Sprawdź nas też tutaj

News

Mama Bosskiego Romana w akcji #hot16challenge2

Sonia Lachowolska zaśpiewała po angielsku.

Opublikowany

 

Mama Boskiego Romana, Sonia Lachowolska znany pedagog wokalny nominowana przez Młodego Boskiego nagrała wraz z Pawłem Harańczykiem solowy utwór w ramach akcji #hot16challenge2. Co ciekawe, utwór został wykonany po angielsku.

 
98 komentarzy
98 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Grochowiak
9 miesięcy temu

Niech stara Romana walczy na Fame MMA z Oskarem PAM PAM w ramach rewanżu za bitwe pod Jubilatem. Kurwa Tadzia będzie ring girl.

JurnyStefan
9 miesięcy temu
Reply to  Grochowiak

SPBP

Odb
9 miesięcy temu
Reply to  Grochowiak

Mama Bosskiej Romana w akcji „Liść” pod jubilatem

czaśnięty
9 miesięcy temu
Reply to  Odb

Ten s zydo ko much czaśnięty myśli że jest pępkiem świata i Polaków da radę ogłupić ! Czas aby oddali 300 miliardów watu który ukradli i 5 milionów za wydrukowane karty do głosowania bo kolejny s zyd zablokował w senacie wybory. Wirus i onkologia nie mogą czekać wiecznie ! TEMIDA – Dzisiaj (06:11) afery z udziałem PO: 1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera AmberGold 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazo portu w Świnoujściu/dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa „wybieranie” lokalizacji, a zarząd specjalnych spółek bierze kasę) 12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) 16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł) 17) Podniesienie VAT-u na wszystko 18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 20) Podniesienie akcyzy na paliwo 21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa) 22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego 23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego – tzw. opłaty zapasowej

czaśnięty
9 miesięcy temu
Reply to  czaśnięty

24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) 25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego 26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego 27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego 28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 31) Przyjęcie ustawy o „bratniej pomocy” (tzw. ustawa 1066) 32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 – 2013 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie) 37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego 38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów); 40) Ograniczenie potencjału militarnego 41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej 42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla kolesiz Platformy „Obywatelskiej i psl

CodeiCody
9 miesięcy temu
Reply to  czaśnięty

Póki masz czas, to wymień teraz wszystkie afery za rządów PiSu, poczynając od zmiany ustroju państwa z demokratycznego na dyktaturę. Pospiesz się, bo za 3-4 lata nie będziesz już miał wolności słowa i zdejmą cię z ciebie twoje prawa obywatelskie tak jak piosenkę Kazika z listy. Komuna się zaczyna towarzysze! I wolę wszystkie afery PO od dyktatury prawiczka sypiającego z kotem, który „walczy” z postkomunistami samemu będąc kryptokomuchem.

Pa pa pa pa pa pa !
9 miesięcy temu
Reply to  Grochowiak

Mamo zabierz Romana i tą kurwe Tadzie oni zagineli w akcji pod jubilatem i tam w dalszym ciagu przebywają .

Oskar Pam Pam
9 miesięcy temu
Reply to  Grochowiak

BIAŁKO I ŻÓŁTKO NA WALKĘ JUŻ PODPISAŁEM W FAME-MMA JONGMEN JERYCHOŃSKI DAJE NA TO CYGAŃSKI CERTYFIKAT PRAWILNOŚCI

OD 4 TYGODNI ĆWICZĘ TECHNIKĘ TURBO-LIŚCIO-GRZMOT KTÓRA JUŻ RAZ STURLAŁA TEGO FARMAZONIARZA ROMANA BOSSKIEGO W NIEBYT ULICZNEGO RAPU UKAZUJĄC JEGO MIEKKĄ JAK FAJA TEDEGO NATURĘ

TADEUSZ Z FIRMY BYŁ TAK ULEGŁY PO TEJ WALCE ŻE PISAŁ MI SMSy ŻEBYM GO W DUPĘ JESZCZE WYRUCHAŁ

Tadek eF I eR eM A
9 miesięcy temu
Reply to  Oskar Pam Pam

Tak było. Nie zmyślam.

Mlody Rafalala
9 miesięcy temu
Reply to  Grochowiak

Mama Bosskiego Romana w akcji #LiśćPOdJubilatem
Sonia Lachowolska dała się spoliczkować Rafalali.

Latessa
9 miesięcy temu
Reply to  Grochowiak

Gorące dziewczyny czekają na ciebie na – – – http://Hot6.top

sowabezoka
9 miesięcy temu
Reply to  Grochowiak

włączyłem artykuł tylko by poczytać komentarze… ciekawy?

Huziu Bobo
9 miesięcy temu
Reply to  sowabezoka

A kto tu czyta artykuły?

