Sprawdź nas też tutaj

News

Master P w żałobie. Jego 29-letnia córka nie żyje

„Wraz z Bogiem przejdziemy przez to”.

Opublikowany

 

Ikona lat 90-tych Master P poinformował, że jego córka Tytyana Miller nie żyje. Miała 29 lat. Od długiego czasu zmagała się z uzależnieniem.

– Nasza rodzina zmaga się z ogromnym żalem po stracie mojej córki Tytyany. Prosimy o uszanowanie prywatności, abyśmy mogli pogrążyć się w żałobie. Doceniamy wszystkie wyrazy miłości, wsparcia i modlitwy. Choroby psychiczne i nadużywanie środków odurzających to prawdziwe problemy, o których nie możemy się bać rozmawiać. Wraz z Bogiem przejdziemy przez to – napisał raper w mediach społecznościowych założyciel wytwórni muzycznej No Limit Records.

Tytyana Miller od wielu lat zmagała się z poważnym uzależnieniem, o którym opowiedziała w 2015 roku w programie Growing Up Hip-Hop.

Master P to amerykański raper, który największą popularność zdobył w latach 90-tych. Ma na koncie wiele nagród, w tym statuetkę American Music Awards za najlepszy album hip-hopowy. Raper ma jeszcze ośmioro dzieci.

13 komentarzy
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Kozanostra
24 dni temu

Ma jeszcze 8 dzieci. Kurde w pl to 4tysie w suchym

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
24 dni temu
Reply to  Kozanostra

te 4 tysie to 3480 po inflacji a po wakacjach nie przez wojnę a przez pis w.ier.oli inflacja 15 a i 20% sie znajdzie wy k…. depile coście to kuure$two pisowskie wybral.

Profesor nadzwyczajny
24 dni temu

Xd ty myslisz ze ktos to wybral ze wybory sa na serio?

90's
24 dni temu

Rest In Peace Tytyana Miller

Lenor
24 dni temu
Reply to  90's

wtqrwiaj śmieciu na popkiler

Big L
24 dni temu

Tak to jest jak się robi dzieci dla 500+, a później w mieszkaniu nie ma miejsca, talerzy nie starcza i przede wszystkim nie zajmujesz się każdym po równo. Wtedy jedno albo drugie szuka lepszego życia na ulicy i umierają przecpani.

klapki w ciapki
24 dni temu
Reply to  Big L

Jestes typowym robakiem cebulakiem… To on zapoczatkowal rap na poludniu usa zakladajac no limit records,na poczatku lat 90 gral w charlotte hornets w nba,jest miliarderem od ponad 30 lat,jego brat c murder siedzi z dozywotnim wyrokiem za morderstwo od 2005,a ty mi piszesz o robieniu dzieci dla 500 plus hahahahahahaha tepak…

Nie jestem z WWA
24 dni temu

Miliarderem? Net worth 200 mln $

Hetman Rapu
24 dni temu
Reply to  Big L

Chu jowy dukacz, wszystko brzmiało tak samo, dukał tak samo na kazdym kawalku. I bity bylo toporne i w chu j nudne.

BIG_FAN_OF_PALUCH
24 dni temu

Peace!

Mąciciel 666! Głupek się narodził głupkiem.
24 dni temu

Kłótnia! Wpadajcie tutaj wszyscy pokłócić się na to forum!

Yechać spehmiarzy ospą
24 dni temu

Jeden z Anglików obliczył, że w roku 2039 wszystkie Polki będą samotnymi matkami. Nie są to żadne przepowiednie, ani też jakieś dociekania, tylko ściśle matematyczne obliczenia. W roku 1990 wypadała 1 samotna matka na 535 kobiet będących w związku, W 2010 jedna na 313, w 2015 1:150, w 2022 1:100 a w 2022 1:69. Idąc zaś tym sposobem liczenia, dochodzi się do wniosku, że w roku 2039 każda Polka która będzie miała dziecko zostanie samotną matką. Te obliczenia są dokonane ściśle matematycznie.

SKURVVYSYN J3BANY®
24 dni temu

KTO? XDDD

Popularne