
Była i niema niewróci tu
Wszystko minęło na zawsze już
Kilka słów cieplych słów
Dziś do Ciebie pisze znów
Od tamtej pory wciąż jestem sam
Tylko po Tobie dwa zdjecia mam
Ewa odeszła…
Ewa odeszła…
Ewa odeszła…

Wieśniaczyna - taki biedny, skromny chłopaczyna
1 miesiąc temu

Stary wóz się pośród dróg kolepie Przestań serce płakać, chociaż żal Jak zapomnieć te tęsknotę nie wiem Gdy przed sobą znowu drogi dal Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Patrz jak no cyganka ma warkocze Wiatr jej w ciemne włosy gwiazdy wplótł Spójrz głęboko w czarne cudne oczy Tam tęsknota dawnych polnych dróg Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Ej zostały z dawnych dni wspomnienia Tam miasta i ognisk jasnych blask Wre cygańska krew i pachnie ziemia I cygańskie pieśni słychać tam Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami cyganami Pijmy za cyganów aż dna

Gordon Ramzaj
1 miesiąc temu

A co z Wandą gdzie w tym wszystkim Wanda

Kuzynka Buczera
1 miesiąc temu

Oglada ktos z was program „ugotowani” na tvn? Mogliby zrobic wersje glamrapowa z czworka najwiekszych patusow z polski. EJ TY KOLO!!!, Odb, Cycmistrz i żENADA. Na kazdym obiedzie bylby schabens z bitymi ziemniakami a jako atrakcja bylaby tania gorzala i mefka i na bank, ktorys z tych sebiksow dalby, ktoremus na wizji w morde.

cza cza
1 miesiąc temu

https://www.youtube.com/watch?v=NqajoyXGI2U&t=48s Netflix nakrecil film dokumentalny o malolacie

cydży
1 miesiąc temu

https://vm.tiktok.com/ZMejj5n3T czy to jest hip-hop? Jak najbardziej, w najczystrzej postaci.

Wonciarz
1 miesiąc temu

Akurat jeśli uważasz, że MM nie zna się na muzyce, dajesz świadectwo temu, że sam nie masz o niej pojęcia.
Chłop pięknie wjeżdża w bity, tak samo jak równie nienawidzeni tu Szpaku czy Bedopies. To że wam teksty nie podchodzą, też jest świadectwem spierdolenia użytkowników glamsranie.pl. Jeśli chcesz poznać historię ulicy, literatura piękna daje choćby takiego Maślankę i jego Bidul, czy co ten kaszkiet jeszcze tam wysrał. Słuchanie peji, dicksucków37 czy innego, technicznie asłuchalnego ulicznego ścierwa bo teksty to chuj i kutas w pizdziochach waszych starych.
Muzyka od wieków ma przede wszystkim dostarczać doznań akustycznych, co pierwsi wymienieni robią ideolo, a w teksty wielki chuj należy wkładać.

Na koniec pozdrowionka od serca.
Oby wam matki makaronem i grzybem obrosły, a ojcowie ruchali jeszcze więcej belmondów, niż robią to dziś (wciąż liczba większa niż 0). Niech wasze córki wyjdą za homonta, a synowie skończą jako simpy, kukoldy i incele.

Wonciarz
1 miesiąc temu
Reply to  Wonciarz

PS.: Popuściłem w majty z ekscytacji gdy to pisałem ziomcy

Wonciarz
1 miesiąc temu
Reply to  Wonciarz

Zapomniałem dodać że jestem cwelem z dziada pradziada, jak każdy w mojej rodzinie pójdę siedzieć tylko po to by przyjąć 1000 chujów do dupska!

asdsadsa
1 miesiąc temu

Ale redakcja Glamrapu to rasowe ułomki, wczoraj pisali, że Malik promuje projekt fame, dziś piszą, że jednak to osobne projekty, ale mają taką samą nazwe i tak dalej. Rzeczywistoć jest taka – Malikowi zostało zaproponowane zostanie twarzą organizacji freak fightowej o nazwie Hype League tworzonej przez gościa od ACA Bajsangura. Do Fame doszły przecieki o jej nazwie, więc Fame na szybko chcieli zarezerwować Hype dla siebie w ramach walki z konkurencją, nazwali więc nowy projekt Hype MMA, wykupili domeny do niej oraz rejestrują prawa autorskie do tej nazwy oraz do nazwy Hype League, czyli w ten sposób sabotują organizację, której twarzą ma być Malik. Strona organizacji Malika jest dostępna pod adresem hypeleague.pl (zarejestrowana domena w styczniu tego roku), jednak już hypeleague.tv hypeleague.com, hypemma.com zostały w połowie lutego kupione przez ludzi z Fame, a biorąc pod uwagę, że Fame MMA 27 lutego rozpoczął proces rejestracji nazw Hype League oraz Hype MMA w euipo, to federacja Malika będzie musiała zmieniać nazwę.

