Sprawdź nas też tutaj

News

Malik Montana ze złotą płytą miesiąc przed premierą

Raper mierzy w diamentowe wyróżnienie.

Opublikowany

 

malik montana

Kilka dni temu Malik Montana wystartował z preroderem solowej płyty „Adwokat Diabła”. Wystarczyła zaledwie chwila, a raper pochwalił się, że krążek na miesiąc przed premierą zdobył status złotej płyty za sprzedaż 15 tysięcy sztuk.

„Adwokat Diabła” złotą płytą

– „Adwokat Diabła” złoto w preorderze. Dobijemy do diamentu? – zapytał raper na Instagramie. Preorderowe wydanie albumu jest dostępne wyłącznie w boxach za 250 i 450 zł. Żeby zdobyć złotą płytę należy sprzedać 15 tysięcy egzemplarzy albumu. Od dłuższego czasu ZPAV wlicza do sprzedaży streaming, czyli odsłuchy utworów i wyświetlenia teledysków. Dzięki takiemu właśnie połączeniu sprzedaży fizycznej i streamingu raper mógł ogłosić złotą płytę.

Album „Adwokat Diabła” jest na razie promowany utworami „Adwokat Diabła Intro” i „OMDB” z gościnnym udziałem Szamza. Wciaż czekamy na ujawnienie pełnej tracklisty.Malik dobije do diamentowej płyty?

Malik zapytał słuchaczy także, czy uda mu się dobić do diamentowego wyróżnienia. Takie można zdobyć za 150 tysięcy sprzedanych albumów. Do tej pory raperowi nie udało się zdobyć takiego wyróżnienia za poprzednie albumy, więc na początek powinien on raczej celować w platynową płytę, którą zdobył za poprzedni krążek „Import/Export” z 2019 roku. Musiałby on podwoić teraz sprzedaż płyty, żeby osiągnąć w sumie 30 tysięcy sprzedanych kopii, na które w dużej mierze składa się wspomniany wcześniej streaming, a nie fizyczna sprzedaż krążka. Czy raper ma więc szansę zdobyć diament za płytę? Jest to oczywiście możliwe. Nadzieję powinien pokładać on w mocnych singlach, które zdobędą duże wyświetlenia, co przełoży się na cyferki sprzedażowe zliczane przez ZPAV.

Jak streaming wliczany jest do sprzedaży? Artysta i wytwórnia muszą na kliknięciach w utwór osiągnąć dochód. Tak jak osiągają dochód na sprzedaży fizycznych egzemplarzy. Aby uzyskać po 1 marca 2017 roku któreś z wyróżnień, trzeba udokumentować przychód ze streamingu, dzwonków telefonicznych i muzyki w tle. Przelicznik jest następujący: 20 złotych przychodu jest przyjmowane jako sprzedaż jednego albumu.

Lampa LED w preorderze

Nadchodzący album Malika jest dostępny tylko w dwóch wariantach: Standard Box za 249,99 zł oraz Premium Box za 449,99 zł. Na preorderowej grafice w sklepie rapera możemy zobaczyć tajemnicze „pudełko z lampką LED”. Na froncie pudełka możemy natomiast dostrzec Malika z białymi skrzydłami. Czyżby tak miała wyglądać wspomniana lampka LED? Na razie nie znamy więcej szczegółów preorderu.

adwokat diabła preorder

 


34 komentarze
34 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
rafalalyn
1 miesiąc temu

ZEBY TO JESZCZE BYLO SLUCHALNE,TYP MA WSZYSTKO TYLKO NIE SKILA

ULICA CIE ROZLICZY FARMAZONIE
1 miesiąc temu
Reply to  rafalalyn

Jakoś miliony go kochajom. A ciebie nikt nie zna ty anonku.

Wal
1 miesiąc temu

Pisać się naucz najpierw morda a później postaraj się zrozumieć ze to bezskilowy syf którego nikt bie słucha więcej niż raz po pierwszym odsłuchaniu

Darek THS
1 miesiąc temu

Gangster? Chyba na YouTube takiego w latach 90 by za%ebali w 5 sekund gdyby się bujał jak p&erdolony rezus

Możecie Malikowi skoczyć.
1 miesiąc temu
Reply to  Darek THS

No ale 90 nie ma już 23 lat, obudź się, to nie opowieści Mięsa na YT czy inna Mafia peel. Świat się zmienił. Już nie mięśniaki po siłkach w piwnicach, ruskiej metce i hormonie wzrostu z przysadek mózgowych więźniów. Goście jak Malik, z kontaktami, układami, know how, wielu to goście po prawie, medycynie, finansach. Grypsuje się dla dzieciaków w netach, obecny gangster w ogóle takich rzeczy nie uważa.

