GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Mata dissuje O.S.T.R.-a!

Młody Matczak staje w obronie Żabsona.

Opublikowany

 

mata diss ostr

W kawałku „Różowe OSH33” Mata poświęcił kilka linijek łódzkiemu weteranowi. Były reprezentant SBM Label nie przebiera w słowach i dissuje O.S.T.R.-a, stając w obronie Żabsona.

Mata atakuje Ostrego

Ostatni album Maty w barwach SBM Label „<33” jest od piątku dostępny w sklepach. W jednym z numerów „Różowe OSH33” padły konkretne linijki bez strzałów w powietrze. Młody Matczak atakuje O.S.T.R.-a za jego wypowiedź o Żabsonie:

– Dzwoni O.S.T.R. mi na iPhone. Tłumaczy dwie godziny, czemu w jego opinii k*rwą jest Żabson – nawija Mata, na co Żabson dopowiada mu: „Chyba ty”. Dalej słyszymy w kawałku: – W ch*ju mam to no i wychodzę na balkon. Kręcą brudy na nas, jakby byli k*rwa pralką, ale franią rozj*baną. Chociaż się starają bardzo, leją wodę na podłogę i spływają za nią na dno – rapuje.

Mata zdecydował się obrać stronę Żabsona w jego konflikcie z O.S.T.R.-em. Dodatkowo upokorzył on weterana sceny, dodając w kawałku podbitkę od Żaby.

Mata: „Patrzcie na tytuł dissu, stare ch*je”

W dalszej części tego samego numeru Mata jeszcze bardziej podgrzewa atmosferę. Sugeruje, że jeżeli O.S.T.R. mu odpowie i wybuchnie konflikt, to on na tym zarobi. Wszystko przez tytuł numeru, w którego nazwie jest marka Oshee, z którą Młydy Matczak podjął współpracę reklamową. – Patrzcie na tytuł dissu, stare ch*je. Jak się splujesz, gwarantuję, że twój fanbase mnie spróbuje. Z ciekawości, potem na GlamRapie się zbuntuje w złości. A ja wypromuję Oshee – nawija Mata.

Młody Matczak stanął w obronie Żabsona

Linijki wymierzone w Ostrego przez Młodego Matczaka nawiązują do sytuacji z tego roku. W połowie kwietnia O.S.T.R. w rozmowie z Żurnalistą przyznał, że nie poda ręki Żabsonowi, „bo to zły człowiek”. – Nie uważam, żeby jako człowiek na to zasłużył. Uważam, że jest złym człowiekiem. Paru moich znajomych spotkało z jego strony wyjątkowe chamstwo. Uważam, że nikt z nas nie ma prawa aż tak gwiazdorzyć – mówił.

Kilka dni później Żabson skomentował wywiad weterana sceny, w którym się o nim wypowiedział.  – Ludzie, którzy żeby znaleźć się w centrum uwagi, mówią o innych ludziach, mają problem ze znalezieniem się w centrum uwagi za pomocą swoich umiejętności, za pomocą talentów. Dlatego ja nie będę mówił o innych ludziach, którzy szukają jakby popularności, ponieważ to nie jest za darmo. Ja pieniądze za to biorę po prostu – napisał.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

158 komentarzy
Subscribe
Powiadom o
158 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Profesooor Traapu Mówi Dość Szmatczakom
18 dni temu

CO ZA SPRZEDAJNA JĄKAJĄCA NA AUTOTUNE SZMATA, ZA PENGĘ BY SWOJEGO STAREGO W BRĄZ ZAPIĄŁ, KOMERCYJNA KURVA SPRZEDAJACA DVPE NA LEWO I PRAWO

MENU OD ZJ#EBÓW RESORTOWYCH MATCZAKÓW W MC DONALDS POLSKA

– BIG 60 – ZA SPRZEDANIE DILERA DOSTAJESZ SOS GRATIS
– MC ŁAK – BUŁKA Z GÓ#WNEM
– BIG F#UCK – SENTINO DAJE CI FAKARE PO TYM JAK ZAPRASZASZ GO NA PŁYTĘ
– MAT CHICKEN – SR4ASZ W GACIE I SP1ERDALASZ PRZED SICARIOS NA KONCERTACH
– HAPPY DEAL – TWOJ STARY PISZE CI TEKST PIOSENKI ZA KTORY NIE MOGA CIE POZWAC
– RESORT MAC – KONEKSJE STAREGO PHAJA CIE NA OKLADKI ZAGRANICZNYCH PISM
– MAT DOUBLE – OHRONIARZ Z GIRZYCKA I RAFALALA DAJA CI JEDNOCZESNIE LEPE NA RYJ
– MAT CI0TAL NA OSTRO – STARY MATCZAK J3BIE MLODEGO W BRAZ SZEPCZAC MU TEKSTY PIOSENEK DO UCHA
– WIEŚ MAT – SZMATCZAK GRA NA ODPUSTACH I DORZYNKACH SWOJE DISCO POLO
– MAESTRO GLINNED BRĄZ – ZESTAW PREMIUM JEGO G0WNIANEJ MUZYKI POMIESZANEJ ZE SP3RMA

J3BAC WAS K#RWY RESORTOWE, TYLKO SENTINO, PRAWDZIWY OG POLSKIEGO RAPU

Profesooor Traaapu Akolita Sicarios
18 dni temu

PROFESOOR TRAPU – AKOLICI SICARIO$

OPUSZCZONA SZYBA CIROC NA GŁOŚNIKACH
W CH_JU MAM PRZEPISY JEŻDZĘ PO TRAWNIKACH
JEŻDŻE PO HODNIKACH I PO SPOŁECZNIKACH
PROFESOOR SICARIO PO MOKOTOWIE PŁYNIE
ZŁOŻE DZIŚ WIZYTĘ TWOJEJ EX DZIEWCZYNIE

WZYWAM AKOLITÓW W SICARIO$ ZAKLĘTYCH
DO WYTĘPIENIA ŁACTWA W TYM RAPIE ZAMĘTNYM
SPRZEDAJNE P1ZDZIELCE I DZ1WKI SYSTEMOWE
NIECH ZANUCI COŚ EDZIO I ODBIERZE IM MOWE
NUCENIE KAZDY DOCENIA NUCENIE MA CZAR
CZEKAM AZ WPADNIE I ROZJ3BIE ICH ZDVPYZAUR

SICARIO$ TO SIŁA W SICARIO$ POTĘGA
Z KAŻDEJ PŁYTY ALVAREZA WISI PLATYNOWA WSTĘGA
NIE MA WIĘKSZEJ SIŁY NIŻ SICARIO$ AKOLICI
NAWET TWOJEJ SIOSTRZE MOKNIE PICI PICI

