Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

22 lutego na półkach sklepowych pojawi się nowy album toruńskiego rapera „Blur”. Dzisiaj Małpa zaprezentował kolejny singiel z nadchodzącego krążka „O krok” z udziałem Rasa.

Zamów album: Małpa – „Blur”

Za produkcję kawałka i całej płyty odpowiada Magiera z White House. Przypomnijmy, że w 10 dni od uruchomiania preorderu Małpa sprzedał 6 tysięcy sztuk albumu.

5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ProfesorNauk
3 lat temu

Muszę z tym skończyć. Jeśli nie dla siebie to zróbcie to dla mnie. Jestem uzależniony od glamrapu. Wpadam w gniew gdy np. jadę dłuższy czas samochodem i nie mogę sprawdzić czy jest jakiś nowy artykuł albo jeśli już jest to nie mogę się w pełni rozpisać podczas jazdy. Wkurwiam się nawet jak odświeżam stronę, któryś raz z rzędu a nie ma nowego newsa do skomentowania.  Pieprzona obsesja żeby pierwszy komentarz był zawsze mój. Proszę pomóżcie mi! Ostatnio uderzyłem żonę bo chciała się miziać podczas gdy pisałem komentarz…69 łapek w górę pod tym komentarzem i słowo się rzekło. Honor nie pozwoli mi tu zaglądać i coś pisać.

lil kondon
3 lat temu

maupa duka – odcinek 69.
czy ktoś słucha tego cherlawego rodzyna bez energii?
zerowe repet value. Nie wiem czy ktoś może tego słuchać dla przyjemności.

Fufacz
3 lat temu
Reply to  lil kondon

Masochizm się szerzy

batory
3 lat temu

kolejne wydziwione bówno chuj wie dla kogo nagrywane. kiedy ci „raperzy” zaczną grac rap do kurwy nędzy? przeciez takiego czegoś to kurwa nikt nie słucha.

Odb
3 lat temu

Ras Krok Małpy o ft.

Popularne