Patus Twój Stary
1 miesiąc temu

Haha malik na mieście jest kiepem do zgaszenia, nie masz pojecia co się dzieje. Słuchaj dalej banialuk swojego ciapaka

Do Patus
1 miesiąc temu

A ty kim jesteś na mieście? Czyim cwelem? No opiwedz nam skąd czerpiesz swoja wiedzę.

hhh
1 miesiąc temu

Akurat Malik jest aż za bardzo poukładany, nie chce tu pisac za dużo, ale uwierz mi, że tam jest coś nie tak., Nie wiem czy jego stary czy ktoś z rodziny był jakimś szpiegiem, czy w jakimś służbach robił, nie wiem, ale takich kontaktów zwykły kowalski nie ma i nie chodzi mi o kontakty na ulicy, bo to, to jest tylko jakaś kreacja, i to zwykłe pety, zreszta Malik się od tego odciął. Prawdziwe i poważne koneksje są gdzie indziej.

Ej ty kolo!!
1 miesiąc temu
Reply to  hhh

Wy srany a nie poukładany poukładany to może być Wini ze stopro a jesli chodzi o strone Francuską to niech dziękuje Fusznikowi „Rohff” że go klauna ko zoj eba jakoś wcisneliii w to niby getto paryskie…..buahhahahah

Prawda was wyzwoli
1 miesiąc temu
Reply to  hhh

A co ci szkodzi, pisz. Niech prawda ujrzy światło dzienne.

WIELKA LOŻA PATUSÓW I ZWY_ROLI
1 miesiąc temu
Reply to  hhh

MOŻE SIEDZI W JAKIEJŚ LOŻY WARSZAWSKIEJ PO PROSTU. ZGADZAŁOBY SIĘ TO WSZYSTKO Z TYTUŁEM PŁYTY, GESTAMI I SYMBOLIKĄ

PANIE IDZ PAN W PENIS
1 miesiąc temu

JA TAM CZEKAM AZ W KONCU KIEDY BEDZIE WRACAL Z KONFERENCJI,KTOS MU ZAJEDZIE DROGE WYCIAGNIE GO Z AUTA I ZABIERZE MU TE SIKORY WARTE PRAWIE POLSKA BANKE RAZEM Z REKOMA,TO TYLKO KWESTIA CZASU,TO GRZECH MIEC TAKIEGO FRAJTKA PRZED SOBA I NIE SPROBOWAC ZA JEDNYM STRZALEM WZBOGACIC SIE O TE DWA SIKORY HAHAHAHAHAHAHAHA

Hahah no to dawaj gieroju.
1 miesiąc temu

Hahaha no a kto taki do niego wyleci? Malik jest umocowany, nie znasz życia dzieciaku. Ten kto by go skroił będzie znany, zawsze gdzieś prędzej czy później puści się farba, nie upilnujesz. A wtedy bedzie rewanż, a Malik ma kim robić, uwież.

pfffffff
1 miesiąc temu

TO DAWAJ TEGO KUNDLA RAZEM Z TYMI CZECZENSKIMI KU RWAMI,ZROBIMY IM DZIHAD Z ANUSA,POZATYM NAWET JAKBY SAM KANAHAN ZANIM STAL TO I TAK TE SIKORY POSZLYBY DO ZYDA GDZIES W SZWAJCARI A WTEDY POWODZENIA Z ODNALEZIENIEM TEGO ZAMASKOWANEGO OPRAWCY HAHAHAHAH

Uszy Eldoki
1 miesiąc temu

Malik ma co najwyżej takie kontakty, że jak mu podpadniesz to masz potem do kebaba dorzucany sos „trzepany” własnej produkcji.

Do pffffff
1 miesiąc temu
Reply to  Uszy Eldoki

Oprawcy, widziego tego wyżej? hahah weśże sie ojca spytaj czy ty możesz takie gupoty w necie pisać. Może jest troche mądrzejszy od ciebie, chcociaż są dze że nie za dużo.

Robo
1 miesiąc temu
Reply to  Uszy Eldoki

Myśl co chcesz. Faktem jest że Malik zarabia sos dla ważnych ludzi i ma krysze. A sam też nie jest byle leszczem jakby co.

Znanu Gangster Słownik
1 miesiąc temu
Reply to  Robo

Potwierdzam, Malik ma u nas knysze.

Ja mam erekcję.
1 miesiąc temu

Ty już nic nie znaczysz, wszyscy starzy pruszkowscy to padlina jest.

