Sprawdź nas też tutaj

News

Method Man i Redman wystąpią w drugiej części filmu „How High”

Raperzy znów się upalą… super ziołem.

Opublikowany

 

Po długich 17 latach oczekiwania w końcu mamy pewne informacje na temat kontynuacji filmu „How High”. Stacja MTV połączyła siły z wytwórnią Universal 1440 Entertainment, by nakręcić kontynuację kultowego filmu.


O drugiej części „Super zioła” mówi się od lat, ale dopiero teraz otrzymaliśmy konkretne informacje na temat powstania kolejnej części filmu. Za reżyserię mają odpowiadać Artie Johann oraz Shawn Ries, którzy reżyserowali kreskówkę „Family Guy”. Całość ma zostać nakręcona w Atlancie.

Mówi się, że w głównych rolach znów zobaczymy Method Mana i Redmana. Raperzy przynajmniej publicznie wyrażali chęć na wystąpienie w drugiej części filmu. Fabuła ma opowiadać o dwóch fanatykach zielska, którzy podróżując przez Atlantę w poszukiwaniu swojego zagubionego towaru, odkrywają rządowy spisek.Na razie nie znamy nawet przybliżonej daty premiery produkcji. Poniżej przypominamy pierwszą część „How High”.

 
6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
HRABIA ŚWIĘTOKRZYSKI
4 lat temu

Przyznam że nie oglądałem tego filmu….wolę te z Aylar Lie, Mia Khalifa, Natalia Starr,Donna Bell,Bonnie Rotten,Amarna Miller

Pitalador
4 lat temu

Podobno zagrać w filmie ma ten przećpany 40 letnią przydupas Gurala czyli Qlop czy tam Klop

Rupertmann
4 lat temu
Reply to  Pitalador

z niego zawsze beka

dfgdfg
4 lat temu

Jak mam w wklejac teraz kurwa molo obrazki https://i.wpimg.pl/623×628/e5.pudelek.pl/78d77f3981e0d212e09a5c2295299a73dfc89f86

??

I czemu do przepisania mam kod „zBukU4”

Tak
4 lat temu

I co stare 50-letnie pajace będą udawać studentów narkomanów? Bitch please…

Hlep
4 lat temu
Reply to  Tak

Naucz się czytać baranie, masz tam coś napisane o dwóch studentach zawszony cwelu?

Popularne