Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Małpa przekonuje, że „najlepsze dopiero przed nami”

Raper publikuje singiel z nowej płyty.

Opublikowany

 

Małpa prezentuje kolejny singiel zwiastujący płytę „Bóg nie gra w kości”.

„Najlepsze przed nami” to słowno-muzyczne wyznanie wiary. Wiary w to, że przeszłość jest jedynie kiepskim trailerem oskarowego filmu czy niezbyt porywającym intrem na wspaniałej płycie. Łącząc swój wokal z pulsującym bitem Steva Nasha, Łukasz tworzy soundtrack do szczęśliwego życia.

Premiera płyty zaplanowana jest na 29.04. Preorder albumu wraz z dodatkową EP „Lost Tapes” dostępny jest na: www.malpa.pl

12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Stara ciota
3 miesięcy temu

Spóźnił się o parę lat z tym powrotem. Ludzie o nim trochę pozapominali a obecne pokolenie ledwo go kojarzy. Poza tym trudno będzie mu się przebić przez kożuch z gówna jakim jest obecna rap scena.

co za chory patologiczny zbuczyn
3 miesięcy temu
Reply to  Stara ciota

Czy w końcu nauczył się rapować czy może nadal duka jak ciota?

Koneser rapu
3 miesięcy temu
Reply to  Stara ciota

Małpa zawsze był solidny jeśli idzie o warstwę liryczną, obecne raperki mogłyby się od niego dużo pod tym względem nauczyć.

Prop&Testo Nadkomisarz Policji
3 miesięcy temu
Reply to  Koneser rapu

Małpa zawsze był solidny jeśli idzie o iskanie innych członków stada.

Admin
3 miesięcy temu

Kiedyś już tak jedna małpa powiedziała parę milionów lat temu i widzimy dokąd to zaszło więc ja bym jednak zamknął mordę.

Fanatyczny Katecheta
3 miesięcy temu

MAsz racje, najlepsze dopiero przed wami!!! Ja i moi akolici(sprani uczniowie podstawowki) juz gotujemy wielki stos na ktorym bedziecie plonac, zaraz po wizycie w kazamatach Radia Maryja. Wasze miejsce na liscie jest miedzy Oliwka Brazil(wiedzma) ,a Masnym Boxdelem(przywodza sekty), takze bedzie duzo tluszczu i bedzie skwierczec ARIBA

adrian polak
3 miesięcy temu

Mam ziomka, którego znam kope lat. Normalnie spoko chłop, dj, słucha murzynów z nowego jorku.
Ma żone i dwójkę dzieci. Żona prawniczka on też zarabia w chuj hajsu, jakiś informatyk z zawodu.
Jednak nie potrafię się z nim dłużej kolegować, bo wierzy w kurwę boga. Rozumiecie? chłop 30 lat, informatyk, dzieci, w chuj hajsu i co niedziele zapierdala do koscioła, klęczy na kolanach wśród starych dziadów i obsranych gównem starych bab i modli się do Boga. DO KOGO KURWA? mamy 21 wiek, pojawiły się samoloty, amfetamina a ten złamany chuj dalej wierzy w boga i głosuje na pis.
Jak kiedys powiedzialem do niego – „ja rozumiem, ze wierzysz w to juz tyle lat i gluio ci sie przed samym sobą przyznac, no ale powiedz ze nie było sytuacji, ze jakiś wąż chodził po ziemi i namawiał ludzkim głosem ludzi do złego, no prosze przyznaj chociaz to” a on na to, zebym nawet tak nie bluźnił i odszedł gawędzić z kim innym.

Prop&Testo Nadkomisarz Policji
3 miesięcy temu
Reply to  adrian polak

Osoby, które rzeczywiście wierzą mają IQ poniżej 70 i powinny mieć rentę z powodu upośledzenia. Osoby, które udają, że wierzą bo rodzina/miejsce pochodzenia, są kurwami bez honoru i szacunku do siebie.

co za chory patologiczny zbuczyn
3 miesięcy temu

CZASOWNIKOWY TERRORYSTA

Ktoś jeszcze słucha tego łaka?

Ambroży
3 miesięcy temu

Ktoś jeszcze rucha ci starego?

Popularne