Sprawdź nas też tutaj

News

Mata i marihuana – prokuratora nie odpuszcza raperowi

Macie wciąż grożą nawet 3 lata więzienia.

Opublikowany

 

mata
fot. AKPA

Na początku lutego informowaliśmy, że Sąd Rejonowy Warszawa-Mokotów umorzył postępowanie przeciwko raperowi Macie, którego oskarżono o posiadanie narkotyków. Prokuratura nie odpuszcza raperowi i złożyła w tej sprawie zażalenie.

Sąd zgodził się na umorzenie sprawy przeciwko raperowi i jego koledze, którzy zostali zatrzymani z kilkoma gramami marihuany. Według wymiaru sprawiedliwości ukaranie osoby, która miała przy sobie 1,45 gramów marihuany, byłoby „niecelowe ze względu na okoliczności popełnienia czynu, a także stopień jego społecznej szkodliwości”. Nie zgodziła się z tym prokuratura.

We wtorek dowiedzieliśmy się, że prokuratura złożyła w tej sprawie zażalenie. – Jak poinformowali nas pracownicy sekcji prasowej Sądu Okręgowego w Warszawie, zażalenie wpłynęło w czwartek 23 lutego. Złożył je oskarżyciel posiłkowy, czyli prokuratura – podał serwis TVN Warszawa.Posiadanie marihuany jest zagrożone karą do trzech lat więzienia.

 


48 komentarzy
48 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Profesoor Traaapu Nuci Za Edzia
23 dni temu

Na nowy tydzień mamy do nucenia: Twoja koleżanka lubi abu dabi a ja lubię kiedy mówi do mnie tatuażyk tatuażyk tatuażyk zobaczysz coś się stanie to nie za plecami. A dzisiej uświetni wam dzień kawałek: Atlantis is kali esołes for laf. Także łaki do nucenia kamą.
#Sentino
#Akolita Sicarios
#Edzio
#Profesor Trapu
#Nucenie po wsze czasy i jeden dzień dłurzej
#Leosia

Rzołnieże #SICARIOS ŁONCZCIE SIŁY!

VIVA PROFESOOR
VIVA SICARIOS
JEEEEBAĆ STEP RECORDS
ZIMĄ I LATEM
LATYNO$$$KIM BATEM!

#SICARIOS

Edek pozdrawia Profesora i nuci
23 dni temu

http://www.kobieta.wp.pl/uwazaj-na-ludzi-z-syndromem-tinderella-to-juz-prawdziwa-plaga-6852319989029824a

Wykopki z kont chadów wywołały nową chorobe, syndrom tinderella, na polski = chad który nigdy nie miał prawa istnieć bo był zbyt idealny żeby był prawdziwy i nigdy by się nie spojrzał na przeciętniare ale nigdy nawet nie wywołał nawet podejrzeń w głowie julki 5/10 która niby jest taka inteligentna bo studiuje psychologie że może być nie prawdziwy, zawrócil jej w głowie a potem okazało się że nie chce się spotkać bo to troll z wykop pe el XDDD

23 dni temu

Ja pierole, mój kolega właśnie sobie sprowadził do domu niepracującą 120kg+ lochę z bombelkiem. Chłop 30-lat, ryj 6/10, szczupły, własne mieszkanie, octavia z salonu, zarobki powyżej średniej krajowej. Jak patrzę, że to jest maks, na co taki gościu może sobie pozwolić, to nawet nie chce mi się zakładać konta na portalach randkowych, a miałem pierwszy raz spróbować. Moim zdaniem nieprawdą jest to co piszecie, że kobieta po trzydziestce traci zainteresowanie, jak taki wieloryb ma wzięcie u przeciętnego mężczyzny, to naprawdę mamy przêjbane na rynku matryimonialnym. Dramat

Sowabezoka
23 dni temu

Jak sobie o tym pomyśle na zupełnie z dystansu to nie mam pojęcia dlaczego marihuana jest nielegalna a wódka i fajki tak. Kompletny bezsens.