PATRZEĆ JUŻ NIE MOGĘ NA POLSKI SYFNY RAP
FEJKOWE ROLEXY, ŁAKI I PSEUDO GANGSTERZYNY
GDY ONI SIEDZA W PACE RUCHAM IM DZIEWCZYNY
REEDYCJA ZA REEDYCJA I DŁUGOPIS DO PŁYT
BYĆ POLSKIM RAPEREM TO JEST DZISIAJ WSTYD

ONI MAJĄ NAS ZA ZWYKŁE GŁUPIE KROWY DOJNE
DOŁĄCZ DO SICARIO$ I POLSKIEMU RAPU TEŻ WYPOWIEDZ WOJNĘ

Borys Fan Sentino
18 dni temu

Sentino to polski raper, który w swojej muzyce łączy wiele różnych stylów, w tym trap, hip-hop, reggae i dancehall. Jego kariera muzyczna rozpoczęła się w 1996 roku, a jego debiutancki album „Kunst des Krieges” ukazał się w 2002 roku. W swoich tekstach Sentino często porusza tematy związane z przemocą, narkotykami i ciężkim życiem na ulicy (miejski surfing).

Jego styl wyróżnia się charakterystycznym flow i melodyjnymi refrenami, a także bogatą warstwą instrumentalną, w której wykorzystuje wiele elementów muzyki reggae i dancehall. Sentino uważany jest za jednego z najbardziej wpływowych i popularnych raperów w Polsce, a jego muzyka przyciąga fanów z całego kraju.

Czarodziej
18 dni temu

Ale profesor utkał chejterów do spodu hue hue hue

#sicarios

#sicarios

#sicarios

#sicarios

#sicarios

#sicarios

#sicarios

#sicarios

#sicarios

#sicarios

#sicarios

#sicarios

#sicarios

#sicarios

#sicarios

#sicarios

#sicarios

#sicarios

#sicarios

Piękny i Silny
18 dni temu
Reply to  Czarodziej

p0Iki : rozepchany anus po puszczaniu się od 10 roku życia, tańczy do „muzyki” Kizo, napastuje mokebe i arabów na tiktoku, wyjada psu z miski, kupowała gąbki na naszej-klasie, ruszą skorą na margarynie, ma szczoteczkę do strzepywania łupieżu z ramion a jej 15letnia szczotka do włosów ma 3cm ubitego łoju, cieszy się gdy jakiś meżczyzna zostanie zgwałcony, dni poza magazynem spędza pijąc sfermentowane zboże z Sandrą i paląc ususzone liście, wspomina wtedy młodość i obraza ludzi sukcesu (polityków, celebrytów)

Edek dzwoni do profesora
18 dni temu

Łał jakie rymy groźne i uliczne, wyślij demko do smb. Kto ci pisał? Pewnie grandę co nie? Kiedy możemy się spodziewać odcinka o tobie? Co tak mało lajków? Sub na VPN się skończył? Jedziesz na darmowym? Kiedy kolab z sedesowym? Ma cię w chuiu? Jak tam zakola? Czekasz na termin? Nie ma z czego przeszczepić? Na szczęście nigdy kitniaka nie wycierałeś i zostało trochę na rowie? Jak tam prostata? Dalej nie staje? Próbowałeś magiczne kamienie pod stulejkę? Nie łam się stary zaraz ci coś zanucę kamą.

Beka z nieudacznika
18 dni temu

Znowu cały weekend spędzisz na gl przegrywie?

Chad Oskar
18 dni temu

p0lak : rozepchany anus po garowaniu 10 lat, tańczy do „muzyki” Kizo, napastuje 12latki na tiktoku, wyjada psu z miski, kupował gąbki na naszej-klasie, wali konia na margarynie, myśli że kobiety sikają pochwą, ma szczoteczkę do strzepywania łupieżu z ramion a jego 15letnia szczotka do włosów ma 3cm ubitego łoju, cieszy się gdy jakaś kobieta zostanie zgwałcona, dni poza magazynem spędza pijąc sfermentowane zboże z Matim i paląc ususzone liście, wspomina wtedy młodość i obraza ludzi sukcesu (polityków, celebrytów)

Prof. Marcin Matczak
18 dni temu
Reply to  Chad Oskar

Dobry wieczór przestańcie tutaj wypisywać te obrzydlistwa. Nie mam wiele czasu (zaraz będę uprawiał tzw SEX z żoną. Stosunek nastąpi za filodendronem w zachodnim skrzydle posiadłości ,za obopólna zgodą obu stron) Chciałbym szybko ogłosić oficjalnie: PANIE ADAMIE POZEW JUZ LECI DO PANA. Kancelaria jest w pełnej gotowości bojowej, aplikanci ostrza ołówki. Radze zacząć pożyczać pieniądze i podlizywać do kolegów zeby potem wysłali „rakiete” hehehe. Ja jestem maszyną skonstruowaną w podziemiach pierwszego w Polsce mcDonaldsa przez Nancy Reagan do niszczenia takich jak ty, ulanych bolszewików. Ale nawet z tym brzuchem za cienki jesteś dla mnie

Profesorowa Matczakowa
18 dni temu

Takim cię lubię i pożądam Marcin weź jeszcze po drodze psa pozwij bo mi nas4au na dywan, jak go skażesz przed północą to może będzie w ruru tj w p00pe :*

Michał "mata" Matczak
18 dni temu

PRZESTAMCIE PROSZE

Beka z iNCELI p0laków po ścianie
14 dni temu

POŚCIANOWIEC= FACET 25/30+
Mężczyźni zwani incelami przypi34dalaja w tzw ścianę w wieku około 25 lat. Spada wtedy gwałtownie testosteron, flak nie staje, pory na nosie rozciągają się a mięśnie zmieniają się w rozklapiochy. Młodzi mężczyźni już ich nie szanują, plują i obrażają jak mata ostrego. Stare zakolaki nic nie mogą zrobić. Kobiety ich nie chcą-chyba że jako tzw BETA BANKOMATY a na boku i tak sypią się z 19lvl chadami z Egiptu. Przekwitniety 30latek po andropauzie-jesli ma chorobę psychiczną- zamiast zająć się chowaniem wnuków i zbijaniem półeczek z drewna – OTWIERA JAPE I ZACZYNA MĘDRKOWAĆ NA GLAMRAPIE. to straszne zjawisko została już zgłoszone na policję ścianowa tzw WALL EMERGENCY. tzw łowcy uschniętych jąder krążą po mieście i łapią w siatke KĄSAJĄCE zakolaki i BARDZO MNIE TO CIESZY

