Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Miętha prezentuje „Statek” i zmiana daty premiery płyty

Duet zapowiada album „36,6”.

Opublikowany

 

Duet Miętha niespodziewanie zaprezentował swój najnowszy singiel. Ich “Statek” ma szansę zacumować w czołówce Waszych playlist. “Pisząc ten numer miałem przed oczami wielką, parudniową imprezę na statku. Tak samo jak podróż, tak i numer rozwija się stopniowo. Na początku czujemy, że trochę męczy nas ten rejs i te wszystkie substancje. Z czasem, całkiem fajnie jest się zagubić i nie myśleć o niczym, po prostu popłynąć. A pod koniec wjeżdża już depresja, frustracja i złość. Relacje z ludźmi są podtrzymywane dopóki nie postawimy stopy na lądzie i dopóki trwa impreza. Dopóki to małe, pływające państewko zacumuje w najbliższym porcie. Oczywiście nie potrzeba statku żeby popłynąć za ostro i znaleźć się w takiej sytuacji” – opowiada Skip, autor tekstu, ½ duetu Miętha. Muzyka to oczywiście dzieło AWGS, zaś hipnotyzująca warstwa wizualna (do obejrzenia na kanale YouTube Asfalt Records) to efekt pracy Rogera Wanke.


Singiel “Statek” to trzecia po “Kumitsu” i “Odejdź” zapowiedź albumu “36,6”. Jak poinformował zespół na swoim Instagramie, z powodu przedłużających się obostrzeń, premiera wydawnictwa zostaje ostatecznie ustalona na 24 września br. Dotychczasowe oczekiwania i przesunięta premiera płyty nie pójdą jednak na marne. Na wszystkich, którzy zaufali i nabyli album “36,6” w przedsprzedaży, czeka bowiem nie lada niespodzianka. Wydawnictwo w porównaniu do pierwotnej tracklisty, wzbogacone zostało aż o 11 premierowych utworów. Tworzy to specjalną wersję “36,6 (Extended)” składającą się aż z 26 kompozycji. Wersja ta nie będzie początkowo dostępna w streamingu, gdzie znajdziecie tylko wersję standard.

Warto również wspomnieć, że w najbliższych miesiącach spodziewać się można kolejnych wieści z uniwersum Mięthy. O nadchodzącym, letnim sezonie koncertowym, iście nieszablonowych kolaboracjach i teledyskach, Skip i AWGS będą na bieżąco informować w swoich social mediach. 
5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
1 rok temu

Piętha prezentuje „Stolec” i zmiana daty premiery sekstaśmy

niqa
1 rok temu

no jo ale dupy i tak beda morkre jak niagara na koncertach tej cioty

kneegga
1 rok temu

chodzi o to ze wyjebane w miethe

JeffOne
1 rok temu
TPS = tępy patologiczny siusiumajtek
1 rok temu

Co to za jakaś smutna piz***da?
Dlaczego stękanie na autotunie i opowiadanie jaką to jest się smutną ciotą albo z drugiego bieguna bananowcem sikającym alko i odkurzającym prochy przynoszone przez sebixów pod spoconymi jajami jest takie modne?

Popularne