cz. 1
9 miesięcy temu
Reply to  sowabezoka

Puszysta Pijana Ciocia
Miałem wtedy 17 lat. W wakacje zaczałem pomagac koleżance mamy, sąsiadce ciocia Eli w malowaniu mieszkania. Znaliźmy się od lat. Mówiłem na nią Ciocia. Mieszkała sama w sąsiedniej klatce. Miała 50 lat, brunetka,puszysta, dośc wysoka, duże rozłożyste piersi. Jak wychodziłą do pracy a ja zostawałem sam w domu by malować zakradałem się do bieliźniarki i bwaiłem sie jej biustonoszami, onanizując sie przy tym. Czasami zostawiała biustonosz w łazience, wtedy specjalnie go przestawiałem by widziała że go dotykałem. Pewnego dnia, gdy malowałem u niej wyszła na imprezke firmową, ubrana elegancko w ładna spódnice i bluzke, pod nią prześwitywał biustonosz. Ja zabrałem sie za malowanie, zrobiło sie późno miałem juz iśc do domu, gdy nagle zadzwonił ktoś do drzwi, otworzyłem, a tam stała ciocia Ela kompletnie pijana, oparta o swojego kolege z pracy.
– Pomóż mi ja przetransportowac do łóżka – kompletnoie sie upiła, wódka i upały zrobiły swoje – powiedział do mnie.
Pomogliśmy pijanej cioci powlec się do łóżka, gdzie ja położyliśmy.
– Rozbierz ją do sciociaa, bo jest taki upał – niech sie wyśpi – powiedział do mnie – na mnie czeka taksówka na dole – do widzenie.
Rostałem sam z pijaną ciocia leżąca na łóżku w sypialni. podszedłem do niej, leżała bez ruchu, cieżko oddychając, czuć było z ust gorzelnie. Zaczłąem ściagac jej spódnice, miała pod spodem bordowe majtki, rozpiałem bluzke i zdjąłem, bordowy stanik opinał jej wielkie piersi.

cz. 2
9 miesięcy temu
Reply to  cz. 1

Przykryłem ja letnia kołdrą i zamierzałem pojśc do domu, nagle pomyślałem sobie, że nago bedzie spało sie jej lepiej, poczułem podniecenie. Wrócilem do jej sypialni, odkryłem ja, spała jak ją zostawiłem. Przewróciłem na bok, odpiąłem stanik, zdjałem, whow, ale cycki, super wielie rozłożyste, ogromne aureole, wielkie brodawki, zaczłąem sie nimi bawić, całować. Bylem juz bardzo podniecony. Członek stał mi juz w moich spodenkach. Latem często nie zakłądałem majtek jak bylo ciepło, dzisiaj tez ich nie mialem, tylko krótkie spodenki z kieszeniami. Ciocia ani drgneła, postanowiłem zdjąc majtki, oj jaka piekna cipka, wygolona, tłuściutka, zaczłąem ja piesci rekami. Postanowiełm ja umyć zanim ja zaczne lizac, wziałem z łazienki mokra gąmbke z mydełkiem. Zdjałem spodnie by nie pomoczyc od gąbki. Mój wyprostowany kutas stał mocno. rochyliłem tłuste wargi i gąbką mylem jej cipke. Odłożylem gąbke. Ciocia Ela leżała na wznak jakby zachęcała – liż , masuj, ruchaj. Zacząłem lizac ,namietnie, Ciocia Ela na chwile podniosła pijana głowę , wystrszylem się ale jej głowa od razu spadła na poduszke, lizałem dalej, równo ciągnałem język od dołu do góry od czasu do czasu wwiercałem sie nim i śliniłem w środku.
Postanowiłem wejść w nią, położylem sie na niej i mój twardy duży kutas wszedl w nią powoli, ojjj jakie to uczucie, pierwszy raz w środku kobiety. Mój żołądz dobijal się do końca cipki. OJJ. Wująłem go na chwile i wtedy Ciocia Ela sie przewrocila na bok.

cz. 3
9 miesięcy temu
Reply to  cz. 2

Położylem sie za nią i wsadziłem tak, złapałem za piersi i powoli zaczłąem wsadzac i wyjmowac. OJJJ, bylem tak podniecony. Złapałem ja za piersi, coś bąkneła pijana, a ja juz wytrysnłąem do środka. Wiedziałem od mamy, że ciociae Ela nie może juz zajsc w ciaże.
Przykrylem ja przescieradłem i poszedłem do domu.
Rano wstalem pierwszy – zostawiłem kartke, że ide z kolega na ryby a szybko poszedłem do Ciocia. Na czas malowania miałem klucz. Cicho otworzylem drzwi, wszedłem do sypialni, spała tak jak ja zostawiłem, głośniej tylko chrapała. Wiedziałem,że teraz moge ja łatwo zbudzić. Rozebrałem się i cichutko wsynłąem pod kołdre, lekko drgneła. Postanowiłem iśc na całość. Objałem ją jedna reką a stojącym juz członkiem przysunłąem sie do pośladków, trafilem miedzy pośladki. Obudziła sie i dowróciła
– Tomek, a ty..
– Fajnie było co? – zapytałem – ale sie na mnie rzuciła Ciocia.
Odwróciła głowę, a ja zamarłem na chwile, ale mój członek wyprężył sie jescze bardziej i natarł międzu uda a cipke od tyłu. Lewą ręką zacząłem piescic pierś, gładziłem brodawke, biodrami zaczałem wykonywac ruchy przód, tył, slizgałem się miedzy jej udami, poczułem, że zaczyna tam byc coraz bardziej mokra. Ciocia nie wykonywała jednak żadnych ruchów ale ja za to coraz mocniej ruszałem miedzy udami, wreszcie wsadzielm go do środka, oj było inaczej niż wczoraj, żrodek byl przygotowany, mokry , wilgotny.
Ciocia Ela przykryła ręką twarz. Ja bez ogródek zacząłem ostre walenie.

cz. 4
9 miesięcy temu
Reply to  cz. 3

Pukałem ja tak mocno, że wszystko klapało. Nagle Ciocia Ela przechyliła sie jescze bardziej do łózka, kładąc sie wręcz na brzuchu, chowając głowe miedzy rekami. Przesunąłem sie na nią i zacząłem pompowac jej cipke uderzając mocno jakbym chciał przekłuć materac.
– Ojjjj, ojjjej – zacząłem krzyczeć.
Wytrsynąłem mocno w nią.
-Ochhh, och – powiedziała tylko.
Wstalem, poszedłem do kuchni, przyniosłem jej wode i taletki od bulu łowy które znalazłem w kuchni. Wypiła wode, połkneła tabletki i zasnelismy.
Obudziło mnie jej chraciociae, leżała na wznak, rozkraczona, ja obok. Momentalnie pojawił mi sie wzwód.
Siegnąłem reką do jej cipki i zacząłem masowac jej koralik. Momentalnie zareagowała, przbudziła się. Tabletak zadziałała. Widac było, że reaguje juz inaczej na bodźce.