Jang- cy
18 dni temu

Ten wychudzony przykurcz robi wszystko w celach marketingowych. Mały sprzedajny śmieć z reszta tak samo jak jego stary, wielki ojciec rapera aż książkę o tym napisał. Cała rodzina nastawiona na eurogąbki typowe warszawskie przygłupy. Dla mnie do odstrzału

XDDD
18 dni temu
Reply to  Jang- cy

Ale Ostry nie jest wychodzony, jest tłustym asłuchalnymknurem w fullcapie

wTF
18 dni temu
Reply to  XDDD

chodzi o muzyke czy o wygläd ? dla mnie może wyglàdać jak twój otyły stary, chodzi o rymy na dobrych beatach. mata wyglàda jak ministrant, i ch z tego, jego „muzyka” jest asłuchalna, to taki backstreetboy co myśli że jest raperem

Gdzie są niegdysiejsze śniegi
18 dni temu
Reply to  XDDD

Ach ale jaki Adaś był kiedyś młody przystojny jakie ładne piosenki nagrywał…i on był kiedyś świeży i zaczepny jak Michauek. a teraz dziad stary napuchnięty, brzuch gruby pokazuje na koncertach. jednak ściana dla mężczyzn jest straszna, przepraszam, DLA RAPERKÓW!!!!!
Tede Ostry Pener …ulane kulki nieszczęścia w za dużych butach! I jedyne co umieją to kąsać młodszych przystojniejszych zdolniejszych! Taka madonna nagrała z Britney piosenkę, Beyonce z Nicki Minaj a oni? Tylko się z pazurami rzucać na siebie i obmawiać. Czasem jakieś strategiczne przelizanie się dla kasy jak Peja z malikiem

Psychiatra Adama Ostrowskiego dr Wariatuliński
18 dni temu
Reply to  Jang- cy

Każdy zna korzenie tego konfliktu, otóż Adam zaoferował Michałkowi noc ze swoją żoną i pół Bałut w lenno za jedną wspólną zwrotkę, nawet już bez rymów albo żeby chociaż zakaszlał czy nawet pooddychał pod bit ale Mata miał akurat pogrzeb babci. Wtedy Adam upokorzony odmową z tak BŁACHEGO POWODU, za podszeptem demonów włókienniczych poprzysiągł zemstę (poprzez inkantacje recytowane o północy na pustym peronie dworca łódź fabryczna z krosnem w jednej i jarmułką w drugiej dłoni)
Można go tam czasami zobaczyć w księżycowe noce jak rzuca klątwy ale głównie coś bredzi o Matczaku i i czeka na pociąg do Warszawy żeby przeklinać pasażerów i nakazywać im rytualny mord na Michale M

Zatroskana mama
18 dni temu
Reply to  Jang- cy

No ale jeśli 40+ ostry poważny pościanowiec dzwonił do chłopca 20- jak na telefon zaufania obmawiać innego chłopca xD to ja jestem po stronie dzieci jednak.

Triple OG
18 dni temu

Żabson to ten co się chciał znaleźć w centrum uwagi na zdjęciach z Mią Khalifą? i został sprowadzony przez Nią do parteru? Piękny burdel mają w głowie te pacynki kolorowe, dukające swoje ujowe rymowanki dla niepełnoletnich

Profesorowa Matczakowa
18 dni temu
Reply to  Triple OG

Ostrzegam wszystkich przed niejakim dziadem proszalnym z miasta Łodzi znanym jako Adam O. (nazwisko ukryte dla dobra rodziny) który pod przykrywką wspólnych nagrywek obmacuje młodych MC, ma np rozcięte kieszenie w spodniach i znienacka prosi młodego rapera żeby mu wyjął „zapalare” z kieszeni bo on ma zajęte ręce (np. Tzw. „robótką”-w tym celu specjalnie nosi ze sobą krosno włókiennicze i kłębek nici że niby „Oj no taka ciężka zima Michałku zrobie ci szaliczek bo masz taka delikatna szyjkę że zaraz mi się przeziębisz i co, nici z nagrywki, haha NICI czaisz michalek” no haha bardzo śmieszne daj spokój mojemu synkowi odrażający zboczeńcu
Częstuje również heroiną i makiwarą z termosu i namawia na tzw. Odpał

pusia
18 dni temu
Reply to  Triple OG

zjadlam se kebaba na frytkach TAK na frytkach bo mnie stac na kartofle i dowiaduje sie ze Mata ma problem do OSTR …nie interesuje mnie to wcale

Zatroskana mama
18 dni temu
Reply to  pusia

a powinno to bardzo pouczająca historia pusiu

Varg Vikerness
18 dni temu

Jak nie lubię ostrego skrzypka tak przyznać muszę że od żabsona bije wyjątkowa bucowatość i chamstwo i na bank jakbym z nim pogadał parę minut to by wyłapał na ten kolorowy caban.I jeszcze gadka że skrzypek szuka atencji bo sam nie umie przyciągnąć ludzi talentami xDDDD jak żabson srał w pieluchy to ostry robił platyny, ogarnij się rajtuzowy bażancie.

Ricz Forester
18 dni temu
Reply to  Varg Vikerness

Przecież Żabson to obecnie jeden z najbardziej tandetnych i szmirowatych raperów w Polsce. Jego teksty są denne, płytkie i kompletnie o niczym. A jako człowiek to jest to zwykły prymityw i troglodyta z małego miasteczka. Taki prosty chłopaczek z Opoczna oraz idol bananowej młodzieży, który dostał swoje 5 minut i myśli, że cały świat leży u jego stóp. Nie potrafi się też sensownie wysłowić co można zaobserwować w przeprowadzanych z nim wywiadach. Jednym słowem – CZŁOWIEK-GBUR.

Wierna fanka papieża Żaby III
18 dni temu
Reply to  Ricz Forester

Mateusz Żabson jest nawrażliwszym czlowiekiem na północnej półkuli, głos 8-oktawowy, śpiew słowiczy ponadto jest członkiem gangu mara Salvatrucha i Ndrangheta, niedawno jakaś baba krzywo spojrzała-odstrzelił od razu z uzi, ma też wielkie serce wysyła własnoręcznie uszyte z martwych zwierząt maskotki peni3ów do domów dziecka, ponadto ma Nobla z fizyki i sam zbudowal wielki zderzacz hadronów z trocin i zużytej nici do zębów, potrafi ugryźć anusem, nie wiem czemu obrażasz takiego wielkiego człowieka

Kapitał
17 dni temu
Reply to  Varg Vikerness

Mowa o blizej nieokreślonych znajomych ostrego, dla których zabson miał być bucem

Kapitał
17 dni temu
Reply to  Varg Vikerness

Mowa o blizej nieokreślonych znajomych ostrego, dla których zabson miał być bucem

Chuligan z kibice.net
18 dni temu

Czekam na komentarz Grande w tej sprawie

GRANDE KRÓL
18 dni temu

Grande zapowiadał jako następny film wyjaśnienie matczaka i jego starego xD,czyli w tym miesiącu

Torchaławianka
18 dni temu

Ostry go wpier.doli i wysra. Do piet mu ta szmata nie dorasta.

