Sprawdź nas też tutaj

News

Miętha robi niekonwencjonalną prapremierę trzeciej płyty

Wiemy, co przygotowali reprezentanci Asfaltu.

Opublikowany

 

Na granicy late night chill outu i żywiołowej celebracji, między współczesną kreatywnością, a nobliwą, elegancją lounge – warszawski duet Miętha zapowiada niekonwencjonalną prapremierę swojej trzeciej płyty.

“Miętha 36,6 Live Experience” to wyjątkowa szansa do zasmakowania przygotowanych przez duet Skip i AWGS z zespołem, specjalnie na tę okazję, koncertowych aranżacji ich flagowych utworów, oraz stanowiących spécialité tego wieczoru najnowszych kompozycji z albumu “36,6”. W towarzystwie wyjątkowego akompaniamentu i niepowtarzalnego składu, jednego wieczoru, na jednej scenie, spotkają się muzycy: Skip (wokal), AWGS (perkusja), Miłosz Oleniecki (klawisze), Daniel Wiśniewski (bas), Aleksander Sucharski (gitara) oraz Sara Jaroszyk na chórkach. Wszystko to we wnętrzach eleganckiego klubu Jassmine, zlokalizowanego w podziemiach Hotelu Nobu – jednego z najbardziej ekskluzywnych hoteli w stolicy. Uwaga: w sprzedaży jest tylko 110 biletów.

Wydarzenie zaplanowane na czwartkowy wieczór 29 października to jednocześnie pretekst do wspólnego świętowania premiery nowej płyty “36,6”, która nakładem wytwórni Asfalt Records trafi na słuchawki odbiorców kilka godzin później, czyli o północy. Goście koncertu mogą odebrać płytę (CD lub winyl) przedpremierowo, już wieczorem w klubie. Do każdej z wejściówek nabytych za pośrednictwem strony asfaltshop.pl dołączony będzie według wyboru: limitowany i pamiątkowy T-shirt, podpisany przez Skipa i AWGS, przedpremierowy egzemplarz albumu “36,6” na winylu lub CD, lub po prostu cały dostępny pakiet.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Odb

Piętha robi niekonwencjonalny anal z trzecią pytą

YEBAĆ p0lki

Czy wiesz, że najbardziej wymagające / niebezpieczne zawody wykonują w ogromnej większości mężczyźni?
Wypracowują też znaczną większość PKB. To mężczyźni pełnią funkcję napędową naszego świata.
Oto na co możecie liczyć w zamian w państwie równouprawnienia.
Na ile trzeba być BEZCZELNYM żeby przy takich ułatwieniach i benefitach mieć jeszcze do kogokolwiek pretensje i żądać JESZCZE WIĘCEJ?
Wiedzcie, że zapierdalacie na p0lka. Zapierdalacie, bo ona ma tzipę i jesteście z góry traktowani jak człowiek drugiej kategorii. Polska jest światowym centrum Kukoldów i to są fakty.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1600258060UpaitEwIksG3YgRu5QUNfh.jpg

EJ TY KOLO!!!!

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD MIĘTHA. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

PejaTVN

Trailery, premiery, prapremiery,zapowiedzi,epilogi kurwa mac co jeszcze ? Nie wystarczy poprostu wrzucić kawałek ?

Analny

Miętha robi niekonwencjonalną prapremierę trzeciej analnej sex taśmy

Gorzka Prawda

Mienta życzę Ci dobrze, ale weź kurwa nie promuj ciotmeńskiego wizerunku mężczyzn.

Otwórz jakis biznes, zostań adwokatem, cokolwiek kurwa. Obyś miał hajsu jak lodu. Ale weź nie demoralizuj młodych mężczyzn tym ckliwym pierdzeniem.

Przez takich jak Ty yebaćP0lki nas tu wyzywa od kukoldów….

SPORTOWE FAKTY

„Miętha robi niekonwencjonalną kupę przed trzecim analem od Rafalali w wannie.”

KlulGlamlapu

Tfu piękhna to łak straszliwy

Popularne