Sprawdź nas też tutaj

News

Miętha, nowy nabytek Asfaltu z klipem i preorderem

Singiel „Star$” promuje płytę „Audioportret”.

Opublikowany

 

fot. Michał Pańszczyk

Dziś o 11:00 na kanale YouTube Asfalth Records premiera teledysku projektu Miętha zrealizowanego do singla “Star$” (wymowa: starbucks). Utwór zwiastuje debiutancki album duetu pt. “Audioportret”. W kadrach pojawiły się gościnnie: Natalia Sobieska, Ela Doroszkiewicz, Basia Kempa oraz Gosia Figat. Autorem okładki oraz pierwszego klipu promującego płytę jest The Dreams Studio (Michał Pańszczyk i Jędrzej Guzik). Album zostanie wydany nakładem wytwórni Asfalt Records.

– Chcieliśmy razem stworzyć projekt, który wzbogaci obecną glebę muzyczną i zainspiruje ludzi do śmielszych eksperymentów sonicznych. Jest to dźwiękowa transmisja powstała z przyjaźni, długich rozmów w studio, litrów kawy i słoików pełnych ziół. – Miętha.

W tym samym czasie na asfaltshop.pl rusza przedsprzedaż pierwszego tłoczenia płyty „Audioportret”, które zawiera dodatkowe nagranie oraz limitowane oversize’owe t-shirty z logo Mięthy autorstwa Maćka Polaka. Teesy z charakterystycznym zaokrągleniem dołu zostały uszyte ręcznie w Polsce z wysokogatunkowej bawełny o gramaturze 150 gr/m2.

Miętha to duet, tworzą go raper Skip i producent AWGS. Artyści znają się pół roku i tyle trwało napisanie i nagranie ich debiutanckiej płyty „Audioportret”. Zespół oferuje świeże, charakterystyczne i organiczne granie, wzbogacone zaskakującymi jak na krótki staż sceniczny możliwościami wokalnymi Skipa. Obaj muzycy dostarczyli wspólny, spójny i komplementarny materiał, pretendujący zdaniem Asfaltu do debiutu roku. Przy płycie pomagali: Moo Latte (gościnnie na instrumentach w kilku utworach), oraz ENZU (mix i mastering).

Okładka

 
14 komentarzy

14
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Rzecznik Prasowy

Alert RCB tym razem nie klamal. Nakurwialo w nocy jakby jutra mialo nie byc. Dobrze, ze zaparkowalem swojego Eurocoptera w hangarze, a nie na dachu mojej posesji jak to zwykle czynilem. Nad ranem takim pieronem zajebalo, ze uwierzcie mi – nie jeden z was obsral by zbroje, ale ja nic, sztywniutko wzialem zawirowania meteorologiczne na klate i spalem jak zly. A co do artykulu, skonczylem go czytac po „wzbogaci obecna glebe muzyczna”. Glebe to oni moga wzbogacic oddajac na nia stolec, chociaz przy tych gowniakach wystarczy, ze po niej stapaja.

Iuczjano

A potem się obudziłeś z kutasem ojca w dupie.

Rzecznik Prasowy

Emanuje od Ciebie skrajnym debilizmem synkciu.

Iuczjano

Wiem też to zauważyłem.

ProfesoorNauk

Od czasów ProfesooraNauk nie było na glamrapie równie fascynującego użytkownika jak Rzecznik Prasowy. Te luczjany to mogą mu conajwyżej wymasować moszne a i na to nie zasługują bo gość jest przekozakiem. Pozdrawiam skurwielu!

Iuczjano

Beka w chuj jeden płacze bo mu konto podrobili drugi liże po kutasie innego użytkownika dobre kurwa.
I gdzie w ogóle ten luczjano widzę że ładnie mu banie zryłem.

BENBEN

Nie zdziwiłbym się jakby popadł w głęboką de depresje. Zabrałeś mu wszystko co miał.

Odb

Miętha, nowy dodatek do asfaltu. Preorder innowacyjnej masy bitumicznej.

Socjopata

Chłopaki czują do siebie mięthę, czy o co chodzi? Ale numer ogólnie ok.

Iuczjano

W ogóle nie widać że artykuł opłacony.

PacjentDymek

W Wiedniu tak zaczęło napierdalać, że w ludzie w niecałą minutę byli cali przemoczeni. Najgrubszy deszcz trwał ok. 20 minut

Biuro Ochrony Remizy

Bardziej debilnej ksywki nie mógł sobie wymyśleć? Cebulowe kompleksy jezykowe wiadomo ze po polsku Mięta brzmi chujowo wiec dodajmy H i bedzie kurwa tak zagranicznie……o fuck yeah!

Iuczjano

Ale trzeba przyznać że na tym zdjęciu wyglądają na dosyć poważnych ludzi. Taki typ mężczyzn z którym chciałbyś by twoja córka się związała.

DoRo534

Popularne