Profesorowa Matczakowa
18 dni temu

Nie strasz, nie strasz….
Do boju Michałku w końcu ruszyłes z kopyta!!!! Aczkolwiek-tak teraz myślę, temu staremu dziadowi proszalnemu pewnie o to chodziło, ten beef to mają byś ożywiające elektrowstrząsy albo wampirzy lifting dla tego starca. Na krwawicy mego Michałka chce sie utuczyć niedoczekanie! SKRZYPEK WIDZIMY SIE W OKTAGONIE, BROŃ DOWOLNA MOZESZ NAWET WZIĄĆ KOLEGE JA BEDE SAMA I Z JEDNA RĘKĄ PRZYWIĄZANA ZA PLECAMI SMYCZEK DO SKRZYPIEC POSMYRA CIĘ W OKRĘŻNICE ZROBIĘ Z CIEBIE NAWOZ NA PELARGONIE PS. WEŹ ZE SOBA MOKRY BIO PAPIER TOALETOWY BO POSTAWIE CI KAKAOWA CHMURKE NA KLACIE A SUCHY PODRAZNIA MOJA DELIKATNA ANUSIE

Profesor Matczak
18 dni temu

Taką ciebie lubię, za pół godziny na pólpietrze za filodendronem, ubierz bluzę Michałka mam ochotę na PATO

Bubibi
18 dni temu

O, bananowy ziomo zoofil broni tęczowego zioma.
Gardzę ludźmi, którzy zarabiają grube pieniądze na swojej działalności, a jeszcze schylają się po szekle za reklamy takiego gówna. Tfu!

Ricz Forester
18 dni temu

No nie wierzę. Ten łak i wymoczek ma czelność obrażać legendę i weterana Polskiego rapu. I to jeszcze tylko dlatego, że ten stwierdził fakt na temat „artysty”, który jest jeszcze większym łakiem niż ten cały SZMata. Świat schodzi na psy. Chłopcze, gdyby nie twój tatuś to byś musiał w Maku teraz zaku.rwiac albo na budowie. Pewnie do tej pory tatuś podciera ci tylek po każdym $raniu. Kozaczyć to se możesz do Popka albo Liroya, bo to rzeczywiście zakały polskiego rapu, ale OSTRego to ty szanuj, bo zrobił tyle dla Polskiego rapu czego żaden łak z twojego pokolenia nie zrobił i zapewne nie zrobi. Gdyby nie tacy raperzy jak OSTR, Łona czy Włodi to byście teraz nagrywali disco-polo i w sumie wasza „muzyka” powoli idzie w te stronę.

erdo w rowerze błażeja
18 dni temu
Reply to  Ricz Forester

legendę polskiego bananostwa i przejarany rondel 50 letni.

erdo w rowerze błażeja
18 dni temu
Reply to  Ricz Forester

legendę polskiego bananostwa i przejarany rondel 50 letni.

Profesorowa Matczakowa
18 dni temu
Reply to  Ricz Forester

Dziękuję panie Riczu też nie wierzę że ten stary lamus porwał się na mojego Michałka

Z życia wzięte
18 dni temu
Reply to  Ricz Forester

Znam dziewczynę, której matka podcierała tyłek do 15 roku życia. Przysięgam.

Jang- cy
18 dni temu

Ten wychudzony przykurcz robi wszystko w celach marketingowych. Mały sprzedajny śmieć z reszta tak samo jak jego stary, wielki ojciec rapera aż książkę o tym napisał. Cała rodzina nastawiona na eurogąbki typowe warszawskie przygłupy. Dla mnie do odstrzału

Versus
18 dni temu

Ostry ma więcej talentu w jednym pierdnięciu niż ci dwaj w całej swojej tfu!rczości.

Roc Marciano
18 dni temu

What’s beef?
Beef is when you need two gats to go to sleep
Beef is when your mom’s ain’t safe up in the streets
Beef is when I see you
Guaranteed to be in ICU

Elo!
18 dni temu
Reply to  Roc Marciano

Szacunek dla Ciebie Mordo za przytoczenie tych wersów. Założę się, że 99% komentujących tu bażantów nie wie kto to nawinął.
Tak na marginesie to jeden z moich ulubionych kawałków Biggiego.

Elo!
18 dni temu
Reply to  Roc Marciano

Szacunek dla Ciebie Mordo za przytoczenie tych wersów. Założę się, że 99% komentujących tu bażantów nie wie kto to nawinął.
Tak na marginesie to jeden z moich ulubionych kawałków Biggiego.

scranton goon
18 dni temu
Reply to  Elo!

Wiadomo że to rymy Eldoki, które nawinął na fristajlu u Reda łoooooooooooooo

tomy
17 dni temu
Reply to  Roc Marciano

Co to jest wołowina?
Wołowina jest wtedy, gdy do snu potrzeba dwóch gatów
Wołowina jest wtedy, gdy twoja mama nie jest bezpieczna na ulicy
Wołowina jest, kiedy cię widzę
Gwarantowane, że będzie na OIOM-ie

wTF
18 dni temu

mata flecie, przecież zrobiłeś to tylko i wyłącznie dla pieniêdzy, wiéc po co to pieprzenie i tworzenie jakieś pseudo filozofiii (?). sam siê zaorałeś pokazujäc że jesteś zainteresowany tylko zyskiem. także krótko, i tak nikt poważny tego twojego ścierwa nie sprawdzi. myślisz że kogoś obchodzi zdanie jakiś małolatów którzy cié słuchajä ? obudź siê chłopczyku

Triple OG
18 dni temu

Żabson to ten co się chciał znaleźć w centrum uwagi na zdjęciach z Mią Khalifą? i został sprowadzony przez Nią do parteru? Piękny burdel mają w głowie te pacynki kolorowe, dukające swoje ujowe rymowanki dla niepełnoletnich

Nosacz
18 dni temu

Teksty na poziome dziesięciolatków co przesiadują na placu zabaw pod moim blokiem. Nie wiesz jakiego słowa użyć to wstaw „no” albo „k..wa” – jaki ten chłopczyk jest ograniczony to głowa mała.