Odb
1 miesiąc temu
Reply to  asdsadsa

ŁYKAJ TO KURWO SZYBKO !!!MIGIEM SUKO MIGIEM!!!


♨ ♨
♨ ♨
♨ ♨
♨♨ ♨
♨ ♨ ♨
♨ ♨♨
♨ ♨ ♨ ♨
♨♨♨
♨♨
_♨___
▄▌▒▒█▒▒▒▐▄
▐▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▌
▐▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▌
▐▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▌
▐▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▌
▐░░░░░░░░░░░▌
▐░░░░░░░░░░░▌
▐░░░░░░░░░░░▌
▐░░░░░░░░░░░▌
▐░░░░░░░░░░░▌
▐░░░░░░░░░░░▌
▐░░░░░░░░░░░▌
▐░░░░░░░░░░░▌
█ ░░░░░░░░░░█
▐░░░░░░░░░░░▌
▐░░░░░░░░░░░▌
█▓░░░░░░░░░▓█▄
▄▀░░░░░░░░░░░░░ ▀▄▄
▐ ░░░░░░░▀▄▒▄▀░░░░░░▌
▐░░░░░░░▒▒▐▒▒░░░░░░░▌
▐▒░░░░░▒▒▒▐▒▒▒░░░░░▒▌
▀▄▒▒▒▒▒▄▀▒▀▄▒▒▒▒▒▄▀
▀▀▀▀▀ ▀▀▀▀▀
TUTAJ KURWIU JAJCAMI POTRZĄSAJ MIGIEM
SUKO!!!MIGIEM!RAUS!!!

Spocone Stringi Alberto
1 miesiąc temu

Orzech może być twardy, nie ciężki. Ciężki to może być na przykład debil, czyli autor tego wysrywu

Dick Son
1 miesiąc temu

TRENER DON KASJO NO JEBŁEM XDDDDDDDD TRENING WALENIA KONIA BEDZIE INSTALOWAĆ.

Wieśniaczyna - taki biedny, skromny chłopaczyna
1 miesiąc temu
Reply to  Dick Son

Stary wóz się pośród dróg kolepie Przestań serce płakać, chociaż żal Jak zapomnieć te tęsknotę nie wiem Gdy przed sobą znowu drogi dal Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Patrz jak no cyganka ma warkocze Wiatr jej w ciemne włosy gwiazdy wplótł Spójrz głęboko w czarne cudne oczy Tam tęsknota dawnych polnych dróg Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Ej zostały z dawnych dni wspomnienia Tam miasta i ognisk jasnych blask Wre cygańska krew i pachnie ziemia I cygańskie pieśni słychać tam Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami cyganami Pijmy za cyganów aż do dna

Orbelzok
1 miesiąc temu

Idealny przykład mentalności ciapatych i murzynów. Ukraść pomysł, konwencję, zawodników od kogoś inteligentniejszego co już zapracował na swoją pozycję i próbować go wypierdolić z rynku i przejąć interes (nawet nazwy nie musiałby zmieniać) a w cztery oczy udaje kurwa jebana przyjaciela i wchodzi ci do dupy… Analogiczna sytuacja jak z alberto i Józefem kserokopia 1 do 1 niemieckich i angiekskich raperów tylko że na tym nikt nie traci bo oni nawet by na te małpy nie nacharali. To samo arabusy i bambusy robią w krajach do których przypływają na pontonach, najpierw dostają social, potem mieszkania, potem inwestują w narkotyki i sprzedają je po zawyzonych cenach rdzennym mieszkańca a jak się trafi okazja 10 na 1 to i okradną, pobiją a na koniec zgwalca. Zero szacunku i zero zasad etyczno moralnych ot całą tajemnica ekspansji i sukcesów tych zwierząt w Europie. Aby zwalczyć tą zarazę trzeba grać wedlog ich zasad i zniszczyć chwasty w zarodku bo jak już się rozrosną co aktualnie się dzieje to będzie problem. Jestem jednak dobrej myśli, ludzie w Europie mają już tego dość i za jakieś 5-10 lat skończą małpy podobnie do Żydów panoszących się w Europie w latach 40 XX wieku. A hrrr tfuuu! Jebac

Tede fan kaczora PiS
1 miesiąc temu
Reply to  Orbelzok

Wolny rynek. Każdy ma prawo wykosić konkurencję.
Malik wystarczy że będzie płacił trochę więcej zawodnikom i tak o to gola pójdzie w zapomnienie.