cz. 5
9 miesięcy temu
Reply to  cz. 4

Szybko cała jej cipka stała się mokra, a ona cała wierciła się na łóźku. Jęczała, sapała, a mój kutas cały naprężony. Nagle siegnęła reką po mnie i kazała mi położyc sie na nią. Patrzyła mi mocno w oczy, czułem sie głupio. siegnęła po mojego kutasa i naprowadziła sobie w cipke, pierwszy raz poczułem ja taka mokra i zachecającą. Wszedłem – oj, jak wspaniale, Ciocia Ela zajeczała mocno, patrzyła sie na mnie śmiało, zbliżyłem sie do niej głową i wsadziłem jej język w usta, zaczeliśmy sie namietnie całować. Nagle zgrałem wsadzanie języka z dopychaniem kutasa w cipeczke, 1,2,3 ojjj 1,2,3. Chwyciła mnie mocna za pośladki – jakby chciał mnie jeszce mocnej dopychać.
– Ojj, Tomek, ruchaj mnie tak mocno – po raz pierwszy przemówiła.
– Dobrze – powiedziałem nieśmiało.
– Wsadzaj mocno -jak najszybciej – ojojjoj – nie wytrzymam
Wykrzykneła swój orgazm i jak wytrysnąłem cały mój ciepły ładunek do środka.
Wstałem, sperma wylewała się z jej cipki a ona głodnm spojrzeniem patrzyła sie na mnie.
– Umyje się i juz pójde – powiedziałem.
Poszedłem do łazienki, umyłem się i wychodzę.
– Przyjdź tu do mnie na chwile Tomku – usłyszałem głos Cioci Eli z kuchni.
Wchodze do kuchni a ciocia Ela odziana tylko w białem prześcieradło zawiązane nad piersiami.
– Tu chciałam podziękować ci za malowanie, i nie tylko – powiedziała wsuwając mi do kieszeni spodenek plik banknotów. Reka jej tam sie zatrzymała i zaczeła macać mojego kutasa. Nie miałem majtek. Reakcja nastąpiła szybko.

cz. 6
9 miesięcy temu
Reply to  cz. 5

– Na koniec mam prośbe – ostatnią – od tyłu – dobrze?
To mówiąc oparła się o stłók kuchenny. Szybko zdjąłem koszulke i spodenki, zostając w samych adidasach. uchyliłem prześcieradło z jej pupy i rozmasowałem jej cipke, zaczeła sie cała wiercić. Podszedłem i zapodałem kutasa do środka.
– Ach – jękneła – tak, tego chce.
Bardzo mnie to podnieciło – marzyłam o taiej pozycji. Rytmicznie zaczałem penetrowac jej cipke, 1,2, 3. Posuwałem mocno, kelapiąc ja po tyłku. Zerwałem z niej prześcieradło, ojj jaki widok tańczące wielkie cyce przesuwały się po stole kuchennym, łapałem je, pieściłem, mocno posuwałem……..
– Ojjjjj – oj znów zalałem jej cipke
Opadłem na krzesło obok – bylem wykończony. Ciocia Ela usiadła obok mnie cała naga roztrzęsiona, miedzy jej nogami wylewała się moja sperma.
– Wymęczyłam cie troche co? – zapytała się
– Trochę – odpowiedziałem szczerze.
– Już 11 a ty jeszcze bez śniadania pewni co?
– Tak.
– Siedź spokojnie – zaraz ci coś przygotuje – odpowiedziała
Zaczęła energicznie się krzątać po kuchni, goła, jej cycki skakał to na jedną to na drugą strone. Pochylała się czasami do szafek by sięgnąc talerzyki, pieczywo, wtedy wypinała w moją stronę te wielką dupę. Patrzyłem na nią jak zahipnotyzowany. Za chiwile po drugiej stronie stołu zaczeła kroić bułki – jej cycki falowały do mnie i spowrotem. Podałe mi talerz z kanapkami:
– Jedz, zasłużyłeś – musisz uzupęłnić kalorie.
Usiadął koo mnie i patrzyła jak wsuwam jedzienie.

cz. 7
9 miesięcy temu
Reply to  cz. 6

Nagle wstała i poszła do lodówki. Przyniosła jogurt i łyżeczkę.
– No i musisz uzupełnic białko – troche wylałeś – co?
To mówiąc otworzyła jogurt i podała mi na łyżeczce podnosząc kubek z jogurtem bliżej mnie. Nagle wyłała jogurt na moje krocze. Drgnąłem.
– Nie przejmuj sie, zaraz to uprzątniemy. To mówiąc pochyliła się o zaczeła zlizywac jogurt z moich ud, krocza, członka.
– Oj – powiedziałem.
Członek szybko zareagował a ciocia Ela zlizywała i zjadała cały jogurt ze mnie. Gdy kutas był juz cały wyprężony – nie zwracała uwagę na jogurt na udach tylko mocno wkłądała buzie w członka, posuwała rytmicznie. Złapała swoje wielkie cyce i zaczęła masowac mojego członka nimi. Czasami łapała mnie za jajka, delikatnie gładząc. Wierciłem się na krześle łapiąc ja to za głowe, piersi, szyje, włosy.
– Ja już chyba nie wytrzymam – powiedziałem – moge wystrzelić – ostrzegłem.
Ciocia Ela jeszcza bardziej ruszyła ustami do ataku włączając jeszcze języczek w obruty.
– ojojojoo, aahhhhhhhh – wyrzuciłem z siebie wraz z wytryskiem.
Poczułem jak przełknęła częśc i potem z kącików ust wyciekła sperma.
Czulem jak jeszcze cyckie mojego kutasa.
Gdy wyjeła go z ust powiedziała:
– No co teraz już wreszcie możesz isc do domu.
Umylem sie jescze raz i wyszedłem

