Sprawdź nas też tutaj

News

Malik Montana zatrudnił Maję Staśko

Lewicowa aktywistka dołączyła do High League.

Opublikowany

 

maja staśko

Najsłynniejsza polska aktywistka na rzecz praw kobiet, twarz feminizmu i głos polskiej lewicy, Maja Staśko, zadebiutuje w MMA na HIGH League 4. Do starcia z jej udziałem dojdzie 17 września w Arenie Gliwice.

O debiucie Mai Staśko w sportach walki mówiło się już od dłuższego czasu. Przygotowuje się pod okiem jednego z najlepszych polskich zawodników MMA, Piotra Strusa. Feministka postanowiła przyjąć wyzwanie i podpisała umowę z HIGH League.

Na jej debiut nie trzeba będzie długo czekać. W klatce zaprezentuje się już podczas najbliższej gali wysokiej ligi Malika Montany. Wystąpi w starciu na zasadach mieszanych sztuk walki. Nazwisko jej rywalki zostanie ogłoszone wkrótce.

Maja Staśko zasłynęła ze swoich działań na rzecz lewicy i feminizmu. Swoje poglądy wyraża w sposób kontrowersyjny i zdecydowany. Poza gronem fanów towarzyszy jej jeszcze większa grupa krytyków. Nie decyduje się na żadne kompromisy. Jest między innymi autorką książek „Hejt polski”, „Gwałt polski” i „Gwałt to przecież komplement”. Poza tym jest krytyczką literacką i absolwentką filologii polskiej.

Malik Montana vs Maja Staśko

Szefem HIGH League jest raper Malik Montana, z którym Maja Staśko już wcześniej miała nie po drodze. Do ich spotkania i owocnej dyskusji dojdzie w środę, 10 sierpnia, o godz. 20:00 podczas I konferencji przed galą HIGH League 4! Transmisja na YouTube HIGH League, a bilety w sprzedaży na Eventim.pl!

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami! W klatce, o pas wagi muszej kobiet, zmierzą się Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin.

Poza tym w Gliwicach odbędzie się jeden z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur “Szpila” Szpilka, oraz nieobliczalny streetfighter, Denis “Bad Boy” Załęcki.

Tytułu mistrzowskiego niskorosłych bronił będzie Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski. Wyjaśniony zostanie też największy freak-fightowy konflikt ostatnich miesięcy pomiędzy Amadeuszem ”Ferrarim” Roślikiem a Pawłem “Scarface’em” Bombą.

High League – aktualna karta walk

Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin – o pas mistrzowski

  • Artur “Szpila” Szpilka vs Denis “Bad Boy” Załęcki
  • Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs TBA – o pas mistrzowski
  • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Paweł “Scarface” Bomba
  • Maja Staśko vs TBA
  • Jakub Nowaczkiewicz vs TBA
  • Jakub “Holak” Krawczyk-Holak vs Jakub “Kubx” Świtała
  • Jose “Josef Bratan” Simao vs Krystian “Macias” Maciaszczyk – K-1 w małych rękawicach

Bilety na konferencję oraz na galę HIGH League 4 są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Transmisja z konferencji dostępna będzie za darmo na kanale HIGH League na YouTubie.

72 komentarze
72 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
KRAJM
13 dni temu

CO MA TA WSPÓLNEGO Z RAPEM? MOŻE ZRÓBCIE SOBIE JAKĄŚ ODDZIELNĄ STRONE NA WASZE WYSRYWY.

Łonowy Barber
13 dni temu
Reply to  KRAJM

Naprawdę domagasz się artykułów o tym gatunku muzycznym wymyślonym przez potomków niewolników którzy dali się złapać w siatkę na własnym osiedlu?