Polish me yaya
18 dni temu

Ma swoje 5 minut. Za 2 lata nikt nie będzie pamiętał tego lamusa.

Fanklub skrzypka
18 dni temu
Reply to  Polish me yaya

W sumie nikt już chyba Adama nie pamięta niestety

Kacap
18 dni temu

Pewnie ostr by mógł zmiażdżyć wychudzonego narkomana z gilem pod noskiem ale niestety zagrywki, które stosował w celach marketingowych całkowicie skreślili go w oczach porządnych ludzi. Dlatego tera Ostr zostanie rozjechany przez walec zlepiony z kipiących nienawiścią smarkaczy w wieku jego dzieci i nikt za nim nie stanie- nikt kogo słowa w przeszłości nie zamieniły się w gówno.

Jerzy
18 dni temu
Reply to  Kacap

W punkt byczku, oni wszyscy tak zasadowi byli a się okazało ze to kwaśne gnoje jeden po drugim z tych oldboysow. Tylko Norbi jest normalny

CH86
18 dni temu
Reply to  Kacap

Mógłbyś rozpisac sie o jakich zagrywkach mówisz? Śledze od niedawna bardzo pobieżnie polską scene rapowa (jezeli mozna to tak nazwac w ogole)i odbieram ogolnie że OSTR jest propsowany w wielu kregach i uważany za tru. Czyżby gdzieś się skurwił po drodze?

CH86
18 dni temu
Reply to  Kacap

Mógłbyś rozpisac sie o jakich zagrywkach mówisz? Śledze od niedawna bardzo pobieżnie polską scene rapowa (jezeli mozna to tak nazwac w ogole)i odbieram ogolnie że OSTR jest propsowany w wielu kregach i uważany za tru. Czyżby gdzieś się skurwił po drodze?

CH86
18 dni temu
Reply to  Kacap

Mógłbyś rozpisac sie o jakich zagrywkach mówisz? Śledze od niedawna bardzo pobieżnie polską scene rapowa (jezeli mozna to tak nazwac w ogole)i odbieram ogolnie że OSTR jest propsowany w wielu kregach i uważany za tru. Czyżby gdzieś się skurwił po drodze?

CH86
18 dni temu
Reply to  Kacap

Mógłbyś rozpisac sie o jakich zagrywkach mówisz? Śledze od niedawna bardzo pobieżnie polską scene rapowa (jezeli mozna to tak nazwac w ogole)i odbieram ogolnie że OSTR jest propsowany w wielu kregach i uważany za tru. Czyżby gdzieś się skurvil po drodze?

CH86
18 dni temu
Reply to  Kacap

Mógłbyś rozpisac sie o jakich zagrywkach mówisz? Śledze od niedawna bardzo pobieżnie polską scene rapowa (jezeli mozna to tak nazwac w ogole)i odbieram ogolnie że OSTR jest propsowany w wielu kregach i uważany za tru. Czyżby gdzieś się s k u r w i l po drodze?

CH86
18 dni temu
Reply to  Kacap

Mógłbyś rozpisac sie o jakich zagrywkach mówisz? Śledze od niedawna bardzo pobieżnie polską scene rapowa (jezeli mozna to tak nazwac w ogole)i odbieram ogolnie że OSTR jest propsowany w wielu kregach i uważany za tru. Czyżby gdzieś się s k u w i l po drodze?

Kacap
17 dni temu
Reply to  CH86

Przytył przez sterydy podawane na chorobę i zaraz zaczęły się jakieś zwrotki jakby był jakimś OG, mimo iż przejarał i przebalował prawie całe życie. Do tego tylko ostatnio prosił się tego skundlonego narkomana o zwrotkę, później jeszcze do niego dzwoni i mu się tłumaczy czemu żabson to śmieć według niego. Czemu się tłumaczy? Czemu się tłumaczy takiej zwykłej dzi.wce, i kukiełce? Czy on się w ogóle szanuje? Dlaczego w ogóle miał coś wspólnego z tym śmieciem żabsonem. Przecież ewidenynie widać, że Adaś chciał przedłużyć swoją karierę klepiąc się po dupkach z tym całym ściekiem młodych spedalonych gnid, 0 szacunku do siebie a powinien go mieć, bo ma dwóch synów i jak to będzie wyglądało jak oni dorosną? Będą się wstydzić takiego ojca. Ostr zachowuje się praktycznie tak samo jak Rysiu z tym, że raczej ma o wiele większe IQ, bo u rycha wynosi tyle co u ciężko upośledzonej małpy. Dla mnie ich twórczość skończyła się już dość dawno temu.

Czarodziej
18 dni temu
Reply to  Kacap

Jakie to by było piękne, gdyby tak było. Niestety nikt nikogo nie przekreśli. Nie znasz zasady 24h? Dobę pogadają i zapomną. Niestety tak to działa. Sztandarowy przykład? Antek Królikowski. Nawet nie stracił fallowersów po tych wszystkich aferach.

Znawca HH
18 dni temu

Ależ ten Matczak to j.bany gej wydaję się że jest raperem HAHAHAHA HAHAHAHA hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha

Kosatti
18 dni temu

Sicariossy spod żabki,z telefonami na przypale ,opie…lają starej szkole pałę…haha,a tak do tematu to matczak ma daleko do Ostrego pod każdym względem,wyświetlenia wiadomo że większe,ale ile dzbanów nieświadomych tego słucha i łyka jak pelikan…

Aby
18 dni temu

I co, i to ma być takie MOCNE? Mocny to on powinien wp8erdol dostać za niszczenie umysłów młodych i za robienie tych wybitnie zj8banych i słabych kawałków.

AntifaŁowcyHiva
18 dni temu

Ped.ał pier.dolony

Oskar Pam Pam
18 dni temu

Ta piosenka wydaje się być o beefie (konflikcie) i flow (stylu rapowania), prawda? „Mam beef, mam beef, mam flow, mam flow,” powtarzają to jak mantrę. Wydaje się, że starają się ci przypomnieć, że mają poważnego beefa tekstowego i flow tak unikalne jak jednorożec w kurniku.

W pierwszej zwrotce mówią o przywołaniu stylu z przeszłości. Ale zamiast nostalgia, wydaje się, że przynoszą z sobą ostrze słów. Nie mają czasu na tych, którzy nie nadążają, zwłaszcza tych, którzy są cieńsi niż sznurówki w butach na rzepy. Wrzucają kilka dość ostrych linijek, porównując czyjąś cienkość do sznurówek, co nie jest dokładnie komplementem.

