Sprawdź nas też tutaj

News

Matek chciał mieć na płycie Białasa, ale nie ma. Dlaczego?

Szczeciński producent przymierza się do premiery albumu zapowiadanego od lat.

Opublikowany

 

Matek

12 października ukaże się oczekiwana od lat producencka płyta Matka, zatytułowana po prostu „Płyta Matka”. Na albumie usłyszymy zróżnicowane produkcje od newschoolu po oldschool z klasycznymi bębnami z lat 90-tych. Jednak charakterystyczny styl Matka sprawnie spaja krążek w sposób dobrze znany wszystkim jego słuchaczom.

Na krążku pojawi się wielu znamienitych gości, ale zabraknie na niej m.in. Białasa, którego Matek zaprosił na album. Dlaczego? – Białasa to kojarzę jeszcze z tych czasów, jak jeździł do Szwecji. Potrafił przyjechać do nas do Szczecina na jakiś czas – wspomina producent w audycji WuDoo 92fm na antenie Radia Szczecin. Białas był jednym z pierwszych, których Matek zaprosił na album. Raper jednak odmówił. – Nie mam żalu. Wiem, że jest bardzo zapracowany, bo to jest raperów, któremu nie można odmówić, że wykonuje tytaniczną robotę. Nie wiem czy mógłbym porównać go z kimś, kto się poświęca i tak dużo pracuje nad sobą. Nie widzę tutaj dla niego konkurencji – tłumaczy.

W projekcie „Płyta Matka” wzięli udział tacy goście jak: Bartas, Błaszczu, Bonson, Cira, Cywinsky, Delekta, Eripe, Flint, Flojd, Gierba, Głowa PMM, Hukos, Hyziu, KPSN, Łuszy, Major SPZ, Maxim, Mroku, Penx, Planet ANM, PIH i Meksyk (Co Zrobisz Jak Nic Nie Zrobisz), Rover, Smoku, Sobota, TMK aka Piekielny, Tymi Tyms, VNM, Wężu PMM, Zelo, Zygson, skład Troya.

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Marynarz

Bialasa nie bedzie, bo robota na polu sama sie nie zrobi

Maro

Jednego stękającego łaka mniej, świetnie! 🙂

Tadzia

Widac ze zaprosil na projekt samych wackow i noname’ow

Odb

ty kurwo czekaj na bosske i lecicie pod jubilat spotkac sie z oskarem

LANEK

EWIDENTNIE KURWA BIALAS CIĘ OLAŁ ON PIERDOLI NAGRYWAĆ Z JAKIMIŚ MATKIEM NA BITACH ROBIONYCH Z LOOPOW. TAKI Z CIEBIE PRODUCENT MA CIĘ NIE BYĆ JAK WRÓCĘ!

Ja pierdolę

Najlepszy z tej płyty jest tytuł. A gości (z wyjątkiem może 3-4 raperów) to on kurwa dobrał z 4 ligi.

CliffordJohon

Łooooo po kule po same kule

PACJENT
kikiki
cydży

białas jezdzil do szwecji po części do kombajna bo w miejscowym gs-ie nie było, i kim do chuja jest ten nołnejm

Popularne