Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Mihaszi z mocnym singlem „Biały” w barwach Asfalt Distro

“Biały” inspiruje i odnosi się do twórczości m.in. Kendricka Lamara.

Opublikowany

 

Mihaszi (znany również jako Michał Kisiel) łączy siły z Asfalt Distro i prezentuje nowy singiel “Biały”. Utwór porusza kwestię tytułowego koloru i jego znaczenia w kulturze.

– Zainspirowany amerykańskimi produkcjami postanowiłem stworzyć utwór jakiego w Polsce jeszcze nie było, a przynajmniej ja nie słyszałem jeszcze podobnego. Myślę, że to coś dla miłośników “conscious rap”, zainteresowanych rozważaniami społeczno-politycznymi. Jak opowiada autor tekstu, “Biały” inspiruje i odnosi się do twórczości m.in. Kendricka Lamara. Kocham ludzi, dlatego piszę głównie o nich. Przy tym patrzę na człowieka przede wszystkim jak na element skomplikowanej układanki socjologicznej – opowiada Mihaszi.

Bit do utworu powstał przy współpracy Mihasziego i Foxsa i jest owocem wielogodzinnych sesji, poszukiwań i prób spędzonych w gdańskim studio nagraniowym.Utwór “Biały” dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. Singiel promowany teledyskiem autorstwa ekipy Motion Pikczer, można zobaczyć już teraz na kanale YouTube Asfalt Records. Warto wspomnieć, że za scenariusz do klipu odpowiada sam Mihaszi.

– Chciałem, żeby teledysk w symboliczny sposób odnosił się do treści utworu – dodaje twórca.9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
PejaTVN
11 miesięcy temu

Michał Kisiel i wszystko jasne. Napewno pedał

Muchomory po deszczu
11 miesięcy temu

Chujsaczi z mocnym ssaniem grzyba ,, grzybobranie” w barwach czarnego kapelusza

Zgorszony
11 miesięcy temu

BIAŁY!?!?
RASISTOWSKIE ŻAŁOSNE PIERDOLENIE.
JAK MOŻNA KURWA NAGRAĆ TAKI NUMER I JESZCZE DO TEGO TAK GO NAZWAĆ?
NIE MA W TYM „UTWORZE” ZAWARTEGO ANI JEDNEGO CZARNEGO ASPEKTU, TO JAWNA DYSKRYMINACJA I TEN KTOŚ ŚMIE NAZYWAĆ SIĘ ARTYSTĄ? TO ZWYKŁY RASISTA JEST, TAKIE WYSRYWY POWINNY BYĆ Z AUTOMATU BLOKOWANE NA YOUTUBE

Popularne