Sprawdź nas też tutaj

News

Marta Nizio-Siara (Bashesh): „W przypadku artystów jestem pierwszym pacyfikatorem”

Fragment wywiadu z książki „To nie jest hip-hop. Rozmowy IV”.

Opublikowany

 

W dotychczasowych trzech tomach książki „To nie jest hip-hop. Rozmowy” gościła zaledwie jedna kobieta: Anna Plaskota, była szefowa działu muzycznego Prosto. Ten stan rzeczy zmieni się już pod koniec października, bowiem wtedy ukaże się czwarta część publikacji, w której znajdzie się rozmowa z Martą Nizio-Siara – menedżerką i bookerką takich raperów jak KęKę, Paluch czy Słoń.

Wywiad z Martą został przeprowadzony pod koniec kwietnia we Wrześni, rodzinnym mieście rozmówczyni, i trwał ponad pięć godzin, co przełożyło się na 22-stronicowy materiał o objętości ponad 47 000 znaków. Podczas spotkania założycielka agencji Bashesh opowiedziała Jackowi Balińskiemu między innymi o tym, jak trafiła do pracy w tartaku, pod wpływem czego zdecydowała się na zorganizowanie pierwszego koncertu (Eldo w Irlandii w 2007 roku), dlaczego praca w branży eventowej jest dla niej odpowiednia oraz jakie zmiany w kulturze osobistej uczestników koncertów zaobserwowała na przestrzeni lat.– Wydaje mi się, że w przypadku artystów jestem raczej pierwszym pacyfikatorem. Jeżeli ktoś zażyczyłby sobie stawkę, o której wiem, że jest kosmiczna, mówię wprost: »Ja tego nie sprzedam«. Przez to, że nie jestem tylko menedżerem czy bookerem, ale wciąż również organizuję koncerty, jestem w stanie postawić się po stronie organizatora. Wiem, jakie są warunki, ile kosztuje produkcja wydarzenia, jakie są koszty stałe imprezy i jaka w związku z tym stawka dla wykonawcy wchodzi w grę. Świat nie działa tak, że „zły i podły” organizator powinien dokładać do interesu (…). – wspomina Marta Nizio-Siara we fragmencie wywiadu który został dziś udostępniony na stronie wydawnictwa No Dayz Off.

Z pełną treścią rozmowy będzie można zapoznać się już 29 października, kiedy to odbędzie się premiera „To nie jest hip-hop. Rozmowy IV”. Czwarta część książki kontynuuje tradycje poprzedniczek, goszcząc na swoich łamach zarówno popularnych raperów, jak i mniej medialnych, ale równie istotnych: producentów, DJ-ów czy wydawców. Kolejni zaproszeni goście będą ujawniani na profilach @tnjhhrozmowy w każde wtorek, czwartek oraz niedzielę do 17 października. Dotychczas ogłoszeni zostali Emade, Małpa, Marta Nizio-Siara oraz VNM.13 komentarzy
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Społeczność glamrapu
1 rok temu

I to mówi podłe kurwisko, które mimo bycia milionerami razem ze swoim mężem kękę wyciągało łapska po setki tysięcy złotych z podatków ludzi, którzy znacznie bardziej dostali po dupie przez pandemie i lockdown. Jak jej kurwa nie wstyd?

KęKę
1 rok temu

spierdalaj

Marta Nizio-Siara (Bashesh)
1 rok temu

W przypadku dotacji jestem pierwszym biorcą

Pieterek Siara
1 rok temu

Znowu zapiłem. Leżę na ławce pod blokiem.

marta pizda-draska-siarka
1 rok temu
Reply to  Pieterek Siara

piotrek wstawaj budyn robic kurwo oszczana

PejaTVN
1 rok temu

Manager Słonia. Hardcorowego rapera ,który jechał po wszystkim i wszystkich… hahhahahaha

Szarik
1 rok temu
Reply to  PejaTVN

Zamknij ryj pejo osrana

WKS
1 rok temu

Lubię takie kurwiska w okularach. Najpierw by pierdolił w mordę, a potem by się zjebał na okulary.

Keke pizdeke
1 rok temu
Reply to  WKS

Ja jeszcze pierdze jej do ryja albo sram i udaje ze to budyn

Dworak
1 rok temu

Kto to kurwa jest do ciężkiej kurwy?

pacino aldente
1 rok temu

w usa BIRDMAN czy DAME DASH a w p0lin MARTA SIARA LOL

qtwa
1 rok temu
Reply to  pacino aldente

jesteś bardzo blisko prawdy. Mirosław Nizio to architekt muzeum Polin 🙂

YO..
1 rok temu

14:19 29

acyfikatorem”
Fragment wywiadu z książki „To nie jest hip-hop. Rozmowy IV”.

Opublikowany 2 dni temu 21 września 2021Przez Redakcja

Popularne