Cyrkbezkółek
23 dni temu
Reply to  Sowabezoka

Bezsens jeżeli nie zauważyłeś dotychczas gdzie się znajdujesz, zapewne myślisz, że na kulce i ciśniemy srogo wirując przez wszechświat wiesz tutaj się odgrywa trochę inny scenariusz, do tego zaprogramowanie umysłów trwa w najlepsze, a za kurtyną inne istoty są baaardzo szczęśliwe z tejże sytuacji, że nic nie wiesz, a myślisz, że wiesz. I tak mamy tu wszyscy zgromadzeni ❤️ iluzja trwa w najlepsze, tytanic tonie, orkiestra gra nadal, a my tańczymy udanego przedstawienia w tym pięknym cyrku Wam życzę Nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy ️

Fredek
23 dni temu
Reply to  Cyrkbezkółek

No dokładnie, to nie musi, a wręcz niema mieć sensu. Z resztą dyrygenci tej orkiestry są świadomi swojego sukcesu i robią coraz śmielsze ruchy np. Obsadzają najwyższe stanowisko największego mocarstwa na świecie dziadem z demencją i z widocznym pociągiem do dzieci. Zaczynają coraz jawniej się przyznawać do tego co robią obserwując jak ludzie na to reagują by wiedzieć gdzie jest granica ale ta granica jest bardzo daleko z tego co widać, bo śmieją się na legalu w telewizorze na oczach miliardów ludzi, którym można już chyba wkręcić wszystko. Za chwilę pokażą im w telewizorze czarny kolor, powiedzą że to biały a ludzie będą mówić, że to jest biały kolor i kiedy ty będziesz im chciał uświadomić, że to był, jest i będzie czarny kolor to wszyscy zaczną cię wyzywać od foliarza i psychola, bo jak powiedział telewizor tak ma być.

Goldsztein_testo
23 dni temu
Reply to  Sowabezoka

Mefedron był legalny kilka lat oraz spice i cocolino ludzie zapatrzeni na zachodnie wzorce walili środki na mszyce oraz jakieś nawozy bandziory z świnoujścia oraz gdyni sprowadzający to z Chin ten ryż w 100 kilowych worach

eee
23 dni temu

przypominam że prawo jest dla biednych ludzi

Mieczysław
23 dni temu

Mniejsza z matą, ale ten pisowski kundel może usiąść na uju ministra Zero, tyle może

Zdùpydomordyzaur cwel
23 dni temu
Reply to  Mieczysław

Uważam, że każdej babie która „wrabia” faceta w dziecko z urzędu powinny być odbierane prawa rodzicielskie, i dodatkowo powinna być poddawana sterylizacji. Ktoś o tak wątpliwej moralności, nie widzący nic złego we wrabianiu kogoś w niechciane dziecko, i zapewniający temuż dziecku od startu rozbitą rodzinę bez ojca, a dodatkowo pozbawiony jakiejkolwiek refleksji na temat losu tego dziecka, raczej żadnych dobrych wzorców dziecku nie przekaże.

Posiadacz Tesli
23 dni temu

To jest czasami szok po prostu dla mnie XD Terminy takie jak currycel czy ricecel które obowiązują na zachodzie u nas po prostu nie istnieją. No ale jak ta typiara co mieszka w Japonii mówiła na jakimś filmie że jak Japończyk słyszy „polka” to od razu myśli „łatwa lub dzlwka”, to się chyba naprawdę nie ma co dziwić czytając takie rzeczy.

23 dni temu

Młodzi chłopcy powinni być uświadamiani od dzieciństwa, że wygląd w XXI to wszystko jeśli chodzi o związek. Że dziewczyny patrzą tylko i wyłącznie na twój ryjec i to jak wysoko jesteś w hierarchii społecznej. Że jest to istny wyścig o trzipe, bo musisz odplerdalać jakiś szajs żeby zar00chać czy być w związku. Większość z nich doświadczy tylko i wyłącznie pogardy, problemów psychicznych czy zaburzeń, bo nie będą mogli sprostać wymaganiom drugiej strony. Że musisz być cały czas najlepszy bo i tak na końcu ci spleprzy do innego. Musisz dobrze zarabiać, dobrze wyglądać cały czas dobrze dobrze, a jak nie to po chłopie. Ci co mają najgorsze geny powinni już na starcie sobie odpuścić ten wyścig bo może na nich czekać w dużym procencie samobój. Jak wyglądasz jak g00wno w wieku 15 to będziesz tak wyglądał w wieku 25. Twoja Natalka z klasy do której wzdychasz woli jak ją szmaaci Rafał on jest wygryw nie ty. On ma ryjec nie ty. On ma bogatych rodziców nie ty.

