Sprawdź nas też tutaj

News

Małpa: „Ludzie zarzucali mi, że jestem fałszywie skromny”

Fragment wywiadu z książki „To nie jest hip-hop. Rozmowy IV”.

Opublikowany

 

fot. Jacek Kuropatwa

Seria książek „To nie jest hip-hop. Rozmowy” już na stałe wpisała się w krajobraz rodzimej sceny rapowej. Po sukcesie trzech pierwszych części, pod koniec października na rynku ukaże się czwarty tom bezprecedensowej publikacji z obszernymi wywiadami. Przedsprzedaż wystartowała tydzień temu, a dziś został ogłoszony pierwszy rozmówca – Małpa.

Wywiad z artystą został przeprowadzony w lutym w Toruniu i trwał ponad cztery godziny, co przełożyło się na 24-stronicowy materiał o objętości ponad 54 000 znaków. Podczas spotkania Małpa opowiedział Jackowi Balińskiemu między innymi o tym, jak wspomina naukę w liceum wojskowym, jaki biznes chciał założyć na studiach, dlaczego napisanie utworu zajmuje mu aż 50 godzin oraz jakie negatywne konsekwencje niósł za sobą ogromny sukces debiutanckiej płyty.

– Jak udzielałem pierwszych wywiadów po premierze [„Kilku numerów o czymś”], ludzie zarzucali mi, że jestem fałszywie skromny, ponieważ ciągle powtarzałem, że nie rozumiem, dlaczego mój debiut okazał się takim sukcesem. Tymczasem z mojej strony nie było w tym żadnej skromności, tym bardziej fałszywej; to był brak wiary w siebie. Z Tytusem [z Asfalt Records] podpisywałem umowy licencyjne na każdy kolejny tysiąc egzemplarzy i za każdym razem myślałem, że ten tysiąc będzie już ostatnim” – wspomina raper we fragmencie wywiadu, który został dziś udostępniony na stronie wydawnictwa No Dayz Off.

Z pełną treścią rozmowy będzie można zapoznać się już 29 października, kiedy to odbędzie się premiera „To nie jest hip-hop. Rozmowy IV”. Czwarta część książki kontynuuje tradycje poprzedniczek, goszcząc na swoich łamach zarówno popularnych raperów, jak i mniej medialnych, ale równie istotnych: producentów, DJ-ów czy wydawców. Kolejni zaproszeni goście będą ujawniani na profilach @tnjhhrozmowy w każde wtorek, czwartek oraz niedzielę do 17 października.

 
14 komentarzy
14 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
floda
12 dni temu

Nie znam żadnej małpy. Znam Sentino, króla Sentino.

Odb
12 dni temu

Małpiszon: „Zwierzęta zarzucały mi, że jestem analnie skromny”

Odbyt ReTo
12 dni temu
Reply to  Odb

Odb: „Odbyt ReTo przecwelił moje kakaowe oko”

Zdupydomordyzaur Uczy, bawi, edukuje
12 dni temu
Reply to  Odbyt ReTo

Ty kurwo prawdziwy Odb robi najlepsze przeróbki a tobie chuj to dupy cwelu. Śmieszny nie jesteś więc wypierdalaj.

Odbyt ReTo
12 dni temu

Ty, ale ty wiesz, że prawdziwego odb już dawno nie ma?
Te osoby z jego nickiem to podszywki, jest ich pełno.

Zdupydomordyzaur Uczy, bawi, edukuje
12 dni temu
Reply to  Odbyt ReTo

„Odbyt ReTo został nabity analnie na butelkę przez Odb – szczery sex z „Odbytem ReTo

YEBAĆ p0lki
12 dni temu

Żal mi jest naprawdę cucków którzy biorą odpady 25+, 30+, muszą spełniać ich zachcianki, wykazać się wysokimi zarobkami, mieć mieszkanie samochód itp. jak one miały 15-24 lvl, młode ciałko, ciasną tzipę to oskarek je bolcował na zarwanym tapczanie w swoim pokoju 9mkw a potem najwyżej zabrał na frytki do maka

0opkk
6 dni temu
Reply to  YEBAĆ p0lki

Czasy się zmieniają, świat się zmienia, tylko ty jeden jesteś wciąż tym samym ruchającym łapę żałosnym gównem xD Ale powiedz tak szczerze: ty serio zamierzasz sprowadzać całe swoje życie, pardon, „życie”, do napierdalania tu tych bezbeckich wysrywów? Naprawdę aż tak się pogodziłeś, że nic cię już nie czeka? I że będziesz to robił, dopóki nie zdechniesz i nie zaczniesz jebać na tyle, żeby sąsiedzi zainteresowali się w końcu, czemu od roku nie wychodziłeś z nory? Ależ ty musisz mieć powyginane pod kopułą. Aż ci trochę współczuję na myśl, jak musi tobą miotać, gdy zostajesz sam na sam ze świadomością tego, jaki jesteś naprawdę. Cóż, miłej zabawy 🙂

Beata Kozidark
12 dni temu

Małpa do dżungli!

YO..
10 dni temu

16:56 29

.

Opublikowany 2 dni temu 14 września 2021Przez Redakcja

YEBAĆ p0lki
12 dni temu

 Z samych opowiadań kolegi z roboty wiem że to jest dramat taki związek z ciężarną lochą. Już abstrachując od tego nieswojego bąbelka którego dodatkowo musisz utrzymywać i organizować rozrywkę to jednak pędrak ciągle ma ojca który gdzieś tam jest i krąży- pojawia się w losowych momentach porywając brajana (chuj że mieliście inne plany, seba grozi sądem że utrudniasz mu kontakt jeśli się sprzeciwisz), kupuje mu jakieś chujowe prezenty w stylu pistolet ASG (dla kurwa 6 latka), oczywiście potem jesteś najgorszy i gówniarz cie nienawidzi bo zabrałeś mu „fajny prezent OD TATY”. Albo wracasz do chaty z roboty, a tam tatuś bękarta flirtuje z twoją lochą bo wpadł odwiedzić szczyla.. No raz ją zalał, widocznie jest w jej typie (jak połowa dzielnicy xD) to czemu znowu miałaby się z nim nie puścić? Kurwa, to nie jest tego wszystkiego warte. Serio, tacy ludzie to PRAWDZIWE życiowe przegrywy. Już lepiej siedzieć w piwnicy i całe życie walić do konaty niż pchać się w takie normickie bagienka.

Profesor_Nauk
12 dni temu

Pierwszy kurwy!
Jak na prawdziwego króla przystało. Zawsze na czas! Zawsze na glamrapie! A nie jakieś podrabiańce sezonowcy!

ZatroskanyMniej
12 dni temu
Reply to  Profesor_Nauk

Taak yest

Profesjonalny Bej
12 dni temu

Ty żydowski cwelu pierdolony

Popularne