Syn chenka
9 miesięcy temu
Reply to  cz. 7

Dawaj nast części bo Zajebiste…

BoloJang
9 miesięcy temu
Reply to  Grochowiak

W punkt, jeden z lepszych komentarzy w ostatnim czasie, teraz zwróćcie uwagę na to jaki każdy z tej firmy to farmazoniarz, banany, a co do Tadzi to jej stary od dawien dawna jest bardzo mocno związany z PiS, serio jak się nudzićie to poszukajcie w necie.

Koronawirusmasa
9 miesięcy temu
Reply to  Grochowiak

Boska bierz te kurwę tadzie

beka
9 miesięcy temu

Czyli wychodzi na to, że Bosski obok Wojtka Jaszczembia jest kolejnym prawilniakiem z dobrego domu, który lubi troszeczkę polansować się przy chłopakach z ulicy.

Prawda
9 miesięcy temu
Reply to  beka

Tadek i fu Też są z dobrego domu

Mastka
9 miesięcy temu

Ulalala koń będzie bity do takiego milfa. Aż dziwne że wysrała na świat takiego półinteligenta romusia

eucham psa jla sra
9 miesięcy temu
Reply to  Mastka

?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈

Jędker
9 miesięcy temu
Reply to  Mastka

To za sprawą ojca karła z zespołem Downa.

Leszek na wolno
9 miesięcy temu

Kurwa, ale bym ją srogo ruchał. Marzy mi się trójkąt z Mamą Bosskiego i Małgorzatą Kidawą-Błońską. Obie śliczne dojrzałe pityny. Mniam! A i jeszcze pani Anna Popek. Też dobra dziura. Pis joł.

JurnyStefan
9 miesięcy temu

Czy pani Ania Popek to mama Popka z wytatuowanymi okami?

tak jest
9 miesięcy temu
Reply to  JurnyStefan

Nie. Pani Ania Popek jest przyrodnią kuzynką Popka ze strony brata szwagra siostry dziadka wujka ojca.

JurnyStefan
9 miesięcy temu
Reply to  tak jest

Dzieki mordka za wyjasnienie!

ELDOKA NA WOLNO
9 miesięcy temu

A co powiesz o wagina papina też by ruhau

Leszek na wolno
9 miesięcy temu

Dla mnie jest aseksualna. Stara, pomarszczona baba.

Pogromca kurew
9 miesięcy temu

A tak w ogóle co to ma wspólnego z raperem skoro ona śpiewa? Niech się weźmie za wytarganie syna za uszy, bo synek to konfident, jebany szpagaciarz i zwykła parówa, co wpierdala makowca z naczelnikiem.

eucham psa jla sra
9 miesięcy temu
Reply to  Pogromca kurew

Gwwee?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈w

Ciekawe
9 miesięcy temu

Wypisujcie ciekawe historie O MILF 🙂

Cz.1
9 miesięcy temu
Reply to  Ciekawe

Ciocia Hania ma 51 lat, w młodości hipiska, lubi góry, eskapady, zabawe. Mieszka sama w Łodzi. Co roku wyjeżdza z koleżanką gdzies na wędrówke w nieznane. Tego lata miały pojechac na wędówke w Alpy. Jej kolezanka sie rozchorowała i wycieczka miała sie nie odbyć, choć wszystko było zapłacone. Rozmawiała o tym z moją mamą, gdy nagle moja mama powiedziała przy mnie do cioci:
– Anka – a może Tomek pojedzie z toba, sa wakacje, akurat jest w domu, zna niemiecki – pomoże ci, samej cie nie puszcze.
Cioci pomysł sie spodobał, mi też.
Na miejsce dojechalismy pociagiem i autobusem, ciocia chciala od razu wyruszyc w góry – była spragniona wedrówki. Traktowała mnie troche jak chłopca, ktorego trzena uczyć. Mam juz 17 lat, ale ona ciagle traktuje mnie jak dziecko. Wytyczyła pierwszy cel wedrowki do schroniska odległego o 7 godzin drogi.
Ruszylismy, ciocia pierwsza, nadawała tempo, ja za nią. Wpatrywałem sie w jej duzy tyłek i szedłem za nia. Ciocia była dość korpulentna, troche puszysta, duze piersi, nie wysoka, duze posladki skakały to w lewo to w prawo. Po trzech godzinach drogi pogoda sie załamała, zaczeło padać jak z cebra, droga była śliska, załozylismy kurtki przeciwdeszczowe. Było zimno jakies 8 stopni, zaczelismy sie spieszyc. Przechodzilismy własnie przez rzeke po dużych kamieniach, gdy ciocia sie potkneła. Złapałem ja szybko by przytrzymac ale nie dałem rady i oboje wylądowalismy w rzece, zimnej, lodowatej. Po chwili wydostalismy sie na brzeg, trzesąc się z zimna.

