Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Matek x Planet ANM – „Player Unknown”

„Płyta Matka” jest już w sklepach.

Opublikowany

 

Kolejny singiel z producenckiej „Płyty Matka”, gdzie zwrotkę dograł Planet ANM.

Na wydawnictwo „Płyta Matka” w wersji specjalnej składają się dwie płyty z udziałem gości, jedna płyta z instrumentalami oraz dodatkowy krążek z remixami znanych utworów, między innymi Białasa, Bonsona, Kaz Bałagane czy Soboty. Edycja ta zawiera dodatkowo autograf Matka.

Na płycie usłyszymy zróżnicowane produkcje od newschool’u po oldschool z klasycznymi bębnami z lat 90-tych. Jednak charakterystyczny styl Matka sprawnie spaja krążek w sposób dobrze znany wszystkim jego słuchaczom.

Zamów album: Matek – „Płyta Matka”

W projekcie pojawili się goście tacy jak: Bartas, Błaszczu, Bonson, Cira, Cywinsky, Delekta, Eripe, Flint, Flojd, Gierba, Głowa PMM, Hukos, Hyziu, KPSN, Łuszy, Major SPZ, Maxim, Mroku, Penx, Planet ANM, PIH i Meksyk (Co Zrobisz Jak Nic Nie Zrobisz), Rover, Smoku, Sobota, TMK aka Piekielny, Tymi Tyms, VNM, Wężu PMM, Zelo, Zygson, skład TROYA.

W projekcie znalazł się też utwór zmarłego już Orzeu’a. Mix/Master albumu wyszedł spod ręki DJ Flip’a, którego skrecze również usłyszymy w projekcie. Gościnnie w dwóch numerach pojawił się dodatkowo Dj Twister.

Album ukazał się 12 października 2018 roku nakładem wytwórni StoproRap.

 
3 komentarze

3
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
cydży

Matka bierz te swoją dziewczyne kurwe planete i widzimy sie pod jubilatem.

sasadasd
KazynKrejg

W sumie to nawet ujdzie – nie mam zastrzeżeń https://nrbsfolio.wordpress.com/

Popularne