Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Małolat K2 & Młody ZB & Eve – „Wysoko ponad stan”

Mocno uliczne brzmienie.

Opublikowany

 

Małolat K2 & Młody ZB & Eve - Wysoko Ponad Stan

Data premiery: 10.08.2018

„Wysoko ponad stan” to wspólny album Małolata K2, Młodego ZB oraz Eve. Na trackliście znalazło się 16 premierowych nagrań, a śród gości pojawili się Grm, Dąbek oraz Żyłka. Album można nabyć bezpośrednio u artystów na ich fanpage’u. Będzie on także dostępny w skateshopach na terenie całej Anglii.

Tracklista

1. Wysoko Ponad Stan (Małolat K2 & Młody ZB feat. Eve)
2. PDW (Małolat K2 & Młody ZB feat. Eve,Żyłka)
3. Karma (Małolat K2 & Młody ZB)
4. Prison (Małolat K2 & Młody ZB)
5. Nie tykaj (Młody ZB)
6. Time to Die (Małolat K2 & Grm)
7. Postscriptum (Młody ZB)
8. Taka Ameryka (Małolat K2 & Młody ZB)
9. Ile to już lat (Młody ZB)
10. Ile jeszcze razy (Młody ZB feat. Eve)
11. Nie ważne gdzie (Małolat K2 & Młody ZB)
12. Podwórkowy styl (Małolat K2 & Młody ZB)
13. Pseudoprawilniacy (Małolat K2 & Młody ZB feat. Eve)
14. Cztery strony świata (Młody ZB feat. Eve)
15. Nic się nie dzieje bez przyczyny (Małolat K2 feat, Eve)
16. Polska Poland (Małolat K2 & Młody ZB feat. Eve,Grm,Dąbek)

 
14 komentarzy

14
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
devx1

To jest jakis szczyt zenady, typ w ogole w bit nie wchodzi, teksty prymitywne, wszystko w jedno kopyto, typ nawija potem ta laska swoje sialalala i tak kazdy numer. Pociesza mnie fakt ze sluchacz rapu nawet ten najbardziej niedojebany i tak sie na to nie zlapie i sprzedaz bedzie zerowa, chyba ze ktos najebany wezmie przez przypadek..

HattoriKenzo

podpisuje się obiema nogami. chujowe, nie słuchałem.

TRUEE

Wtórne, tragiczne, monotonne.. A poligrafia..hahahahahahhahaha..

heheszki

coś jakaś niewyraźna ta ręka jego, za mało rutinoscorbin

cydży

mam nadzieje ze angielska policja bedzie wiedziala co zrobic z tym elementem a poza tym discopatopolo na wyspach, dno den i chujnia chujni

Literazprawa

Nie no to jest juz szczyt. Próba intelektualnych wynurzen 2 tepych koksow zapierdalajacych zmywak w UK. Poetycka twórczość na temat biedy i trudnych warunków życiowych. Dwoje młodych artystów postanowilo poruszyć tez temat opresji panstwa w stosunku do „dobrych chopakow”. Wzruszylem sie. Całość okraszona przyspieszeniami w stylu malucha w stania igla.

PS: Eve jestes odpychajaca jak system wartosci twojej grupy

smug

ja pierdole co za zólowska bladz z ten kobiety co tam spiewa.
ogry bez szkoły co ledwo mówią a za muzyke się wzieli :V

Gryzoń KRI

Sam wystawiasz sobie świadectwo bycia chamem, analfabetą i parówą w jednym. Ubliżać nie znanym sobie osobom, w dodatku anonimowo. Kwintesencja bycia śmieciem. Na ulicy to cię pewnie widują, gdy przemykasz że spuszczonym łbem szybciutko, prawda? Bo, to jak piszesz świadczy o tym, że koń z ciebie i masz łeb. Myślę, że pewnie Eve sama, bez pomocy koleżków z ekipy położyłby cię liściem. Wniosek jest prosty: jesteś lamus i łeb.

Bazyl

Pierdleni podludzie

Gryzoń KRI

Nie podoba ci jeden z drugim – nie kupuj, nie słuchaj. Proste. Dla mnie wszystkie kawałki, które do tej pory słuchałem – sztos. Jaki sens ma hejtowanie tej ekipy? Mają swój styl, nawijają o czym żyją. Tak więc lamusy, zamknąć mordy i próbować robić coś ze swoim życiem.

HattoriKenzo

kogo nazywasz lamusem szczurze? jest wolnosc wypowiedzi, to sie ludzie wypowiadaja. jak chcesz ich wylizac po odbytach to czyn to i sie tym nie chwal.
dla czlowieka ktory ma jakis tam poziom ponizej ktorego cos staje sie asluchalnym gownem jest jasne czym ten material waniajet.

Gryzoń KRI

Ty jesteś imbecylem, czy tylko takiego świrujesz. Wolność wypowiedzi, gdzie ty ją masz? Masz pozory wolności pod postacią możliwości hejtowania anonimowo, a o ważnych sprawach jak rząd i policja robią wszystkich w chuja się nie wypowiesz, bo ich nie znasz. I szukasz poklasku u podobnych gamoni, którzy hejtują prawilną, antysystemową ekipę. To czyni cię lamusem i ich też

BoskiRe

Ale ty masz najebane w kokpicie typie xDDDDDD

Gryzoń KRI

To do mnie ta spruta?

 

Popularne