Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Premiera płyty Małolat/Auer „Transfer” odbyła się 19 kwietnia i promowana była takimi singlami, jak “Tranzyt”, “Nad Ranem” (wykonany wraz ze Szpakiem), czy tytułowy “Transfer”. Album jest powrotem rapera po 4 letniej przerwie.

Dzisiaj Małolat zaprezentuje na swoim koncie YouTube teledysk do utworu „Nieraz”, czyli czwartego singla z „Transferu”. Klip nakręcony przez Floriana Malaka na tropikalnej wyspie Koh Phangan to dokumentalny zapis walk tajskich bokserów.

Przez trzyminutową podróż do źródeł „Sztuki Ósmiu Kończyn”, zobaczycie dużo potu, krwi i łez. Nie zabraknie też autentycznych momentów pełnych radości czy okazywania szacunku pokonanemu zawodnikowi. – Walka, to oczywiście metafora życia, w której niezależnie od wyniku, nigdy nie można osiadać na laurach ani się poddawać. Energetyczny i szczery tekst Małolata jest jak sinusoida pełna wzlotów i upadków. Taka dynamika była punktem wyjściowym dla historii pokazanej w klipie – mówi reżyser Florian Malak.

Teledysk jest także zapowiedzią dokumentalnego filmu Malaka o tajskim boksie: „Muay Thai made in Thailand”.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
MAJOR KAJOR CHUJAJOR

NUMER KONONA 692702122 ebe ebe

Huiwie

Powiem tak : małolat props za rap ta pierwsza płyta w pogoni za lepszej jakości życiem Rozjebales, to była jedna z moich ulubionych płyt ten kawałek z eisem aaahhh.. I drugie Primo Jebac glam rap I opłacony news że quebo jebnal zgrywusowi podejrzewam że jak bym wypierdolil temu agentowi z żydowskim swiecznikiem na szyji to najpierw zmienilby kolor włosów na wszystkie które miał zesral by się I padł ma cyce jebany agent

Zbyszek

Zgadzam się

Odb

Małolat a nieraz auer

Axel GMD

skoro nie ma analnego
Małolat/Anal – „Nieraz anal”

Popularne