Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Mihaszi i Łona prezentują „Blurb”

„Tekst napisałem na lotnisku w Indiach”.

Opublikowany

 

łona
Łona / fot. Tomek Karwiński

Mihaszi częstuje nas najnowszym singlem “Blurb” i to z gościnnym udziałem jednej z najbardziej szanowanych i kultowych postaci polskiej rap sceny – Łoną.

– Postanowiłem wysłać Łonie jeden numer, który na pewno mu się spodoba i zachęci go do współpracy. Okazało się, że trafiłem idealnie – mówi Mihashi. – Tekst do “Blurb” napisałem na lotnisku w Indiach, podczas jeden z moich podróży do tego kraju. Samolot był opóźniony, a ja akurat miałem kartkę, długopis i wenę. Poznając coraz bliżej indyjską rzeczywistość zacząłem spoglądać na inne kultury z większym zrozumieniem i właśnie o tym jest ten tekst. – opowiada.

12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Krutky
9 miesięcy temu

Kutaszi i Łoniak prezentują „Blowjob”
„Pornuch nagrałem na Orlenie w Inowrocławiu”.

Grubas z Pruszkowa
9 miesięcy temu

Łoniak?
To tylko z cipki Young Leosi ew z siusiaka Reny.

Błażej z Białowieży
9 miesięcy temu

Co dziś taki mały ruch na glamrapie?

BOA DUSICFEL
9 miesięcy temu

Łona na propsie! Jeden tekst typa warty jest więcej niż 10 albumów dzisiejszych pryszczatych chłystków.

Hubert
9 miesięcy temu

Pierwszy

JESTEŚ KURWA NIKIM! ZNISZCZĘ CIĘ!
9 miesięcy temu

JESTEŚ KURWA NIKIM! ZNISZCZĘ CIĘ! JESTEŚ KURWA NIKIM! ZNISZCZĘ CIĘ! JESTEŚ KURWA NIKIM! ZNISZCZĘ CIĘ! JESTEŚ KURWA NIKIM! ZNISZCZĘ CIĘ! JESTEŚ KURWA NIKIM! ZNISZCZĘ CIĘ! JESTEŚ KURWA NIKIM! ZNISZCZĘ CIĘ! JESTEŚ KURWA NIKIM! ZNISZCZĘ CIĘ! JESTEŚ KURWA NIKIM! ZNISZCZĘ CIĘ! JESTEŚ KURWA NIKIM! ZNISZCZĘ CIĘ! JESTEŚ KURWA NIKIM! ZNISZCZĘ CIĘ! JESTEŚ KURWA NIKIM! ZNISZCZĘ CIĘ! JESTEŚ KURWA NIKIM! ZNISZCZĘ CIĘ!

KSIĄŻE MELKO
9 miesięcy temu

„Blurb blurb to robia ich kobiety, kiedy hapią dzidę mi i mojemu teamowi”

~ Książe Melko

Psychologiczny Lider Grupy Zakolaków
9 miesięcy temu

Chcialbym tylko powiedzieć, że Ci wszyscy, którzy zasyfią zaraz tu jakimiś komentarzami typu kopiuj wklej, to są jebane miernoty, które potrafią tylko przeklejać jakieś żenujące bezbeki są jebanymi miernotami i skończą jako spawacze albo przedstawiciele handlowi w firmowym passacie i słuchawką w uchu.

Psychologiczny Lider Grupy Zakolaków
9 miesięcy temu

Przedstawiciel handlowy to najgorszy rodzaj człowieka, zapierdala w hujowo dobranych koszulach i czinosach po wiochach z jakimś badziewiem i myśli, że jest kimś bo nie jebie na magazynie. Z tą zjebaną słuchawką bluetooth w uchu może jedynie na babach z ogrodniczego robić wrażenie.

Popularne