Sprawdź nas też tutaj

News

Mata + Adidas – tajemnicze plakaty na ulicach

Mata podjął współpracę ze sportowym gigantem.

Opublikowany

 

mata

Mata i Adidas podjęli współpracę. Ich wspólne dzieło jest anonsowane na ulicach Warszawy poprzez enigmatyczne plakaty. To zapowiedź nadchodzącej kolekcji ubrań.

„Mata + Adidas = ?” – takie plakaty pojawiły się w kilku miejscach w Warszawie. Jest to zapowiedź dużej współpracy między raperem, a niemiecką firmą ubraniową.

– Od dziś na ulicach Warszawy pojawiły się plakaty zapowiadające kolaboracje pomiędzy raperem, a sportowym gigantem z trzema paskami! Nasze źródła potwierdzają, @33mata oficjalnie staje się ambasadorem @adidasoriginals i już niebawem będziemy mogli zobaczyć owoce tej współpracy! Buty, ubrania… Niedługo zacznie się odsłanianie kart – czytamy na dropsy.app.

fot. WujekRada

Wszystko wskazuje na to, że Mata będzie miał własną kolekcję z Adidasem. To druga tak duża współpraca rapera po własnym zestawie w McDonald’s.

16 komentarzy
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Cheetos KFC WYGRYW
25 dni temu

To ten antysystemowy z fundacji #420 syn prawnika liżący odbyty PO Mata???

qndle
25 dni temu

czytałeś książkę pana Matczaka pt.
„jak wychować naćpanego banana”?

PENETRATOR
25 dni temu

MATA + ADIDAS = HIV czyli MATA + HIV = HIV

Y3bać p0(zero)lki małpią ospą do spodu
25 dni temu

Kuk Will Smith ktory przepraszal swoja zone po tym jak ta sie puscila z kolega swojej corki za to ze to jego wina bo ja zaniedbal bohatersko broni jej godnosci na gali rozdania oskarow wymierzajac plaka prowadzacemu. Jakby to prowadzaca byla rozowa i takie cos dowalila facetowi to nikt by nie zareagował i cala sala by plakala ze smiechu razem z zona tego faceta. No ale wiadomo kombiety nie wolno obrazac hlip hlip

Yehać p0(zero)lki małpią ospą do spodu
25 dni temu

Znajomy ponad rok w związku. Niedawno planował z dziewczyną zamieszkać razem bo ma mieszkanie po babci. Już zaczął kupować materiały na remont, oglądali razem meble itd. Gość wyjechał do rodziny za granice na taki mini odpoczynek na niecałe 2 tyg. Chciał jechać z nią, ale niby nie dostała wolnego. Przez ten czas ona zdążyła popuścić szparę swojemu znajomemu, który znał mojego kumpla i dobrze wiedział, że są w związku. Jak przyjechał to na starcie mu powiedziała, że to nie to i muszą się rozstać, ale nie powiedziała o tym typie. Mój znajomy po tygodniu od rozstania sam się dowiedział bo wstawiła na FB zdjęcie z nim. Typ załamany całą sytuacją, boję się, że sobie coś zrobi. Gość nie tyle co jest załamany rozstaniem co tym, że w ciągu tygodnia ona dała doopy innemu i przy spotkaniu bez żadnych emocji oznajmiła mu, że to koniec. A jeszcze jak wyjeżdżał to mu powiedziała, że będzie tęsknić i go kocha xD Ale to trzeba być szmaatą…

Ziominho
25 dni temu

Normalna sytuacja #Iniezmieniasienic

green
25 dni temu

mam taka teorie że pewno nie potrafił jej dobrze wy.ebać, reszta to po prostu konsekwencja tego

Płace alimenty matce Belmondo
23 dni temu
Reply to  green

No masz taką teorie bo masz po prostu zryty dekiel przez feministki. Zawsze jest wina chłopa nie? Lanco z Choroszczy

BIG_FAN_OF_PALUCH
25 dni temu

Niech go pan Trzaskowski do pierdla wrzuci, każdemu to na plus wyjdzie a nawet Bonus RPK i Oskar Pam Pam będą mieć kolege za kratą

Trochę Casanova
25 dni temu

Rodzice mnie pytają: kiedy w końcu znajdę sobie partnerkę na stałe, ożenię się, będę miał dzieci?
Cóż – chyba nigdy.
Jak mam wejść w związek z jedną kobietą, skoro tyle płodnych Juleczek i Ukrainek tylko czeka aby nabić się na was?
Nie mogę inaczej. Gdybym wszedł w związek z jedną kobietą to nie potrafiłbym dochować wierności.
Jeśli ktoś chce tylko spuścić z krzyża z jakąś fajną, młodą laską to zapraszam do Wrocławia albo do Poznania – byłem w wielu polskich miasta, ale łatwiejszych lasek niż tam to nigdzie nie uświadczycie.

Normiki zawsze na propsie
25 dni temu

jest jeszcze Rzeszów, gdzie studentki tylko czekają na bata.

Hjk
25 dni temu

Dlaczego kolejny wielki koncern chce współpracować z tym resorciakiem, który ma mieć sprawę za narkotyki? Bojkotować adidasa! Nie ma miejsca dla takich ,,wzorców”

Gomzadr
23 dni temu

Masa plus trochę adidasa wyjdzie z tego dresowe klasa

Słonowate
25 dni temu

Ch ujowe nawet bym tym dópska nie podtarł bo często się załatwiam tam

Krul
25 dni temu

Chodzi o midasa czy fit z sentino

Honorowy Dawca Spermy
25 dni temu

HIV

Popularne