Sprawdź nas też tutaj

News

Michał Szczygieł w cyklu tworzonym przez Def Jam

Finalista programu „The Voice of Poland” wystąpił w cyklu Bez Bitu.

Opublikowany

 

Michał Szczygieł zaprezentował medley swoich ostatnich flagowych hitów – „Noga na gaz” oraz „Spontan” w akustycznej wersji BEZ BITU.

Oba single promują debiutancki album Michała Szczygła, „Tak jak chcę”, który ukazał się w czerwcu 2021 roku.

– Fajna akcja, fajni ludzie, nic tylko śpiewać! Uważam, że wyszło ekstra, a skoro najbardziej krytyczna wobec mnie osoba tak mówi, to musi być dobrze. – komentuje piosenkarz.

BEZ BITU to cykl sesji live, zrealizowanych w studio Def Jam Recordings Poland, w których artyści prezentują swoje utwory w minimalistycznej aranżacji. Charakterystyczny, podzielony ekran, oldschoolowe tła fotograficzne, czysty przekaz oraz charyzma artysty w towarzystwie uznanego instrumentalisty – to stałe elementy cyklu. W poprzednich odcinkach BEZ BITU gościli m.in. Vito Bambino, Sobel i Włodi.

 
7 komentarzy
7 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Profesoor Trapu
3 dni temu

P0laczki są grubi, leniwi, wkurwiający. Zainteresowania? Sport. Czyli piłka nożna, czyli oglądanie jak nasza reprezentacja albo któryś z klubów raz na jakiś czas, wypadkową cudu, przypadku i statystyki niedostaje wpierdolu, co jest dla nich najszczęśliwszą rzeczą, jaką mogą sobie w ich obrzydliwie prostych łbach wyobrazić. Motoryzacja. Czyli albo rozmowy o autach, na które nigdy nie będzie ich stać, albo o tym, że kupili coś z klasy wyżej niż powinni i teraz wpierdalają co drugą wypłatę w paliwo i naprawy, albo że mają złoma, którego naprawiają taśmą klejącą i zamiennikami z aliekspres w każdy weekend, bo bez tego nie wyjadą nim spod domu.
Jednak to tylko wierzchołek góry lodowej. Mycie rąk po skorzystaniu z toalety? Nie, bo on ma chuja czystego, to po co myć. Mycie zębów? Tak, ale tylko przed wizytą u dentysty, bo może dzięki temu w magiczny sposób uleczy jedną czy dwie dziury, i będzie mniej do roboty. Tłuści, leniwi, z worami pod oczami, żółtymi, krzywymi zębami, capiący mieszaniną

Profesoor Trapu
3 dni temu

 capiący mieszaniną niemytego ciała, tanich fajek i jeszcze tańszego piwska.

Hujuju
2 dni temu

A ty jesteś jak Hada,uwielbiasz kiedy litrami uwlewa ci się do głowy z muzynskiej dupy czekolada.

spaceghostpurrp
3 dni temu

kiedys w def jam wydawali ghostface killah, method man, redman, a teraz young pedaly, frosti rege co ruha kolege i same fejusy

sram robiąc salto w tył
3 dni temu

Kiedyś to było, nie co to teraz

PejaTVN
3 dni temu

Michał Szczygieł to zapewne bliski kuzyn Michała Szpaka czyli jakiś tranzol.

Dollo Popierdollo
3 dni temu

Michał Szczygieł w wannie z Rafalalą.
„Mój odbyt czeka na porządne przeruchanie”

Popularne