Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Miętha w nowym numerze z Miłym ATZ

Singiel zapowiada specjalną wersję “36,6”.

Opublikowany

 

Miętha nie ustaje w promocji swojej najnowszej płyty i prezentuje pierwszy singiel ze specjalnej wersji “36,6 (Extended)”. “Stolik dla dwojga” to wynik współpracy warszawskiego duetu z Miłym ATZ.

– Jak tylko AWGS puścił mi ten beat, tekst zaczął się pisać sam. Numer jest trochę o tym, czego się boję przy bliższych relacjach z kobietami ale i o tej całej zawiłości i stąpaniu po cienkim lodzie w związkach – opowiada Skip, ½ Mięthy. Współpraca z Miłym to był idealny strzał. ATZ nie jest znany z pisania love-songów, a jednak stworzył idealne połączenie flow karateki z damsko-męską tematyką – dodaje. Efekt współpracy Mięthy i Miłego ATZ do sprawdzenia we wszystkich serwisach streamingowych oraz na YouTube Asfalt Records.

Warto dodać, że wydawnictwo “36,6” zadebiutowało na 10. miejscu OLiS i aż na 3. pozycji najchętniej kupowanych winyli.

– Musieliśmy zaufać sobie i naszym odbiorcom, którzy byli w stanie poczekać dodatkowe rok na ukazanie się naszej płyty – opowiada AWGS. – Wykorzystaliśmy ten czas na wytężoną pracę nad utworami, eksperymentując z brzmieniem, formą czy dynamiką kawałków. Pozwoliliśmy sobie na bezkompromisowy wylew twórczości, która zamyka się w jedną całość w formie 25 utworów. I mimo tego, że nie jest to krążek o pandemii, to ewidentnie przyczyniła się ona do powstania wersji „36,6 (Extended)”, która mamy nadzieję, wynagrodzi ten czas – dodaje.

 
9 komentarzy
9 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Fan el Profesora
2 miesięcy temu

Wiem od wspólnego znajomego, że TPS faktycznie może nie trafił do wora, bo to tylko taki zwrot, ale że został zgwałcony w celi przez jakichś dwóch zwyrodnialców, opowiadał o tym jego kolega z dzielnicy tzw. Zielonka (popytajcie sami), kilka lat leczył się psychiatrycznie po tym, no a potem jakoś stanął na nogi i rapował dalej, ale w kuluarach każdy o tym doskonale wie, nikt go też o to nie pyta, bo to drażliwy temat jak można się domyśleć, ale z perspektywy ZK został więziennym cwelem i raczej jego ponowna wizyka w ZK nie będzie dla niego przyjemna… Nie piszę tego złośliwie czy coś, tak po prostu wyszło, a TPS miał pecha, że trafił na silniejszych i nic nie mógł zrobić, sami sobie zadajcie pytanie czy jakby was dwóch zwyroli dorwało czy byście sie obronili, wątpię. Jeden może tak, ale dwóch to już kiepska sprawa. Nie śmieję się z tego, bo nie ma się z czego śmiać, dobry chłopaczyna miał pecha po prostu i tyle. A za co siedział? Za narkotyki, kto ma wiedzieć ten wie… Pozdro dla kumatych

TPS
2 miesięcy temu

A CO TO KUŹWA ZA PIOSENKARZE?

TPS
2 miesięcy temu

Co to kurwa za piosenkarze?

Dollo Popierdollo
2 miesięcy temu

Piętka w nowym analu z Miłym Transem.
Sextape zapowiada specjalną wersję pozycji 69.
Bonusowo na sextapie: anal Palucha z Lipą BOR bez gumy.

Nowy na Glamrapie
2 miesięcy temu

Co to za ksywki?

Kolega z glamrapu
2 miesięcy temu

Leże w łózku i maksymalnie za pol godziny muszę się wziac do pracy

1985
2 miesięcy temu

Kiedy news że jedna polska prostytutka pracująca w Niemczech dograla się męskiej prostytutce z hiszpanii?

Nowy na Glamrapie
2 miesięcy temu
Reply to  1985

Burdel Banger

1985
2 miesięcy temu
Reply to  1985

Kurwa z kurwą dla kurew – taka sytuacja

Popularne