Sprawdź nas też tutaj

News

Mama Snoop Dogga nie żyje

Raper jest w żałobie po śmierci 70-letniej Baverly Tate.

Opublikowany

 

snoop dogg mama

Snoop Dogg jest w żałobie po śmierci swojej 70-letniej mamy Baverly Tate. Raper poinformował w poniedziałek, że jego rodzicielka odeszła.

W lipcu tego roku mama Snoop Dogga trafiła do szpitala. Raper prosił wtedy swoich fanów o modlitwę. Pojawił się w szpitalu u boku matki z dwoma braćmi. – Ja i moi bracia przyszliśmy dzisiaj do naszej mamy. Ona otworzyła oczy, aby dać nam znak, że nadal walczy. – napisał wtedy.

Mama Snoop Dogga i jej trzech synów

W poniedziałek Snoop Dogg poinformował, że jego matka zmarła. – Mamo dziękuję Ci, że mnie urodziłaś. Dziękuję Ci Boże za to, że dałeś mi takiego anioła za matkę. – napisał raper, który kilka dni temu skończył 50 lat.71-letni ojciec rapera, Vernell Vardado również potwierdził stratę matki rapera. – Mama Snoopa dzisiaj odeszła. Pomódłcie się za naszą rodzinę, potrzebujemy tego bardziej, niż kiedykolwiek. – napisał.

Mount Westmore – Snoop Dogg założył supergrupę z Ice Cube’em, E-40 i Too $hortem

Snoop Dogg świętował swoje 50. urodziny nowym projektem Mount Westmore. To nowa supergrupa, w skład której wchodzą jeszcze Ice Cube, E-40 i Too $hort. Raperzy zaprezentowali singiel „Big Subwoofer”, który nie promuje ich wspólnej płyty, tylko album, który Snoop przygotowuje z Def Jamem „The Algorithm”.

19 komentarzy
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
bekap
11 miesięcy temu

Gimby jeszcze nie wstały bo rano szkoła i sprawdzian z przyrki, nie to co ja, już dawno na nogach, po treningu i przed pracą, przeglądam sobie wiadomości jak szef hehe pozdro

Leczo
11 miesięcy temu
Reply to  bekap

zazdroszcze takiego zycia, ja wlasnie lece do januszexu pracowac za marna pensje, eh mam nadzieje ze kiedys moje zycie sie zmieni ;//

Szef
11 miesięcy temu
Reply to  Leczo

WYPIERDALAĆ PRZEGRYWY

bekap
11 miesięcy temu
Reply to  Leczo

@Leczo, nie przejmuj się tym, że pracujesz w januszexie, zdobywaj doświadczenie i szukaj normalnej firmy, znaczna część z nas kiedyś zasuwała w podobnych firmach, pamiętaj tylko, że wszystko może się zmienić. A co do mnie, to żartowałem z tym szefowaniem, też będę musiał tyrać, tyle, że zdalnie więc rano mam po prostu więcej czasu 🙂 Miłego dzionka!

MAREK KACZY PROCEDER
11 miesięcy temu
Reply to  bekap

Jak ty na taśmie zapierdalasz od piątej rano na czterobrygadówce i z ukraińcami busem pracowniczym dojeżdżasz za najniższą krajową sygnalisto zapruty. Twój stary mnie wczoraj spisywał za chęć do życia synu ubeka i szwaczki.

sprawa.org
11 miesięcy temu

kiedys pewnym nieogarniętym pannom powiedziałem żart o syzyfie i edypie. śmiały się jakiś czas, a potem wyznały, że nawet nie zrozumiały żartu, bo nie wiedzą kim są te postacie xd

Facio od krabów
11 miesięcy temu

Nie znam nołnejmki

Bedoes
11 miesięcy temu

Typowy dylemat ruchać czy nie ruchać, niby fajnie bo martwa, ale już dawno skończyła 14 lat.

JeffOne to marka
11 miesięcy temu

PLAN BE X DR. DRE – FORGOT ABOUT NAYEBUNNY
https://youtu.be/Sf84FAPO4Is

Popularne