Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Na kanale Merghaniego pojawił się dzisiaj jego nowy utwór wraz z klipem „Nie chcę”. Za produkcję odpowiada Kubi Producent. – Nie chcę za dużo mówić zarówno o numerze jak i teledysku, po prostu oddajemy go Wasze ręce – czytamy pod klipem.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Za mało porobieni

W Stanach taki image i takie ruchy przechodzą, bo trwa tam kryzys opioidowy (więcej ofiar przedawkowań niż wypadków drogowych) i duża część społeczeństwa jest naćpana. W polskim naćpanym śladowo społeczeństwie to tęga błazenada małpowania porobionych ćwoków przez nieporobionych pozerów z youtuba.

kubi się w zeznaniach

jutuberze, w credistach mogłeś chociaż zamieścić skąd kubiący się w zeznaniach zajebał bit 🙂

dogman

„zgarniam całą pengeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehyehehyuh

nie, nie zgarniasz i wypierdalaj

Praworządny Skurwiel

My tu sobie siedzimy, pierdzimy, popijamy herbatkę – a taki Kaz Bałagane właśnie skończył wieczorny apel, dostał do żarcia jakąś mamałygę i szykuje dupsko na wieczorną analną inspekcję kolegów z pawilonu. Ciekawe co taki prutas bez wykształcenia będzie robił jak wyjdzie za 2-2,5 roku z tego więzienia (dłużej nie, no bo gówniaka z Dżasminką trzeba odchować) – jak on w CV nic nie ma, będzie pod obserwacją, wizyty u kuratora raz na tydzień – w dodatku będzie spalony na mieście bo nikt mu znowu nie zaufa. Ciuszki Gucci to Dżasminka już zaczęła wyprzedawać (znajoma prowadzi w Wawce sklep z ekskluzywną odzieżą używaną – Dżasminka wczoraj sprzedała torebkę LV) – ojj będzie bida, trzeba było nie walić z dychy.

Kaszysz

Jebana pedaliada

shawger

Zajebiste bede to puszczać do srania, kapsko ładnie strzela z dupy po takim gniocie

wychechłany makowiec z naczelnikiem

Brawo rysiek, dzięki tobie takie poczwary będą się rozpasać w najlepsze i rozpierdalać i tak już denną od lat scenkę od środka. Żebyś tylko za rok czy dwa nie zmienił frontu, gdy odczujesz na własnej skórze, że kasy coraz mniej i jutubery zabierają ci ten przysłowiowy chleb 🙂

Odb

Kubi Producent nie chce merghaniego

Popularne