Bolo
1 miesiąc temu

AHAHAHAHHHHAHAHAHAHHHHAHAHAHAHAHHHHAHAHAHAHHA WSTSWAJ ZESRALES SIĘ FANBOYU

Krzysztof Ibisz akustycznie
1 miesiąc temu

J3bią was tępaki z każdej strony xD U jednego kupicie diodę LED za 450 pln, a u drugiego kurs bycia zwycięzcą za 240 zł xDDD Tak się kończy słuchanie rapu.

Krzysztof Ibisz co sie dziwisz.
1 miesiąc temu

Autystycznie, no masz racje, debilniaki to kupują. Znałem takiego łeba, co dostał spadek 800 tysięcy, i w pół roku wywalił na kursy uwodzenia i bycia zwycięzcą. Raz mu sie udało babę wyrwać, z klubu nocnego kórwę idiota przyprowadził, i mu opędzlowała mieszkanie.

Uszy Eldoki
1 miesiąc temu

Jedyna płyta jaką ten cygan udający turasa powinien dostać, to chodnikowa między zębami jak go w końcu dzielnicowy zglebuje za handlowanie podrabianymi perfumami Bugo Hossa na parkingu Lidla.
Malik od lat prezentuje to samo nędzne p i e r d o l e n i e – to samo kwadratowe flow, tak samo marne bity i gangsterskie przewózki, gdzie jego kontakt z półświatkiem ograniczał się do okradania piwnic sąsiadów z ogórków małosolnych i innych przetworów. Zwykła cygańska podróba i xero, a nie żaden artysta.

PS. Malik skończ pajacować i wracaj do budy z kebabem, nikt nie zawija megarollo z ostrym sosem tak jak ty.

Robo
1 miesiąc temu
Reply to  Uszy Eldoki

A byś mu to w twarz nie powiedział, i jakoś nikt inny też mu tego nie powie. W necie każdy kozak. A w realu by cie szybko połamali. A hajsem gość s r a .

ten usmiech budzi agresję białego człowieka
1 miesiąc temu

Won z mojego kraju ciapaku. Za to co promujesz w swojej „twórczości” patologio powinieneś być sadzony.

CHYBA CIE MOZG SWEDZI
1 miesiąc temu

WYPIERD ALAJ KOMUNISTO JE BANY KAZDEGO BYSCIE TO WIEZENIA WSADZALI PIER DOLONE MENDY TFUUUUUUUUUUUUUUUU

Do chaty z gunwa wiełbłądziego!
1 miesiąc temu

Tu jest Polska szczochu nie do pomyslenia aby taki śmieć promował narkotyki i prostytucję ścierwo ludzkie won od polskich dzieciaków i kobiet łachu !

Malik Sralik
1 miesiąc temu

Niexle mu się muszą jajca i rów zapacać w tych gaciach.

Rap muzyka dla podludzi i innych nieludzi
1 miesiąc temu

Buahahahahahaha pewnie każdy na glamrapie ma ołtarzyk dla tej płyty i tych z@jebistych gadżetów oprócz chińskiej lampy 2 zł sztuka co wam dał kulki analne i kebaba z żabki xd?

Heheh podlaku dziodu zazdrosny
1 miesiąc temu

Ty śię śmiejesz, a on w tej chwili kolejną lokatę zapodaje na konto w Szwajcarii i zamawia Cartiera z różowego złota.

Mario z kszakuw
1 miesiąc temu

Czas zabie#dala świat staną na c#uju i nie ma odwrotu licznik się cofa lepiej się obudzić niż za 10 lat czy 20 będzie koniec wolności jaką mamy

W sidlach szatana
1 miesiąc temu

Zaprawde powiadam wam, nie grajcie w te diabelskie gry hazardowe. Przepuscilem ulamek swojej krwawicy, no i na poczatku bylo niezle – z 40zl zrobilo sie 1200, stwierdzilem, ze „odchodze od stolu”, ale jako ze wygralem to zostawie se 100 zeta na fun, co mi tam. No i szok, z 100 zrobilo sie 1400. 3 dni ostrego szarpania na slotach a fortuna postanowila upomniec sie o swoje – kasyno wzbogacilo sie na mojej chciwosci o 2000zl.Niby nie koniec swiata, ale pomyslec, ze moglem byc niespelna 3k do przodu, zamiast 2 do tylu. A niech to! Chyba zaryzykuje i wejde za kolejna 100, co myslicie?

Paulina Andrzejewska
1 miesiąc temu

Dawaj. Nie grasz nie wygrasz. Ale 100 to za mało. Rzuć tysiaka albo dwa to więcej się zwróci.

Koncik obciagania Pedzia
1 miesiąc temu

Szu ra he we Szu ra goł

Popularne