Sprawdź nas też tutaj

News

Miętha robi niekonwencjonalną prapremierę trzeciej płyty

Wiemy, co przygotowali reprezentanci Asfaltu.

Opublikowany

 

Na granicy late night chill outu i żywiołowej celebracji, między współczesną kreatywnością, a nobliwą, elegancją lounge – warszawski duet Miętha zapowiada niekonwencjonalną prapremierę swojej trzeciej płyty.

“Miętha 36,6 Live Experience” to wyjątkowa szansa do zasmakowania przygotowanych przez duet Skip i AWGS z zespołem, specjalnie na tę okazję, koncertowych aranżacji ich flagowych utworów, oraz stanowiących spécialité tego wieczoru najnowszych kompozycji z albumu “36,6”. W towarzystwie wyjątkowego akompaniamentu i niepowtarzalnego składu, jednego wieczoru, na jednej scenie, spotkają się muzycy: Skip (wokal), AWGS (perkusja), Miłosz Oleniecki (klawisze), Daniel Wiśniewski (bas), Aleksander Sucharski (gitara) oraz Sara Jaroszyk na chórkach. Wszystko to we wnętrzach eleganckiego klubu Jassmine, zlokalizowanego w podziemiach Hotelu Nobu – jednego z najbardziej ekskluzywnych hoteli w stolicy. Uwaga: w sprzedaży jest tylko 110 biletów.

Wydarzenie zaplanowane na czwartkowy wieczór 29 października to jednocześnie pretekst do wspólnego świętowania premiery nowej płyty “36,6”, która nakładem wytwórni Asfalt Records trafi na słuchawki odbiorców kilka godzin później, czyli o północy. Goście koncertu mogą odebrać płytę (CD lub winyl) przedpremierowo, już wieczorem w klubie. Do każdej z wejściówek nabytych za pośrednictwem strony asfaltshop.pl dołączony będzie według wyboru: limitowany i pamiątkowy T-shirt, podpisany przez Skipa i AWGS, przedpremierowy egzemplarz albumu “36,6” na winylu lub CD, lub po prostu cały dostępny pakiet.

5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
2 lat temu

Piętha robi niekonwencjonalny anal z trzecią pytą

PejaTVN
2 lat temu

Trailery, premiery, prapremiery,zapowiedzi,epilogi kurwa mac co jeszcze ? Nie wystarczy poprostu wrzucić kawałek ?

Analny
2 lat temu

Miętha robi niekonwencjonalną prapremierę trzeciej analnej sex taśmy

SPORTOWE FAKTY
2 lat temu

„Miętha robi niekonwencjonalną kupę przed trzecim analem od Rafalali w wannie.”

KlulGlamlapu
2 lat temu

Tfu piękhna to łak straszliwy

Popularne