Sprawdź nas też tutaj

News

Mes, Witek Michalak i Stasiak kończą konflikt w Alkopoligamii

Panowie wydali oświadczenie.

Opublikowany

 

fot. Anna Bystrowska

Pod koniec ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że między Ten Typ Mesem a Alkopoligamią doszło do konfliktu. Po blisko trzech miesiącach spór został zażegnany.

– Ten Typ Mes, Witek Michalak i Łukasz Stasiak informują, że podpisali porozumienie i zakończyli spór, który wyszedł na światło dzienne 24 grudnia 2022 roku. Nasza współpraca została zakończona, Ten Typ Mes uzyskał pełne prawa do swoich albumów wydanych w wydawnictwie Alkopoligamia.com i jest jedynym ich właścicielem. Strony zdecydowały się zachować w poufności szczegóły wypracowanego porozumienia oraz nie komentować sprawy publicznie. Dziękujemy wszystkim słuchaczom, a także współpracownikom i artystom Alkopoligamii za wspólne lata i liczymy, że w ich wspomnieniach o wytwórni pozostaną przede wszystkich dobra muzyka i klimat jaki udało nam się wokół niej stworzyć, jakościowa odzież i wszystko co budzi tylko i wyłącznie dobre emocje. Dziękujemy – takie oświadczenie pojawiło się na profilch społecznościowych Alkopoligamii i Mesa.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

 

News

Sentino i Olejnik zdissowani przez znanych streamerów

„Nie jesteś żadnym Sicario tylko pi*rdolonym alkoholikiem”.

Opublikowany

 

sentino

Sentino i Tomasz Olejnik doczekali się odpowiedzi na diss, który wypuścili na Nitrozyniaka. Streamer połączył siły z Paramaxilem fundując swoim oponentom 3-minutowy diss.

Po kilku dniach od premiery „Diss na Nitro” zbliża się do pół miliona wyświetleń na Youtube. Sentino i Olejnik doczekali się też w końcu odpowiedzi. Nitro połączył siły z innym streamerem Paramaxilem i odpowiedzieli oni kawałkiem „Sentino/Olejnik diss”.

– Nie jesteś żadnym Sicario tylko pi*rdolonym alkoholikiem – nawija Nitro. Co ciekawe, jego zwrotka brzmi tak, jakby została wygenerowana przy użyciu AI. Diss niesie się już w środowisku streamerów, udostępnił go u siebie m.in. Japczan.

Dodajmy, że w sobotni wieczór Paramaxil pokonał Olejnika na gali Prime 8.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Bedoes walczy o kobiecy rap w Polsce – zwyzywał hejterów na koncercie Bambi

Krzysztof Rutkowski polskiego rapu przemówił na koncercie Bambi.

Opublikowany

 

Przez

bedoes
fot. Zuza Krajewska

Obrońca uciśnionych – Bedoes pojawia się zawsze tam gdzie jest głośno i medialnie. Tym razem niespodziewanie zapowiedział piątkowy koncert Bambi w warszawskiej Progresji.

Kiedy tylko jest szansa, żeby wtrącić swoje trzy grosze i zostać zauważonym – Bedoes, podobnie jak detektyw Krzysztof Rutkowski zawsze jest na posterunku. Kocha swoich bliźnich, wtrąca się w popularne konflikty w roli mediatora, co już stało się tzw. „pastą”, puszcza oko do środowisk homoseksualnych, nagrywając spoty społeczne, stara się zaznaczyć swoją obecność tam, gdzie nikt go nawet nie wyczekuje i od dłuższego czasu da się zauważyć, że mówi po prostu to, co inni chcą usłyszeć.

Tym razem Bedi wcielił się w wielkiego obrońcę kobiecego rapu. Robi to dopiero wtedy, kiedy polskie raperki wypracowały sobie grunt pod karierę i potrafią robić wyświetlenia większe od niego. Wcześniej, kiedy były jeszcze w opozycji, trudno o podobny statement Borysa, jak ten poniżej:

– Przez lata ludzie pi*rdolili, że damski rap jest ch*jowy i jest taki i taki. Ta dziewczyna rapuje lepiej niż ci, którzy tak pi*rdolili i nie potrafią nawet jednego wersu nawinąć. Jesteście świadkami historii. Zróbcie hałas dla Bambi – wykrzyczał Bedoes, a tłum fanów Bambi pod sceną był wniebowzięty. W taki prosty sposób raper ogrzał się w blasku koleżanki po fachu, co w efekcie poszerzy jego własną bazę fanów i zwiększy zasięgi.

– Ludzie pi*rdolą, że to jest autotune. Jak jeden z drugim jak sobie włączy autotune, to jemu nie idzie jak jej. Jak ona nagrywała kawałki na boombapie, to gdzie byli ci, co tak pi*rdolili – dorzucił największy populista polskiej sceny rapowej – jak nazwał go kiedyś Filipek.

Wideo z wypowiedzią Bedoesa możecie zobaczyć poniżej, klikając strzałkę w prawo.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Wychudzony Kaczy Proceder opuścił więzienie

Raper został oskarżony o działalność w grupie przestępczej.

Opublikowany

 

Przez

kaczy proceder

Latem ubiegłego roku Kaczy Proceder został zatrzymany i oskarżony o działalność w grupie przestępczej, która obracała narkotykami wartymi 300 mln zł. Blisko rok po zatrzymaniu raper opuścił więzienie.