PAN Yp
13 dni temu
Reply to  Łonowy Barber

Pamiętam, że jak za moich czasów w podstawówce 2 dziewczyny w klasie paliły fajki na przerwach i po szkole chodziły na jabola to z kolegą myśleliśmy „ło kurła ale patologia panie koniec świata, upadek cywilizacji „. Tzn. wtedy jeszcze nie miałem aż tak bogatego słownictwa ale mniej więcej o to mi chodziło. No ale jak kilka miechów temu obejrzałem konferencję pato mma to zrozumiałem swój błąd, zawsze się można przecież staczać w dół. Niestety w grę tu wchodzi głównie patologiczna popkultura a szczególnie te rapowe teledyski dla gimbusów vide Oliwka Brazil czy jakiś inny biały Murzyn. Nawet pan Jabłonowski był oburzony, że puszczali mu w areszcie piosenkę wzywającą do kradzieży (patrz „Jabłonowski – Bo my chcemy żyć, bo my chcemy kraść”). Ok jego przekleństwa to też patologia ale wzywanie na antenie ogólnopolskiego radia do kradzieży, narkotyków i alkoholu to już jednak krok dalej.

REAL SŁUCHATZ
13 dni temu
Reply to  KRAJM

Te powiązania z rapem w artykułach tworzą się na zasadzie jak „Każdy ponad każdym” WWO. Za chwilę news: umarła Janina z warzywniaka o której nawijał Sokół

Jaszcomb (dzienny komentator)
12 dni temu
Reply to  REAL SŁUCHATZ

WYPRASZAM SOBIE

Edzio tiktokownik śpiewa
13 dni temu
Reply to  KRAJM

A my pośpiewamy pod staśko i malika. Dzisiej pośpiewamy: To tak tak to właśnie jest to tak tak to właśnie jest na wznak. Nowy tydzień minie nam na spiewaniu piosenki tygodnia: Kła kła kła dżestolube kła dżestolube. Komą

Varius
13 dni temu
Reply to  KRAJM

Ma więcej wspólnego niż myślisz, Rap jest maszynką dla naiwniaków, podobnie jak poglądy tej feministki, a wszystko zależy od grubości portfela. Staśko brakowało bolca, teraz poczuła się zadowolona. Natury nie oszukasz, wiem co mówię.

RapOdDebiliDlaDebili
13 dni temu
Reply to  Varius

Też znalazłeś bolca i jesteś zadowolony?

Hetman Rapu
13 dni temu
Reply to  KRAJM

Do wanny z cweliskami!!!!!

rafalala
13 dni temu
Reply to  Hetman Rapu

sold out ,niema wolnych terminów

Bonzo
13 dni temu
Reply to  KRAJM

Mam taki komunikat że jutro wieczorem będzie można pod jednym artykułem dodawać gify i obrazki. Przyszykujcie co tam macie najlepszego. To może być chwilowe bo pewnie szybko znajdą zabezpieczenie jak już to zrobię ale przynajmniej na chwilę wróci stary dobry glamrap. Bądźcie czujni!

Odb
13 dni temu
Reply to  Bonzo

Tranzoli powrzucam troche.

Ross
13 dni temu
Reply to  KRAJM

Tu 99,9 % wysrywów nie ma nic z rapem wspólnego. Te ostatnie newsy które byly o rapie lub raperach to te o DMX, Big L, Ice T i cos o Outkast. I to na przestrzeni 2 lat.

RUSSIA
13 dni temu
Reply to  KRAJM

MALIK PODOBNO BEDZIE Z RUSKIMI DRILLA ROBIŁ W JUKEJ BUAHAHAHHAHA

Facet
12 dni temu
Reply to  KRAJM

Maja <3

beka z pOlek
13 dni temu

ŁO BOŻE, JAKI PASZCZÓR XDDD

TYPOWY ODPAD GENETYCZNY 😀

Samiec
13 dni temu
Reply to  beka z pOlek

A mi się podoba, fajna jest i podzielam jej poglądy

Tester
13 dni temu
Reply to  Samiec

No no no, obstawiam, że twoje IQ oscyluje wokół 50

Koprobo1488
13 dni temu

I jak tam, simpy lewackie, którzy jej każde zdjęcie lajkujecie? To nie dla lewaka-beta-robaka, dla śniadego księcia orientu to XD przecież on ja puka na stopro.

grande maciato z biedronki
13 dni temu
Reply to  Koprobo1488

maja staśko vs jaś kapela
przegrany do chińskiego obozu koncentracyjnego

pusia
13 dni temu
Reply to  Koprobo1488

Jestem w Lesie mam noz ,konserwe i granat ,moim celem jest CKM wroga ukryty w Gnojowniku ,co mam zrobic zeby wrog wypelznol z meliny ,,rzuce konserwe moze sie skuszom wtedy ich … pociacham nozem lub wyruch…m bez gumy

Simp
13 dni temu
Reply to  pusia

Kocham cie pusiu.

