Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Meggie: „Jestem odkryciem roku”

Meggie i Trill Pem jako CEO swoich karier w nowym singlu.

Opublikowany

 

meggie

Pod koniec zeszłego roku Meggie zadebiutowała w barwach Def Jam Recordings Poland mocnym singlem „Siostro”, który był mocnym, wspierającym kobiety statementem. Dziś przyszła pora na drugi singiel z pierwszego projektu raperki.

Na trapowym „CEO” gościnnie udzielił się Trill Pem, autor takich hitów jak „Nicki” czy „Vanilla”. Raper powiązany jest z wytwórnią Fresh N Dope, która wraz z Def Jam Recordings Poland prowadzi Meggie na jej ścieżce kariery. CEO to singiel o tym, jak artyści biorą sprawy w swoje ręce, stając się szefami swoich żyć i karier, serwując słuchaczom sprawną braggę na bicie Poszwixxa.

Teledysk do utworu powstał w klimatycznym, starym klasztorze w miejscowości Lubiąż, a jego autorem jest Moher. Autorką sesji zdjęciowej promującej ten oraz nadchodzące single Meggie jest Puulover.Pierwszy w karierze album Meggie ukaże się już niedługo, a kolejne single na pewno przyniosą zaskakujące zwroty akcji.

 


23 komentarze
23 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Wyyebane jajca
1 miesiąc temu

Chyba dzlwką roku

Żydo
1 miesiąc temu
Reply to  Wyyebane jajca

Grubą dziwką roku według użytkowników portalu glamrap

Torchaławianka
1 miesiąc temu
Reply to  Wyyebane jajca

Jesteś guwnem roku

dddd
1 miesiąc temu

Boże jak się zapuściła. Znam ją, bo ona na śląsku się buja, i kiedyś to nawet była niezła dupka, a teraz spuchnięta, na twarzy, szyja jaka zalana. Czemu kobiety myślą, że zawsze będą dobrze wyglądać żlopiąc alkohol litrami, energetyki, żrąc byle co i jarając e-pety. To wszystko się odbija na wyglądzie, szczególnie w pewnym wieku….

Ja mam erekcję.
1 miesiąc temu
Reply to  dddd

Czemu? Bo jest z patologii. Patologia nie dba o siebie. Nie myśli w szerszej perspektywie.

Syn Starego Granieckiego
1 miesiąc temu
Reply to  dddd

To na bank wina tarczycy!

popalonepoolki
1 miesiąc temu
Reply to  dddd

a bebechy przepalone ile znam lasek z rakiem w wieku 30 lat… polkowanie jest śmiertelnie niebezpieczne

mgr Blokers
1 miesiąc temu
Reply to  dddd

Magiczna granica 25 lat, to się dopiero pięknie klaruje! Wiem po sobie jak wyglądały/ wyglądają rówieśniczki. Mężczyzną zacieśniają się włókna mięśniowe jeśli tylko mają je w stanie używalności, a kobietą ujędrnia się to co miało być gładkie, a zwisa to co miało być jędrne. Ale nie ma to jak pecik z plastiku i ketodieta z przerwami na coś słodkiego, no co może pójść nie tak xDDDDD

Jak te dekle się ubierają ....
1 miesiąc temu

Czemu ta dziewczyna ma płaszczyk o kroju jaki nosili w latach 90 wiocho-gangsterzy i złotówy spod dworca – tylko oni mieli je skórzane, a ona ma z jakiejś skaji czy dermy czy lateksu?

ODKRYCIE KROKU
1 miesiąc temu

Odkrycie kroku, to by było jedynie coś co może nas zainterere z twej strony.

TEZ TAK MACIE?
1 miesiąc temu

COOTAS MI SIE ZWIJA W HARMONIJKE I KURCZY TAK BARDZO ZE JAK JESTEM ZAROSNIETY TO WYGLADA JAKBYM MIAL CI PE… ALE TYLKO WTEDY KIEDY CZYTAM TAKIE ARTYKULY…

Rafalala
1 miesiąc temu
Reply to  TEZ TAK MACIE?

wiadomo

Ja mam erekcję.
1 miesiąc temu
Reply to  TEZ TAK MACIE?

I wtedy wjeżdża wielka murzynska knaga Don Mokebe i cie rócha w te męskie piździsko a my walimy konia na glam rapie grupowo jak w filmie „Rugbyści” w kółeczku.

Co to ma być z czym do ludzi
1 miesiąc temu
  1. Ma fatalną dykcję, nic nie rozumiem co duka 2. Wygląda jak tania ruska kórew z lat dwutysięcznych. 3. Żałośnie się rusza 4. Czemu ten dekiel z tyłu w dresie się wije i macha łapami?
EZP familia
1 miesiąc temu

Znana z przysiadu na kutandze xD

Kicha Stolcowa
1 miesiąc temu

Kolejna ulana knurzyca kwicząca na autotune. Asłuchalne gówno. Do budy suko.

Halal masarny
1 miesiąc temu

odkryj doopsko

Sowabezoka
1 miesiąc temu

Skromna

GdzieRap
1 miesiąc temu

Zero flow, zero tekstu, zero techniki. Na mikrofonie też zero a nie odkrycie.

Jestem cymbałem
1 miesiąc temu

Nie wiem kim jest ale bym jej zalał jape

Lot na dukaczym gniazdem
1 miesiąc temu

Ten Trill Pem to jest naprawde ostry dukacz

LEWICOWI BANDYCI I ZWYRODNIALCY
1 miesiąc temu

18 letni lider inowrocławskiej sekcji Antify zamordował ze szczególnym okrucieństwem 13 letnią dziewczynkę na skłocie. h t t p s://zyciestolicy.com.pl/inowroclaw-lewacki-morderca-z-antify-zadzgal-13letnia-nadie-internet-domaga-sie-sprawiedliwosci/

ANTIFA MORDERCY DZIECI
1 miesiąc temu

h t t ps://twitter.com/WTumanowicz/status/1583745049082593285?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1583745049082593285%7Ctwgr%5E3ff77a544a1140aec8564932697593708839dc69%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fzyciestolicy.com.pl%2Finowroclaw-lewacki-morderca-z-antify-zadzgal-13letnia-nadie-internet-domaga-sie-sprawiedliwosci%2F

Popularne