Sprawdź nas też tutaj

Wideo

Mandat za małe ilości marihuany? Mops komentuje słowa Liroya

O polskich uprawach marihuany i karaniu za małe ilości tej używki.

Opublikowany

 

W kolejnym odcinku z cyklu „WeedWeek” Mops  odniósł się do niedawnego wywiadu z Liroyem. Raper – poseł poruszył w rozmowie z HiCash kwestię uprawy marihuany medycznej w Polsce, karania za posiadanie małych ilości marihuany oraz legalizacji marihuany w Unii Europejskiej.

– Odniosłem się do tego pokrótce, a oprócz tego wspominam o legalizacji marihuany medycznej w Tajlandii oraz waporyzatorach w sieci sklepów Walmart. – komentuje Mops.

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
tratatatata

187 panstw w unii o kurwa XDXDXDXD

Mix

A wiecie czemu w Holandii jest legalizacja ? Bo żydzi się chowali w Holandii , przełknięcie ?

cipka

ale przecpany tłok ja jebie

Brat cydżego
JANusz PAWulon DWójA

Załóż na ten gruby pysk maskę tego psiura bo wyglądasz jak kurwa

Chlop z Mazur

Nie dziwie sie, ze tucznik w masce popierdala

sasadasd
Mix

Gdzie ci dadzą legalizację ? Kto będzie w Holandii pracował wtedy ? Logika nie pozwala , bo 80% tylko po to jedzie praca jest bonusem , żeby mieć za co kupić

Mix

Mam pomysł ale to trzeba inwestować , chciałem lecieć do Ameryki znieśli wizy , więc idąc tym tropem , może jakbym znalazł oczywiście przypadkowo worek na trawie to może zaczeliby o tym gadać , żeby spróbować czy wszyscy nie uciekną z Holandii , uprzedzam siana nie palę , pierw wacham

Kornix

Jak obliczyć współczynnik tarcia klocka po równi pochyłej bez znajomości siły tarcia? Danę są kąt nachylenia równi, masa klocka, siła ciągnąca klocek pod górę oraz średnia prędkość klocka.

PSYCHOPATA

Kurwa, w technikum miałem takie rzeczy, teraz to już nie pamiętam… Zadzwoń do wróżbity Macieja.

Mix

Legalizacja to jest dla mnie bo mam arystokratyczna krew , wiec nie palę ja nikt nie pali , bo parasola nie ma , żeby nie karać

massivewp

Od początku celem tego kanału jest, aby zapoznać widzów z battle rapem na świecie – głównie tym z Rosji i USA. Jednak na przestrzeni lat istnienia światowych lig powstawało wiele wariacji i odłamów battli (tak jak chociaż ostatnio dodany „battle na komplementy”).

Dzisiaj mam dla was coś specjalnego. Odmianę rosyjskiej ligi VERSUS – BPM.

(BPM – beats per minutes, uderzenia na minutę)

Pojedynki ligi VERSUS BPM charakteryzują się walkami zazwyczaj znanych już battlerów pod bity, często grime’owe. Battle te ze względu na podkład muzyczny przypominają zawody wolnostylowe, ale tutaj również jak i w reszcie battle rapu, skrupulatny tekst jest przygotowany wcześniej, co pozwala na stworzenie kozackiego widowiska i umożliwienie zjawiskowej rywalizacji z żywiołową pętlą w tle, pozwalając na rozmaite popisywanie się wymyślnym flow.

Zobaczcie sami jak robią to Drago i Alphavite!

https://youtu.be/f0y1rHHoQjY

won ze złodziejskimi podatkami

niech jest nielegalna, bo jak państwo połozy na tym łapy i dopierdolą akcyzę to się wszyscy posrają. grunt by penalizacja miała najłagodniejszy wymiar.

krx

a gdzie tak się niby posrali? wszedzie gdzie jest legalna to jest w normalnej cenie, masz lepszą jakość, wybór, dostępność i komfort. nie opowiadaj bzdetów.

Popularne