Sprawdź nas też tutaj

News

Mata „Prawy do lewego” – klip o stołecznych plażach

Melanżowy numer zawodnika SBM Label.

Opublikowany

 

Mata / fot. osiemdziewiec

Pierwszy śmieszek SBM Label i zarazem najświeższy nabytek wytwórni – Mata, bo nim mowa – prezentuje aż dwa klipy do numerów „Schodki” i „Prawy do Lewego”. Pierwszy z nich poświęcony jest fragmentowi warszawskich bulwarów, zaś drugi stołeczne plaże. Dwa teledyski jednego dnia? Dwa kawałki o przeciwległych brzegach Wisły? Protest song + dowcip w jednym oraz pean na cześć nabrzeża? Dla stołecznego newcomera to nic trudnego, a tym bardziej dziwnego.

W klipie do utworu „Schodki” Mata składa hołd ulubionej miejscówce do spędzania czasu wolnego wraz z ziomkami i występuje w jej obronie. Ten nietypowy letniak stanowi esencję przygód, jakie spotykają wszystkich bywalców warszawskich bulwarów po zmroku lub o świcie. Zarówno tekst, jak i obraz do numeru jest pełen żartobliwych fragmentów, jednocześnie podszytych uszczypliwościami. Której rapowej grupie Michał oddaje honory? Z kim pije bruderszafta? Od kogo spodziewa się bęcków? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie pod tym łączem.

Z kolei teledysk do „Prawy Do Lewego” to opcja lo-fi, wychwalająca nieuregulowany brzeg Wisły. Melanżowy klimat kawałka jest przełamany spostrzeżeniami o wyjątkowym charakterze Warszawy – mało która stolica posiada dziką plażę w centrum miasta. W nieostrych kadrach o ziarnie rodem z VHS widać cienie imprezy oraz skyline miasta po zmroku. Słowem: pocztówka z wakacyjnej imprezy.

 
6 komentarzy

6
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Wujek_Zurek

Prawy do lewego i wypierdalaj juz kolego

MEXHANIK

mata jak sama nazwa wskazuje powinna lezec na podlodze. jprdl co za gej a smieliscie sie z Kuli albo Lecha Rocha

wkurwiony huj

ty jebana kurwo „smieliście”. polskiego sie naucz mechaniku jebany. spierdoliles mi ostatnio zawieszenie w polonezie

Kamehame-H

I kto to kurwa powiedział analfabeto jebany.
Zjebał ci zawieszenie w polonezie
Jakim kurwa polonezie jak ty jeździsz na rowerze starego…..

sada

kurde kto mu powiedział, że te jego przyśpieewki są spoko

Odb

SzMata „Sramy na lewo” – klip o stolcach na plaży

Popularne