Sprawdź nas też tutaj

News

Mateusz Jędrzejewicz: „Współpracę z Solarem i Białasem podjąłem ze względów ambicjonalnych”

Do SBM mają dołączyć raperzy, których się nie spodziewamy.

Opublikowany

 

Lanek, Mateusz Jędrzejewicz i Białas / fot. Johnny H. Rogowitz

Przez kilka lat współpracował ze Step Records, a przez blisko dwa był dyrektorem wykonawczym opolskiej wytwórni. Ma też własną agencję „MJ Promotion”, a od 2016 roku jest związany z marką SBM (dawniej SB Maffija), której jest współwłaścicielem. Mateusz Jędrzejewicz, bo o nim mowa opowiedział w najnowszym wywiadzie o swojej pracy i planach na przyszłość

„Chciałem zmierzyć się z wprowadzaniem nowych twarzy na scenę rapową”

Od 2011 do 2016 roku Mateusz był związany z opolskim labelem. – Praca w Step Records, prócz szeregu doświadczeń, dała mi dwie diamentowe płyty, jedną potrójnie platynową, dwie podwójne platyny oraz kilkanaście złotych i platynowych wyróżnień – mówi w rozmowie z Noizz. Od strony promocyjnej pracował m.in nad projektami Gangu Albanii i Włodiego. – Nie chcę zabrzmieć próżnie, ale w latach 2014-2016 dość mocno zdominowaliśmy inne niezależne wytwórnie, funkcjonując poza środowiskiem medialnym, które znajduje się w Warszawie. Poświęciłem ponad sześć lat życia dla tej organizacji i w pewnym momencie poczułem, że potrzebuję zmiany – dodaje.

Współpraca z Solarem i Białasem

W 2016 roku Jędrzejewicz związał się z SBM Label. Jak wyjaśnia współpracę z Solarem i Białasem podjął ze względów ambicjonalnych. – Chciałem zmierzyć się po raz kolejny z próbą rozwoju wytwórni, udowadniając przede wszystkim sobie, że potrafię zarządzać tego typu przedsiębiorstwem, a sukces Step Records, którego byłem współautorem, nie był dziełem przypadku. Zasilając szeregi SBM, otrzymałem od swoich wspólników możliwość zarządzania marką, która miała już dość ugruntowaną pozycję na rynku i sporą rozpoznawalność – tłumaczy.

Bardzo przekonywała mnie wizja firmy oraz jej wyrazisty wizerunek. Chciałem zmierzyć się z wprowadzaniem nowych twarzy na scenę rapową. Prywatnie byłem (i nadal jestem) fanem twórczości Solara i Białasa oraz drogi, którą przebyli do miejsca, w którym znajdują się obecnie. Moimi pierwszymi zadaniami były budowa zaplecza biznesowego oraz prowadzenie projektów: muzycznych i odzieżowych – dodaje.

Plany na przyszłość

Współwłaściciel SBM stawia przede wszystkim na rozwój marki i jej submarek. – Plany mamy ambitne – w najbliższych miesiącach chcemy poszerzyć naszą ofertę wydawniczą o artystów, których nikt się po nas nie spodziewa – zapewnia.

Przypomnijmy, że tuż przed końcem roku marka SBM przeszła rebranding.

 
24 komentarze

24
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Qtas

artystów, których się nie spodziewamy? będziecie wydawać gwiazdy disco polo? aj sory, już takich macie w lejbelu

Potwierdzone info

W końcu ujawnią, że pod nazwą SBM kryje się gejowska branża pornograficzna, która teraz będzie mogła hulać bez przypału, bo raperki już się nie muszą kryć ze swoją homoseksualnością.

cydży

Sado Bondage Maso

Odb

Mateusz Solar i Białas Jędrzejewicz współpracę ze względów podjąłem z ambicjonalnych

Wasz ziom

Huj mu w dupe za promocję tych zjebòw. Kolejny karierowicz

Bitraxx

Bystrzyca pozdrawia

Tum Tum Tum

Bystrzyca Kłódzka ? Ta wiocha na której mieszka Erdziu EDK ?

Kapelan

Jprdl te ich newsy = lizanie siebie po jajach. Typ ma ego większe niż ta cała sb mafia jest warta. Wstyd mi jak czytam newsy które sami o sobie piszą.Rażą wręcz swoją sztucznością. zajmijcie się lepiej muzyką bo z tą chujnią która teraz prezentujecie słuchaczom szybko się to skonczy jak w przypadku step record. Ambicje? Uciekłeś z tonącego okrętu tam gdzie było ci na ten moment najlepiej

Dix
TERMIKYT

TYLKO LSO CMAZ TDW !!!!!! RESZTA TO PROCH I PYŁ I KOCMOŁUCHY W GUCI SRUCI Z PUDREM NA RYJU
P O C O T U J E S T E Ś !!!!!!?????????????

00:12 i 17

Opublikowany 5 godzin temu Przez Maxymilian Hozer

00:26

KPR Sunob

O kurwunia SBM=SolarBiałasMateusz ja pierdole MÓWCIE O TYM LUDZIOM

Rombert Lewandowski

Mateusz wajche przełóż

ProfesorNauk aka Lil Pee

A cydży nie przełoży ale skoro tak to dzisiaj lodzik

cydży

Mateusz podjął wspólprace z Rolnikiem i Solarą ze wzgledów analnych

cydży

Jesli Profesor to Lil Pee to przelaze ci wajche z dupy do ust

Bostonceltic

Glam rap wy kurwy przestance usuwac moje wszystkie komentarze, boicie sie czytac co o was mysle??

Odsap asap

Najbardziej pedalska wytwórnia w Polsce, zamiast tej parasolki powinna być motyka bo balas (marynareczka w idealnym kolorze) i ulanek to od pluga oderwane chamy. A ten cały menago mateusz (kurwa nie cierpię tego imienia mimo że nawet mało kogo znam o takim imieniu, dla mnie na równi z januszem) z piczowąsem to widać że to też jakiś bity frajer z roli, jebac was kurwy, za chwilę pospierdalają te kurwy bedoesy z wytwórni i się skończy babci sranie i balasek znów zamieni airmaxy na gumofilce.

Odsap asap

Jebany cwel sobie przypisuje platynowe płyty, jakby to jego zasługą była że brx i popek połączyli siły i takie teksty pisali a nie inne. No kurwa jebany sieje propagandę jak komuchy w prlu, no ale on może sobie na to pozwolic bo słuchacze tej wytwórni to dzieci do 13roku życia więc nimi łatwo manipulowac, jebac was kurwy

ProfesorNauk

Zamknij cieciu ryja. Obudził się kurwa..

TYGA BONZO

Menago flex to walenie bedoesa w kex.

Dajcie chłopakowi zarobic a nie dalej na zasiłku u matki. Miał se range kupować a narazie nawet prawka nie może zrobić (lub kupić na Ukrainie )

whsp

co to za podróba dango flexa?

ProfesorNauk

Znowu pierwszy kurwa! I powiedz ktoś że nie władam tu sekcją komentarzy! Zawsze na czasie! Zawsze czujny! Najlepszy! Cudowny! Wspaniały!! ProfesorNauk! Należy mi się szacunek ale żeby go dać musielibyście go posiadać spermiarze(z drobnymi wyjątkami). GLAMRAP TO JA! HA!

cydży

morda koniu

Popularne