Sprawdź nas też tutaj

News

MaxFloRec zapowiada premiery na 2019: Pokahontaz, Vixen, K2 i inni

Reprezentanci labelu szykują nowe płyty.

Opublikowany

 

Logo MaxFloRec

W 1. tygodniu nowego roku MaxFloRec ogłosiło listę artystów, których krążki w najbliższych miesiącach ujrzą światło dzienne. Na ten rok premiery swoich albumów zapowiedziała większość reprezentantów labelu! Dziś, 10.01, poznaliśmy datę pierwszego z wydawnictw, które ukaże się w 2019 r. pod szyldem MaxFloRec. W MaxFloSklepie właśnie ruszył pre-order płyty Arczisty

Pod tym adresem zamawiać już można w przedsprzedaży album „Coś dla nikogo”, czyli 2. w przeciągu kilku miesięcy płytę Arczisty. Artysta oficjalnie dołączył do MaxFloRec w październiku ub. roku. W mikołajki natomiast ukazało się debiutanckie wydawnictwo młodego rapera pt. „Nic dla każdego”. Wtedy też dowiedzieliśmy się, że debiutancki projekt będzie dwuetapowy i jego kontynuacja spodziewana jest na początku 2019 r.

„Nic dla każdego” i „Coś dla nikogo” to odrębne, a jednocześnie dopełniające się krążki. Koncepcja podziału materiału na 2 części przedstawia dwoistość mojej artystycznej osobowości – tłumaczy Arczista. Ci, którzy zdecydują się na zakup płyty „Coś dla nikogo” w pre-orderze mogą liczyć na bonusy w postaci niższej ceny, pakietu wlep oraz rabatu na 1. wydawnictwo. Gratką dla kolekcjonerów z pewnością będzie fakt, że okładki obu płyt zostały stworzone w ten sposób, by je połączyć.

Równolegle ze startem pre-orderu na MaxFloRecTV trafił utwór „Odnaleźć tę moc”. Singiel dostępny też już we wszystkich serwisach z muzyką cyfrową. Podobnie jak przy numerach z poprzedniej płyty Arczista w całości zajął się jego produkcją. To już 2., po „Bez bilbordów”, ujawniona pozycja z albumu „Coś dla nikogo”. Premiera krążka planowana jest na koniec marca.

Oprócz krążka Arczisty w tym roku szykuje się sporo nowości wydanych pod flagą MaxFloRec. Wśród artystów, którzy zapowiedzieli premierę płyty są: Bob One & Bas Tajpan, Młody, K2, Pokahontaz, Vixen, Kleszcz & DiNO.

 
2 komentarze
2 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
kleszcz
2 lat temu

Dzięki za ostrzeżenie.

Pejson
2 lat temu

Same łaki w tym lejbelu

Popularne