Sprawdź nas też tutaj

News

Małpa zapowiada nową płytę

Raper komentuje też platynowe wyróżnienie za „Mówi”.

Opublikowany

 

Małpa

W tym tygodniu ZPAV przyznał ostatniemu albumowi Małpy „Mówi” platynowe wyróżnienie za sprzedaż ponad 30 tys. egzemplarzy. – Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna – skomentował raper. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że Małpa ma w planach wydanie kolejnej płyty w 2019 roku. – Rzadko się tu udzielam, więc skorzystam z okazji i zaanonsuję moją nową płytę, która wjedzie po nowym roku! – poinformował.

Przypomnijmy, że między pierwszą a drugą płytą Małpy było siedem lat różnicy. Tym razem torunianin zamierza wydać trzeci krążek dużo szybciej – co zresztą obiecywał przy premierze „Mówi”.

 
8 komentarzy
8 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Trystydycymyt
3 lat temu

Fajnie. Czekam mocno.
Jeszcze tylko niech Młody Zgred powie ze wychodzi i piękny 2019 się szykuję!

massivewp
3 lat temu

Członek zespołu SIDxRAM, który zawojował rosyjską scenę w 2016 hitami jak „Jean Grey” czy „Ramsing”, ubrany w lateksową maskę autor tripowych klipów typu „Toxin” – Dirty Ramirez zadebiutował w lidze VERSUS stając w szranki z jednym z bardziej truskulowych battlerów, będących w projekcie od jego zarania, romansującym z horrorcorem – Andym Cartwrightem. Walkę sędziują m.in. dwaj weterani rosyjskiej sceny – Basta i DJ 108.

VERSUS!

https://www.youtube.com/watch?v=a3cFaIG0H2Q

Stahu
3 lat temu

Granik znaczy Gramik się nie podoba ? Widzisz ta strona trudniej o cholerę , co są receptory , wiesz , że to też jest prymitywne , kiedy muszę używam pomocy , bo bez sensu gadać oo angielsku pół piosenki , co ja języka nie znam , jak dla mnie mogą po mongolsku rapowac , wolę inny wymiar w pierwszym razem jest trudniej nie sądzisz

kurt_rolson
3 lat temu

Dawno tego łaka nie słyszałem co tam truskulu głowa otwarta? 🙂 hajs się kończy i wszyscy do gry wracają małpa, pezet, włodi i tak można wymieniać i wymieniać boli dupcia że młoda krew jest nahajpowana i zbiera kesz

Małpa
3 lat temu

Joł Małpa mówi jebać wszystkie truskulowe kurwy

dj ango
3 lat temu

Żabson – Auf Freedersehen remix: https://www.youtube.com/watch?v=QZbuxPDjWpc

cydży
3 lat temu

małpa do zoologu

Tata cydżego
3 lat temu
Reply to  cydży

Do pały kurwiaku, a nie głos po internetch zabierasz.
Dzisiaj z wujem mamy impreze, ale je cię z rana wyruchamy…

Popularne