Sprawdź nas też tutaj

News

Małpa zaskoczony ilością sprzedanych płyt

Raper ujawnił ilu nabywców znalazł album „Blur”.

Opublikowany

 

małpa
Małpa

Po dziesięciu dniach od uruchomienia preorderu albumu „Blur” Małpa poinformował, że znalazł on 6000 nabywców. Krążek ukazał się w sklepach 22 lutego, a toruński raper podsumował teraz jego sprzedaż nie kryjąc zaskoczenia.

Małpa blisko złotej płyty

Małpa podzielił się ze słuchaczami refleksją na temat dobrej sprzedaży „Bluru”. – Zanim zaczęliśmy jakąkolwiek promocję byłem przekonany, że mój profil na FB ma obecnie zasięg Telegazety. Jak wiecie, ze swoich sociali korzystam tylko gdy wydaję muzykę, co znaczy, że nie było mnie na nich jakieś 2 lata. Mam wrażenie, że w tym okresie scena mocno się zmieniła i łatwo jest zapomnieć o kimś, kto tak rzadko zaznacza swoją obecność. Pomimo tego czasu, jak się okazało, pamiętaliście o mnie i nawet nie wiecie jak dużo to dla mnie znaczy – informuje raper.

Twórca Proximite przyznaje, że dobry odbiór singli i całej płyty, która nie należy do wesołych był dla niego dużą niespodzianką. – Prawdziwym jednak zaskoczeniem było i wciąż jest to, jak wielu z Was kupiło moją płytę w preorderze. Wiem, że niektórych mocno to ciekawi dlatego zdradzę, że to prawie 11000 płyt. Dziękuję Wam za to ogromnie. Cieszę się, że mimo upływu lat, zmian trendów i faktu, że moje płyty to nie kolejne „KNOC” wciąż ogromna ilość z Was znajduje coś fajnego w tej muzyce – zakończył artysta. Oznacza to, że Małpie brakuje 4000 egzemplarzy do osiągnięcia złotej płyty.

Obecnie Małpa udostępnia systematycznie odsłuch poszczególnych numerów z płyty na Youtube. Wszelką aktywność związaną z jego działalnością możecie śledzić pod tagiem #Małpa

12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
3 lat temu

Z zaskoczenia sprzedano płytową ilość małp

Adam
3 lat temu

Seksik? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ya$
3 lat temu

Takie rymy jak Maupa skladalismy w szkolw w 4 klasie podstawówki!

Sqize
3 lat temu
Reply to  Ya$

Jak to małpa z wwa ani od spawaczy maupa

Analne Peaky Blinders
3 lat temu

Czyli same truskulowe pierdy kupiły wysrywy liryczne tego wiecznie zdesperowanego łysego pedrylusa, który kurwa nawija o jakichś kurcza czerwonych paznokciach i że miał coś tam rzucić

Sqize
3 lat temu

Do oceniania pierwszy w sieci…
A ciekawe jaki ty miałbyś pomysł na siebie,piszesz truskullowe wysrywy
Kurwa przecież on truskullowcem to ostatnia etykieta jaka ja bym mu przypinał poszedł że stylowa bardziej w ….strem…

SPJ
3 lat temu

Ogólnie to jest tak wystarczy że jeden mieszkaniec kazdej polskiej wsi to kupi i już „raper” ma złoto.
Wiadomo na wsi szybciej płytę przywiezie kurier bo przez neta by z dwa tyg by ciągnęło na tych zadupiach.

Mieszkaniec zadupia
3 lat temu
Reply to  SPJ

Na moim zadupiu o dziwo mamy Internet nawet jest droga asfaltowa gaz ziemny i prąd brakuje na szczęście cweli którzy jedynie co potrafią to komentować artykuły w Internecie i walić konia pod nieobecność rodziców w mieszkaniu.

Young Stuleja
3 lat temu

No to fajnie macie prąd gaz i drogę tylko wody brakuje i kanalizacji no ale co tam za stodoła kłócą możesz śmiało stawiać nikt nie widzi.
Przynajmniej masz drogę asfaltową i możesz z dumą powiedzieć że wychowała cię ulica.
Elo.

Mieszkaniec zadupia
3 lat temu
Reply to  Young Stuleja

Stuleja dupka Cię boli

Kleks
3 lat temu

O szkurwa, kto kupuje to badziewie? Przecież maupa nie potrafi rapować. maupa duka. Nie rozumiem fenomenu tego przyczłapa. rymy na czasownikach dla nikogo.

Ja8
3 lat temu
Reply to  Kleks

Nie rozumiesz i nie zrozumiesz.Właśnie to o Tobie świadczy.

Popularne