Cz.2
9 miesięcy temu
Reply to  Cz.1

– Szybko, musimy rozbic namiot na tej polanie i wejsć do śpiworów, to nas może jedynie uratrować.
Namiot przed wodą uratował tropik i po chwili znalezlismy sie w środku suchego namiotu, nie padało, jak dobrze. Zapaliliśmy latarkę w rogu.
– Odwróć sie – powiedziała ciocia – rozbiore się do naga i wskocze do śpiwora, ty tez to zrób – mam nadzieje że owinołeś śpiwór w folie?
Rozpakowałem cały plecak. wszystko bylo mokre.
– Jak tam? – zapytała ciocia.
Odwróciłem sie była już cała zakryta w śpiworze.
– Dawaj ten śpiwór pokaż – powiedziała – cały mokry.
Podałem jej.
– No nie, ty żółtodziobie, który raz jesteś w górach?. Ok widac ze potrzebujesz sporo sie nauczyć. Nie trac czasu odwóce sie a ty rozbieraj sie do naga i wskakuj do mnie do śpiwora. Może to nawet lepiej – nasze ciała bedą sie ocieplać. W tej sytuacji to jest najrozsądneijsze bo sie rozchorujemy.
Nie wiedziałem co powiedzieć, ale było mi tak zimno, że szybko zdjałem wszystko z siebie i zaczałam wsuwac sie do jej śpiwora, plecy do pleców, szło ciężko, było ciasno, za ciasno.
– Odwróc sie do mnie – powiedziała ciocia – tylko tak się zmieścimy.
Wsuwałem moje nagie mokre ciało do śpiwora z ciocią. Jej ciało było mokre,tak jak i moje, trzesła się jak osiczka. Mój zziebnięty członek wraz z jajkami przesuwał sie po plecach aż wylądował między pulchnymi pośladkami. Na szczęście nie był pobudzony bo bym umarł ze wstydu.

Cz. 3
9 miesięcy temu
Reply to  Cz.2

Nie wiedziałem co zrobić z rekami. Ciocia wziała mi lewą i położyła sobie na brzuchu pod piersiami. Poruszała nią troche.
– Rozgrzej mnie prosze – powiedziała – wykonując mocniejszy ruch moja dłonią od szyi, przez piersi aż po dolne partie brzucha.
Leżeliśmy na prawych bokach, wtuleni w siebie jak kochankowie. Byłem zawstydzony. Mój zmarzniety członek i jajka znajdowały sie pomiedzy jej dużymi pulchnymi pośladkami, moja reką masowała jej przód,jej miękki brzuch, za każdym przejściem przechodząc przez piersi, czułem jej brodawki . Ciocia cała sie trzesła, ja ruszałem ręką coraz szybciej krecąc się równeż pupą, mój członek przeskoczył na inną pozycje, przyciskał sie teraz do jej lewego dużego pośladka. Masowałem ją zawziecie, czułem jak jest coraz cieplej, przestaje się od czasu do czasu trząść. Moja ręka czasami zapędzała się poniżej brzucha i wyczuwałem jej łonowe włosy, wtedy przechodziłem reką na strone pośladków mocno je ściskając. Ciepło rozchodziło się. Nie reagowała . Ciocia nie odzywała nic. Po jakiś 10 minutach zauważyłem że moja dłoń przechodząc przez jej wielkie piersi zaczepia o jej stojące brodawki. Myślałem że może spi. Zamarłem – przestałem ją rozmasowywać – w tej samej chwili poczułem że mój członek stwardniał i mocno wbija się w jej lewy pośladek. Poczułem że mam już mokrą główkę członka.

Cz. 4
9 miesięcy temu
Reply to  Cz. 3

Masując ją i ruszając sie przy tym członek ocierał się o jej pośladek. Im bardziej myślałem by wzwód ustapił – on sie powiększał. Jak zapomnieć że leżę po raz pierwszy w życiu nago przy gołej kobiecie. Tyle razy myślałem o tej chwili onanizując się ale nigdy nie przypuszczałem, że to będzie w tak dziwnej sytuacji z dojrzałą ciocią. Zastygłem.
– Nie zatrzymuj Tomek – powiedziała nagle ciocia – jest coraz cieplej, fajniej.
Siegnąłem do mojego członka, złapałem go, był twardy jak skała a żołądź ślinił się. Nie wiedziałem co z nim zrobić, ale czułem sie skrępowany.
– Przepraszam – powiedziałem – to sie stało, nie kontroluje, nie wygodnie.
– Nie przejmuj sie Tomuś, to normalne, to znaczy, że ci też cieplej, to dobrze, ja cie przepraszam za te sutuacje, to ja cie namówiłam na ten wyjazd. Wiem, że nie jestem szczupła. – nie zostaje ci duzo miejsca i jeszcze masz tego swojego przekrzywionego.
– To nic – powiedziałem – może opadnie.
– Wiesz co – mam pomysł – wsadź mi go miedzy uda, przynajmniej nie bedzie skrzywiony.
Nie mogłem uwierzyć. Zacząłem myśleć już o tym, a tu już Ciocia przesunęła się w górę w śpiworze, uniosła lewą nogę, zrobiła mi miejsce. Wsadziłem tam mojego twardego członka. Przez chwilę się nie ruszałem, nie wiedziałem co zrobić. Mój twardy kutas otulony był jej ciepłymi udami. Och jak było dobrze.
– Może tak zaśniemy – powiedziała Ciocia. – Jutro czeka nas trudny dzień.
Sięgneła po latarke i wyłaczyła ją, zapanowała ciemność.