Tester
13 dni temu
Reply to  pusia

Niech Pani rzuci sedesem panno Pusiu, kacap się na pewno połasi.

sprite700
13 dni temu
Reply to  Koprobo1488

typie zrozum że to jej całe istnienie jest po to żebyś pisał takie komentarze. oni są świadomi swojej aparycji i to wykorzystują żeby was polaryzować. ignoruj ją i ludzi jej podobnych. bo oni tylko marzą żebyś o nich gadał, nawet jak najgorzej.

Samiec Alfa i Omega
13 dni temu
Reply to  Koprobo1488

Też bym ją wypukał, ale najpierw obił bym jej mordę swoim qtasem w ramach gry wstępnej.

Maja Staśko
13 dni temu

Nie sądzę.

Bo lubię na szybko
13 dni temu
Reply to  Maja Staśko

A ja myślę że po 5 minutach zostawiła byś mi swoje DNA na kindybale w postaci czekoladowego trufla
Wpierw wylizałbym ci kloakę a później zrobił speedruna analnego zesrała byś się na dywanik

PAN Yp
13 dni temu

Odpad po ścianie po karuzeli kutang, teraz pewnie malik to traktuje jako darmowy worek na sperme na zawołanie.

SwietyEpsteinPatronPolski
13 dni temu
Reply to  PAN Yp

Zostales zatopiony przegrywie juz dawno.

PAN Yp
13 dni temu

YEBAŁEM TWOJĄ MATULE I ZLAŁEM SIĘ JEJ NA MORDE 😀

Zso
13 dni temu

Pani „fem.inistka” nie ma w tym przypadku nic przeciwko mizo.gini.cznym tekstom Malika. Nie ma też przeciwko skrajnie sek.sisto.wskim postawom innych uczestników tego pat.us.iarskiego szoł. Przypomnę też, że sama pani Staśko twierdziła, że sporty walki są macz.ystowskie i prz.emocowe. Nie przeszkadza jej też sama organizacja, która jest maszynką do zarabiania hajsu dla kady.rowców. Ani więc zamo.rdyzm w Cz.eczeni, ani bycie owego K.adyrowa pr.zydu.pasem P.utina, ani stosunek isla.mistów czeczeńskich do praw kobiet i l.gbt nie przeszkadza pani Staśko. Ot, piniondze na stole, to się poglądy zmodyfikuje. Taka to lewica, aktywistka, antyautorytarystka, feministka i co tam jeszcze. Fałszywa, koniunkturalna i atencyjna celebrytka, wykreowana przez pseudolewicowe środowisko Krytyki Politycznej. T.fu.

Zawijajcie się
13 dni temu
Reply to  Zso

wczoraj się urodziłeś?

Stary Rapciuch
13 dni temu

Lewak to za kasę gó.wno zje z własnej du.py, wsadzając se tam wcześniej swoje poglądy.

Zso
13 dni temu
Reply to  Stary Rapciuch

A prawak to nawet dwa. Obaj siebie warci.

sprite700
13 dni temu

i zobaczcie, kebabiarz zorganizuje i zarobi, głupia p**da zarobi tu i w dodatku dalej będzie na świeczniku – hajs z jutuba itp., glamrap i inne szmatławce zarobią na reklamach, a my jak to najgorsze frajerstwo będziemy siedzieć tu i komentować pomagając im wszystkim zarobić xD przecież to jest specjalnie takie kiczowate i bez sensu, przecież ona i kebabiarz i glamrap zdają sobie sprawę że jest idiotką i ludzie wchodzą i ludzie wejdą tylko po to żeby skomentować. najlepszym wyjściem jest ignorowanie takiego chłamu, kebabiarz zdechnie z głodu, ona i ten cały glamrap. pomyślcie o tym, pozdrawiam.

Identity Generation Polska
13 dni temu
Reply to  sprite700

Samo ignorowanie nic nie da. Ile osób zbojkotuje wobec medialnego nachalnego promowania ? Z tym trzeba aktywnie walczyć. Tu jest grubsza sprawa polityczna, bo to szołbizowe bagno generuje przychody naszym wrogom, a postawa Malika i innych imigrantów obecnych w tym cyrku stawia pod znakiem zapytania dotychczasowe możliwości asymilowania skrajnie obcych nam etnicznie elementów.