Następnie jest powtarzający się motyw w piosence, gdzie kwestionują inteligencję kogoś. To tak, jakby mówili: „Hej, twój mózg wydaje się być na wakacjach, ale ja jestem tutaj, żeby cię edukować.” Wspominają „Reedukację,” co jest albumem polskiego rapera, Peji. Wydaje się, że wyzywają kogoś za próbę zrobienia podobnego

Oskar Pam Pam
18 dni temu

Ta piosenka wydaje się być o beefie (konflikcie) i flow (stylu rapowania), prawda? „Mam beef, mam beef, mam flow, mam flow,” powtarzają to jak mantrę. Wydaje się, że starają się ci przypomnieć, że mają poważnego beefa tekstowego i flow tak unikalne jak jednorożec w kurniku.

W pierwszej zwrotce mówią o przywołaniu stylu z przeszłości. Ale zamiast nostalgia, wydaje się, że przynoszą z sobą ostrze słów. Nie mają czasu na tych, którzy nie nadążają, zwłaszcza tych, którzy są cieńsi niż sznurówki w butach na rzepy. Wrzucają kilka dość ostrych linijek, porównując czyjąś cienkość do sznurówek, co nie jest dokładnie komplementem.

Następnie jest powtarzający się motyw w piosence, gdzie kwestionują inteligencję kogoś. To tak, jakby mówili: „Hej, twój mózg wydaje się być na wakacjach, ale ja jestem tutaj, żeby cię edukować.” Wspominają „Reedukację,” co jest albumem polskiego rapera, Peji. Wydaje się, że wyzywają kogoś za próbę zrobienia podobnego

Don Wasyl i Roma
18 dni temu

Cały Tabor Romski murem za Ostrym

Lukasz Peter Zimmerman
18 dni temu

Matczak! Matczak! To cię czeka, Ty k*rwo… Powąchaj. Powąchaj to, ku*wa. Będzie tak: MATCZAK! ugggh, ughh, KU*WA Aaa, KU*wa. Ty polaczku bananowy. Uncle Goldberg wykuł i przysłał mi sztylet of Jewish Assassins. Dojade Cie, gdzie nie będziesz się spodziewał. Mój kuzyn Stefan Wilmot chciał cie na koncercie dojechac. Ale ja wole po cichu i w tajemnicy. Jestem erise subtelny, misterny. Abulubulubulee

Kill Gangsta
18 dni temu

A kto to jest młody Matczak???

Kill Gangsta
18 dni temu

A kto to jest młody Matczak???

...
18 dni temu

P|zda broni p|zde
I obraża legendę rapu
Tu nie chodzi o żurnaliste
Tylko strach w realu

Hmmmm
18 dni temu

Aż przykre, że takie pajace skaczą do Ostrego. Ale niedługo jak z każdym popem ludzie o nich zapomną.

Damian
17 dni temu

Mata srata tata. Brak szacunku szczylu masz i tyle w temacie blond ci…..pko…

Polish me yaya
18 dni temu

Ma swoje 5 minut. Za 2 lata nikt nie będzie pamiętał tego lamusa.

Don Wasyl i Roma
18 dni temu

Cały Tabor Romski murem za Ostrym

Ga gu gi, a oczy wielkie
18 dni temu

Do kolegi, który polecił mi RTJ. Czuję, że muszę się jednak pochylić nad tym zespołem chociaż trochę. Ale ostatnio jakby dzień zrobił się krótszy i musi to trochę poczekać. Dużo spraw, a słuchać po łebkach nie wypada.

Bugnik
17 dni temu

Cieszę się. Myślę, że nie będziesz zawiedziony.

Je*** mate i żabsona hej hej
15 dni temu

Kto w ogóle wypromował tą ciotee mate? Bogaty i wpływowy ojczulek. Ta blond pizzzzddaaaa nie ma pojęcia o rapie, więc niech zamknie wary sromowe i nie sra się do OSTR. W realu by wyłapał na cipskoooo i by poleciał do mamusi.

ja 31 letni prawik
18 dni temu

xD
Znajoma mi powiedziała, że mam poczekać to miłość życia sama do mnie przyjdzie XD
bo do niej przyszły
trzy miłości życia do niej przyszły same w tym roku XD
laski na serio żyją w innej rzeczywistości XD

Lil K3 Yaro
18 dni temu

Jeeebbie mnie to.

Jan ek
18 dni temu
Reply to  Lil K3 Yaro

Mnie jeebie, że ciebie to jeebie

Versus
16 dni temu
Reply to  Jan ek

Mnie jeebie, że ciebie jeebie, że go to yeebye.

Ostrypedal
18 dni temu

Mata szmata a z drugiej strony ostry to już na oparach dawnej legendy jedzie bo jego materiały nowe to gniot do spuszczenia w kiblu

Hau
18 dni temu
Reply to  Ostrypedal

Płyty tylko dla fanów

Kosatti
18 dni temu

Sicariossy spod żapki,z telefonami na przypale ,opie…lają starej szkole pałę…haha,a tak do tematu to matczak ma daleko do Ostrego pod każdym względem,wyświetlenia wiadomo że większe,ale ile dzbanów nieświadomych tego słucha i łyka jak pelikan…

Kosatti
18 dni temu

Sicariossy spod żapki,z telefonami na przypale ,opie…lają starej szkole pałę…haha,a tak do tematu to matczaaak ma daleko do Ostrego pod każdym względem,wyświetlenia wiadomo że większe,ale ile dzbanów nieświadomych tego słucha i łyka jak pelikan…

Kosatti
18 dni temu

Sicariossy spod żapki,z telefonami na przypale ,opie…lają starej szkole pałę…haha,a tak do tematu to matczaaak ma daleko do Ostrego pod każdym względem,wyświetlenia wiadomo że większe,ale ile dzbanów nieświadomych tego słucha i łyka jak pelikan…

Kosatti
18 dni temu

Sicariossy spod żapki,z telefonami na przypale ,opie…lają starej szkole pałę…haha,a tak do tematu to młodemu m. ps skute bobo daleko do Ostrego pod każdym względem,wyświetlenia wiadomo że większe,ale ile dzbanów nieświadomych tego słucha i łyka jak pelikan…

Nosacz
18 dni temu

Teksty na poziome dziesięciolatków co przesiadują na placu zabaw pod moim blokiem. Nie wiesz jakiego słowa użyć to wstaw „no” albo „k..wa” – jaki ten chłopczyk jest ograniczony to głowa mała.

coco szambo
18 dni temu

przesluchalem, z tego calego sponorowanego tracku wiele nie wynika. OSTR tlumaczy mlodemu dlaczego co uwaza a mlody slucha 2 godziny XDD potem wychodzi na balkon bo go to nie interesuje XDD juz wiem ze nie kupie juz rozowe skazone oshee, szybciej obejrze raczej jakies moshi moshi, a przyjdzie czas ze mata o feat sie bedzie prosil XDDD

ha tfu!