Orbelzok
1 miesiąc temu

Sądzisz że malik jest godny zaufania na tyle aby przejść z dobrze prosperującej firmy jaka jest fame mma do nowej organizacji ciapaka stworzonej na odpierdol (jedna ze 100 rzeczy którymi się zajmuje ) , w sumie jak wszystko co robią murzyni i araby w Europie to tylko wydmuszka na zapałczanych nogach bez fundamentów, ważne aby się świeciło i błyszczało (Hłe Hłe acha ta mentalność zwierząt).pozatym Ta jego organizacja albo nie powstanie w ogóle i tylko nabija se fejm albo padnie po pierwszej gali… Ale co zarobi na naiwniakach to jego, tak to właśnie jest każdy tylko patrzy aby kogoś oszukać ale u arabów jest to podniesione do potęgi 1000,a tym bardziej w Europie gdzie dla nich jesteśmy frajerami do wyzysku i nic więcej

Kuzynka Buczera
1 miesiąc temu

Tak, dwa harnasie i belvedere’a poprosze

Krzysztof Kononowicz
1 miesiąc temu

Ja alkoholu nie piję, więc prosiłbym o liter mleczka z pani cycuniów borzych

Wieśniaczyna - taki biedny, skromny chłopaczyna
1 miesiąc temu
Reply to  Orbelzok

Stary wóz się pośród dróg kolepie Przestań serce płakać, chociaż żal Jak zapomnieć te tęsknotę nie wiem Gdy przed sobą znowu drogi dal Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Patrz jak no cyganka ma warkocze Wiatr jej w ciemne włosy gwiazdy wplótł Spójrz głęboko w czarne cudne oczy Tam tęsknota dawnych polnych dróg Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Ej zostały z dawnych dni wspomnienia Tam miasta i ognisk jasnych blask Wre cygańska krew i pachnie ziemia I cygańskie pieśni słychać tam Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami cyganami Pijmy za cyganów aż do dna

kredensik
1 miesiąc temu

Wojtek Gola to tak naprawde Wojtek Gora. To fakt! Sprawdzcie na facebooku. Prawdziwy powod, czemu Wojtek kaze na siebie mowic Gola i tak sie podpisuje, jest taki, ze on nie mowi litery „R”. Stad woli mowic Gola a nie jak jest rodowite nazwisko Gora. Pamietacie o jego kawalku „Loskosz”? Wlasnie.

Kuzynka Buczera
1 miesiąc temu
Reply to  kredensik

Kulwa co ty pieldolisz

PejaTVN
1 miesiąc temu

Do tego wszystkiego doprowadzili słuchacze polskiego „rapu”. Jebac Polska młodzież

tede.flac
1 miesiąc temu

„liga mikroinfluencerów” – kutas romana zakłada federację mierzenia mikro-chujów

zxcxzcz
1 miesiąc temu

a potem płacz i szukanie kukolda który wychowa Dwójkę Dzieci Drania który spierdolił i oczywiście będzie pluła na kukolda który o nią będzie dbał

KROL JEBANIA W DUPE LESZCZY
1 miesiąc temu

WOJTUŚ GOLA AKA ZŁAMANA KNAGA Z POZNANIA, KTO CIE KURWO Z RAPEM OSWATAŁ ? JEBAĆ CIE ŁAKU, IC LIZAC BRUDNĄ CIPE LINKIEWICZ, PAJACYKU OBESRANY

Magister pigularzu
1 miesiąc temu

Nie obchodzą nikogo ci pseudoraperzy.

MalikTop1
1 miesiąc temu

Malik to najlepszy Raper w Polsce nagrywa z LX i Bonez MC więc szanuj

jakie życie taki rap
1 miesiąc temu
Reply to  MalikTop1

chyba w cweleniu rafalali !