Cz. 5
9 miesięcy temu
Reply to  Cz. 4

Pomyślałem że to już koniec przyjemności. Objąłęm ją znowu i zaczałem powoli ruszać ręką. Bałem się, że za chwile powie że już nie, ale ona nie przerywała. Leżałem teraz niżej, więc moja ręka zahaczała częściej o jej włosy łonowe. Było ciemno, nabrałem śmiałości. Staałem się tym razem nie ruszac ręką tak gwałtownie ale bardzoej pieszczotliwie, powoli. Po chwili do ruchu dłoni dołożyłem delikatby ruch biodrami – do przodu i tyłu. Kilk arazu poczułem jak skurczyła uda, wtedy było fajniej ciaśniej. Wydawało mi się jednak że przysypia. Byłem bardzo podniecony, czułem jak śluz z kutasa rozchodzi sie miedzy udami. Zacząłem lekko sapać. Ciocia jakby sie lekko przbudziła.
– Wiesz co Tomku z tego snu tak to nic nie będzie.
No ładnie pomyślałem sobie, zaraz mnie wyrzuci. Zastygłem, bałem się ruszyć.
– Dokończ szybko, bo z ta erekcja nie zaśniesz, i ja przez ciebie też. Poruszaj się jka chcesz, rozładuj i śpimy.
Whow – pomyślałem, pozwala mi oficjalnie zrobic to między jej udami.
– Dobrze ciociu – powiedziałem – szybko skończe, masz racje.
Zaraz zabrałem się do dzieła. Zwiekszyłem częstotliwość ruchów. Złapałem ja za pierś, trzymałem ja w erotycznyc sposób, ruchalem jej uda. Mocno wciskałem się w jej duże pośladki, gładziłem jej piersi, brzuch, ręką dozhodziłem tylko do początków włosów łonowych, dalej sie bałem i wstydziłem.
Nagle coś sie zmieniło w zachowanu cioci, zaczęła wyraźnie pomagac mi swoimy ruchami pupy, gładziłem ja, sapałem.

Cz. 6
9 miesięcy temu
Reply to  Cz. 5

Nagle ciocia podniosła lekko swoje lewe udo i zsuneła się w śpiworze na dół. Mój nabrzmiały kutas nagle oparł się o bok wejścia do jej cipki. Dreszcz przeszedł przez ciocie. Ja nie wiedziałem co sie dzieje, mój twardy kutas ocierał się o jej wargi , czasami smarowałem kutasem po jej włosach łonowych, nie mogłem uwierzyć co robie byłem gotowy już do wystrzału. Ciocia zaczeła sie wiercić dupą ale nagle sie zatrzymała.
– Tomuś, zatrzymaj się.
BYłem juz na granicy wytrysku. Pomyślałem że sen się skończył, tego juz było za wiele pomyślała pewnie ciocia.
– Tomku mam prośbę, dziwnie to zabrzmi, ale ledwo przesuszyliśmy śpiwór a tu za chwile wylejesz swoją spermę i bedziemy spali w mokrym.
– Przeprasza- powiedziałem. Oj jaki głupi byłem, wstyd mi było.
– Słuchaj to nie tak, jakbyś mógł skończyc w środku mnie to nie będzie problemu co?. Czy to może za wielka prośba?
Nie wiedziałem co powiedzieć. Tyle razy myślałem o tym 1 raze a tu zaraz moge to zrobić z 51 letnią ciocią.
– Nie, dobrze, jak chcesz powiedziałem – i zabrzmiało to jakbym robił to tylko dla niej.
Myśli kołowały sie w głowie. Ciocia uniosła udo i sięgneła po mojego kutasa nakierowując go na środek cipeczki. Przytrzymała go troche i zapytała:
– To tylko między nami tak Tomku?
– Tak, wiadomo.
Lekko ruszyłem do przodu biodrami.

Cz. 7
9 miesięcy temu
Reply to  Cz. 6

Mój kutas powoli poprzez szerokie ciepłe wejście zagłebiał się w środku.
– Ojjj, Ojjjjj, – powiedziałem
Byłem w środku kobiety. Nie młodziutkiej , zgrabnej, przy takich filmikach sie onanizowałem w internecie, ale mojej kurpulentnej dojrzałej cioci. I bylo mi dobrze. Najpierw zacząłem sie rozkoszowac mooim pobytem w cipce, wierciełm sie nim na okrągło jakbym zwiedzał ją, potem corasz szybciej, jakbym bał sie że sie rozmyśli. Juz czułem że nie powstrzymam wytrysku. Mocno ściskałem jej pośladki i masowałem piersi, jęczałem
– Ojjjj, ojjejej, ojjjjjjj, uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

CodeiCody
9 miesięcy temu
Reply to  Cz. 7

Wsponiałe erotic story bro. Nie mam kutasa, a czuję jakby mi nabrzmiał ;] Chętnie bym wskoczył do waszego śpiwora i przytulił się do Cioci z drugiej strony