XDXDXD
18 dni temu

Nawet nie włączam.

Ciepło
18 dni temu

Jakie słabe wersy

Hmmmm
18 dni temu

Aż przykre, że takie pajace skaczą do Ostrego. Ale niedługo jak z każdym popem ludzie o nich zapomną.

Andrzej
18 dni temu

Ale lipa i dno

Michł
18 dni temu

A kto to ten młody matematczak czy tam mamczak a nie czekaj matczak wsumie pies go trącał

Michał
18 dni temu

A kto to ten młody matematczak czy tam mamczak a nie czekaj matczak wsumie pies go trącał

Michał
18 dni temu

A kto to ten młody matematczak czy tam mamczak a nie czekaj aaa to ten szmata znaczy mata..wsumie pies go trącał

fuflajsiewaflu
18 dni temu

powtórzcie jeszcze z 10 razy w tekście „Młody Matczak stanął w obronie Żabsona” co druga linijka ten sam tekst, poj3bało kvrwa?

fuflajsiewaflu
18 dni temu

powtórzcie jeszcze z 10 razy w tekście „Młody Matczak stanął w obronie Żabsona” co druga linijka ten sam tekst, poj3bał0 kvrvva?

News

Bletka – pierwsza nierapowa wokalistka w spacerange

„To dla nas wielkie wydarzenie”.

Opublikowany

 

Przez

bletka
fot. Bartek Wiski

Muzyczny pion spacerange z powodami do dumy, bowiem dziś oficjalnie ogłasza podpisanie kontraktu fonograficznego z Bletką – nową artystyczną duszą wytwórni, która będzie tworzyć i komponować z managerską opieką agencji. To jednocześnie debiut dla samego spacerange, ponieważ firma po raz pierwszy będzie mogła wesprzeć swoim wieloletnim doświadczeniem muzyka nie wywodzącego się ze środowiska hip-hop / rap. Mając jednak na uwadze skuteczność i precyzyjnie wyprowadzane, wychodzące poza szablon działania prognozy dla Bletki są klarowne – mocne i konkretne wejście w showbiznes. W końcu mamy do czynienia z agencją, która stoi za sukcesem grupy chillwagon oraz multiplatynynowymi karierami ReTo oraz Kizo.

Bletka to młoda artystka, która silnie utożsamia się ze swoim rodzinnym miastem – Krakowem. Rozpoznawalność przyniosła jej aktywność w serwisie TikTok, w którym umiejętnie żongluje swoim głosem i dzieli się nim ze słuchaczami interpretując znane utwory.

Właśnie dzięki działalności na TikToku przykuła uwagę Kizo, czego konsekwencją jest wspólny muzyczny hit i w tym wypadku nie ma mowy o przekolorowaniu tego słowa – mamy do czynienia z ewidentnym hitem. Oczywiście mowa tutaj o singlu “Taxi”, który w zaledwie kilka tygodni przejął airplay największych stacji radiowych, został wytypowany przez Spotify jako jeden z największych hitów lata, a teledysk z wynikiem prawie 60 milionów, którego wyświetlenia wciąż rosną doprowadził do czegoś, co było już tylko formalnością – status diamentowego singla nadany przez ZPAV w zaledwie 4 miesiące!

Bletka w spacerange

W twórczości Bletki nie można mówić o przypadku. Mamy do czynienia z artystką kompletną, która zna swoje możliwości wokalne, sama pisze sobie teksty i przeplata to wrażliwością potrafiącą ująć miliony serc. Najlepszym przykładem powyższych słów jest luźny singiel “trochę lżej”, który artystka przed kontraktem płytowym wydała własnym sumptem, a mimo braku należytej promocji klip przekroczył już magiczną barierę miliona wyświetleń.

Zarówno spacerange jak i sama Bletka mogą już ogłosić, że prace nad nowymi utworami są już w zaawansowanym stadium i w niedługim czasie możemy spodziewać się muzycznych owców pracy artystyki wspieranej przez agencyjny team.

– Bletka w spacerange to dla nas wielkie wydarzenie, a zarazem kolejny etap rozwoju agencji. Przez ostatnie lata budowaliśmy zaplecze i know how pozwalające nam zdobywać coraz to nowe branże. Corem naszej działalności pozostaje jednak muzyka i z wielką dumą będziemy prowadzić karierę Bletki, która urzekła nas skalą swojego talentu oraz magnetyczną osobowością. Budowa silnej, kobiecej marki osobistej jest jednym z naszych priorytetów w najbliższych latach, a zarazem wyzwaniem, z którym z wielkim zapałem planujemy się zmierzyć – mówi Mateusz Jędrzejewicz, współzałożyciel i CEO spacerange.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Taco Hemingway pobił rekord Maty

Raper ustanowił dwa nowe rekordy na polskim Spotify.

Opublikowany

 

taco hemingway
fot. Yan Wasiuchnik

Taco Hemingway wrócił po trzech latach z solową płytą „1-800-Oświecenie” i rozbił bank. Raper ustanowił dwa nowe rekordy na polskim Spotify pobijając jednocześnie rekord Maty.

W 2021 roku Mata pobił własny rekord dziennych odtworzeń na Spotify. W ciągu pierwszej pełnej doby w streamingu “Kiss cam (podryw roku)” osiągnął 701, 519 dziennych odtworzeń na platformie, ugruntowując tym samym pozycję Maty jako rekordzisty. Po dwóch latach Młodego Matczaka zdetronizował Taco Hemingway.

Jak informuje biuro prasowe Spotify, Taco Hemingway ustanowił dwa nowe rekordy na tej plastformie:

  • najczęściej streamowany artysta w ciągu jednego dnia.
  • najczęściej streamowany album w ciągu jednego dnia.

Jeżeli zastanawialiście się, jak obecnie wygląda lista TOP50 najpopularniejszych utworów na polskim Spotify – wystarczy, że zerkniecie na poniższą grafikę. Prezenter prowadzący nocną audycję radiową zajmuje pierwszych 9 pozycji zestawienia.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Jędker żałuje, że robi rap, ale znów wchodzi do tej samej rzeki

Szykuje się kolejna premiera z udziałem byłego Zipa.

