Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Miętha w nowym numerze z Miłym ATZ

Singiel zapowiada specjalną wersję “36,6”.

Opublikowany

 

Miętha nie ustaje w promocji swojej najnowszej płyty i prezentuje pierwszy singiel ze specjalnej wersji “36,6 (Extended)”. “Stolik dla dwojga” to wynik współpracy warszawskiego duetu z Miłym ATZ.

– Jak tylko AWGS puścił mi ten beat, tekst zaczął się pisać sam. Numer jest trochę o tym, czego się boję przy bliższych relacjach z kobietami ale i o tej całej zawiłości i stąpaniu po cienkim lodzie w związkach – opowiada Skip, ½ Mięthy. Współpraca z Miłym to był idealny strzał. ATZ nie jest znany z pisania love-songów, a jednak stworzył idealne połączenie flow karateki z damsko-męską tematyką – dodaje. Efekt współpracy Mięthy i Miłego ATZ do sprawdzenia we wszystkich serwisach streamingowych oraz na YouTube Asfalt Records.

Warto dodać, że wydawnictwo “36,6” zadebiutowało na 10. miejscu OLiS i aż na 3. pozycji najchętniej kupowanych winyli.– Musieliśmy zaufać sobie i naszym odbiorcom, którzy byli w stanie poczekać dodatkowe rok na ukazanie się naszej płyty – opowiada AWGS. – Wykorzystaliśmy ten czas na wytężoną pracę nad utworami, eksperymentując z brzmieniem, formą czy dynamiką kawałków. Pozwoliliśmy sobie na bezkompromisowy wylew twórczości, która zamyka się w jedną całość w formie 25 utworów. I mimo tego, że nie jest to krążek o pandemii, to ewidentnie przyczyniła się ona do powstania wersji „36,6 (Extended)”, która mamy nadzieję, wynagrodzi ten czas – dodaje.8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
TPS
10 miesięcy temu

Co to kurwa za piosenkarze?

Dollo Popierdollo
10 miesięcy temu

Piętka w nowym analu z Miłym Transem.
Sextape zapowiada specjalną wersję pozycji 69.
Bonusowo na sextapie: anal Palucha z Lipą BOR bez gumy.

Nowy na Glamrapie
10 miesięcy temu

Co to za ksywki?

Kolega z glamrapu
10 miesięcy temu

Leże w łózku i maksymalnie za pol godziny muszę się wziac do pracy

1985
10 miesięcy temu

Kiedy news że jedna polska prostytutka pracująca w Niemczech dograla się męskiej prostytutce z hiszpanii?

Nowy na Glamrapie
10 miesięcy temu
Reply to  1985

Burdel Banger

1985
10 miesięcy temu
Reply to  1985

Kurwa z kurwą dla kurew – taka sytuacja

Popularne