23 dni temu
Reply to 

Myślisz że jak będziesz dobrze uczyć to się coś zmieni? Ch00ja. Samotność będzie się za Tobą ciągnęła i ciągnęła. Nikt Cię nie będzie pożądał bo wyglądasz jak g00wno właśnie. Przegrałeś przyjacielu na starcie. Zostaną Ci tylko rodzice. 10,20,30 lat i oni też umrą. Zostaniesz sam, na końcu nawet nikt Ci nie zapali świeczki na grobie. Przykre to. Bycie chłopem jest przeyebane.

kjhjghgfxhjkl
23 dni temu
Reply to 

Co za bzdury … Jakie wy macie życia ….

Beeeezy
23 dni temu
Reply to  kjhjghgfxhjkl

To mówisz, że Anita pozwoliła się pocałować dopiero na trzeciej randce bo ona potrzebuję czasu, i wcale nie jest taka łatwa?

Trystan, Auriel i Dorian z klasy sportowej mają Ci do opowiedzenia ciekawą historię. Podczas wycieczki szkolnej nad morze, grali razem z nią w butelkę. KAŻDY z oskarków siłował się z nią na języki. Bardzo jej się to podobało. Gdy wszyscy rozeszli się do pokojów, Dorianowa strzelba została odbezpieczona w przełyku Anity. Jakoś nie miała oporów przed zakosztowaniem gorącego puddingu. Dorian udekorował jej włosy swoim wartościowym nasieniem.
Ostatniego dnia wycieczki poszła na całość i zgodziła się na gangbang z Trystanem i Aurielem. Oba chady boleśnie świdrowały jej dziurki swoimi buzdyganami. Darła się wniebogłosy z rozkoszy. Nie licz, że Ci o tym powie bo „przeszłość się nie liczy TeeHee intzelu”.
Nie myśl również przegrywie, że Ty też będziesz miał tak fajnie! Dla beta-bankomatu jest wersja 1 raz na miesiąc pod kołdrą.

Goldsztein_testo
23 dni temu
Reply to 

ta ryjmy dzieciakom łeb jeszcze bardziej …

Solarium i Bielszy
23 dni temu

***** mate, brawo prokuratura jazda z bananem.

Patryk
21 dni temu

Niech karają tych co spowodują zagrożenie a nie tych co je „mogą” stwarzać, sądzenie innych wg ich widzi mi się, czy Mata spowodował wypadek? Wsiadl za kółko? Był agresywny dla osób trzecich?
Bądzcię swiadomi co jak działa, nie jeden obywatel powyzej 30 roku zycia poświadczyłby ze przez ten konkretnie narkotyk miękki nie stwarza problemow tylko uspokaja, daje moment wyciszenia i pomyślisz 3 razy na dany temat. Wrzucić do jednego wora kazdy potrafi, ale rozpatrzyć indywidualnie kazdego juz jakos żaden sędzia się nie pofatyguje… Duża część przepisów powinna zostać zmieniona, lub sędziów którzy patrzą na kazdego czlowieka oczami czlowieka a nie młotkiem władzy.. Brakuje zmian w naszym kraju, brakuje młodych wykształconych ludzi, przez przestarzały i wymuszający naukę system kazdy patrzy na pieniądz bo tylko tego w duzej mierze brakuje, nasze minimum w kwestii dobrobytu zycia jest zbyt nisko by zająć się samorozwojem wraz z rozwojem naszego kraju..

Korek
23 dni temu

No normalne, że prokurator złożył zażalenie, bo gdyby to nie była kukiełka, lewackich bogoli tylko normalny młody chłopak to już była by blacha, bez skrupułów, odsiadka i koniec. Dobrze by było gdyby pis go teraz zniszczył i wsadził do pudła, już widzę te 10 latki przer sądem krzyczące Free mata robiąc dramę na całym fejsie i trzepiąc pianę jakby zabito papieża. Przecież to byłby idealna okazja dla pisu na zrobienie zasłony dymnej dla swoich ustaw pod stołem jak np. W przypadku czarnych protestów.

zxcvbnmji
22 dni temu
Reply to  Korek

Jakich lewackich? Jego stary i cała ta kasta prawniczo-sdziowska to przecież fanatyczni liberałowie, lub neoliberałowie. Czyli prawica. To klimat hardcore PO i TVN, czyli prawicowe libki.

LirycznyRozpîerdol
22 dni temu
Reply to  zxcvbnmji

Co ty piehdolisz leszczu

Spaliłem blanta myślę włodi co ty
22 dni temu
Reply to  Korek

I co to za ustawy przeszły pod tym stołem?

Cierpienia młodego incela
22 dni temu

Psycholewaczki i psychofeministki wpierają inceli. Działalność Patrycji Wieczorkiewicz i Aleksandry Herzyk pokazuje, jak to środowisko jest chore. hatetepees ://krytykapolityczna.pl/nauka/psychologia/cierpienia-mlodego-incela-wieczorkiewicz-herzyk/

Profesoor Traaapu W Tesli Daje Twojej Mamie w Papu
23 dni temu

Ó Ó

– –
– Ł – Ł Ó
– – ŁĘ
– –
– –
– –
– –

Goldsztein_testo
23 dni temu

Antoniego Józefa Madalińskiego 42dziwne bo pod tym adresem redakcji jest tez biznes internetowy analLove zarejestrowany hmm

ILON
23 dni temu

Bananowe dziecię i ćpunek. I tak lepszy od każdego incela.

Glamrap AI
23 dni temu

Raper Mata, zażył trochę trawy,
Stał przed lustrem, zaczynał się wkręcać,
Że prezydentem Trzaskowskim jest w rzeczywistości,
Myśląc, że to już zupełnie normalne jest.

Ale gdy już się w nim ta myśl wkręciła,
Mata zadowolił się swoją dłonią,
Pod kocem się schował, i zasnął w środku dnia,
Pewien, że to był najlepszy pomysł.

Lecz gdy się obudził, już nie był prezydentem,
Tylko zwykłym raperem, który wziął trochę trawy,
Teraz żałował, że zbyt mocno przesadził,
Bo teraz zaspany był, i nic nie dawał rady.

Cóż, czasem trzeba uważać, co się bierze,
Bo później konsekwencje mogą być ciężkie,
Lepiej mieć umiar, niż przesadzać z używkami,
Bo wtedy, życie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze.

Eldoka na fazie
23 dni temu

Nie odpuszczą bo by musieli odpuścić pod naciskiem presji społecznej. A tak to mogą wsadzać młodych (zdolnych do buntu) polaków. Jednakże polin upadnie !

DON
23 dni temu

Don KASJO Król! Auuuu!

Boss
23 dni temu
Reply to  DON

Król kibli

Eldoka na zamku Drakuli
23 dni temu
Reply to  DON

Rumunów chyba

TheNitroSiusiak (dawniej Królik Roger)
22 dni temu
Reply to  DON

Don kasjo CH.UJ! Auuu!

Profesooor Traaapu Rozjeżdża ZDŪPYDOMORDYZAURA cwe
23 dni temu

Warszawa dla młodego faceta:
Drogie mieszkania; korki; wysokie koszty życia; szansa osiągnięcia sukcesu, która tak naprawdę jest mikroskopijna; niekończący się wyścig szczurów, którego tak naprawdę nie da się wygrać (a raczej wygranymi są wyłącznie Ci, którzy nie biorą w nim udziału);
Warszawa dla młodej kobiety:
Raj; dużo klubów; dużo restauracji; dużo sklepów; blisko na samolot do ciepłych krajów; co chwilę nowy kolega z niemal dowolnego kraju na świecie do przytulania

Fan Edka
22 dni temu

To nie mieszkaj w Warszawie…

lkjhg
22 dni temu
Reply to  Fan Edka

W Sochaczewie też żadna go nie będzie chciała.

Zdυpydomordyzаur ciśnie bekę z profesora trapu
23 dni temu

Jeśli nie macie 2m wzrostu i 24cm khutasa, na którym można sie uwiesic jak na gałęzi to #p0lka nigdy was nie bedzie kochać.
Ona zawsze z utesknieniem będzie wspominać tego wzrostaka, który dawał jej niezapomniane orgazmy. Zdradzi was w mgnieniu oka(choćby w kiblu) z kimś kto chociaż z wygladu bedzie podobny do ogiera z przeszłości.

Popularne