Opublikowany

 

Przez

Fot. @brevko_art

Poczynania Jędkera są mało spójne i pełne przeciwności. Jeszcze kilka miesięcy temu porzucał rap mówiąc, że nie prowadzi godnego życia w wieku 46 lat będąc muzykiem. Tymczasem teraz zapowiada kolejną muzyczną premierę.

– Poświęciłem życie muzyce, ale moje złote medale nie dają mi niestety nic. Może gdybym był sportowcem, miałbym godne życie w wieku 46 lat. Niestety wybrałem muzykę. Żałuję tego w ch*j – żalił się jeszcze w czerwcu Jędker.

W najbliższy piątek ukaże się nowy klip mało znanego artysty Andyo’ego. Gościnnie u jego boku zobaczymy Jędkera. – Kolejny raper, którego słuchałem za dzieciaka odhaczony. Super fajne przeżycie – komentuje podziemny gracz.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Impreza Kizo rozbija bank i pobija rekord frekwencji

Relacja z MTS NIGHT.

Opublikowany

 

Przez

fot. Bartek Wiski

Na YouTube MTS wylądował zapowiadany vlog z wydarzenia MTS NIGHT: 1 MILION PARTY, które jak sama nazwa wskazuje – wieńczyło przekroczenie 1 miliona subskrybentów na kanale Kizo.

Materiał video zrealizowany kamerami PapiTV bardzo dobrze pokazuje skalę i poziom organizacji eventu, które wręcz należy suplementować hasłem: [M]Y [T]O [S]POŁECZNOŚĆ. Przez teren wydarzenia, począwszy od otwarcia bram, aż po wczesne godziny poranne przewinęło się ponad trzy i pół tysiąca osób, co jest wielkim sukcesem frekwencyjnym imprezy. Na odwiedzających, poza dobrą muzyką, która nieustannie wylewała się z głośników czekały: tattoo spot, stanowiska barberskie, MTS POP UP STORE oraz boxer, przy którym można było zmierzyć się siłowo z samym Glebą! Fani Sukcesiliany oraz Kizzersów powinni być zadowoleni z całodniowego tastingu produktów, ale na szczególną uwagę zasługuje premierowa degustacja KIZO BURGER, do której kolejka nie malała, a wręcz trwała przez całe wydarzenie. Kizo rozdał fanom ponad 500 burgerów!

spacerange odpowiada za opracowanie koncepcji oraz kompleksową produkcję imprezy. MTS NIGHT: 1 MILION PARTY to znak jakości, którym agencja będzie się posługiwała w nawiązywaniu kontaktów z nowymi partnerami i budowaniem planów na kolejne wydarzenia.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Kaczor BRS chce „rozj*bać komuś czaszkę” na Fame MMA

Raper chce się dostać do federacji freakfightowej.

Opublikowany

 

Przez

kaczor brs fame mma

Kaczor BRS wraca na scenę i chce narobić trochę szumu. Oprócz pracy nad nową płytą „Lot nad kukułczym gniazdem” chciałby też zawalczyć w organizacji freakfightowej.

Kaczor BRS chce się bić

Przemyski raper przygotowuje się obecnie do zawodów Ironman Triathlon w Stanach Zjednoczonych. Ma on też aspirację zawalczenie na gali freakfightowej. – W jakiej federacji mam rozj*bać komuś czaszkę? Chcecie mnie na Clout MMA czy na Fame MMA. Are you ready to rumble… – napisał artysta.

Na razie nie wiemy, czy Kaczor tylko bada grunt czy ma już za sobą konkretne rozmowy na temat ewentualnej walki. Obecność raperów na tego typu galach nie jest czymś nowym, więc nic dziwnego, że również były zawodnik Step Records chce podjąć takie wyzwanie i przy okazji sporo zarobić.

Płyta „Lot nad kukułczym gniazdem”

Obecnie Kaczor pracuje nad płytą „Lot nad kukułczym gniazdem”, której tytuł nawiązuje do kultowej książki Kena Keseya. Raper nagrał nową płytę razem z Pafto i ukaże się ona przy współpracy z ekkipa heavywight Project, za która stoją Kizo, Jongmen i Bonus RPK.

– Nie ma srania po badejkach. Niebawem dostaniecie płytę „Lot nad kukułczym gniazdem”, którą nagrałem z moim przyjacielem @pafto_oficjalnie, która ukaże się legalnym nakładem w sklepach muzycznych w całej Polsce – poinformował BRS.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Enso nie chce być wykreowany przez wytwórnię. „Nie chcę być jak Mata”

Syn Edyty Górniak tłumaczy, dlaczego nie chciałby dołączyć do takich labeli jak SBM czy 2020.

Opublikowany

 

Allan Krupa, to syn Edyty Górniak, który od jakiegoś czasu próbuje swoich sił w rapie. Na koncie ma cztery single nagrane z Nerwusem. Poza tym jest DJ-em, a także zdarza się, że pisze teksty innym. W rozmowie z Żurnalistą powiedział, dlaczego nie interesuje go wydawanie w dużych rapowych wytwórniach.

Enso nie chce być jak Mata

Przykład Maty pokazuje, że z chłopaka z dobrego domu można zrobić gwiazdę rapu w Polsce. Na początku rapowej drogi jest obecnie również Enso. Ma na koncie już kilka singli, które promuje samodzielnie. Nie interesuje go wydawanie w takich labelach jak 2020 czy SBM Label. Dlaczego? – Robię muzykę, bo ją kocham, a nie, bo chcę być jak Mata – mówi w rozmowie z Żurnalistą.

– Nie pozwoliłbym sobie podjąć takiej decyzji, bo robiłbym rzeczy, które nie są spójne ze mną. To trochę tak jakbym poszedł do muzem i się zapytał: „ej słuchajcie, jaki obraz muszę namalować, żebyście go powiesili na ścianie?”. To się mija z celem całego artyzmu. Oczywiście mógłbym tak zrobić, ale to nie jest coś, co bym chciał, żeby ktoś za mnie coś wymyślł, żebym został wykreowany i osiągnął sukces. Ale kogo to jest sukces? Nie mój – uważa.

„Mój tata mnie okradł”

Enso w tym samym wywiadzie wypowiedział się także na temat swojego ojca Dariusza Krupy, z którym nie utrzymuje kontaktów. – Mój tata okradł nie tylko moją mamę, ale i mnie. Nie odegrał w moim życiu pozytywnej roli, więc nie mam powodu, żeby szukać relacji z nim. Te warunki to po prostu zwrócenie pieniędzy, które ukradł. Wtedy pogadamy. Nie mam innego powodu. Nigdy nie przyczynił się pozytywnie do mojego życia – powiedział.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2023.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)