Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Mielzky z klipem na 10-lecie debiutu

Reedycja płyty “Silny jak nigdy, wk*rwiony jak zwykle”.

Opublikowany

 

fot. Bartek Wiski

10 lat po oficjalnym debiucie Gruby Mielzky powraca z reedycją albumu, od którego wszystko się zaczęło. Dekadę po premierze “Silny jak nigdy, wk*rwiony jak zwykle” Mielon wzbogaca pierwszą płytę o dwa nowe utwory, nawiązujące do pierwotnej formuły projektu. Wraz ze startem preorderu na kanał 2020 wskoczył singiel “Zły” wyprodukowany oczywiście przez The Returners.

“Zły” ukazuje ewolucję poglądów i postaw Mielzky’ego od czasów wydania fonograficznego debiutu. Za muzykę odpowiada duet The Returners, natomiast teledysk zrealizował Szerszeń.Oficjalna data premiery wydawnictwa “Silny jak nigdy, wk*rwiony jak zwykle” to piątek 28 października. Album z odświeżoną pomarańczową okładką wyda oczywiście 2020 label.

Wyprodukowana przez The Returners płyta “Silny jak nigdy, wk*rwiony jak zwykle” nie tylko otworzyła bogatą dyskografię starogardzkiego MC, ale przede wszystkim objawiła hiphopowej Polsce nietuzinkowy liryczny talent Mielona. Raper dał się poznać jako szczery i bezpośredni twórca, obdarzony ciętym językiem, cierpkim poczuciem humoru oraz dużą dozą autoironii. I choć przez lata brzmienie płyt Mielzky’ego ewoluowało, to w cenie pozostał staro-szkolny etos, którego raper trzyma się konsekwentnie już od ponad dekady.12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
GM2CWELL
1 miesiąc temu

Mielon zawsze na propsie

Społeczność glamrapu
1 miesiąc temu
Reply to  GM2CWELL

taka gruba świnia mże tylko wypier.alać, a nie jakies propsy Ty gamoniu.

ALFREDO
1 miesiąc temu

można lubić, można nielubić ale szanować trzeba. dobry mc

marekrtg
1 miesiąc temu

teraz nie słucham ale mam sentyment lubie gościa

Wiesiek na hardkorze
1 miesiąc temu

Kto to jest?

aaaaaaa
1 miesiąc temu

Mielzky z klipem na 10-lecie debiutu w wannie

Hmmmm
1 miesiąc temu

Wielki ma ten leb jakis jak ku.rwa sklep

sprite700
1 miesiąc temu

Zły to on ma cholesterol i zaraz umrze. To jest wgl strasznie zakompleksiony człowiek, nikt już dzisiaj nie pamięta jak wylewał swoje żale na wszystkich na forach albo na fejsie, jak strimował śmierdzący w chacie bo podobno „zbierał na chorą matkę”. Mówicie „props” bo koleś gada o piciu wódki i jakichś niestworzonych historiach, że niby ma prze*eb*@ne w życiu. Dla mnie to jest drugi Diox, lanie wody, ale propsy bo ma skrecze w kawałkach? xD umyjcie uszy wieśniaki.

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
1 miesiąc temu

Wypad z tym wiecznym płaczkiem i przegrywem. Wieczna stuleja. W twoim mieście nadal się z ciebie śmieją, ofermo!

Tokugawa
1 miesiąc temu

W twoim mieście to ci w mordę plują flejo

Wiz Khalifa
1 miesiąc temu
Reply to  Tokugawa

Dat poland song is hard

Popularne