Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Zgodnie z zapowiedziami Małolat wraca z solową płytą „Transfer”. Dzisiaj na nowo powstałym kanale rapera ukazał się tytułowy singiel wraz z teledyskiem. Jednocześnie na stronie malolatauer.pl ruszyła przedsprzedaż płyty. Ukaże się ona 12 kwietnia 2019 roku.

Wszystkie szczegóły krążka są dostępne w naszym dziale Premiery Płyt.

 
14 komentarzy

14
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Donnaruma

#rajfajzen

ProfesorNauk

Koneser kobiecych kształtów? Inteligentne kobiety? Sory ale jak tak gadasz to jebie mi tu grubym kaszalotem na kilometr, który skoro jest grubym bazylem to wmawia sobie że jest mądra bo chodzi do biol-chemu. I tak pewnie kłoda

Analny Przyjemniaczek

Małolat/Kauen – Analny Transfer

Szelki

Nigdy przysięgam nigdy już nic nie napiszę suki

widocznie nieudacznik lubi parówki

Życiowy nieudaczniku, co tam u ciebie? Zdałeś w końcu maturę? Nauczyłeś się wreszcie samodzielnie pisać teksty czy odrzuty nadal daje ci starszy brat, czy może ciągle podpierdalasz wersy z książek tak jak kilka lat temu z książki Pana Łysiaka, co? Jesteś zwykłym ścierwem. Jakby ktoś tobie zajebał tekst, podpisał i wykonał jako swój to pewnie dochodziłbyś swoich praw, a tak to spaliłeś jana i mówiłeś, że to zwykły followup, nieudaczniku. Jesteś zwykłym zerem i jeśli kiedyś spotkam cię na ulicy to napluję ci w gębę i dobrze żebyś wtedy szedł z wjeniem to nie będę musiał specjalnie marnować śliny. Singla i płyty nawet nie sprawdzę, bo o czym ty możesz powiedzieć? Wydajesz płytę raz na sto lat, a i tak ciągle się powielasz. Znowu wspominki? Jedyne, co może być dobre to bity Auera i szkoda, że będą zmarnowane. Instrumentale bym sprawdził. ps. Zawsze pozowałeś na twardego ulicznika, a na album zaprosiłeś tę parówę ptaka szpaka? Jak to możliwe? Gdzie te twoje pierdolone zasady, o których ciągle nawijasz? Nie masz godności? Rozumiem, dzisiaj kliki się liczą. A idź w chuj, nieudaczniku. Taką masz pozycję na scenie, że każdy twoją płytę ma w piździe, a dla większego rozgłosu musisz posiłkować się gościnkami parówek. Brawo! ps2. a ty gruba, ulana parówo bierz się za siebie, zacznij biegać, niech szef Biura Opierdalania Rodzynek kupi ci karnet na siłownię, bo znowu będziesz płakał, by kolejny raper nie upubliczniał teledysku przez wzgląd na to jak na nim wyglądasz, ropusza ulana parówo.

Naśladowca Odb

Małer/Auolat – ,,Sfertran”

Odb

Trans Małolat / Fer Auer

ProfesorNauk

Daj ktoś wiadro bo się tyle frustracji wylało

Luka Dončić

Znowu spięcie w wibratorze? Wyluzuj napinaczu, bo ci żyłka pęknie.

Jennifer z Piździchowa

Ja pierdolę, ale cię musi piec rów, że ci się chciało te wypociny pisać. A kawałek nawet spoko, aż sam się dziwię, że to mówię.

Naczelnik

Czy Małolat ma maturę? Nie.
Czy podpierdalał wersy lub całe zwrotki z książki Łysiaka? Tak.
Czy całe życie leci na fejmie starszego brata? Tak.
Czy na każdej płycie powtarza i wspomina jak to było kiedyś i na tym koncepcie buduje całą płytę? Tak.
Czy pozował lub pozuje na sztywnego ulicznika? Tak.
Czy szpaku to parówa? Tak.
Czy zaprosił szpaka na płytę dla wyświetleń? Tak.

Wszystko się zgadza, więc nie wiem, o co wam gimby chodzi. Afery z podpierdolką wersów pewnie nawet nie znacie, no bo niby skąd.

Szelki

Dlatego nikomu nie chwalilem się że umiem rapowac bo myślą że tylko hajs a wolę spokój

00:12 i 17

Opublikowany 6 godzin temu Przez Redakcja

23:32 7

Rajfajzen

TransZyd

Popularne