BEZROBOTNY MENEL
13 dni temu

ALE ONA MA WSTRETNY ODRAZAJACY RYJ,BEDZIE BEKA…

Roy
13 dni temu

Jakiś poorany w juch.

Kardynał Bertone
13 dni temu

Zabawne jest to, że w zasadzie polska lewica mentalnie jest bardzo katolicka z tym swoim wytykaniem każdemu grzechów, szukaniem u innych win i przewinień, z tym świętym oburzeniem, z tą antypolską martyrologią, z odprawianiem chocholego tańca nad każdą rzeczą, która im nie pasuje. Polska lewica cały czas się sama krzyżuje, tu się kładzie na jezdni, tu przywiązuje do drzewa, do tego brak jej pragmatyzmu i szargają nią emocje. No i oczywiście wyznaje silny podział na my, czyli dobro i tamci, czyli zło. Polska lewica jest wielką cierpiętnicą pokrzywdzoną przez własne państwo i społeczeństwo, żyjącą ze świętym przekonaniem, że tylko ona jest mesjaszem.

Staśko jest stuprocentową katolką!

prawda.pl
13 dni temu

I nawet chodzi, a wiadomo, że do koscioła sie chodzi.

Zso
13 dni temu

Ja mam duże wątpliwości, czy to jest w ogóle lewica. Lewica to był PPS z Piłsudskim na czele. A to, to są dziwolągi lgbtqiqtyz, wieczni studenci i cwaniaczki od pseudozwiązków zawodowych.

Jaszcomb (dzienny komentator)
12 dni temu

Kryptokatolką jak już

Rafalala
13 dni temu

Malik Montana zaliczana coraz to nowe doznania erotyczne, borderlinowy szantaż z fagata+daddy fetish? Suka swego pana! Zaliczone. Nie wspominam już o uległej i nieśmiałej natsu :-))) teraz czas stasko mhmmm powoli ale jednak, Malik kieruje się w kierunku brzegu, brzegu mojej wanny.

Ga gu gi, a oczy wielkie
13 dni temu

Jak mnie wkur wia ta lewica obyczajowa. Zamiast zaimkami powinni się zająć prawami pracowników. To czy ktoś jest niebinarny czy ma inne odchyły nie rozwiąże problemu kure wstwa na rynku pracy.

Ga gu gi, a oczy wielkie
13 dni temu

Mam nadzieję, że ją Śpiewak zdissuje

Kizo to gnyp.
13 dni temu

Są takie głosy, że to nie jest lewica w ogóle, tylko skrajnie radykalny liberalizm. W Kronikach Odchodzenia Od Rozumu na YT Szumlewicz powiedziała, że niesławny Margot to został wykreowany przez służby, aby rozwalać od środka. Ja bym się cofnął wcześniej, i przyjrzał Sierakowskiemu i stworzeniu Krytyki Politycznej, bo to co nazywasz lewicą obyczajową, ten brak sprastwa i tematy zastępcze to od nich się zaczęło.

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
12 dni temu
Reply to  Kizo to gnyp.

o prosze dwaj normalni centrowcy na Glamrapie co się dzieje

Identity Generation Polska
13 dni temu

Oglądając ten ściek wspierasz Ramzana Kadyrowa i finansujesz Putina. Oglądając ten ściek wspierasz niekontrolowaną imigrację z Bliskiego Wschodu i Afryki. Oglądając ten ściek dajesz pieniądze i wpływy takim g.n.o.j.o.m jak Malik, Alberto, Bratan, mających twoją Ojczyznę za dojną krowę, a jej mieszkańców – w szczególności Polki – za materiał do wykorzystania.

