Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

22 lutego na półkach sklepowych pojawi się nowy album toruńskiego rapera „Blur”. Dzisiaj Małpa zaprezentował kolejny singiel z nadchodzącego krążka „O krok” z udziałem Rasa.

Zamów album: Małpa – „Blur”

Za produkcję kawałka i całej płyty odpowiada Magiera z White House. Przypomnijmy, że w 10 dni od uruchomiania preorderu Małpa sprzedał 6 tysięcy sztuk albumu.

 
5 komentarzy

5
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
ProfesorNauk

Muszę z tym skończyć. Jeśli nie dla siebie to zróbcie to dla mnie. Jestem uzależniony od glamrapu. Wpadam w gniew gdy np. jadę dłuższy czas samochodem i nie mogę sprawdzić czy jest jakiś nowy artykuł albo jeśli już jest to nie mogę się w pełni rozpisać podczas jazdy. Wkurwiam się nawet jak odświeżam stronę, któryś raz z rzędu a nie ma nowego newsa do skomentowania.  Pieprzona obsesja żeby pierwszy komentarz był zawsze mój. Proszę pomóżcie mi! Ostatnio uderzyłem żonę bo chciała się miziać podczas gdy pisałem komentarz…69 łapek w górę pod tym komentarzem i słowo się rzekło. Honor nie pozwoli mi tu zaglądać i coś pisać.

lil kondon

maupa duka – odcinek 69.
czy ktoś słucha tego cherlawego rodzyna bez energii?
zerowe repet value. Nie wiem czy ktoś może tego słuchać dla przyjemności.

Fufacz

Masochizm się szerzy

batory

kolejne wydziwione bówno chuj wie dla kogo nagrywane. kiedy ci „raperzy” zaczną grac rap do kurwy nędzy? przeciez takiego czegoś to kurwa nikt nie słucha.

Odb

Ras Krok Małpy o ft.

Popularne