Mefedron z Targówka
1 miesiąc temu
Reply to  MalikTop1

Bo im kurwa zapłacił za to…

jebać jozefa wuwua
1 miesiąc temu

Malik zakłada federacje ANAL ale fame mma go uprzedza i kolaboruje z cwelmondo i tworzy organizację Rafalanal

jakie życie taki rap
1 miesiąc temu

Malik Cweltana i jego pedalski zbiór cwelów mma z kropkami za uszami kąpiących się z rafalalą w wannie , ale gangsta rap kozojebców kto tego jeszcze słucha ? gimbaza od tego debila cypisa?

Zapiekanka69
1 miesiąc temu

KEBAB MMA Polacy kochają kebab z ostrym czosnkowym to pokochają też kebabową federację.

"My to suckass"
1 miesiąc temu

„Tańcz piękny cyganie,tańcz”

PiS
1 miesiąc temu

Jesteśmy zaniepokojeni banerem reklamowym na górze strony glamrap.pl. Jest to ewidentnie propagowanie narkotyków i przychlebianie ćpunom. Wchodzą tutaj też dzieci, więc mówimy nie psuciu zdrowia polskiej młodzieży. Jeżeli reklama nie zostanie usunięta, będziemy musieli podjąć odpowiednie kroki łącznie z delegalizacją portalu glamrap.pl bądź jego nacjonalizacją

Z poważaniem:
Jarosław Kaczyński
(prezes partii Prawo i Sprawiedliwość).

PaliFran
1 miesiąc temu
Reply to  PiS

Hahhahahahhaah a marihuanna jest z konopii ? Nieee, chyba nie o CBD jak widać też pojęcie słabe a dzieci to niech pilnują rodzice

Krzysztof Kononowicz
1 miesiąc temu

Dzień dobry państwu, kochani moi.

Major
1 miesiąc temu

Już zaczynasz komunistyczna kurwo?

Alberto
1 miesiąc temu

Ja z Josefem jako main event mordeczki

hejter skejter
1 miesiąc temu

Zamawiam Kebab z baranina na cienkim
Sos mieszany

sebix
1 miesiąc temu

kasjo trenerem 😀 jakis małolat co ma pare walk za soba w amatorskim boksie w dodatku. i to najwiekszy trener noo jeblem, przeciez on zdania poprawnie nie potrafi złożyć, niech ukonczy gimnazjum najpierw a nie tu jakis trener wybitny 😀

Wojtek szczęśliwy człowiek
1 miesiąc temu

To nie jest rap, jebac ich kutasem. Zróbcie kurwa walkę na wersy, na freestyle, to będzie coś a nie to gówno. Jest jedną rzecz dla której warto żyć, tylko jedna skurwysyny z administracji.

PaluchCCCP
1 miesiąc temu

Co ja mogę powiedzieć na ten temat ???

Szanuje Malika ale trochę się go boje kiedyś dzwoniłem po ludziach żeby się dowiedzieć kto to malik bo obsrany byłem mocno

Wojtek Też Spoko

Pozdrawiam PaluchCCCP

BrodataCiemnaKoza
1 miesiąc temu

Czyżby ciapak jak to sam siebie określa padł ofiarą własnych wysrywów bo wersami tego nie nazwę. Nic osobistego ale bussines is bussines

Ramzan Kadyrow
1 miesiąc temu

Syn z dużej kurwa dziennikarzyny zdymane!?

Wojtek Gola
1 miesiąc temu

Nie mam pretensji do Malika o założenie swojej federacji freakfightowej, znamy się przecież prywatnie i nie raz robiliśmy sobie laskę nawzajem. Ale nasze relacje się zepsuły w momencie jak Malik chciał iść krok dalej w naszej relacji i zaproponował mi sex analny bez zabezpieczenia na który się nie zgodziłem. I tak to się zaczęło psuć wszystko 🙁

Darek
1 miesiąc temu

Wystarczy tylko rzucić okiem na materiały dotyczące nowej federacji Malika, i już wiadomo kto już mu pomaga w tym wszystkim, Klub sportowy ACA ,zawodnik tego klubu Daniel Omielańczuk, menadżer ACA Baysangur Edelbiev,o innych już nie wspominam. Dlatego nie martwić się o Malika,poradzi sobie jeśli chodzi o sprawy prowadzenia organizacji.Do tego trzeba jeszcze dorzucić właścicieli jeszcze jednej federacji, Taki jest naród Polski, że jeden drugiemu zazdrości i piszą opętani bzdury w komentarzach.