Cz. 9
9 miesięcy temu
Reply to  Cz. 8

Alpy i Ciocia Hania Część Druga
Rano było nam bardzo zimno. Szybko wskoczyliśmy do mokrych jeszcze rzeczy i postanowiliśmy jak najszybciej dostać się do schroniska by się ogrzać, wysuszyć rzeczy i zregenerować.
Dotarliśmy do schroniska około 11 rano, obsługa dziwiła się że wynajmujemy pokój tak wcześnie ale widząc jak jesteśmy zmarznięci – zrozumieli. Większość rzeczy do przesuszenia zostawiliśmy w ogólnej suszarni a w pokoju tylko rzeczy osobiste. Pokój było prosty ale były w nim dwa łóżka i łazienka. Ciocia poszła do łazienki pierwsza, wyszła po pół godzinie uśmiechnięta – owinięta tylko w biały ręcznik ze schroniska ponad wielkimi piersiami. Była puszysta więc ledwo ja obejmował, z boku widać było jej nagie ciało. Ja po chwili też wyszedłem z łazienki przepasany w ręcznik, od razu udając się do swojego łózka. Ciocia mnie zatrzymała:
– Tomku , zaplątała mi się gumka we włosach – mógłbyś pomóc?
Podszedłem do niej, siedziała na skraju łóżka, jej głowa była na wysokości moich bioder, schyliłem się by we włosach rozplatać gumkę. Ciocia nie odzywała się , tylko przysunęła do mnie głowę, pachniała kobieco, ciepło. Od razu wróciły wspomnienia z nocy. Od razu mi stanął, rozluźnił się ręcznik na biodrach i spadł. Stałem tak ze stojącym członkiem naprzeciw cioci. Nie wiedziałem co zrobić. Pierwsza odezwała się ciocia:
– Whow, nie widziałam go wczoraj, ale on ładny, gruby.

cz. 10
9 miesięcy temu
Reply to  Cz. 9

Ja cały czas trzymałem ręce na jej głowie odplątując gumkę.
– Czy mogę dotknąć ?– zapytała się ciocia. Nie zdążyłem odpowiedzieć a już złapała go swoja ciepłą dłonią. Oj jak było cudownie, puściłem jej głowę i stanąłem nabaczność. Ciocia zajęła się moim członkiem na dobre. Ściągała skórkę powoli, bawiła się nim , drugą dłonia trzymała mnie za jajka , pieszcząc je. Wpatrywała się cały czas w członka, nie patrząc w ogóle na mnie, jakbym był dodatkiem do niego.
– Ojjj, jeny – zacząłem zaznaczac swoja obecnośc.
Ciocia nie reagowała, mocniej i szybciej zaczęła ściągać skórkę.1,2,3…1,2,3.
– Ajjj – nie wytrzyma sygnalizowałem że zaraza wytrysnę.
Przycisnęła mocniej i wytrysnąłem na jej twarz i włosy.
– Ojejku, ale tego było – powiedziała ściągając dłonia sperme z twarzy – chyba muszę się jeszcze raz wykapać.

cz. 11 - Profesoor Trapu
9 miesięcy temu
Reply to  cz. 10

Ciocia ściągnęła z siebie ręcznik i wyłonił się wielki nieoogolony kutas. Bardzo się zdziwiłem, zastanowiło mnie w co ja wczoraj wsuwałem penisa, na pewno nie była to cipka, bo jej po prostu nie było.

– Chodz ze mną do wanny – syknęła ciocia jakimś dziwnym męskim głosem

Nagle poczułem jej silne męskie ramiona, które ciągną mnie do łazienki.

– Wypnij dupę – usłyszałem. Myślałem, że chce mi polizać odbyt, bawiłem się tak z kolegami na zielonej szkole w Świnoujściu, każdy się wypinał a inni go lizali po odbycie, było fajnie. Jednak to co nastąpiło zupełnie wybiło mnie z tropu.

Poczułem w sobie dużego pulsującego kindybała, który mnie penetrował raz za razem aż poleciała mi krewka. Zanim zemdlałem zobaczyłem na rogu wanny napis „Certyfikat firmy Belmondex” i mdlejąc z analnych tortur zrozumiałem całą prawdę…

Dorian
9 miesięcy temu
Reply to  Cz. 8

Dzięki, kurwa, za te foty – jakiś kuc anorektyk zapina Beatę Szydło. Zerzygałem się

wielki bandyta i grozny gangster
9 miesięcy temu
Reply to  Cz. 7

nie powiem wciagnalem sie, jestem na 2 czesci na jajkach miedzy posladkami, czytam dalej

super zwalilem se po tym konia
9 miesięcy temu
Reply to  Cz. 7

.

wielki bandyta i grozny gangster
9 miesięcy temu
Reply to  Cz. 7

ja bym w roli cioci widzial syren del mer, idealnie, trafilem, rewelacja, dawajcie nastepne opowiastki

CHŁOP Z CYCKAMI AKA BABA Z KUTASEM
9 miesięcy temu

JA TO BYM SPUŚCIŁ SIĘ W DUPIE TAKIEJ CIOCI A POTEM WYSSAŁBYM SPERMĘ.

Marzenie
9 miesięcy temu

Ale by było zajebiście jakby MILFY zaczeły rapować i by dissowały pizdy typu Bedopies 🙂 Curwa rozmarzyłem sie 🙂

Marzenei
9 miesięcy temu
Reply to  Marzenie

Sami powiedzcie zajebisty pomysł 🙂

mecenas z sanoka
9 miesięcy temu
Reply to  Marzenei

tez to widze, dorodne silne samice po 40 (cos w stylu kendry lust) w gangstersko-kurewskich strojach dissujace chloptasi w modnych ciuszkach. to moze sie udac

Pogromca kurew
9 miesięcy temu

Sonia Ciągowolska jest pedagogiem wokalnym? Serio? Przecież ona kurwa fałszuje jak jej syn, to jest jakiś dramat, nie trafiła w żadną nutę.

DragStore
9 miesięcy temu
Reply to  Pogromca kurew

Ale ty kurwa widze taki znawca jak z pizdy mercedes
Idz sie utop PISUALIZYJNY SCIEKU

Paweł Kremówkowski
9 miesięcy temu

Świetnie wygląda jak na jego matkę. Gdyby tytuł sugerował, że to jego żona to też bym uwierzył. Bardzo dobrze wygląda jak na matkę pewnie 40+ kolesia.

wielki bandyta i grozny gangster
9 miesięcy temu

a co jesli mama jest mlodsza od syna

Young Pomidor
9 miesięcy temu

Same gangusy z pod jubilatu…. A strary od jednego wielki dzialacz polityczny i pisowiec, matka nauczycielka spiewu. No kurwa ghetto.

