Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Mazik ft. Kobik „Oaza”: bezkompromisowy singiel

Raperzy promują płytę „Hahmènt”.

Opublikowany

 

Pierwszy singiel z nadchodzącego albumu „Hahmènt”, którym w III kwartale 2021 roku zadebiutuje raper Mazik. Oaza, na której gościnnie pojawił się Kobik to bezkompromisowy, nowoczesny hip-hop z emocjonalnym sznytem. – To muzyka którą się kocha lub nienawidzi. – mówi Mazik.

Na albumie Mazika pojawi się wielu mainstreamowych gości. Klip stworzony przez SoulGang Productions i wyreżyserowany przez Kamila Stanka.

11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Info
11 miesięcy temu

Mega łak

Medium Pun
11 miesięcy temu

Czy gwałt dokonany na Kobiku jest prawdą czy to hejterski kit?

Kobik
11 miesięcy temu
Reply to  Medium Pun

niewiele pamietam jedynie ze pierscien rano ostro piekl

Czajnik zbr
11 miesięcy temu

Ale łobuzy

Odb
11 miesięcy temu

Zmazik ft. Konik „Prozak 2.0”: bezkompromisowy gwałt

Moniczka
11 miesięcy temu

Kurwa co oni tak promują agresję. Idzie lato, a te kurwa pizdy to poważne jakby się potop szwedzki miał powtórzyć. Na chuj ta kominiarka?

Kiedyś miałem wątpliwości, dziś już nie mam. Ta muzyka to kurwa disco polo i tyle. Ten nowy kawałek palucha to samo.
Tylko, że w disco polo się cieszą i nie udają ze nie są zjebami. A w hip hopie obecnym się udaje sztywniutkich. Po chuj? Klaps i kurwa ryk kobika

John "Piedolc" Elvis
11 miesięcy temu

Co za totalne gowno, nie sluchalem po co ryzykowac?

Profesoooooooooor Trapppppppppppuuuuuuuuuuuuuuuuuu
11 miesięcy temu

Jeszcze 2 godziny spawania i wracam na kwadrat. Dzisiaj zjadłem paprykarza na przerwie ale pieczywa nie miałem żadnego to tak widelcem z puszki jutro chyba dżem ze świni także na bogato. A wy jak tam paczki dostarczone?

Prop&Testo
11 miesięcy temu

Nie ma jak to po 8 godzinach pracy na kogoś, wyjść i udawać sztywnego gita biznesmena xD ale że im kurwa nie wstyd, przecież ludzie, którzy ich znają od lat na pewno mają wyrobione o nich zdanie że to cioty… I teraz sobie wyobraźcie, ojciec kobika sobie siedzi pamieta wszyscy czasy jak go obszczywali w szkole, jak płakał mu w rękaw, jak jako nastolatek dostawał po pizdzie i mieszali go z błotem, jak jest wigilia to boi się nawet rybie głowę obciąć a jak trzeba było porąbać drzewno to rąbał ojciec bo się bał że syn sobie łapy poucina. Nigdy nie przyprowadził do domu żadnej kobiety i rodzice musieli mu pomagać całe życie ze sprawami typu kupić bilet na autobus. No i Tera tak stary sobie patrzy jak zgrywa gangusa i ulicznego biznesmena… I co ten stary sobie myśli o swoim marnotrawnym leszczu?

kneegga
11 miesięcy temu

Kobik, poprostu zamknij pizde na wieki

Trzy Korony
11 miesięcy temu

Pierdole was jak DJ buhhh
Pierdole was dzieciaki

Popularne