Darek
1 miesiąc temu
Reply to  Darek

Zapomniałem dodać skąd przyjdą widzowie, i wykupią PPV ,Ekipa Friza…Także nie obrażać Malika

Dangerous
1 miesiąc temu

Czy Warto zadzierać z Poteżnym Malikiem Montana ???

Malik zna ludzie w Całej Warszawie oraz w Całej Europie

Podsumowanie

NIE WARTO ZADZIERAĆ Z MALIK MONTANA

Wersy Malika z Kawałka Josef Bratan x Malik Montana – Wuwua 
Niejeden coś gadał, bla, bla
I na tym skończył bycie gangsterem

Malik można się BAĆ

TylkoGZUZ
1 miesiąc temu

Własnie Słucham GZUZ „DONUTS”

TYlko GZUZ Codziennie !!!

Wiadomo że w Polsce słucha się farmazonów typu Bedopies Białas Quebo Srebo taco Sraco i Szpaku Sraku haha haha i inne pozerki Oraz Uliczni raperzy którzy robią groźne miny a ważą po 20 kg haha
GZUZ ma Street Credit na Całym Świecie nieważne gdzie się Pojawi
Klipy GZUZA są na kanałe WORLDSTARHIPHOP Który ma 24 Miliony Subskrypcji Zasięgi są ogromne każdy na świecie wie kto to GZUZ nie ważne czy Słuchają w Meksyku czy w Serbii czy w Japonii czy Tajlandii czy Mauritius czy Dominikana czy Hiszpania czy w Nowej Zelandii

EJ TY KOLO!!!
1 miesiąc temu
Reply to  TylkoGZUZ

TAKIM GZUZOM TO JA CODZIENNIE OBIJAM KUTASEM RYJE POD ŚMIETNIKIEM JAK WRACAM Z ROBOTY. I DUPKĘ DAJE DO WYLIZANIA.

Analfaberto
1 miesiąc temu
Reply to  EJ TY KOLO!!!

a potem sie budzisz

Adam
1 miesiąc temu
Reply to  Analfaberto

Bo chuj w dupie uwiera

Człeniu
1 miesiąc temu

Jak będzie szczane na kurwy które lubi beszcześcić to kupuje PPV z marszu!

pancze w cieście
1 miesiąc temu

Może w takim razie Malik się zajmie hodowlą jedwabników

Malik
1 miesiąc temu

„chce mieć gender jak kizo”

Karolina
1 miesiąc temu

Hej. Jestem Karolina, mam 23 lata. Szukam przygody, nie sponsora. Jestem uroczą blondyneczką z dużym biustem. Napisz do mnie na http://erandki.site

Karolina
1 miesiąc temu

Hej, jestem Karolina. Mam 23 lata, wspaniałe cycki i niezły tyłek. Nie szukam sponsora, szukam przygody. Jestem wiecznie niezaspokojona. Chcesz zacząć ze mną tą przygodę? Napisz na http://erandki.site
Nie daj się prosić, napisz!

BriLaden Warszawa
1 miesiąc temu

BriLaden Warszawa chce się po obijać pokazać swoje umiejętności posiadam pictame i wiele innych

Jastrzab
1 miesiąc temu

Malik wez daj spokoj. Skup sie na muzyce. Siknij szampan czy cos…

BriLaden Warszawa
26 dni temu

Co do tej dyskusji popieram obie strony warto pokazać nowe twarze nowych bohaterów dzięki temu tempo rozwijania się takiej gali jak FAME MMA drogi Wojciechu i maliku rozwinie się na cały świat spokojnie wolnymi korczakmi ku celu i zdobywania nowych banknotów do wydawania wiem że nie zabraknie trzeba kombinować jak się potrafi proste pozdrawiam BriLaden Warszawa

Edi
24 dni temu

Mozna na naiwnych zarobic to federacje wyrastaja jak grzyby po deszczu, tylko kto chce ogladac walki nie rozniace sie niczym od bijatyk ulicznych. Wielka mi moda…

Chuici Naime
1 miesiąc temu

Zamknij juz kurwa ten ryj

Real
1 miesiąc temu

Malik zna Połowę Bandytierki Gangsterki w WWA

jakie życie taki rap
1 miesiąc temu
Reply to  Real

w Warszawie nie ma już gangsterki ale za to wielu pozerów…

Analfaberto
1 miesiąc temu
Reply to  Real

ciapak banan totalny GANGUS

Pogromca kurew
1 miesiąc temu
Reply to  Real

Zgadza się, wszyscy go jebali w dupę

Popularne