Zbuku88
9 miesięcy temu

Raper Vienio ofiarował dwa smietniki na walkę z Koronowirusem!

Pomagajcie pomagać!

żENADA
9 miesięcy temu
Reply to  Zbuku88

przeszkadzajcie przeszkadzać

shwss
9 miesięcy temu
Reply to  Zbuku88

V?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈

Lizać cipki
9 miesięcy temu

Ładna starsza pani pewnie wygolone pusia albo wystrzygana w paseczek nie inaczej

Małolat U2
9 miesięcy temu

No to teraz hejterzy Romana są w szoku że taki prymityw ma taką ładną mamę i do tego uzdolnioną śpiewająca w różnych językach a ich stare są od pługa granatem oderwane niepotrafiace mówić nawet poprawnie po polsku i z purchawami na czole

WIESŁAWA MAGNUSZEWSKA
9 miesięcy temu
Reply to  Małolat U2

Siema Bosska!

he11
9 miesięcy temu
Reply to  Małolat U2

?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊e?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈

sdadsa
9 miesięcy temu
Reply to  he11

saaaaaaaaaaaaaa?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊e?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃

ELDOKA NA WOLNO
9 miesięcy temu

Tadek był chyba przygarnięty z okna życia.
Nice milf

Vadim trocky
9 miesięcy temu

Młody bosski też jest jej synem? P.s. dobre nazwisko

Wasze stare sssa mi pale
9 miesięcy temu

Szmato, tak syna wychowałaś ze szerzyl patologie. Tfu, taki milf do jebania i zapomnienia. Niepozdrawiam.

PRAWDA
9 miesięcy temu

Jej syn ma 38 lat to ona pewnie z 58 ale się trzyma woow ja na trzeźwo bym z całym szacunkiem dla Pana Romana i jego mamy bym był ją zainteresowany ze względów oczywistych i zdrowych – jestem samcem i nie mógł bym się oprzeć pokusie a co dopiero po 3 piwkach ojoooj

JJSjs
9 miesięcy temu

Boski Roman ma na nazwisko Lachowolski? xDDD

Złoto
9 miesięcy temu

Szykują się ciekawe komentarze Tzw #ZŁOTO 🙂

Witam serdecznie
9 miesięcy temu

Mmmmmmmmmmmm

American pie
9 miesięcy temu

Mama Stiflera… Mama boskiego

PejaTVN
9 miesięcy temu

Z całym szacunkiem do Pani mam takie pytanie, jak to jest mieć syna robiącego kawałek w wannie ?

Vagina Papina
9 miesięcy temu
Reply to  PejaTVN

Proszę następne pytanie.

PIEKI! WIEM ZE TO CZYTASZ! MOWIE DLA CIEBIE
9 miesięcy temu

Widze ze chujoza na majku u nich w rodzinie, przechodzi z pokolenia na pokolenie :D:D:D jebac kurwy maczetami

lol
9 miesięcy temu

Na początku myślałem, że to Kinga Rusin

Podzniedziałe
9 miesięcy temu

Poniedziałek i po Sobocie 🙂

Jebac przebujancow
9 miesięcy temu

SONIA LACHOWOLSKA X IMIE JAK DLA SUKI, A NAZWISKO SAMO MOWI CO ONA WOLI XD

żENADA
9 miesięcy temu

fajna mamuśka

TOLKIEN
9 miesięcy temu

Ale się kobieta wygłupiła.

Rafał
9 miesięcy temu

śmieszny glitch ?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊e?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̈̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊̊?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃

WKS
9 miesięcy temu

Może nie jest ładna,ale berło opierdala dobrze.

skifab
9 miesięcy temu

dobra suka, ale tą bym za kuce ciągnął tiny. pl/ 77bxw

EJ TY KOLO
9 miesięcy temu

DOBRA JEBAĆ MNIE W DUPE MOCNO

suka chu
9 miesięcy temu

Your article is very good, I have read many articles but I am really impressed with your posts. Thank you, I will review this article. To know about me, try talking to me: mapquest driving directions

Lamus Nostradamus
9 miesięcy temu
Iluzja życia
6 miesięcy temu

Wielcy ulicznicy mają normalne wzorce w domu a robią z siebie Patologie z domu bogaci

American pie
9 miesięcy temu

Taka mama Stiflera… Mama boskiego

Prawda
9 miesięcy temu

21:08 7

Opublikowany 6 godzin temu 18 maja 2020 Przez Mariusz Jop

HerDzik
9 miesięcy temu

Myślę zobaczę komy, a co tu widzę patoli od Popka, i mizernota chude niedorozwoje popisują sie inteligencją w komentarzach. Czym rozpoznać człowieka? Od tego jak pisze i czego słucha. Gdy patrzę na bosskiego to widać ze cos sobą reprezentuje, sport, pasja , a tu co zwolennicy typa co żre siarę i tnie mordę, śpiewa o tym jak sie zatracać a ludzie to robią, ale to dobrze, bo na takkch ludziach idzie najlepiej urabiac. Od takiego na głodzie wszystko za grosze kupisz. Takiego do roboty szybko zapedzisz i kraj sie rozwija.. Pozdrawiam dla tych kumatych, dla tych drugiej smacznego 🙂

Oskar Pam Pam
9 miesięcy temu
Reply to  HerDzik

Doba Boska wiem, że to ty. Utkaj pizde bo znów się będziesz turlała.

Popularne