Sprawdź nas też tutaj

News

Małpa ujawnił datę premiery i okładkę nowej płyty

Wystartował preorder albumu „Blur”.

Opublikowany

 

małpa

Między pierwszą a drugą płytą Małpy była siedmioletnia przerwa. Tym razem toruński raper nie kazał fanom czekać tak długo. Już w lutym ukaże się jego nowa płyta „Blur”.

Gadżet niespodzianka

Małpa wraca z następcą krążka „Mówi”. Raper przygotował album zatytułowany „Blur”. Za produkcję materiału odpowiada jeden producent – Magiera z White House.

Wszyscy Ci, którzy będąc ze mną i wierząc w to co robię, zamówią „Blur” przed premierą klipu, znajdą w swoich przesyłkach limitowany prezent jako podziękowanie za wielki kredyt zaufania – informuje raper.

Zamów album: Małpa – „Blur”

Okładkę płyty i datę premiery poznaliśmy 10 stycznia wraz z rozpoczęciem przedsprzedaży. Pierwszy singiel wraz z klipem ma się ukazać 15 stycznia. Album trafi do sklepów 22 lutego 2019 roku.

Okładka

malpa blur okladka

10 komentarzy
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
syful
3 lat temu

tym gadżetem pewnie będzie skórka od banana

Tadeusz Odyseusz
3 lat temu

Małpa dobry raper, oby płyta nie była tak chujowa jak poprzednia.

DICZI AMOROZO PANK MADAFAKA NIGA RAP SOMBRERO
3 lat temu
MosDef
3 lat temu

Kupione.

14:07 47
3 lat temu

Można o magiere Być spokojny , nie zawodzi , nawet peje troche nowcześniej wyprodukował i vienia nowego ,

Odb
3 lat temu

Płyty datę okładkę Małpa nowej ujawnił premiery

ProfesorNauk
3 lat temu

Małpa brzydki skurwiel wygląda jak Duże Pe po miesiącu w Rosji. Ale słyszałem, że gadżet niespodzianka to będzie sztos. Limitowany sztuczny chuj z napisem małpa, ale to będzie kozak moja dziuple chocapic będzie tak nim penetrowana, że zadzwonią z nasa skąd mam takie wysokie loty. Jeju osiągnę szczyt orgazmu analnego i to bez jadowitych pał cydżego i lil pee’ego. Jestem królem glamrapu i dumnym gejem. Ale będę skakał na tym sztucznym waflu, aż idę se zwalić z marchewką w grocie.

naczelnik
3 lat temu

Jak można puścić preorder bez podania tracklisty, wymienienia producentów czy listy gości, nie mówiąc już o braku singla? Małpa pewnie zdaje sobie sprawę, że ta płyta jest tak samo chujowa jak poprzednia albo i gorzej, więc postanowił puścić preorder, by ludzie kupili w ciemno, bo pewne grono frajerów zapewne się znajdzie, a po puszczeniu singla nie będzie takiego zainteresowania.

14:07 47
3 lat temu
Reply to  naczelnik

On Robi to co tede kiedyś a teraz sokół tak zrobił po małpie

uryna
3 lat temu
Reply to  naczelnik

a piehdolisz fanie sentino

Popularne