Sprawdź nas też tutaj

News

Michał Wiśniewski mówi, co sądzi o Patoreakcji” Maty”

Lider Ich Troje wypowiedział się również na temat Quebonafide.

Opublikowany

 

Przez dzieciaki odkrywam muzę, o której nie miałem zielonego pojęcia. – tak m.in. o polskim rapie mówi Michał Wiśniewski, lider Ich Troje, który w ubiegłym roku wybrał się do Kijowa z Kukonem i Quebonafide, żeby nagrać teledysk do kawałka „Pije wódę i słucham Ich Troje”. Muzyk był wczoraj gościem Kanału Sportowego w cyklu „Hejt Park”. Oto jak w rozmowie z Mateuszem Borkiem wypowiedział się m.in. na temat szefa QueQuality i jak ocenił „Patoreakcję” Maty.

Wiśniewski o Patoreakcji

Mimo, że znam i bardzo szanuję Matę, ale to, co teraz napisał jest tak strasznie poważne, że nie może być w tym żadnej głębszej analizy. Oprócz tego, co czuję w danym miejscu, w danym czasie. Fajnie, że tak jest, bo ma do tego prawo – każdy krzyczy jak potrafi o tym, co go boli. My to też zrobiliśmy nieraz. – mówi muzyk.

O Quebonafide

Wsłuchałem się w Quebo i absolutnie mogę powiedzieć, że zrobiło to na mnie olbrzymie wrażenie. To być może nie są przeboje, których będziemy słuchać za 40 lat, typu „Na jednej z dzikich plaż”, ale chyba nie oto chodzi. – dodaje.

 
7 komentarzy
7 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Mordziaty Wojtyła Do Papy i Od Tyła
3 miesięcy temu

Wiem od wspólnego znajomego, że TPS faktycznie może nie trafił do wora, bo to tylko taki zwrot, ale że został zgwałcony w celi przez jakichś dwóch zwyrodnialców, opowiadał o tym jego kolega z dzielnicy tzw. Zielonka (popytajcie sami), kilka lat leczył się psychiatrycznie po tym, no a potem jakoś stanął na nogi i rapował dalej, ale w kuluarach każdy o tym doskonale wie, nikt go też o to nie pyta, bo to drażliwy temat jak można się domyśleć, ale z perspektywy ZK został więziennym cwelem i raczej jego ponowna wizyka w ZK nie będzie dla niego przyjemna… Nie piszę tego złośliwie czy coś, tak po prostu wyszło, a TPS miał pecha, że trafił na silniejszych i nic nie mógł zrobić, sami sobie zadajcie pytanie czy jakby was dwóch zwyroli dorwało czy byście sie obronili, wątpię. Jeden może tak, ale dwóch to już kiepska sprawa. Nie śmieję się z tego, bo nie ma się z czego śmiać, dobry chłopaczyna miał pecha po prostu i tyle. A za co siedział? Za drobne kradzieże i rozbój. Pozdro dla kumatych.
Zapytajcie o Zielonkę (Tomek Z.) to jego kolega, ja nic nie muszę udowadniać, TPS miał po prostu pecha i źle trafił, ale sam też na ten los zasłużył swoim postępowaniem, że tam się w ogóle znalazł. Raczej pozdrowień do więzienia nie będzie słał w swoich klipach.

Odb
3 miesięcy temu

Michał Czerwśniewski mówi, co sądzi o Patoerekcji” szMaty”

D.U.P.A
3 miesięcy temu
Reply to  Odb

Chuj ci w dupę i na imię

pryma sort
3 miesięcy temu

Przelejsz wyśniewskemy 5zł to Cię pochwali, powie miłe słowo i dodatkowo na odchodne wyliże dupę do czysta!

Ostry kurczak
3 miesięcy temu

Mata to szmata a qubonafide chapnoł dzide rzekł michal

TWOJA STARA
3 miesięcy temu

JAK ON KURWA WYGLADA

mariuszi
3 miesięcy temu

dzieci znów wolą „Ich Troje”, bo włosy zmienił Wiśniewski

Popularne