Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Miętha „Drift car” – trapowy singiel

Zespół wyda płytę w Sony Music Polska.

Opublikowany

 

fot. Buszman

Po wspaniałym przyjęciu poprzedniego albumu „36,6” zespół powraca z utworem „Drift Car”.

“Drift Car” to mocny, trapowy numer z nutką humoru i dystansu. Klimatem oscyluje w okolicach „Kumitsu”. Niemniej „Drift Car” prezentuje kolejną odsłonę bardziej trapowego brzmienia Mięthy. Utwór zapowiada nadchodzący, czwarty długogrający album duetu, który ukaże się pod banderą wytwórni Sony Music Polska.W teledysku – który możecie znaleźć na prywatnym kanale zespołu „Mięthaverse” – ponownie pojawia się Strzelecki ze swoim legendarnym E36 aka „Kermit” – znany z teledysku do „Zanim pójdziesz” z gościnnym udziałem Natalii Szroeder. Za reżyserie odpowiada Ice Bobo, natomiast za mix/master Enzu. „Drift Car” jest już również dostępny we wszystkich portalach streamingowych.

Za wokal w utworze odpowiada Skip, którego możecie znać ze współpracy z Sanah, Vito Bambino, Soblem czy Ero. Za produkcję odpowiada AWGS, którego beaty można usłyszeć również na albumach Otsochodzi, OKIego czy Palucha. Duet wydał razem trzy albumy pod skrzydłem Asfalt Records. Po transferze do Sony Music Polska, Miętha wraca z kolejną paletą brzmień i muzycznych eksperymentów.14 komentarzy
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
KRÓL gramrapu
2 miesięcy temu

Gdyby dziewictwo oraz współżycie seksualne z wieloma partnerami nie było by istotne dla psychiki i zdolności do związku kobiety to by Pan Jezus nie umieścił w dziurze błony dziewiczej aby mąż mógł wiedzieć czy jego wybranka miała kogoś przed nim.

cfele raperskie nawijki z Polski
2 miesięcy temu
Reply to  KRÓL gramrapu

Jezus to pedau, a porządny gruppen sex to jest to. Pewnie ze swoją stuleją i mikropeniskiem nie jesteś w stanie zadowolić siebie sam, a cóż dopiero mówić o wielogodzinnym zadowalaniu wielu dorosłych kobiet podczas orgii.

2 miesięcy temu

Jak ty żeś pukał choćby sztuczna wagine oprócz graby, to jestem ksiondz. Bo cie nawet na to bidoku umyslowy nie stać. Chyba, że na hasioku wygrzebałeś używaną.

cfele raperskie nawijki z Polski
2 miesięcy temu

wojna obok, inflacja, rządy coraz bardziej autorytarne, Unia sie rozpada, kryzys klimatyczny a ci jak nie dópy, kluby, ciuchy, udawana gangsterka, to fantazje fetyszowe nastolatków o policjantce i ganianie furom bokiem. jprdl. polski rap to gunwo do szescianu.

Fred
2 miesięcy temu

A ty siedzisz i to komentujesz na glamrapie normalnie kur*wa pokojową nagrodę Nobla i na prezydenta

cfele raperskie nawijki z Polski
2 miesięcy temu
Reply to  Fred

a co zabronisz mi ?

2 miesięcy temu

A ty pierdzielisz, jak by były skinowskie lata 90 te, ty qurvo zacofie prostaku bez kultury, nikt z takim bucem sie nie bedzie identyfikować, hołota … Dres se upierz łysolu pijacki

Marcin
2 miesięcy temu

E30 a nie E36, ingoranci!!!

Mamut
2 miesięcy temu

Czy to foto sugeruje że Julka będzie ich zapinała straphonem?

.I.
2 miesięcy temu
Reply to  Mamut

Nie, ona tylko ich zabezpiecza, żeby nie uciekli. Zaraz wpadają chłopaki ze wsparcia i dopiero będzie impreza

Oddział Prewencji
2 miesięcy temu
Reply to  .I.

Potwierdzam już jedziemy z bagietami.

Zakolak Alfa
2 miesięcy temu

To Mienta już nie jest ckliwym kochasiem?

Odb
2 miesięcy temu
Reply to  Zakolak Alfa

On jest mojim kochankiem i go zostaw wspokoju

NIENAWIŚĆ DO INCELI TAK ZOSTAŁEM WYCHOWANY
2 miesięcy temu

INCELE POWINNI MIEĆ WYPALANĄ NA CZOLE GORĄCYM ŻELAZEM LITERĘ I BY WSZYSCY WIEDZIELI ŻE OD TYCH FRUSTRATÓW, NIENAWISTNIKÓW I NIEUDACZNIKÓW NALEŻY TRZYMAĆ SIĘ JAK NAJBARDZIEJ Z DALA

Popularne