Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Miły ATZ i Dziarma z „Money move”

Dancehallowy powrót do lat 2000

Opublikowany

 

fot. Kornel Barwiński

„Money move” to trzeci singiel promujący nadchodzący krążek Miłego ATZ zatytułowany „Roller”. To również dancehallowy powrót do lat 2000 z newschoolowym twistem.

Oryginalne flow rapera i elektryczna nawijka Dziarmy sprawia, że Money move to utwór, który mógłby być soundtrackiem do kolejnej odsłony Tokyo Drift. Klimat, który towarzyszy nam przy słuchaniu tego utworu to taneczne bitwy i pył unoszący się nad driftującymi samochodami, a w tle produkcja od Miroffa i…. samego Miłego ATZ.

To nie jedyny utwór na albumie „Roller”, w którym raper udzielił się również producencko.Teledysk został w pełni nakręcony na taśmie i wyreżyserowany przez ekipę Binocle (Mateusz Białecki i Filip Bojarski)

Płyta „Roller” swoją premierę ma 29.04.22. Na sklepie pozostały ostatnie sztuki limitowanego wydania preorderowego, które zawiera dwa dodatkowe utwory. Miły ATZ na swoich social mediach ogłosił, że merch całkowicie się wyprzedał oraz przypomniał, że w preorderze znajdziemy specjalnie zaprojektowane wydanie przez @nikaraguaguacamole

Tracklista

 1. Nowa Norma prod. @atutowy / Atz
 2. Don feat. Donguralesko prod. @atutowy
 3. 🙂 feat. VNM prod. @atutowy
 4. Wielkie Miasta feat. Próżnia prod. @atutowy, Wuja HZG
 5. Groove prod. @atutowy
 6. Money move feat. Dziarma prod. Miroff / Atz
 7. Psycholka prod. Atz
 8. Day off prod. @atutowy / Atz
 9. Karma feat. Catchup prod. SHDØW
 10. Płucko prod. Miroff, SHDØW, Nikola, Hubi
 11. Spam prod. Miroff
 12. Lek feat. Ananas prod. eemzet
 13. 7 razy prod. @atutowy
 14. Roller prod. @atutowy
 15. Z Pierwszej ręki feat. Gruby Mielzky, Phunk’ill prod. SHDØW

 


8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Nuko
11 miesięcy temu

Generalnie niby props bo jakieś to jest. „Jakieś” w zalewie badziewia z „fabryk hitów”, obliczonego tylko na tik tok, youtube i wyświetlania, kliknięcia itd.

Niestety wiadomo że jest też na siłę, że PR menadżerzy zgadali, producenci dogadali, że to nie jest organiczna twórczość od ludzi dla ludzi tylko to PRODUKT, trochę mniej obciachowy niż większość i tyle.
Zresztą nawet treść zdradza mikre ambicje wielu twórców tego songu…
a ona i zwłaszcza on akurat coś tam rapować potrafią, widać ciężko jest wytrwać w sztosie, musie być też mamony pokłosie 😉

Tyle, tych waszych numerów nikt nie będzie pamiętał, ba, je się zapomina minutę po odsłuchaniu. Kiedyś jak ludzie robili hip hop to on hulał w uszach jeszcze po ściągnięciu słuchawek.
Kiedyś to było. Kurła.

Zetor
11 miesięcy temu
Reply to  Nuko

Kiedyś to było mało nowości, słuchałeś kasety 300x, to nic dziwnego, że ci hulało po głowie. Poza tym byłeś 20 lat młodszy i pamięć lepsza.

SZpital Niemiecki im. Judasa Curvinusa Muccke
11 miesięcy temu

Dochodze do wniosku, ze tacy jak oni i cala ta branza rapowa to kurwa ludzie niedorozwinieci i jebane cpuny chorzy psychicznie. Ich widownia to samo. Do tego za szkodliwy wplyw na mlode pokolenie powinni byc utylizowani gdzies, albo zamykani w wariatkowie. Jebany margines,

Pervert
11 miesięcy temu

Slabe gowno. Niech ta dziarma lepiej sie za filmy zabierze. Zagra w blacked raw albo nympho ewentualnie cum4k lepiej by na tym wyszla wizerunkowo I finansowo.

dajcie coś trudniejszego
11 miesięcy temu
Reply to  Pervert

ja bym ją widział w jakimś legalporno od gonzo, ale xes.pl też bym obejrzał chęnie

Nikt
11 miesięcy temu

Jak go lubiłem tak go kurwa tera nie lubię.

Gania
11 miesięcy temu

Jak Dziarma to wiadomo że pod trzepak dla pustaków.

Rena
11 miesięcy temu

ruchalabym ich obu ,ja bo lesba ,a jego bo jest mily

Popularne