Sprawdź nas też tutaj

News

MGK na płycie Yelawolfa. Co na to Eminem?

Raper żegna się tym samym z wytwórnią Shady Records.

Opublikowany

 

Trzy tygodnie temu informowaliśmy o ataku Yelawolfa na kilku raperów. Oberwało się G-Eazy’emu i Post Malonowi. Zagraniczne media podawały też, że wers „Trunk Muzik 3, bruh, you gonna know how I feel about MGK” jest również pstryczkiem w nos Machine Gun Kelly’ego. Teraz okazało się jednak, że chodzi o obecność MGK na nowej płycie Yelawolfa.

Yealwolf ft. MGK – „Rowdy”

Wydawało się, że Yalwolf, jako podopieczny Eminema również nie darzy sympatią jego wrogów. Nic bardziej mylnego. Największy obecnie oponent Marshalla, czyli Machine Gun Kelly trafił na płytę Yela „Trunk Muzik III”. Raper pojawił się w numerze „Rowdy”.

Pstryczek w nos… Eminema?

Kiedy wszyscy myśleli, że Yelawolf atakuje Machine Gun Kelly’ego, ten sprytnie dał solidny pstryczek w nos.. Eminemowi. „Trunk Muzik III” to ostatnia płyta Yelawolfa w Shady Records. Żegna się on z wytwórnią Marshalla zapraszając na featuring jego największego wroga. To dość zaskakujące.

Płyta „Trunk Muzik III” ukazała się 29 marca. Gościnnie na krążku pojawili się również: Rittz, DJ Paul, Caskey, Doobie, Shawty Fatt, Big Henri, MopTop, Cook Up Boss i DJ Klever.

 
18 komentarzy

18
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Rap szkodzi

Zdjęcie tych upapranych tuszem nałogowcòw pokazuje wyraźnie, że rap po prostu szkodzi. Gdy karierki pękną może być vieniowanie po śmietnikach

VIENIO

ZE ŚMIETNIKA MOŻNA PRZECIEŻ WYCIĄGNĄĆ WIĘCEJ NIŻ ONI ZARABIAJĄ. JA NP. GUSTUJE W TOFU ZE ŚMIETNIKA POD AUCHANEM, TO ŻE JEST PRZETERMINOWANY MI NIE PRZESZKADZA, BO KTO BY POZNAŁ RÓŻNICĘ. WIADOMO TOFU JEST JAK PENIS OJCA, CZYM STARSZE TYM LEPSZE. PODOBNIE JEST Z WINEM, ACZKOLWIEK NIGDZIE NIE MOGĘ GO ZNALEŹĆ BO MA ZA DŁUGĄ DATĘ WAŻNOŚCI.

cydży

to zamiast tofu nawpierdalaj się torfu śmetniskowcu

Zulugula nowy szef tej strony synu

cydży kurwo niemyta a ty co się prujesz ? Idź lepiej wlizać spocone jajca twojego ojca menela. Przypomnę ci jebana ruro, że pojękiwania umazanych tuszem gejów śmiesz nazywać postępem w rapie. Wydaje ci się, że twoje wysrywy są opiniotwórcze, ale naturalnie nie mają one żadnego znaczenia. Na tym forum pełnisz zaledwie rolę kurwy do bicia, której każdy może nawrzucać kiedy tylko chce. Koniec audiencji jebana kurwo ! Wypierdalaj i żebym cię tu więcej nie widział zakilona dziwko.

Lujawka ogluszawka

Vieniowanie hahah

Pan Panowiek

Aaaaaa ganszatna ka katakamba łoremap kid łoremap kid czeke liroj napierdala dziś ponownie na scenie

Jaxon.

Artykuł osiągnął apogeum chujostwa.
Straciłem dwie minuty przez ten zjebany wpis.
Chodzi o nagłówek „Co na to Eminem?” Kurwa jak już autorze wieśniaku nieuku wstawiasz taki wpis to potem odnieś się w artykule do tego ty kurwo jebana .

Rapowa szopka

Elosza mordki, w kwestii kilku wyjasnien na temat postawiony przez Pana redaktora, do ktorego wgl sie nie odniosl to Yela utrzymal feat mgk na plycie ale na jednym z kawalkow rapuje ze utrzymuje przyjazn z Eminemem, a ten moze ma troche wiecej w glowie i to ze ma osobisyy konflikt to nie przelewa go na swoja wytwornie. Piss yo mordki

Sobota

Tak to się robi

Sobota

XD
>Sugerowanie że wydawca o tym nie wiedział i nie jest to ruch dla atencji

cydży

Amerykanie cwane lisy a najlepsze ich penisy

Odb

Yelawolf na Eminemie, MGK na płycie co to na

BELMONDZIAK

Yelawolf i MGK na dozywotnim propsie

czaarodziej

eminem od zawsze był chujowy! Yela to kozak, a MGK daje radę!

Nad

I powiedz, że nie jarałeś się Eminemem 15 lat temu?

nande

być może się jeszcze wtedy nie urodził.. 😉

Buuz

15 lat temu był dopiero w planach hahaha

Greg

Pietnascie lat temu nie bylo go na swiecie

Popularne