Sprawdź nas też tutaj

News

Miętha „Szum”: start preorderu i streamingowa premiera

„Rozgrzewka przed maratonem”.

Opublikowany

 

fot. Michał Pańszczyk

Dziś o północy prawem niespodzianki na platformach streamingowych miejsce miała premiera albumu Miętha “Szum”. Drugie wydawnictwo duetu Miętha nakładem Asfalt Records promuje teledysk do tytułowego utworu, za który odpowiada Karolina Wilczyńska oraz Piotr Książek (Warsaw Streets). “Szum” to 7 luźnych kompozycji, które wskazują na potencjalne brzmienie kolejnego albumu planowanego wydawniczo na jesień 2020. Jak mówią sami artyści: “Szum”, to rozgrzewka przed maratonem, a także podziękowanie dla fanów, którzy od premiery Audioportretu wyczekują kolejnych kompozycji.”.

Równolegle z premierą płyty “Szum” na streamingach uruchamiamy przedsprzedaż wyjątkowej Limitowanej Edycji Specjalnej tytułu, która została wydana na CD w nakładzie ograniczonym do 500 egzemplarzy. Za zapakowanie albumu w stylowy czarno biały digipack oraz identyfikację graficzną towarzyszącą płycie odpowiada Luiza Augustyn działająca pod pseudonimem “luimalui”. Postprodukcją (mix i mastering) całego krążka zajął się niezastąpiony w tej dziedzinie ENZU. 

Tracklista

  1. Tak jak kiedyś
  2. Idziemy po check
  3. Maski
  4. Zimne
  5. To tylko rap
  6. S.U.V.
  7. Szum

Kto stoi za duetem Miętha?

Miętha to duet, tworzą go raper Skip i producent AWGS. Zespół oferuje świeże, charakterystyczne i organiczne granie, wzbogacone zaskakującymi jak na krótki staż sceniczny możliwościami wokalnymi Skipa. Projekt debiutował we wrześniu ubiegłego roku bardzo dobrze przyjętym albumem “Audioportret” w barwach Asfalt Records. 

5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
PejaTVN
2 lat temu

Nie dość ,ze łaki to jeszcze nazwa typowo pedalska i hipsterska… i co w mordach trzymacie jakieś krzaki ? Typowa poza dla czasopism gejowskich, tak sprawdzałem to wiem.

facio od krabów
2 lat temu

Łaki

Odb
2 lat temu

Piętha „Cum”: start preorderu i pornomingowa premiera

Lolek
2 lat temu

Obłożyli się gałęziami i myślą że są ojcem chrzestnym

Zbuku88
2 lat temu

Ale gejoza.

Popularne