Sprawdź nas też tutaj

News

Miliony dla SBM Labelu to za mało…

Warszawska wytwórnia z kolejnym sukcesem na koncie.

Opublikowany

 

Logo SBM Label

SBM Label ma ostatnio wiele powodów do radości. Po SB Milion, na którym świętowano milion subskrypcji kanału, przyszedł czas na SB Miliard. O co chodzi?

Łączna liczba odsłon wszystkich video na kanale SBM Label właśnie przekroczyła astronomiczną liczbę miliarda odsłon. Od czasu SB Milion nad Wisłą w Warszawie, liczba subskrypcji wzrosła o prawie 40%, a dynamiczny wzrost po raz kolejny potwierdza rosnącą z każdym miesiącem pozycję wytwórni na rynku.

Przez dekadę działania kanału pojawiło się na nim mnóstwo sław i mniej znanych raperów, a przede wszystkim wszyscy reprezentanci ekipy SB Maffija. Każdy po części przyczynił się do wielkiego sukcesu, który dziś został ogłoszony oficjalnie – video z kanału SBM Label odtworzono łącznie ponad Miliard razy.

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Odsap asap

Miliard odtworzeń, zero kawałkow które przejda do klasyki hh. No rzeczywiście fenomen, jak przykuć uwagę tworząc chujnie, brawo.

Chuj samo zło

Znaleźć się wśród klasyki polskiego hh to to jest jakieś wyróżnienie tak?

gowno

ej ale serio zarówno polski trap i truskul śmierdzą chujnią, biedą i wkurwionymi mireczkami

Tygrysia maska

Hahahahahahahahaha rozjebales „mireczkami”

Odb

მილიონობით SBM ლაბორატორია საკმარისი არ არის…

Bohun

Zeszmacili rap, teraz wszystko zdominowało takie popgowno od que czy sb, ktos powie spoko nie słuchaj tego tylko to co lubisz, nie do konca, przez taki zalew gówna, dobrzy gracze nie tworzą już muzyki, nie mają tej siły przebicia i tak dalej. Róbcie sobie siano dalej, wkoncu o to w zyciu chodzi ale szkoda ze cierpi na tym poziom rapsow i prawie nic dobrego nie wychodzi.

PIH

O TUŻ TO, POLAĆ MU!
#toniejesthiphop

WUJEK SAMO ZŁO

Miliard kutasow w dupie żabsona !!
Świętujemy to sbm !! Jedna dupa miliard kutasow !! Gę gę gę

marian

Brawa dla projektantow logo za popierdolenie od patentu od Arnolda i jego supli Ladder

Mustang

ROBIĆ HAJS NA YOUTUBE NA GIMBACH TO ŻADNE OSIĄGNIĘCIE
WIDAĆ, JAKI FANBASE PO SŁABYCH WYNIKACH BEDOPSA NA OLISIE- ZA MŁODY, ŻEBY MIEĆ TE 40 CZY 50 ZETA NA PŁYTĘ TEGO SWOJEGO ULUBIONEGO ‚ARTYSTY’
O PIERWSZYM MILIONIE W PLNACH DŁUGO NIE USŁYSZYMY

Lil Baba

Taka „kozacka” wytwornia, a jak wlasnego studia nie bylo tak nie ma dalej. Wysylaja swoje popychadla do nobocoto studio i tak nagrywaj w klitce 2x2m, swoje wyszukane rapy o byciu zajebistym i paleniu joint’ow. Skmincie sobie zdjecia tego nobocoto studio. Jakas melina w Warszawie, wynajeta od wlasciciela budynku. A tam gwiazdy wszystkie, joł joł, mam styl, mam swag, dziwki mokre jakby wyszly zlodzi, aha, sprawdz to ziomus, aha, teraz sluchaj. Beka

Wasz ziom

Połowa ludzi wchodzi dla beki i wyłącza jak pizda zaczyba wyć. Pôźniej następni sprawdzają ze względu na hejt. Do tego gimbaza a teraz jeszcze podstawówka nabija resztę i stąd te ich „miliony”

Jakie to jest próżne. Niczym różal chwalący się jak on to pomaga zwierzętom. Jakby to było coś z innego świata.

Dożywotni pocisk dla balasa i jego gangbangu

Czapo

Jebac to szambo bym wolał z Jedkerem nagrać niż działać z taką pedalnia.

JANusz PAWulon DWójA

I pysznie jebać was hejterskie śmiecie!! Wasze gówniane ulubione utwory i banda chujowych grajków, których słuchacie razem wzięt nie będzie miała tyle wyświetleń. Jebać tych chuji, którzy udają na klipach sztywnych ludzi, a tak naprawdę to pizdy i poszerzy. A wy im wierzycie. Białas słucham od co najmniej 12 lat, gdy w podziemiu wydawał h8me 2 i płyty z MMX’em. A wy cwele jeszcze w planach nawet nie byliście. Chłop zasłużył na sukces, co prawda ma paru geji w wytwórni, których nie slucham ale gratulacje dla całego SB. A wy dalej marszczycie freda pod Dioxów, Bezczeli i innych tego typu cweli. Albo katujcie się muzyką tpsów, dicksonów i całej bandy ZUS, rtv, agd, mpo, MPK itd., którzy pierdza swe wysrywy do mikrofonów, a prawda jest taka, że Hemp Gru płyta klucz zjada ich technicznie. Elo skurwiele!

lol

12 lat to ty dopiero masz, cymbale jebany żałosny XD

Popularne