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
12 dni temu

dodajmy że za pieniądze saudyjczyków Kadyrow importuje tam obcy wywodzący się z bliskiego wschodu Wahabizm najgorsza i najbardziej radykalmna po salafizmie odmiane islamu jaka istnieje zdrajca czeczeni pies putlera

REAL SŁUCHATZ
13 dni temu

Będzie walczyć ze zdrowym rozsądkiem? Oby naj.ebał jej, wszystkim zgromadzonym i oglądającym.
Tfu, deble

no i wiadomo po co to wszystko bylo xD
13 dni temu

podpinanie się pod co nosniejsze tematy na zasadzie „gowno przykleja sie do burty i krzyczy plyyniemy!!!”; krzyczenie guwnopostulatów, patriarchat hur durr h*jowy a jak Palik Fontanna zaszelescil swoimi samczymi zlociszami to oo oo juz juz biegnie majeczka z wywalonym jezorem jak tamten as Staś Orkiestra wszystko h*ja warte i za garsc drobnych sie sprzedadza elo xD

Hip hop jest biały
13 dni temu

Już widzę w komentach, że te Staśko aferzystke kreujecie na bia.łom k.ur.we. cza.rnu.cha. Hola, ludzie, Malik i te dwa troglodyckie pastowańce dużo lepsze szony mają na pstryknięcie, po co im taki odpad. Jak ona tak wygląda po tuningu zdjęć, to pomyślcie jak w realu …. taki Jaś Kapela, tylko że z p.iz.d.ą.

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
12 dni temu

HAHAHAHAHA

PŁYWAK Z JAWORZNA
13 dni temu

SOSINA W SEZONIE ZAPRASZA WSZYSTKICH NURKÓW

Paweł Jumper
13 dni temu

H.uj z kierownica dawaj

Jaszcomb (dzienny komentator)
12 dni temu

Mega news o rapie brawo redakcjo

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
12 dni temu

Będzie się biła z ta 14 letnia piosenkarka czy z ta co na showupie za żetony wsadzała wibro w swój odwłok wszystki niby słodziutkie kiri miri a to dno i zgnilizna a jeszcze jest ta co teraz udaje ruska poryta od baletu z prochem zusje czy tam inna luxuria hahah luxuria sie

Zwykły frajer z bogatego domu
13 dni temu

Piotr Strus jeden z najlepszych polskich zawodników mma? Co za dzban to pisał?

Maja ssie jaja i najlepsza w błazenadzie
13 dni temu

Kondon z biedronki

incel
13 dni temu

moze zacznie sie ruchac z malikiem albo z ta małpka od abdullaha

SicenS
10 dni temu

Pozwala by przygotowywał ją do tego pojedynku facet? To właśnie jest lewica i feminizm. Banda debili która sama się orze swoimi poglądami. Brawo glamrap, jak zawsze tandeta i intelektualne bagno w cenie, ale liczę że czasem jednak może skrobniecie coś o rapie.

Patryyczek
13 dni temu

Dobrze majka bedzie jego suką

Polski związek zakoli PZZ
13 dni temu

Poka mycho dziurkę

Spółka z o.o.
13 dni temu

Majeczka kontra jakaś Juleczka – oby skończyło się obustronną porażką

Karol W bo rodo
12 dni temu

ZAtrudnił zatrudnił jeszcze jak

koneser sztuki
12 dni temu

Ja pier dole jaka ona jest wstrętna, nawet kijem bym jej nie tknol ,a gdzie tu mowa o uzadleniu.Ta maja prąćko to jeba na brzydka feministyczna kur wa bleee.P.s jak ci zależy tak bardzo na rowno uprawnieniu to wypier dalaj do roboty do kopalni na dół, zobaczysz co to prawdziwe życie ty FEMINISTKO

Paluch
13 dni temu

W końcu coś o rapie.

Stallone
13 dni temu

Daliby ją z Lil Masti to Aniela by ją rozkur.wiła w dwie sekundy i by Maja mogła wrócić do recenzowania zestawów Maty.

Edzio tiktokownik śpiewa
13 dni temu

A my pośpiewamy pod staśko i malika. Dzisiej pośpiewamy: To tak tak to właśnie jest to tak tak to właśnie jest na wznak. Nowy tydzień minie nam na spiewaniu piosenki tygodnia: Kła kła kła dżestolube kła dżestolube. Komą

Jan Jakubowski z Kielc
12 dni temu

ssiema ,,edzio . Do graj sie do diss -. a na jana ,,jakuboskiego . Za czepia dzieci wsieci .. sprawdż !

omen siwy prosty nie krzywy
12 dni temu

palołna szisza i palołna fadża

Samiec
13 dni temu

A mnie kręci, mógłbym pójść za Nią na smyczy

Popularne