Kaczy na wolności

O wyjściu Kaczego na wolność dowiedzieliśmy się od Nizioła. Opublikował on wspólne zdjęcie z warszawskim raperem. Wygląda całkiem nieźle, ale w oczy rzuca się jego nowa sylwetka – jest mocno wychudzony w porównaniu z tym, jak wyglądał przed zatrzymaniem.

– Jest! #kaczyproceder #freedom #smukły – podpisał zdjęcie Nizioł.

Nie wiemy na razie, czy Kaczy wyszedł na wolność na stałe czy jest tylko na przepustce.

Raper zamieszany w obrót 5 tonami narkotyków

Latem 2023 roku CBŚP zatrzymało siedem osób do sprawy pod kryptonimem „Air Gandzia”. Wśród nich znalazł się Kaczy. Prokuratora przedstawiła mu zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej oraz przemytu i wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków. – Od 2018 r. członkowie grupy mogli przemycić do Polski, a następnie wprowadzić na rynek, 5 ton marihuany i haszyszu oraz pół tony kokainy o łącznej czarnorynkowej wartości około 300 mln zł – mówił wtedy prokurator Borchólski. Grupa przerzucała narkotyki awionetką kupioną na części na Ukrainie.

Jeden z ostatnich prawdziwych

Tuż po zatrzymaniu Kaczego, któremu groziło 15 lat odsiadki – na jego temat wypowiedział się Fazi z Nagłego Ataku Spawacza. – Po Chadzie jeden z ostatnich prawdziwych – napisał weteran sceny. Podobnego zdania byli też słuchacze, którzy nie szczędzili mu słów wsparcia.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Fabijański w Antihype. „Sarius uwierzył, że to ma sens” – wywiad

Sebastian dołączył do wytwórni Sariusa.

Opublikowany

 

Przez

sebastian fabijański

Fabijański przyznaje otwarcie, że zrobił sporo błędów wchodząc do rapowego środowiska. Mimo różnych deklaracji w przeszłości wraca na scenę i łączy siły z wytwórnią Sariusa.

– To, że moje rzeczy będą wychodzić na Antihype są wynikiem szalonego zbiegu okoliczności – mówi Sebastian w rozmowie z Oskarem Brzostowskim. Fabijański przytoczył podczas wywiadu m.in. swoją rozmowę z Sariusem i ma nadzieję, że ten się za to na niego nie obrazi.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Ryszard Leszner, ojciec Leha wydał oświadczenie na zarzuty Kierasa

Kieras twierdzi, ze ojciec nieżyjącego rapera to oszust.

Opublikowany

 

Kieras zarzucił ojcu śp. Leha, że ten jest notorycznym kłamcą i oszustem. Miał on także usunąć fanpage swojego syna. Ryszard Leszner przesłał do redakcji GlamRap.pl oficjalne oświadczenie.

Poniżej pełna treść oświadczenia ojca śp. Leha:

„Kieras szuka atencji. Płacze, że jak wstawi swoją twórczość na YT to ma 100 odsłonięć, a wszystko co z Lehem to po 300 000. Nawet kilka miesięcy temu wstawił post, że rzuca Internet, bo go nie doceniają i nie było go 6 miesięcy. Teraz powraca do Gdyni i w duecie z współpracownikiem Leha Wrotasem (wolał Żabsona) i zażądali fanpage Leha, żeby się promować. Napisał: „Masz czas do wieczora na przepisanie FP na mnie albo go stracisz”. Następnego dnia FP spadł. Na FP ukazywały się tylko materiały o Lehu. Spraw rodzinnych, relacji syn-żona nie ujawniam publicznie ze względu na poszanowanie tych, których nie ma z nami. Byłem tym złym policjantem w układzie wychowania syna. Wszyscy co znali sytuację nieobecności latami ojca w domu, który pracował na statkach po to, żeby zapewnić dobrobyt niepracującym i kochanym wiedzą, jak wyglądają sprawy wychowawcze i brak ojca w domu”.

Fanpage Leha jest na ten moment nieaktywny. Więcej o tym pisaliśmy tu: Kieras z mocnymi zarzutami do ojca nieżyjącego rapera


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Ryfa Ri: „Pierwszy tekst napisany na kartce to był diss na moją mamę”

Raperka wystąpiła w Podstęp Podcaście.

Opublikowany

 

Przez

ryfa ri

Ryfa Ri jest gościem 4 odcinka podcastu Podstęp Podcast Po Człowieku Wardze, Pryksonie i Masnym czas na pierwszą Kobietę.

W trakcie ponad godzinnej rozmowy Ryfa opowiada o tym jak zaczęła się jej przygoda z muzyką, skąd ksywa, a także o tym jak reagowała na muzykę prezentowaną w filharmonii. W trakcie rozmowy zdradziła również, że pierwszym tekstem jaki napisała był diss na mamę, która odpowiedziała artystce.

Czym jest Podstęp podcast?

Postęp Grupa połączyła siły z aktorką Ewa Serwą i odpalili nietypowy podcast. Wśród
pierwszych gości pojawiają się Maciej Dąbrowski „Programzdupy”, Masny i Prykson Fiks.

Dlaczego podcast jest nietypowy? Gość przychodząc do programu nie wie z kim rozmawia i na odwrót. Rozmowa odbywa się przez ścianę i dopiero w finałowej fazie rozmowy prowadząca z gościem podejmują decyzję czy chcą się poznać.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2024.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)

error: